Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Ja bede do Was zaglądać po porodzie :) Nie bójcie sie :) Mysle ze Tysia123 tez nas nie oleje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od kiedy własciwie jest 3 trym? Bo ja czytałam że od 28tc? RAdosna, my przez pierwsze miesiace małego będziemy trzymać w kołysce w naszej sypialni, zeby nie latać do pokoju obok:) AAA kochana, tylko pamiętaj o nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przeca ja tez jestem tutaj!!!!:D:D:D:D:D u nas pięknie słonce swieci wiec dla tych ktorym słoneczka brakuje sle pare promyczków:D:D:D:D do nas wreszcie dotarła po wielu trudach komoda... tylko jakos czasu nie mamy ani wczoraj ani dzisija zeby ja złożyc, a tak wogole to uwielbiam składać meble :P chyba bardziej niz moj mąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciacmia_my bedziemy miec taki kosz wiklinowy i w nim bedzie dziecko spało, ale nie mamy gdzie zorganiowac kącika z rzeczami dziecka/przewijakiem itp. i chyba dlatego złożymy łóżko w sypialni i wstawimy łóżeczko i komode z przeijakiem. Sama nie wiem jak to dokladnie zorgazniowac... AAAAA_bedziemy czekac na twoj powrót z dzieckiem. Nie denerwujesz sie tym, ze to w kazdej chwili moze sie zacząc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny macie linka do jakiegos psrawdzonego sprzedawcy, u ktorego mozna kupic większość rzeczy dla dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie denerwuje sie ze to sie moze zacząć, tylko tym, ze bedzie boało jak cholera itp. A to ze sie zacznie to nie.... mam czas... i męża pod telefonem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka u mnie dopiero się słoneczko pokazało :) ale chmurki jeszcze są. Te spodenki ciążowe są fajoza :) ale ten komplecik do łóżeczka to ja bym nie brała do niebieskiego pokoju niebieskiej pościeli ani białej, bo niebieski się zleje ze ścianą a biały oziębi. Fajnie pasował by np. żółty kolorek i w sumie uniwersalny jest. Słuchajcie mam do was pytanko, bo szukałam i nigdzie nie mogę znaleźć podobno jak wstanie się później to trzeba temp jakoś inaczej obliczyć i teraz nie wiem wstałam o 9 a tak zawsze o 5-tej się budzę. To jaką ja teraz temp. powinnam zaznaczyć. Kiedyś miałam stronkę w zakładkach i tam było napisanie ale formatowałam komp i już jej nie mogę znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izucha, moze lepiej jeden dzien pozniejszego wstania pominąc? ja nie kojarze zeby to sie jakos wyliczalo, a bylabym pewenijsza omijajac jeden pomiar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna - my tez wstawiamy łóżeczko do naszej sypialni, niesttey dysponujemy teraz tylko 2 pokojami bo domek sie buduje, własnie panowie montuja dach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izucha_najlepiej pominąć ten pomiar i nie brac go pod uwagę. Bo tempka może fałszywie byc wyższa niż by była gdybys ją zmierzyła o stałej porze. Żoluś_nasza sypialnia ma niecałe 8m2 i cieżko tam wcisnąć cokolwiek. Kosz się zmieści, ale nie ma miejsca na rzeczy dziecka, a jak w nocy bede musiała go przebrac to bede musiala go do drugiego pokoju brac albo po rzeczy tam biegac. I naprawdę nie wiem jak to zorganizowac ??? Jaką komodę zamówiliście? Taką z przewijakiem??? Kocyk i ręczniczek fajny i niedrogi znalazłam. Chyba kupie.Co myślicie??? http://www.allegro.pl/item1054894185_r_kids_sliczny_polarowy_kocyk_safari_70x90_cm.html http://www.allegro.pl/item1054892268_r_kids_recznik_z_kapturkiem_safari_76x76_cm.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutno mi Dziewczyny.... Boje sie a z drugiej strony ciesze sie na Maleństwo.... ale teraz wiem na końcówce, ze drugi raz nie bede chciała zajść w ciążę no ale przeciez dziecko musi miec rodzeństwo.... Eh, szkoda gadac... Dół, wielki dół...... Psycha mi chyba wysiada i zaczynam sobie nie radzic .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAA nie denerwuj się setki kobiet rodzi i jakoś to przeżywają. Będzie dobrze tymbardziej że wiesz że jest wszystko w porządku z maluszkiem. A co do tego że nie będziesz chciała znów być mamą to chyba każda tak na początku mówi a później zmienia decyzję... moja siostra zmieniła ją co prawda dopiero po 4 latch a teraz żałuje troszkę że tak późno. Ale i tak jest szczęsliwa. A tak po prawdzie to każda z nas domyśla się jak poród boli a jednak mimo wszystko się decyduje na maleńtwo. Mnie np. przeraża myśl, że będę miała 50 lat i będę sama, zdeka spruchniała i bez chęci do niczego. to dzieci dają całą radość życia i bycia, bo przecież nie żyjemy dla pracy, kariery i pieniędzy tylko dla innych ludzi. Bynajniej mi się tak wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAAA mysle ze najlepsze co poprawi Ci teraz humor to chęć Maleństwa do wyjścia i szybki poród - czego Ci zycze!!! mysle ze pierwszy usmiech zrekompensuje Ci wszystkie złe humory i mysli które Cie gnębia podczas tej ciąży. Nadal nie masz zadnych objawow porodowych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna - widze ze ku białemu sie skłaniasz :) ale nad ręcxzniczkiem kapielowym zastanowiłabym sie, bo jest dosyc malutki 76*76 to mały, moze poszukaj większego jesli maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadnych objawów.... niestety.... Coz... Nic a nic. Dzis w nocy mi sie sniło nasze maleństwo i własnie jak sie usmiechało do mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAA dla Ciebie 👄 Moj M cos ostatnio wspominal, ze zaraz chce miec drugie dziecko aby mala roznica byla. Fajnie by bylo, tylko gdzie w tym wszystkim miejsce na prace kobiety? No chyba, ze Moj zacznie zarabiac 5tys. na miesiac to ja moge nie wracac do pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAA_twoje wątpliwości są zrozumiałe. Zobaczysz jak przytulisz swoją kruszynkę :) Wszystko przejdzie. Żoluś_mam w domu 2 reczniczki takie 100x100 więc jeden mniejszy moge miec, choc faktycznie mały sie wydaje...pomyśle nad nim. Z mamą gadałm 1,5 godz przez telefon (bo ma do mnie za darmo) i z tego wszystkiego jestem w pidżamie, w domu nieposprzątane, obiad "w lesie"...Musze się wziąc za siebie!!! Co do drugiego dziecka to dziwnie je planowac, bedą jeszcze w pierwszej ciazy. Choc tez juz z M ustalilismy, że jak mały bedzie miał 2 -2,5 roku to zaczynamy kolejne starania, bo wiadomo, ze to nie tak łatwo zajsc w ciąze, wiec pewnie pare miesiecy staran bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przerwa w sprzataniu, robie sobie kanapki :) i jajo na miekko :D Radosna - jak juz masz dwa duze reczniki kapielowe to może sie podziel :P:P ja nie mam ani pół :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciamcia_a pieluszki tetrowe u niego kupowałas? Bo chce takie grubsze i zeby dobrej jakosci były, bo wiem, ze nie wszystkie takie są?? Żoluś_to widze, ze w czerwcu ostroo sie za zakupy dla maluszka bierzesz :P Co do mojego zamiłowania do bieli to dlatego, ze wszystko dla chłopców jest albo niebieskiej albo jakies takie "majtkowe", więc już wole biały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna kupowałam u niego te podwójnie tkane tetrowe i flanelowe tez. Jakościowo moim zdaniem są super. Okrycie kapielowe, butelki, wanienkę, smoczki itp też u niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciamcia_A butelki i smoczki to jakie kupiłas? Z tymi pieluszkami to dobrze wiedziec. Skoro jest sprawdzony to pewnie u niego kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam butelki Tommee Tippee i takie też smoczki. 2 butelki 260ml i 1 150ml, smoczki ortodontyczne takie niebieskie do 3 msc. To są butelki antykolkowe i polecane, poza tym są bezbarwne i to mę podoba:) Kochana uciekam na budowę, będę wieczorem, jak masz jakieś pytanie odnośnie zakupów to wal śmiało, bo ja już mam prawie wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Widzę, że Vilemooo i Tysia już pewnie urodziły. Ciekawe kiedy zajrzą podzielić się wrażeniami :) Radosna - ja kupiłam Gabrysiowi większość rzeczy w kolorze beżowym lub ecru. Polecam kocyk firmy Drewex : http://www.allegro.pl/item1054103137_kocyk_pled_drewex_12_kolorow_70_x_100_cm.html My mamy misia na chmurce w kolorze ecru. Kocyk jest lekki, a jednocześnie cieplutki i nie niszczy się podczas prania. Gabryś pod nim śpi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) rzadko zaglądam ale często poczytuje :) mój mały ma już skończone 6 tygodni trochę go koleczki męczą ale i tak jest dzielny :) dziś cały dzień spędziliśmy na polu w końcu można się przestać kisić w domu:) a i jak będziecie kupować ubranka to popatrzcie na allegro ja kupiłam paczke 41 sztuk ubranek w tym 11 par spodni bluzy sweterki koszulki bluzeczki rampersy pajacyki za 160zł ubranka doszły i sa rewelacyjne część nowych z metkami !!!!! co do kocyków to odradzam polar lubi się filcować po praniu ale polecam mikrofibre:) AAAAAAA głowa do góry będzie dobrze zobaczysz ja chodze po domu jak głupia i mówię do małego że mamusia jest szczęśliwa bo ma wspaniałego syna :) ciebie też ogarnie taka radość i wszystko ci minie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie 🖐️ fajnie, że się odzywacie :) AAAA Ty masz jeszcze 4 dni do terminu? Więc spokojne, maluch czeka na Dzień Dziecka :D Byłam wczoraj w przychodni z moją spuchniętą kostką. Stwierdzili, że stopa zatrzymuje wodę i powinnam wyżej stopy trzymać np jak siedze w pracy podłożyć coś aby nogi były wyżej. Jak wróciłam poleżałam godzinę ze stopami w górze i rzeczywiście opuchlizna zeszła. Ja mam dzisiaj imieninki więc może gdzieś wyskoczymy. Poczekam co mąż zaproponuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×