Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

dla żoli: 3. ogólne samopoczucie - jak na @ , tzn jak na grype 4. brzuchol - pobolewa i przestaje - jak na @, tzn jajnik 5. tempa - podwyższona (?) typowe-gorączka 6. zmęczenie ogólne - jak na przeziębienie :P:P:P:P nie dziekuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Oddawaj 120 zł, bo wróżba nie była kompletna Pytałam kiedy, a tu dupa W kulki sobie leci ta wróżka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koralciu - wszystko byloby fajnie tyle tylko ze: 1. to zbyt szybko na objawy jakiekolwiek (!) 2. mam katar - a to chyba nie konsekwencja wyimaginowanej ciąży :P 3. wszystko mnie boli - jak zawsze na grypsko :( 4. zimno mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
hej hej, jest tu ktos jeszcze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
NIE MA NIKOGO.... ;/ to ja tez znikam. Zaraz 17 i koniec pracy ;)))) super, bo padam na twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Tysia_ja jestem. Dobrze, że już w domku. Mężulkiem się opiekuję. A Ty jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i @ nabrała rozpędu;/;/;/ siedze sobie w pracki i tak Was podczytuje. wrózenie i wogóle. ja byłam kiedys u wróżki to mi przepowiedziała ze mężaty mężczyzna zrobi mi dzieciatko i mnie zostawi i co i nic- mężaty pojawił sie ale nie było romansu hahaha więc moze bezpłodna nie jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Wiolkcia_a to franca, jak zwykle podstępem się zjawiła. Chyba nie zrozumialam mojego przesłania i kij jej nie wystraszył. Przekaż jej, że na ten miesiąc mam metalowy pręt to niech uważa i spieprza gdzie pieprz rośnie Żoli_chory dziś już mniej narzeka, choć stópka nadal mega spuchnięta, aż boje się dotykać. Latam i usługuję. Ale czego się nie robi dla kochanego mężusia :) Ty się dziś grzecznie zachowuj i zmaltretuj mężulka seksualnie :P Koralinka_meldować się Sralis_napisz co u Ciebie, jak to w końcu u Ciebie z tą ciążą Ciamcia_daj znać co u Ciebie, @ nadal brak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie choroba rozkłada :( pije gorące herbatki... robie parówki eukaliptusowe i smarkam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Żoli_kuruj się i nie ma przeproś koniecznie przytulaj się dziś z meżulkiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety :-( @ jakby czekała na sygnał, wynik negatywny i pod wieczór przylazła. Dziwne to bardzo. Plamię, brzuch mnie nie boli na razie, nic niew rozumiem - ale na szczeście dość spokojnie do tego podchodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Sralis_przykro mi. Myślałam, że jednak bedzię ciąża. Zawiedziona jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki! KAti-smoje gratulacje!!!! U mnie @ nadal nie ma , ale plamienie krwawe sie zaczyna więc chyba znów lipa:( Te mój cykl to już robi sie taki długaśny ze masakra, nigdy tak nie było. Juz sama nie wiem o co chodzi. Poza tym jestem w mieście oddalonym o 500km od domku i smutno mi jakoś tak:( nie ma mojego M, a potrzeba mi przytulenia:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Korala_wykrzystujesz dziś mężulka w związku z tymi skokami? :P M nawet grzeczny. Ale ciągle latam, a chciałam zacząć czytać Dom nad rozlewiskiem zanim pierwszy odcinek poleci w tv. M pyta się kiedy te dni, mówi, że najwyzej weżmie przeciwbólowe leki i jazda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna przekazałam Twoją wiadomośc @ i mam nadzieje ze sie wkońcu przestraszy. nie nastawiałam się optymistycznie na ten miesiąc ale jak same wiecie zawsze jakaś nadzieja jest- więc dziś mam strasznego nerwa i lekkie załamanie, pretensje do swiata i wogóle ale tak to juz bywa w tym pierwszym dniu @ a z kolejnymi przechodzi powoli. zapisałam się już na hamca do gina- nie miał już wolnych terminów ale jakoś mnie wcisneli tyle ze bede musiała jechac do innego miasta bo nie chce czekac kolejny miesiąc.!!! Radosna a to biedactwo z mężusia ze ma taka wielką kostke ale szczęściarz ze ma tak cudowna żonę co się nim tak troskliwie opiekuje :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj M jest przeziebiony i tez latam, a to leki, a to herbatka ah.. przekaze Twoje zalecenia radosna, ale zaraz jest mecz;/ wiolcia czemu znow do gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z wynikami. no i pewnie dlatego kazał mi przyjśc przed owulka by sprawdzić czy do niej dochodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×