Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Wpisz kod z obrazka... - co za bzdura. Dlaczego coraz bardziej utrudniaja pisanie tutaj???? Mój Lekarz to dzis mnie zadziwił. Wrecz namawial ze da mi L4 na 3 tygodnie :) Ale ja nie chce, bo co ja bede robic w domu???? Wole wyjsc do ludzi :) . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u ciebie może maleństwo każe iść ci spać:):P ale latem jest łatwiej bo szybko jest się w domu i można na plażę iść:) no teraz jak tyle dojeżdżam to moze gorzej by było ale jak mieszkałam blisko pracy w wynajętym mieszkaniu to tak mogłam .... fajnie było ale nie lubię mieszkania w mieście.... do okoła czułam się osaczona ludźmi bo całe zycie mieszkałam w domu jednorodzinnym w swojej wsi w sumie to miasteczko nie wieś takie średnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAA1980- ja bym się cieszyła jakby lekarz nmnie wysyłał bym siedziala z mamą babcią tesciami swoim kotkiem chodziła do ciotki albo na spacery nad morze .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bym musiała siedziec z Tesciami ktorzy mają po 70 lat wiec mnie nie cieszy perspektywa siedzenia w domu. Wole wyjsc do pracy. Tu mam moich rówieśników :) . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to wtedy tak to bym tez się nudziła pewnie ale może masz jakieś fajnie koleżanki które siedzą też w domku ja mam taką i nie mam kiedy jej odwiedzić dlatego planuję włąśnie teraz na wolnym....:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAA widac ze lubisz swoja prace, to fajnie i zadko sie zdarza :p Denerwujace to wpisywanie literek z obrazka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mogę codziennie ale rzadko chodzę bo mi się nie chce mam zamiar kupić sobie rower to będę jeździć rowerkiem tam gdzie mieszkam to mam wolnym spacerkiem pół godzinki do plaży .... ślicznym laskiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach kiedy będzie lato i będzie można chodzić po plaży i moczyć nożki w wodzie :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny:) A coz to za zmiany? Jakies kody do wpisywania, brrr:/ U mnie kiepsko. Wczoraj wieczorem bolal mnie brzuch jak na @, mialam plamienie (a jest 5 dni do @!!!), dzis nie boli juz ale mam nadal takie rozowawe plamienie sluchajcie mam dosc. To napewno skutek brania tych lekow ale kurde wyglada tak jakby one mialy mi rozregulowac caly cykl:(((((( Nie wiem co robic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie jestem twarda i nie zamierzam przerwac kuracji ;) ale dziwne to wszystko. Mam tylko nadzieje ze nic zlego sie nie dzieje. Pozyjemy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski, bratka Twoj porod to wydaje sie taki leciutki pomijajac oczywiscie nasza sluzbe zdrowia:D Gracek niech ładnie je tak jak mamusia potrafi go nakarmic:) zazdroszcze takiej rodzinki:) Oli gdzie Ty jestes? ..tak to chyba reszta sie pojawia i znika.. slucjacie mamy Sralis bo juz niedlugo i Wam kapusta dziewczynki bedzie potrzebna:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki, dziś zmęczona jestem koszmarnie, ale w dobrym nastroju. Widzę, że wiolkci nie ma, ale brak wiadomości to podobno dobra wiadomość ... Ja też bardzo lubię swoją pracę i nie chciałabym zawolnienia, ale na myśl o weekendzie się cieszę. Tym bardziej, że ma padać deszcz - poleniuchuję z książką. Mój poród też do trudnych nie należał, ale pamiętam, że bóle były silne. Na tyle silne, że poprosiłam o znieczulenie, mówiąc, że "nie chcę zachować się tak, żebym później się wstydziła i źle z tym czuła". Lekarz powiedział, że "już chyba wszystko słyszał", ale znieczulenie podał. Później nie bolało ... prawie. Wiadomo - każdy ma inny próg bólu, ale porównując z miesiączką ból jest duuużo silniejszy. Tylko inaczej się go znosi, jest "konstruktywny" i dlatego nie boję się na powtórkę. Teraz w modzie są cesarki na żądanie - dla mnie głupota, ale wiele dziewczyn ucieka w ten sposób przed bólem, umawiając się na poród jak na wizyte u kosmetyczki. Radosna - ja rozumiem Twoją mamę, zdaję sobie sprawę, co Ty czujesz, ale ona też ma prawo do uczuć. Jeżeli czujesz się z tym źle poczekaj i ewentualnie podejmij rozmowę za jakiś czas. Emocje nie są najlepszymi doradcami. Pozdrawiam i życzę miłej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarantowy - podziwiam! - wstawać o 3:00 - horror. Ja mam najwcześniej na 8:00 i czasem trudno mi się wybrać. Wiadomo, że to kwestia przyzwyczajenia, ale lekko na pewno nie jest. Ja wierzę, że nic nie dzieje się bez powodu - może to właśnie moment na zmiany w życiu - oby jak najlepsze i zgodne z Twoimi marzeniami. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IGUŚ trzymaj się kochana;/ plamienia możliwe ze przez leki, ale na pewno nie na 100% bo ja w cyklu w kórym zaszlam w ciąze miałam plamienie 27 dc, a 29 miałam 2 kreski. okazało się ze to zagnieżdzanie pewnie było. u ciebie możliwe ze przez leki, bo w końcu regulują ci hormony. nie dołuj się bedzie dobrze w końcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Jak dobrze, ze już piątek. Jeszcze 7 godz i 30 min i wolne!!! IGA_pisz jak sie sytuacja rozwija. Oleczka chyba tez miala plamienia a dzidzia w brzuszku jest :) Wiolkcia_daj znac jak u Ciebie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dzięki Julka za słowa wsparcia... a co do tego co mówi bibi to może racja...trzymam kciuki za ciebie... i jak Radosna odebrałaś list to były filmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żoli hejka:) ja dziś mierzyłam tempkę mam 37,2 na razie to najwyższy wynik .... żeby tylko nie spadła bo @ spodziewam się tak poniedziałek - góra środa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarantowy_dziś dopiero odbiore, bo wczoraj to wszystko w pośpiechu i dopiero wieczorem do domku dojechalismy. Ale to napewno płytki od Ciebie :) Co do temki to dzień przed spodziewaną @ miałam 37,3 (normalnie w fazie lutealnej ok.37,1; 37,12, czasem 36,98) i zrobiłam teścik i @ kreseczki wyszły :) Trzymam kciuki, zeby ta podwyższona tempka u Ciebie też oznaczala dzidzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tempka ładna, czekamy dalej :) ja chyba az tak wysokiej nie miałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie obudzilam z wielkim katarem, dajcie jakis pomysl jak sie go pozbyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żoluś_kuruj się :) Herbata z miodem i cytryną ewentualnie mleko z czosnkiem. Dziewczynki już nie moge wysiedziec. A tu jeszcze 6 godzin...masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mozemy sie rozchorowac i kropka!!! dopiero po 9h00.... :O jakie plany na weekend macie? ja chyba spedze cały weekend w łóżeczku, kurujac sie... i nigdzie mnie moj M. nie wyciagnie o tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:-) No to melduję;) Sytuacja się nie rozwija dalej, stanęło w miejscu. W nocy bolał mnie brzuch, oczywiście jak na @, nawet dość mocno więc pomyślałam d... blada, obudziłam się a tu nic... Coś mnie tylko kluje po lewej stronie ale słuchajcie przeczytałam o skutkach ubocznych bromergonu, tak może być więc nie ma co się przekonywać ze jest inaczej;) Dziewczyny opisują że np @ spoznila im sie 10 dni, niektore mialy plamienia zamiast @... Zobaczymy, czas pokaze. Oczywiscie bede wam zdawala sprawe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×