Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

ja kupilam taki biustonosz specjalny gdzue jak sie odpina to odkrywa sie całą piers i tylko pod spodem i z boku zostaje pasek materialu który trzyma stanik na miejscu. W takim biustonoszu z dziurami to tez sobie nie wyobrazam karmienia. Jak juz wyprobuje to podziele sie z wami wrazeniami czy warto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z moich doświadczeń, a karmiłam długo, najlepiej było wogóle bez stanika, ale każdy ma swój patent. Zresztą przez te 8 lat pewnie bieliznę inną wyprodukowano, bo np. cuchów ciążowych żadnych u mnie nie było wtedy gdzie kupić, a teraz sklepów kilka i bez problemu można coś wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co, nie pamietam firmy, musialabym w domu zerknac. Jak nie zapomne to to zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka_chodząc bez biustonosza cały dzien czułabym sie jak "nieubrana", po drugie bez biustonosza biust szybciej opadnie (nawet u kobiet które nie maja nic wspólnego z laktacja) i straci jędrność. A gdzie reszta dziewczynek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie po weekendzie :) Myslalam ze tu kilka porodow bylo, a Wy co dziewczyny???? No chyba, ze Vilemooo rodzi :) My bylismy nad oceanem w sobote i wypoczelam. Brzuszek chowalam przed sloncem ale buzka mi sie opalila. Odliczam godziny do USG polowkowego, ktore to juz w srode. To moje trzecie USG w ciazy. Poza tym bylam tez na zakupach, bo cieplo sie zrobilo a moje letnie bluzeczki nie opinaja mi brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały dzień bez biustonosza ? Nie, źle mnie zrozumiałaś - zdejmowałam go tylko do karmienia, a zapinany z przodu świetnie się sprawdzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilemoo na pewno rodzi, inaczej juz by sie odezwala ;) To która przejmuje jej brzuszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ciekawa co lekarz dzis powie na temat płci ;) czy tam cos miedzy nogami uroslo czy nie.... ;) moze dziecko nie chce wyjsc bo zwracam sie w rodzaju meskim, a okaze sie ze jednak dziewczynka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAA_jestem pewna, ze Wiolkcia i Oli skuszą sie na twoj brzuszek :) Tylko sie rozpakuj wreszcie. Zauwazylyscie, ze ostatnio nikt nowy do forum nie dołaczył??? Pewnie za mało tu staran za duzo ciazy - ale to swiadczy tylko o skutecznosci tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysia123 - ja słyszałam ze "przenosi się ciąże" z chłopakami, a dziewczynki szybciej lubia przyjść na świat, więc jesli przenosisz to pewnie bedzie boys :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tej teorii to ja jeszcze nie slyszalam ;) ale wiecie co, mam jakies takie wewnętrzne przekonanie, że urodze we środe ;) nie wiem skad mi sie to wzielo, ale tak we mnie siedzi.... i jakas taka spokojna jestem ;) mam nadzieje ze moja intuicja mnie nie zawiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam taki plan zeby sobie prezencik zrobic ;) fajnie by bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki brzuchatki... pewnie zawsze was bolały piersi przed @, prawda? No ale jak zaciązyłyście to bolały Was o wiele bardziej niż zwykle? Tak pytam bo zwykle to mnie troche po bokach bolą ale od kilku dni w każdym ich punkciku, pomimo mojej mis A to czuję je przy każdym kroku,po prostu bolą jak skurczybyk:/ No i sutki są sztywne cały czas ( oprócz rana jak wstaję) i maja taką ciemno czerwoną obwódkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula, mnie piersi nigdy nie bolaly a w cyklu w ktorym zaciazylam straszliwie bolaly mnie sutki. Takze badz dobrej mysli ;) i trzymajcie kciuki zeby dzis maluszek pozkazl co ma miedy nogami i zeby to był facet;) chcialabnym zobaczyc mine lekarza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wlasnie tak myślę, ze to bedzie chłopczyk... ta Agniesia mi coś nie pasuje tysia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja biorę po Sralis i po AAAAA mogą być bliźniaki a co tam! możliwość parki jest! Bliżniaki były u mojej mamy w rodzinie i u M mamy też. Muszę szybko modzić bo teraz pora na prezenty urodzinowe dla mnie i dla M mamy dzień po dniu w czerwcu. Tak żeby było śmiesznie między nami jest 1 rok 1 dzień i 15 min różnicy a jesteśmy 2 różne znaki zodiaku, Mam czas do 2.1i 22 .06 dlatego też dziękuję i proszę o fluidki :) mam nadzieję że w końcu się uda!!! AAAAAAAA naj naj naj lepszego.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah ciałam jeszcze napisać że do skurczy m.in potrzebna jest oksytocyna - taki hormon :P można pobudzić jego wydzielanie poprzez intensywne pieszczoty piersi. Studiowałam to na fizjologii zwierząt, ale tak samo jest u ludzi........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem. Po wizycie u lekarza - humor mi sie popsuł. Wszystko u mni9e pozamykane. Nic nie wskazuje na to zebym miala na dniach urodzic. Do tego lekarz stwierdzil ze da sobie kazda czesc ciala obciac ze bedzie dziewczynka ;) Do tego jesli nic sie nie ruszy do piatku to w piatek mam sie klasc do szpitala ;//// ale zla jestem ;/////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja i mój brat bylismy przenoszeni 2 tyg, no ale teraz inne zasady są niż 13 lat temu.Wtedy sie nie szło do szpitala od razu po terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wróciłam ze szkoły rodzenia. Ogólnie spoko, 9 par, wszyscy jakos staro wyglądają- starzej ode mnie a mam 26 lat:) Spotkanie było w szpitalu gdzie będę rodzić i tu niespodzianka- od 3 do 23 sierpnia szpital zamknięty, bo remont ?:( Mam termin na 28 sierpnia więc maly niech nawet nie próbuje wychodzić do tego czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz tez sporo dzieci rodzi sie po terminie. Ale akurat u nas zasady sa takie ze dfzien po terminie porodu kobieta musi byc w szpitalu. 2 razy dziennie KTG, badania, i czekanie.... Pierwsza proba z oksytocyna okolo 5-7 dni po terminie dopiero jest. A wczesniej sie czeka.... Chociaz moze top i dobrze, przynajmniej czlowiek jest pod stalym nadzorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula, te cycki wyglądają obiecująco... Trzymam kciuki! Ja sie dziś kopsnę do Wrocławia, ciekawe jak moje nogi wytrzymają, puchną jak wściekłe. Pozdrawiam i życzę miłego dnia! No i czekamy na ten wysyp ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry, ciekawe jak tam nasza Vilemooo - pewnei juz jest mamusia :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×