Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO Patka_Wroc.........30.........13........02.03......... Wroclaw.........0 kamilsien.............29........14........12.03......... . .Zamosc......... Oli14...................30.......21........13.05...... . . Haga.. ............0 Izucha.................26........5........22.04........ ...Bydgoszcz.....0 IGA....................30........15..........11.05...... . .P OZ N AN.......0 wiolkcia...............28........13.........23.05...... ... .Zabrze.........0 kasiula1983.........26.........34........03.06........ ..Trzebinia......... BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO... D ZIECI Vilemooo27..28....3 ....39.......19.05.10....Jakub ......Kielce ......0 tysia123......27...5.....38.....28.05.10..Agnieszka/Adaś ...Lublin ....0 AAAAA1980..29...3......37....30.05.10......????????...... . POZNAŃ.. . 0 Sralis Margolis.....36..5....32....06.07.2010....???.....Kraków... .. . ....1 Żolinka........28......3.....30.....25.07.2010..synek... Jaworzno.....0 ciamciaramciam...25...5...22...28.08.2010..Maksym...Wroc aw......0 Radosna27..........27....8.....22....08.09.2010...synek.. ...Kielce....0 Maadaa..........27.......8.....19.....07.10.2010........ ...UK...........0 Amarantowy....23......1......15......02.11.2010.......Tr jmiasto......0 MAMUSIE: NICK.......WIEK....TERM.POR.....IMIĘ.....WAGA.....MIAST O .....SN/CC Bratka.....27.....07.02.2010....Gabryś....2280g....Tró jm iasto...s misia1990...19....13.04.2010....Antoś... .2800g......Bielsko........sn bibi2206.....27.....29.04.2010. ...Zosia ....3800g .....wawa ........sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj sny to tak dziwne sa :D Ale czytalam ze to normalne w ciazy :D No i mamy kolejny piatek. My mamy malowanie w kuchni jutro. Musze jakos uwazac aby nie nawachac sie za duzo farby. Wiecie jak to jest z ta szkodliwoscia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co, z farba to bym uwazala.... nie wiem jaka jest szkodliwosc ale jak znajomi robili remont w mieszkaniu - tzn malowali wszystkie pomieszczenia, to znajoma w ciazy byla i na czas remontu sie do rodzicow przeprowadzila, poki farby nie powysychaly,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie :) Cisza tu dzis straszna. Ja dzis rano na badaniach i pokłóta w dwie ręcę jestem (bo cukier z obciażeniem robilam), ale było i tak niezle, panie pielęgniarki się spisały i nic nie bolało. Deszczycho u nas starszne od rańca i jakieś wygibasy wyczyniałam, zeby normalnie wysiasc z samochodu tak, zeby od razu nie zmoknac (a mialam jeszcze zakupy i parasolke...no i brzuch :) ). Tysia_ja pół nocy nie spałam, budziłam sie caly czas, mały sie kręcił, A M w delegacji i to pewnie dlatego, bo ja bardzo nie lubie (i chyba juz nie umiem) spac bez niego :) Jeszcze siusiu mi sie chcialo od jakies 3 rano, a wiedzialam, że o 6 mam wstac i do badan mocz mi potrzebny, wiec tak trzymałam do rana :P Zaraz sie za sprzątanie biore, bo chce zdążyc zanim M wróci, zeby juz w domku było tak miło czyściutko, no i obiadek zeby był gotowy :) dla mężusia :):) Piątkowe fluidki - łapcie dziewczynki 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ja wczoraj wpkaowałam sie w niezłe tarapaty ;) Zaprosiłam do siebie 3 kolezanki, i wszystkie juz oczywiscie rodziły, jedna to nawet dwójke dzieci, wiec temat wieczoru to poród, poród i jeszcze raz poród!!! Każda opowiadała jak przeżyła i w ogóle. Ja juz miałam dosyc i w pewnym momencie mówiłam ze zaraz je wyprosze jak beda ciagle gadać o porodzie :) Potem juz zaczęły inaczej gadac, a kolezanka co rodzila w grudniu pomogla mi sie spakowac do szpitala co mnie cieszy bo bym wzieła mnóstwo nieporzebnych rzeczy :) Ogolnie fajnie było spotkac sie jeszcze przed porodem :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede uwazac Tysia, my tylko kuchnie malujemy na parterze a sypialnia jest na pietrze wiec moze bedzie dobrze. Nie mam sie za bardzo do kogo wyprowadzic tu w Anglii :( Ladna pogoda to moze pojade na caly dzien na zakupy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madaa, mysle ze jesli nie bedziesz brala udzialu w malowaniu tylko sobie psoiedzisz na swiezym powietrzu albo w innej czesi domu przy otwartym oknie to bedzie oki. Ja zrozumialam ze ty wlasnorecznie chcesz ta kuchnie malowac ;) AAAAAA nie dziwie ci sie. Ja jakos tez nie mam ochoty sluchac czyichs przezyc z porodu, tym, bardziej ze każdy jest inny. Zreszta polozna ostrezgala zeby za duzo opowiadan nie sluchac, bo potem idzie taka kobieta wystraszona na porodowke i dopiero trudno sie z taka wspolpracuje ;/ podobno tzreba byc nastawionym ze bolec bedzie, ale tego sie nie uniknie. Poza tym tzreba myslec w kategoriach: mam do wykonania zadanie: urodzic zdrowe dziecko, dotlenione itp i na tym sie trzeba skupiac. wtedy prodo i wspolpraca ida szybko. A ty sie boisz???? Bo ja jakoś nie ;) i to mnie zaczyna martwic..... Jutro robimy ostatnie zakupy dla dzidziusia i pakuje w poniedzialek torbe do szpitala ;) Wanienke kupoiwalyscie jakaś taka wybajerzona czy najnormalniejsza????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja sie boje porodu... niestety... Wanienke kupilsmy najzwyklejszą jaka można za 24 złote w Auchanie :) Potem przeciez tą wannę bedziemy wkładac do wanny jak dziecko juz bedzie umiało samo siedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a macie wkladke antyposlizgowa do wanienki? Sprawdza się? Niby koszt niewielki... ale z drugiej strony nie widze roznicy miedzy taka wkladka a polozeniem na dni pieluchy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Póki co to dziecko bedzie i tak nad wanną trzymane na rękach, ale moze pozniej sie dokupi taka wkładke jak bedzie potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim, ja nadal 2in1 :D W środę byłam u lekarza - generalnie wszystko ok. Łożysko II stopień, główka zaadoptowana, 12 API wody płodowe. Także nadal czekam :) Tysia u mnie ze spaniem to samo. Tak bardzo tęsknię za normalnym snem. Ja już od dłuższego czasu budzę się średnio co 1h. Ta nakładka na wannę super wygląda i też by mi się przydała, ale cena rzeczywiście spora. Ja mam również najzwyklejszą wanienkę. Taką z gumową wkładką chwalą bardzo dziewczyny na wizażu - także chyba jest ok - ponoć dziecko się nie zsuwa. Ja się zaraz biorę za sprzątanie z myciem wszystkich podłóg :P. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilemoo widze ze zacztnasz stosowac metody wskazane zeby porod przyspieszyc - sprzatanie, zakupy, bieganie po shcodach, seksik,.... ;) jak zdam egz tez biore sie za jakas konkretna robote bo do terminu nie chce mi sie czekac ;) A powiedz mi, twardnieje ci czasem brzuch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten stelaż na wanne mnie sie w ogole nie przyda. No i rzeczywiscie cena jest dosyc wysoka. tysia123 - mnie twardnieje brzuch, zwlaszcza jak cos porobie, sprzątam albo cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Ja używam zwykłej wanienki ze stelażem, a do tego mam taką gąbkę wkładaną na dno, bardzo dobrze się sprawdza. Jeżeli chcecie mieś wanienkę na wannę to proponuję coś takiego, siostra miała i chwaliła, ja nie mogłam, bo mam wannę asymetryczną :o http://www.allegro.pl/item1003169268_wanienka_z_korkiem_nakladana_na_wanne_duza.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia z twardnieniem brzucha to już nie wiem jak u mnie jest - chociaż wiem, że to dziwne :( Ja od tygodnia, może dwóch mam coś takiego, że co jakiś czas mam uczucie jakby wypinania się dziecka. Wtedy też dokładnie widzę jak jest ułożone. Mam tak coraz częściej i nie wiem czy to dziecię się wypina czy to jest skurcz i przez to dziecię jest tak widoczne. Dodatkowo podczas tej akcji pobolewa mnie brzuch dołem. Mam nadzieję, ze nie zamieszałam za bardzo ;) W każdym razie jest to ogromnie uciążliwe i bolesne do tego stopnia czy właśnie budzi mnie w nocy. Dodatkowe "dolegliwości" to ucisk na szyjkę (jak długo pochodzę to mam wrażenie, że dziecko mi wyleci :O ), delikatne bóle pleców co jakiś czas, częste odwiedzanie toalety i jakby zwiększona ilość gęstych upławów? coś jak na dni płodne - sorry za szczegóły ;P - chociaż nie wygląda mi to na wszędzie opisywany czop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Villemoo fajnie ze sie dzielisz tym co sie dzieje ;) zwiekszona ilosc uplawowo podobno jest normalna, ja tez mam wiecej niz zwykle ale czop nie odszedl, a przynajmniej nie zauwazylam. Dziecko tez mi glowka uderza w doole, a czasami czuje sie jakbym miala glowke miedzy nogami, tak mi niewygodnie i chodze jak kaczka.... ;/ Wypinanie sie dziecka to jedno a twardnienie brzucha drugie. Jak brzuch twardnieje to zwykle mnie tez boli jak na okres. A dzidzisu coraz wiekszy to i miejsca ma malo i sie rozpycha.... Ehhh juz chcialabym miec malenstwo przy sobie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też bardzo czekam na Niunię. Najgorsze jest jak wejdę do pokoiku i on nadal pusty, a wszystko czeka gotowe. No nic zmykam dalej sprzątać - może coś się z tego wykluje :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka piszesz ze starania odlozone tzn zabezpieczacie sie czy tylko nie staracie za bardzo? Bo jesli to drugie to moze zadzialac wrecz odwrotnie :) Bratka jak tam ma sie Gabrys? Duzo urosl? Pisz jakie postepy robi i co nowego u Was? Vilemooo, Tysia, AAAA ciekawe ktora pierwsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAA ja obstawiam ze ja bede ostatnia. O co sie zalozymy? O paczke pampersów ;)))) Ale u nas pogoda dzis do niczego ;/ pada, duszno..... bleeee mam nadzieje ze jutro bedzie ladnie ;) jeszcze 2 godzini i weekend ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zdziwilabym sie jakby tak bylo ;) jeszcze 45 min i weekend ;)))) jak u was plany? Cos szczególnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello 🖐️ tysia no przeca Ci pisalam ze 21/22 :P:P ehhh no nie wierzy mi ;) mam pytanko - jakie macie/ kupujecie materace?? pianka/gryka/kokos? pianka/kokos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Dawno mnie nie było bo mój M wylał piwo na laptopa i wszystko się spaliło ale na szczęscie naprawilismy komputer stacjonarny. Oczywiscie staranka w tym miesiącu poczynione, zobaczymy co to bedzie, kiedys musi się udać:) Bibi gratuluję córeńki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO Patka_Wroc.........30.........13........02.03......... Wroclaw.........0 kamilsien.............29........14........12.03......... . .Zamosc......... Oli14...................30.......21........13.05...... . . Haga.. ............0 Izucha.................26........5........22.04........ ...Bydgoszcz.....0 IGA....................30........15..........11.05...... . .P OZ N AN.......0 wiolkcia...............28........13.........23.05...... ... .Zabrze.........0 kasiula1983.........26.........34........29.05........ ..Trzebinia......... BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO... D ZIECI Vilemooo27..28....3 ....39.......19.05.10....Jakub ......Kielce ......0 tysia123......27...5.....38.....28.05.10..Agnieszka/Adaś ...Lublin ....0 AAAAA1980..29...3......37....30.05.10......????????...... . POZNAŃ.. . 0 Sralis Margolis.....36..5....32....06.07.2010....???.....Kraków... .. . ....1 Żolinka........28......3.....30.....25.07.2010..synek... Jaworzno.....0 ciamciaramciam...25...5...22...28.08.2010..Maksym...Wroc aw......0 Radosna27..........27....8.....22....08.09.2010...synek.. ...Kielce....0 Maadaa..........27.......8.....19.....07.10.2010........ ...UK...........0 Amarantowy....23......1......15......02.11.2010.......Tr jmiasto......0 MAMUSIE: NICK.......WIEK....TERM.POR.....IMIĘ.....WAGA.....MIAST O .....SN/CC Bratka.....27.....07.02.2010....Gabryś....2280g....Tró jm iasto...s misia1990...19....13.04.2010....Antoś... .2800g......Bielsko........sn bibi2206.....27.....29.04.2010. ...Zosia ....3800g .....wawa ........sn Zmieniam datę @ bo wyjątkowo w tym cyklu owulkę miałam tydzien wczesniej niz zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula, trzymamy kciuki zeby owocne te staranka byly ;)))) Daj znac jak w terminie @ czy przylazla ta małopa czy nie żoli, jak sie przewidywania spełnią to po pierwsze lecisz obstawiać totka i wygrana dzielisz sie z nami, a po drugie otwierasz salon wróżb ;) ty chyba kiedys cos nawet pisalas o wlasnym interesie tylko ze odwagi brak czy [pomysly.... to pomysł juz masz ;) moze uda sie jeszcze jakies dofinansowanie z UP zalatwic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :):):) dzięki wielkie za fluidki i kciukaski :):):) Radosna mam nadzieje że te Twoje przeciucia się spełnią i uda mi się. :):):) u mnie od wczoraj taki ból jajnika- zblizony do tego owulacyjnego. dziewczyny mam nadzieje że te które beda teraz rodzić będą miały szybciutki poród i szybciutko przytulą swoja dzidzię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolkcia, Kasiula, Oli_czekam na pozytywne informacje :) I dosyłam fluidków 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Dziewczynki co do strasznie porodem to dzis byłam mega zestresowana tym badaniem cukru z obciazeniem glukoza, wszystkie mi koloezanki mówily, ze to ochydne jest, ze odruchy wymiotne mialy itp., a jak sie okazało to nie bylo takie zle, jak woda z cukrem, nic wielkiego...po co straszenie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna, no to jesteś w gronie nielicznych szczęściar, które dobrze znoszą taką ilość słodyczy. Dla mnie to jedno z najgorszych badań, jakie miałam (obok przygotowania do kolonoskopii, gdy też pije się jakieś ohydztwo w okropnych ilościach). A i trzustka mi potem dawała popalić... Mam chyba jakiegoś doła, od dłuższego czasu, nic mi się nie chce robić... Pisać też nie. Tak od miesiąca. Niby się przełamuję, jeżdże po tych urzędach, hurtowniach materiałów budowlanych, ale... No paskudnie jest. Tam, gdzieś, w środku. I nie wiem, co może to powodować, mam po prosty totalny brak energii i entuzjazmu do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×