Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

bibi - a gdzie Ty ? My tu na wieści czekamy, już mnie kciuki od zaciskana bolą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
bratka, bibi cos chyba pisała ze ma rade (pedagogiczną???) i ze dopiero po bedzie miala czas napisac nam tu jak tescik wyszedl.... tez umieram z ciekawosci i choc jestem robota zalozona to caly czas F5 wciskam i patrze czy sie dobre wiesci juz pojawily czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
cześć dziewczynki :) niestety nie zdązyłam wam napisac wyniku testu porannego bo ja spioch jestem, tu rada, ajeszcze pojechałam przed na tą bete. dziewczynki wynik testu dzisiejszego druga kreseczka już trochę ciemniejsza ale jeszcze blada :) ale były II :D wynik bety może bedzie już po 17, albo jutro rano dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
strasznie się boję czy ta beta będzie OK, bo to w sumie dopiero 30 dc i tak naprawde to @@@ nie ma dopeiro 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bibi - można gratulować ???? :D:D:D Nie martw się beta na pewno jest OK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
bratuś moze jeszcze poczekamy na tą bete przynajmniej :) bede pewniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie Jestem 2 dni po terminie @, przez cały czas po owulacji dziwnie się czułam, cięzko to określi,c ale miałam bardzo napięte podbrzusze jak przed @.. przy tym tempka ( rano w pochwie ) utrzymuje mi się powyzej 37, a prawie codziennie mam 37 mierzona pod pacha, abo wiecej... przeziębiona nie jestem, przy czym normalna temp. mojego ciała to około 36.5... w dzien spodziewanej @ miałam takie bóle jakby zaraz miała przyjsc, ale nic z tego... zrobiłam wczoraj test, ale negatyw, jutro chyba ide na bete. powiedzcie, czy mimo negatywu jest cien szansy??? kiedy wyszedł Wam pozytyw? ile po spodziewanym terminie @ pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie i oczekują ce na ten cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
tyśka tylko nie płakać!!! bo jak mi się udało to wam też się uda, ja straszie przezywałam czy nie bede miala problemów z zajsciem w ciązę. bo miałam tyle torbieli i jak to jeden lekarz stwoierdził niewidomo w jakim stanie są moje jajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bibi - ja tam już jestem pewna Twojego wyniku :P zubek - pewnie, że mimo negatywu jest szansa, mogłaś mieć później owulację np, albo test za mało czuły. Idz na Betę i wtedy będziesz miała pewność na czym stoisz. Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
no nie wiem bratuś, poczekam na bete. bo ja w ogóle nic nie czuję, zero objawow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
ale oczywiście cieszę się tylko jeszcze nie do końca to dociera do mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Bibi - gratulacje!! Beta pewnie potwierdzi ciąże. A brak typowych objawów o niczym nie świadczy, każda ciąża jest inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
:*************** muaaaa dziewczynki. u mnie był kuper w górę po przytualniu i wiesiołek.jesli chodzi o wspomaganie aaaaaaaaaaaaaaa no i oczywiście tempka, ale na tej jeszcze za bardzo się nie znam. było tylo światełko jak w 28 dniu była wysoka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
to jeszcze jak ja tu zacznę z bratką fluidkami sypać to dopiero będzie we wrześniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
ucieakm na razie dziewczynki bo głowa mnie boli od ciśnienia chyba, tak mam jak tak z dnia na dzien się zmienia z upałów na burze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
bibi kochana alez sie ciesze ;)))) gratulacje z calego serducha ;) nie, no plakac nie zamierzam. w tym cyklu mam pozytywne nastawienie. Oczywisice zalapalam dola w czasie @ ale juz mi przeszlo. Kochamy sie na totalnym luziku bo stwierdzilam ze w tym miesiacu porobie badania, zobacze czy wsio oki. Wiec wiecie, psychicznie sobie odpuscilam. Do lekarza ide w przyszlym tyg. zobaczymy co tam wypatrzy i na co mnie wysle. Tylko sie zastanawiam czy nie nasciemniac ze juz kolo roku sie staramy..... Chociaz chyba nie powinien odmowic wypisania skierowania? Zastanowie sie jeszcze nad tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
tak teraz spojrzalam - bibi, straliscie sie 5 cykli.... ani długo ani krótko... więc chyba sprawdza sie to, że w ciągu pierwszych 12 miesiecy starań większosci par sie udaje ;))))) jejku, ale sie ciesze z twojego szczescia ;)))) ;) daj znac jeszcze jak beta,chociaz wiem ze bedzie wysoka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
no piąty cykl, i nie przytulalismy się codziennie chyba 3-4 razy w te 14-18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
dobra idę sie połozyć bo głowa boli troszeczkę. nie moge z ta pogodą, ale dobrze ze jest taki chłodek po wczorajszej duchocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
no pogoda rzeczywiscie strasznie sie waha. Rano u nas bylo niesamowicie duszno, wczoraj zreszta podobnie. W poludnie ulewa przeszla i teraz już tak raczej rześko jest. Ale i tak w pracy siedziec sie nie chce ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........WIEK.......CYKL.........@......... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO AAAAA1980.........28.........3.........18.08.......POZNA Ń ..........0 ciamciaramciam...25.........3.........21.08.......Wrocła w .. ......0 bibi ..................26 ........5.........25.08.......wawa ............ .0 misia1990...........19.........3.........25.08.......Bie lsko-Biała.....0 anulka-84............24........12.........27.08......Byd goszcz.......0 wiolkcia..............27.........4.........29.08.......z abrze...........0 Iza_R.................30.........8.........30.08.......Ł ódź..............1 Sralis Margolis.......36.........3.........31.08.......Kraków...... .....1 Coolturka.........28.........1.........04.09.......Warsz awa..........0 Oli14...................29.........15.......05.09....... .Haga.. .........0 Koralina82..............27.........3......08.09......Byd goszcz.......0 Radosna27............27........5.........12.09.......Kie lc e...........0 Asiula78.........31.........8............15.09.......Kra ków ...........0 IGA................29.........7..........15.09......POZN AN.............0 ważka79 ...........29........11.........14.09.......Radom........... .0 żolinka..............28..........1.........16.09...... jaworzno.........0 tysia123............27.........5........18.09.......lub lin...............0 magdalenka.s....29.........7.........20.09.......gdańsk. .............0 kamilsien..........29.........8.........20.09.......Z amo ść............0 BRZUCHATKI : NICK..............WIEK...CYKL..TC...TERM.POR....MIASTO.. ..OSTATNIA @..DZIECI bratka_............27....11....13...05.03.10....Trójmias to...28.05...0 wazka85............24.....1.....8...09.03.10....Lisburn. ......3.06.....1 Moniakr.............26.....3.........................Lod z ................... Monikaddd..........22....18.....10..26.03.10....Białysto k............0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki :0 jak u was :) u mnie oki nudnosci ustaja a tak do dobrze sie czuje :) wszystkim zycze powodzenia :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
ale dziś nudno i pusto tutaj..... jest jeszcze ktoś ????? Ja jeszcze godzine w pracy musze siedziec a tak juz mi sie nie che....szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
o anulka sie pojawila jeszcze ;)) jak ty sie trzymasz? Zazdroszcze cierpliowści ;) mnie by chyba dawno cos trafilo, tyle czasu w niepewnosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysia, ja patrze na to inaczej, jak nie wiem to caly czas moge miec nadzieje, a tak jak sie okaze ze to nie ciaza to wszystko prysnie, wiec naprawde wytrzymam, dam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
betka 960 coś :) pani powiedziała ze wysoka i wynik pozytywny :)buziaczki teraz już mogę się cieszyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bibi jeszcze raz juuuuuuuuuuupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii graaaaaaaaaatuuuuuulacjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanka staranka 80
NICK...........WIEK.......CYKL.........@......... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO AAAAA1980.........28.........3.........18.08.......POZNA Ń ..........0 ciamciaramciam...25.........3.........21.08.......Wrocła w .. ......0 bibi ..................26 ........5.........25.08.......wawa ............ .0 misia1990...........19.........3.........25.08.......Bie lsko-Biała.....0 anulka-84............24........12.........27.08......Byd goszcz.......0 wiolkcia..............27.........4.........29.08.......z abrze...........0 Iza_R.................30.........8.........30.08.......Ł ódź..............1 Sralis Margolis.......36.........3.........31.08.......Kraków...... .....1 Coolturka.........28.........1.........04.09.......Warsz awa..........0 Oli14...................29.........15.......05.09....... .Haga.. .........0 Koralina82..............27.........3......08.09......Byd goszcz.......0 Radosna27............27........5.........12.09.......Kie lc e...........0 Asiula78.........31.........8............15.09.......Kra ków ...........0 IGA................29.........7..........15.09......POZN AN.............0 ważka79 ...........29........11.........14.09.......Radom........... .0 żolinka..............28..........1.........16.09...... jaworzno.........0 tysia123............27.........5........18.09.......lub lin...............0 magdalenka.s....29.........7.........20.09.......gdańsk. .............0 kamilsien..........29.........8.........20.09.......Z amo ść............0 zuzanka staranka 80 29.....9.....22.09.....Koszalin.........1 BRZUCHATKI : NICK..............WIEK...CYKL..TC...TERM.POR....MIASTO.. ..OSTATNIA @..DZIECI bratka_............27....11....13...05.03.10....Trójmias to...28.05...0 wazka85............24.....1.....8...09.03.10....Lisburn. ......3.06.....1 Moniakr.............26.....3.........................Lod z ................... Monikaddd..........22....18.....10..26.03.10....Białysto k............0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×