Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość Radosna27
Kasiula_to chyba przeznaczenie. Długo pijesz te ziółka, o których pisałas? Mam jakiegos doła ostatnio, ze nigdy sie nie uda. Kumpela, która niedawno urodziła juz mowi o drugim dziecku, a starania zaczęlyśmy prawie w tym samym czasie :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna ja dopiero zaczynam eksperyment z tymi ziółkami :) Nie martw się, dzidzi na pewno przyjdzie. Moja najlepsze kumpela też już ma dwójkę - pierwsze urodziła po maturze a teraz z drugim w brzusiu. Wogóle prawie wszystkie moje koleżanki już są dzieciate - trzeba się z tego cieszyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Dla każdnej z nas każde przyjscie @ to tragedia, bez względna na to ile cykli się stara :( :( Choć @ na forum ostatnio coraz rzadziej zagląda. I dobrze, nie sobie idzie w pierony, małpa jedna!!!!! Kasiula_czyli te ziółka to pierwszy cykl bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie, dopiero od kilku dni. Ale gdzieś na forum pisała dziewczyna, że zauważyła znaczną poprawę śluzu, tzn , że w końcu się pojawił bo miała go zawsze bardzo mało. I pisała, że po miesiącu zaszła w końcu w ciążę - też długo się starałą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w sumie na nic nie narzekam, zdrowa jak ryba zawsze jestem no ale trzeba wszystkiego spróbować. Mojemu M kupiłamtabletki na wzmocnienie żołnierzyków i żołnierek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula a gdzie te ziolka dorwalas? Przepraszam jak Ci sie kaza powtarzac, ale widocznie mi umknelo. Jade niedlugo do Polski to sie moze zaopatrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Kasiula_jakie tabletki masz dla M? A te ziółka od pierwszego dnia cyklu trzeba zacząć brać? I codziennie się bierze bez przerwy nawet jak @ jest? Ja tez spróbuje tych ziółek. I termometr owulacyjny w koncu zamówie, bo zwyklym mierze temp i zadnych zmian nie ma od 3 dni 36,7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy naprawde wierzycie w jakieś ziółka laseczki? sorrrrki, ale to dla mnnie troche smieszne...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to widze Radosna, ze masz podobne postanowienia do moich :) Bedziemy dzialac rownolegle!!!...no prawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zolinka a ktory masz cykl staran kochana ? :D:D:D Ja to mam nadzieje ze ty nie bedziesz musiala do takich srodkow uciekac, ale jak nie idzie to sie probuje wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
męzowi kupiłam coś takiego jak PROMEN. Rano jedna tabletka. A ziółka się pije przez cały cykl przed snem. I mąż też może pić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Oli ma racje, jak nie idzie to robisz wszystko, zeby tylko się udało. Napewno nie zaszkodzi spróbować. Może się uda :) :) Ja już nie chce czekać jak na zbawienie tylko zafasolkować teraz juz dzis :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u ciebie Radosna teraz to chyba wlasnie jakos TERAZ nie? Wiec walcz walcz.... :D KAsiula a te Twoje jak sie zwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żolinka wolę wypróbować coś naturalnego niż jakąs apteczną chemię, która z jednej strony pomaga a z drugiej pracuje na skutki uboczne. Ludzie tak się przyzwyczaili do lekarstw, że nie potrafią się otworzyć na coś innego. Wiem, bo jestem dystrybutorem produktów 100% naturalnych i walczę na co dzień z lekomanami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny uważajcie z tymi ziółkami. Niby to tylko ziółka ale wszystko może zaszkodzić stosowane nieumiejętnie. Nie lepiej poradzić się lekarza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja lekarzem nie jestem, ale sądzę że pijąc ziółka bardziej się działa na podświadomość i to włanie to pomaga, więc jesli to ma stanowić ten złoty środek to pijcie!!:D a mnie brzuch pobolewa jak na okres :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm, no ale skoro Kasiula pije i zyje to nie trujace :D Zawsze warto sprobowac, niech sobie Zoli dzialaja na co tam chca byle by dzialaly :D Dzieki Kasiula sprobuje zamowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Żoli_Ty juz nie musisz pic żadnych ziółek, bo przecież jestes już w ciąży - tak tu na forum ustaliłyśmy :P:P Kasiula_zobaczymy jak na ciebie ziółka podziałają. Jakbyś teraz zaszła po 24 nieudanych cyklach i jednym brania ziółek to chyba cały sklep zielarski wykupie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zreszta tutaj tez sobie kupilam jakas mieszanke na uregulowanie cyklu w tabletkach w aptece, ale jak widac poki co to nie bardzo dziala :) Niby tez taka ziolowa i witaminkowa, no ale juz jednak w kapsulce wiec nie koniecznie 100% naturalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu pisze ze czuje @ a ta małpka mi mowi ze w ciąży jestem... ehhhh i bądź tu mądry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoli ty mi tu z zadna @ nie wyskakuj ....a sio! Zreszta to jeszcze nie czas malpkowy i w ogole.....Pewnie cos sie pokrecilo w Twoim brzuchu albo objawy ciazowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ja w sumie nie wiem co mi te ziółka mają regulować bo mam zawsze wszystko regularnie hehe ale męża zmuszam - może ma zestresowane plemniki i dlatego nam się nie udaje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karoooooooolaaaaa hop hoop!! gdzie się podziewasz? pamiętaj, że praca nie zajc!! :P pimpeeeeeeeeek :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula moze mu masaz jakis erotyczny co wieczor zapodaj to sie odstresuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×