Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość Radosna27
Żolinka - owulacja w 7 dniu cyklu to możliwe. Moja kumpela tak właśnie zaszła w ciąże piątego dnia cyklu, zaraz jak jej sie okres skończył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
zolinka dołączam cie do listy dziewczynek za które mocarnie trzymam kciuki zeby brak @ okazal sie objawem ciąży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
a no tak, ale jeden dzien tylko, Moja mama jak była w ciąży to dowiedziala sie w 4 miesiacu bo wczesniej miała @ wiec wsio jest mozliwe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza_R.
czesc kochane:) pogoda nas rozpieszcza:-) madziunia ja w mojej pierwszej ciazy mialam taki sluz... lekko bialawy i wcale nie przezroczysty jak bialko kurze:-D takze nic tylko trzymamc kciuki za ciebie!!! tez mialam tego duzo i od razu pomyslalam ze cos jest nie tak bo wczesniej raczej sucho... ale nie nakrecam cie, musisz sowje odczekac zeby sie dowiedziec co to za objaw i czego dotyczy;) jak tam dziewczynki, co porabiacie? macie ful pracki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza_R.
tysia masz racje, mozliwe jest doslownie wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza_R.
ja niestety zwijam sie z bolu dzisiaj musialam wziac druga tabletke przeciwbolowa:( zawsze pierwszy dzien to dla mnie porazka:( teraz usiadlam chwilke bo wlasnie skonczylam szykowac obiadek, czekam za mezulkiem i wybieramy sie do znajomych na grila. zostaniemy tam do niedzieli - oni maja dziecko w wieku bartka to sobie powariuja. a dzialeczke maja nad rzeka w lesie - mowie wam super sprawa:) tylko jak ja tam wytrzymam z ta wstretna @???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza_R.
a wy? macie jakies fajne plany na weekendzik? iga plazuje ostro to juz wiem, a reszta dziewczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
działeczka, grilik..... rzeczywiscie @ nie pasuje ale cóż robic..... u nas sie pieknie wypogodzilo. Dzis do 17 w pracy ;/ a na weekend raczej konkretnych planów nie mamy. Jak bedzie ładnie to pewenie do lasu na grzyby skoczycmy ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Iza ja czekam na decyzje meza odnosnie tego gdzie spedzimy weekend. niech ruszy glowa i cos wykombinuje kurde, jakas niespodzianke albo cos....:P A ty masz fajna perspektywe, spedzicie na luzaka pare dni, odpoczniecie, maluchy pobrykają:-) a co do tego sluzu to tak sobie pomyslalam ze to owulka - musze dzis zgwalcic mojego ukochanego;) jak wrocimy z pracy to bierzemy sie do roboty:) jeszcze 2 godzinki i spadam stad - taka ladna pogoda a my w pracy... za jakie grzechy???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza_R.
a sa u was grzyby? u nas sucho jak cholerka wiec raczej nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
ziemniaczki pieczone...mmmmmmmmmmmmm rozmazylam sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
chyba nie ma bo moja mamcia nie chodzi - ja lubie lazic po lesie ale zbieraczka ze mnie kiepska, przynosze duzo szatanow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza_R.
madzia ten sluz to moze byc i to i to:) ale jesli nigdy w owu nie mialas takiego to wiesz.... albo sie cos pozmienialo tak nagle albo wam sie udalo. ja mialam od razu na samym poczatku taka 'powódź' i juz wiedzialam ze trzeba testowac:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza_R.
zolinka, zrob raz jeszcze. przeciez to nie boli:) to nie glupota, skoro mialas taka @ dziwna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jeszcze raz - tylk pierwszy raz wogole... bo test to ja robilam nie pamietam kiedy, chyba jakos w styczniu, miesiąc po odstawieniu tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
zolinka, iza ma racje - ten test to nie jakis tam majatek, nie sa az tak drogie zeby szkoda bylo kasy a po drugie to nie boli, nic zlego sie nie dzieje jak testujemy wiec... zrob jak uwazasz, jesli cie to uspokoi to testuj sobie nawet i 100 razy, co to kogos obchodzi;) :) to ty masz byc zadowolona i pewna tego co sie w twoim organizmie dzieje:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żolinka - ale Ci dobrze, ja niestety do 16 siedzę w robocie, a wyjątkowo mi siędzis nie chce i z tego nieróbstwa zastanawiam się co dziś na obiad zrobic, bo nie mam pomysłu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem pewna ze bedzie 1 kreska, ale dam Wam znac, moge zrobic chyba po powrocie z pracy? nie ma to wiekszego znaczenia nie? przeca nie wytrzmam do rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza_R.
a ja myslalam ze ty testowalas juz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żolinka - to wcale nie głupie, rób tego testa nawet teraz, bo jesteś już przecież 7 dni po tym krwawieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
nie chyba nie ma znaczenia , jesli jest dzidzia to tescik pokaze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
a ja polazlam do lazienki i pomyslalam ze nieglupio byloby sobie wlozyc wkladke albo podpaske jakas... troche tego jest. jakies mam mieszane uczucia:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
grzyby sa - ale jak to niektórzy mówią - "malo grzybowe" - czyli głównie kurki i podgrzybki ;) ja po lesie uwaielbiam chodzic ;) gorzej ze mój mąż nie ..... ale zawsz mozna męża w domu zostawić a do lasu skoczyc z mama lub siostra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalenka.s - ja proponuję wizytę u lekarza, jeżeli to nie infekcja to od razu się wyjaśni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde lecę po pracy po testa, a kumpela siedząca w biurze obok powtarza... nie musisz robic ja to czuje ze jestes :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza_R.
dokladnie tysia, nie trzeba z mezem;) ja nawet jak z nim ide to po lesie chodze sama:-) mam swoje 'miejsca':-) madziu to jestes na dobrej drodze do dzidzi:-D ja tez chodzilam na poczatku z wkladką i czulam ze cos sie wydarzylo:) zobaczymy jak dlugo bedziesz miala ten sluz, na razie sie nie przejmuj to nie jest objaw zadnej choroby czy infekcji skoro nie pachnie i nie jest jakis np zielony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×