Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

wizyta przeniesiona na nastepna srodę... ale Maluszek się rusza i pewnie wszystko ejst dobrze!!! musi byc!! zatem tydzien nie robi różnicy chyba nie? dziewczynki ja tezraz inaczej odczuwam Małego w brzuszku to nie są kopniaki tylko czuje ze jest duzy i ze sie cały tam tak rozpycha i wiecie co? to ejst czsem bolesne jak sie tak przesuwa...a małż narzeka tylko na ból ręki... więc będzie żył ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu dziś cisza :( Pewnie Tysia na porodówce, AAAAA też cos nie ma - może się zaczęło???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam dzis dzień do kitu :( brzuch mnie jeszcze wciąż boli. Wczoraj w dzień jak spałam to mnie tak brzuch bolał, że śniło mi się, że @ dostałam i w nocy też tak miałam. Nie wiem co mnie tak dziko boli przecież niby jest wszystko w porządku. Głowa mnie boli i do tego M mnie z samego rańca wnerwił. Tysia już się doczekała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj dziewczynki JA jestem wciąż z Wami, ale tylko podczytuję, bo pakuję graty:) Mam tak wielka ochotę na truskawki, ale cena 18zł za kg mnie rozwaliła:( Vilemoo i tysia pewnie już są mamami:) ale im fajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, Dziewczynki - myślę, że kolejne bobaski są już na świecie - Tysia i Vilemoo prawdopodobnie urodziły. Ciekawe jak im poszło, co u nich, na pewno odezwą się wkrótce i wszystko nam opowiedzą. Ciamcia - 18 zł to jeszcze można wydać, ale mnie gorzej przeraża perspektywa tej chemii, którą są nasączone truskawki o tej porze roku. Zresztą ja i tak nie dam rady nic jeść, dziś nawet córki do szkoły nie zawiozłam, bo mąż wyjechał, a ja od 4 miałam mdłości ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ dziewczyny 🖐️ Puchna wam kostki? Bo mi od kilku dni puchnie kostka w prawej nodze. Zastanawiam sie czy to normalne w 21tc czy za wczesnie? Nie mocno ale opuchlizne widac i tylko w jednej kostce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie puchną obie, ale to dopiero od trzech tygodni. A nie boli Cię ta noga? Dzidziuś może na coś uciskać. M oże to niestety też być zakrzepica. Najlepiej jednak pokazać lekarzowi, jedna noga - to nie jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie nic mnie nie boli i prace mam siedzaca i luzne sandalki wiec nie widze powodu do puchniecia tak wczesnie. Dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maadaa_to, ze masz siedzącą prace może własnie powodować puchnięcie nóg i własnie zakrzepice. Mnie lekarz co wizytę bada (ogląda i dotyka) obu nóg własnie czy nie puchną i jakiś zgrubien nie ma. Tam W Anglii to pewnie inaczej do tego podchodzą, moze pij wiecej i staraj sie czesto wstawac i sie przejsc jak jestes w pracy. Ciamcia_ja na truskawki mam ochote od początku ciazy. M zabieral mnie specjalnie do kawiarni na lody truskawkowe, kupowal truskawki homogenizowane, teściowie tez czesto kupują - mówią, ze to dla dziecka :) Juz marze o truskawkach co na słoneczku dojrzały, u nas po 14 zł kg narazie. Ja dzis sie nie leniłam, umyłam lodówkę i zrobilam obiadek. Zaraz M bedzie w domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna z tego co widze to masz fajnego gina, badał Ci cycuszki, nogi etc. moj raczej masówke odwala... Sralis - jeszcze AAAAAAAAAA i TY nastepna :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za rady dziewczyny, zadzwonie dzis do znajomego ginekologa z Polski i zapytam. Tu wlasnie bardziej na luzie podchodza do wszystkiego, przeczytalam na angielskich stronach ze opuchlizna od 5 miesiaca to normalna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opuchlizna jednej nogi nigdy nie jest normalna. A nie masz tam gdzieś pod ręką polskiego lekarza, choćby internisty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój gin też nie badał mi cycuszków ani kostek:( Tylko pipkę i brzuch ogląda:p JA chyba zaraz skoczę po truskawki mrożone i zjem:) Pogoda znów do kitu, leje i wicher straszny, śpiąca jestem strasznie mimo wypitej kawy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie sądziłam, że moj gin robi coś wyjątkowego badając piersi czy nogi - myślalam, ze to standard. Dodatkowo co wizytę bada blizy na brzuchu po oprecji czy się nic nie rozchodzi. Generalnie ma dobrą opinię, choć wiadomo, że nie ma tak żeby wszystkie pacjentki zawsze były zadowolone. Ciamcia_mrożone truskawki....mmmmmmm....też bym zjadła. Żoluś_u nas też się pogoda popsuła :( W sumie to i tak siedze całymi dniami w domu to pogoda nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wciąż jestem z Wami. Nie zanosi sie na poród.... Moze w czerwcu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Faktycznie tu dziś cisza. Tysia, Vilemooo_juz napewno urodziły AAAAA_a jak u Ciebie? Pogoda sie dzis zrobiła, słoneczko :) Ale do lata jeszcze daleko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny. No ja jeszcze jestem. Własnie przyjechałam do pracy ;) Ale dzis krótko :) Jeszcze w poniedziałek na pensje sie załapie i moge rodzic :) hehe Vilemoo nie odzywa sie juz tydzień, wiec jeszcze nie wróciła do domu z dzidziusiem? Nie pozostaje nic innego jak czekać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciamcia_spodenki super :) Nie wiedziałam, ze takie szyją. W koncu cos normalnego, a nie te ciążowe paszkudy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAA_myślalam, że sie wybierasz na porodówke. Tysia nie ma juz drugi dzien to napewno urodziła. ciekawe czy się udało na dzien mamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciamcia_pościel fajna, chyba najbardziej mi sie podoba ta całkiem biała. Ale ja to w ogóle fanka białego jestem :) A kiedy przeprowadzka? I kiedy necik bedzie miec w nowym domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważyłyście, że te dziewczyny co już urodziły wcale nas nie odwiedzają:( Bratka jeszcze przychodzi, ale misi i bibi nic.. Obawiam się RAdosna, ze my tu najdłużej zostaniemy, bo tylko madaa i amarantowy no i teraz julka mają terminy po nas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też biała, ale będzie pewnie zaraz szara, od ciągłego prania. JA myśle nad kremową albo błękitną. Farbę do pokoju kupiłam taki jasny błękit, ale nie jest zimny, o ile niebieski może być ciepły :p Już w poniedziałek o 8 rano wprowadzają się nowi właściciele, więc w niedzielę opuszczamy mieszkanie:( Z netem też trochę kicha, bo niby tyle ofert internetu jest, a każda kiepska i wolna i M sie waha co wybrać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciamcia_to faktycznie do błękitnych ścian niebieska będzie chyba najlepsza. Fajnie, ze bedziesz miala juz pokoik dla dziecka jak sie urodzi. My chyba dostosujemy naszą sypialnia, ale ani malowanie, ani wymiana mebli nie wchodzi w grę, łożeczko kupimy, a reszta dopiero na nowym mieszkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciamcia_co do netu to maltretuj M, zebys miala jak najszybciej, bo faktycznie kilka nas tu zostanie i zeby było z kim pogadac. Wczoraj czytalam gazetki o dzieciach i ciazy i nagle doszło do mnie, ze juz zaczynam trzeci trymestr!!! To jakies nieprawdopodobne sie wydaje...A za trzy miesiace,,,poród

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×