Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Robiam obiadek i chwilke mnie nie było i ruch się zrobił :) Ciamcia_to poszałałaś :) Wypad okazał się owocny :) Hbs nie miałam narazie. Widze, że co lekarz to inne badania. Żoluś_to aż w szpitalu ten posiew się robi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna co dobrego na obiadek robisz? Ja mam wyrzuty sumienia ze jem za malo ryb ale jakos ostanio wcale mi nie smakuja i nie mam juz pomyslu na nie. Moj wojek-lekarz powiedzial mi ze dziecko czasem przekreca sie w 34 tygodniu. Z jego doswiadczenia jak w 34 tc sie nie przekreci to juz sie nie przekreci. WIec Zoli masz jeszcze kilka dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli wspaniała wiadomość, wiedziałam, że się w końcu uda!:D Mało piszę bo mało słychać, w tym cyklu jakiś taki luz mnie ogarnął, co ma być to będzie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posiew teraz robi się także do cesarki. Jest to program badań profilaktycznych, mających niby zapobiegać wrodzonym zapaleniom płuc. Praktyka pokazuje, ze niekoniecznie ma to wiele wspólnego. Pozdrawiam Was z Wieliczki, byłam nawet na dole na rozmowach biznesowych, przejechałam się windą w miejsca niedostępne w ramach trasy turystycznej., Coś czuję, że mnie lekko powaliło pzred porodem, opypciałam najwyraźniej, zamiast leżeć z nogami do góry.... AAAA, zaufaj swojej intuicji i przestań sięoceniać. Nie ma matek dobrych i złych na drugim biegunie, są matki najlepsze-jakimi-potrafią-być. Lepszej nie trzeba. Takie noce mogą się niestety jeszcze zdarzać często, mały żołądeczek i jelitka dopiero zaczęły swoje funkcje i nie zawsze dobrze sobie z nią radzą. Nie zamartwiaj się na zapas, jeśli kochasz swoją córeczkę i starasz się dla niej jak najlepiej, to lepszej mamy jej nie potrzeba. Perfekcję zostawmy saperom, u nich to konieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maadaa - ja juz skonczylam 34 tydzień i idzie nam 35, wiec szanse są juz znikome, choc podobno niektorym paniom dzidzia sie przekręcila dzien przed porodem ale był to ból niesamowity. Ja tez czuje ze Miłoszek juz duży jest i nie wyobrazam sobie jak ma teraz taki przekręt wykonać chyba urodziłabym od razu z bólu :D Gin powiedzial ze jesli do 29.06 się nie obróci to ustalamyu termin cesarki 10-15 lipca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sralis - dziekuje za slowa otuchy. Chce byc dobra mama dla Basi i dlatego takie chwile zwatpienia mnie biora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sralis - tekst o spaerach pierwsza klasa - usmialam sie szczerze ;) AAAAAA nie ty jedna masz mase pytan i watpliwości....Ja czasem jak widze za mala placze oddaje ja tatusiowi i ide sie wyplakac do drugiego pokoju, bo szkoda mi malej ze sie meczy. I zaraz pojawiaja sie pytania, czy moze cos zjadlam nie tak ze sie meczy.... Ale tak to chyba jest ze te brzuszki malenskie musza sie przystosowac do trawienia, a poki co raz jest elpiej a raz gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAA, sęk w tym, że JESTES dobrą mamą, a chcesz być NAJLEPSZĄ. Musisz mi uwierzyć na słowo, ż elepszej mieć po prostu nie mogła :-) Po prostu ją kochaj, wątpliwości rozwiewaj z nami bądź z rodziną i uwierz w siebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej, trzymajcie kciuki za mnie, żebym do piątku nie zaczęła rodzic. Dziś jadę do Oświęcimia, w czwartek do jaskini Raj. Od piątku mam luz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziś sliczne słoneczko :) Wczoraj obiadek się udał (pierś z kurczaka z grilla, sałatka grecka i młode ziemniaczki) do tego upiekłam ciasto z truskawkami. Dziś M znowu w delegacje pojechał, na szczęscie tylko na dwa dni i jutro juz wraca. Dziewczyny dziś stuknęło mi 28 tygodni, wczora zauważyłam wzmożone ruchy małego - to znaczy nie takie klasyczne kopniaki tylko jakby myszki mi w brzuchu biegały, szybkie ruchy w jednym miejscu i takie kręcenie się z miejsca na miejsce. Zawsze mały ruszał sie pare minut i potem długo nic, a wczoraj non stop. Własciwie to tylko na pare minut przestawał i potem znowu. Czy to nie jest coś niepokojącego??? Może próbuje się przekręcić główką w dół??? Zestresowałam się, że moze sie pępowiną owinął albo coś, że taki ruchliwy. Do lekarza ide w czwartek to pewnie go zapytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim ;) Radosna, o ile dobrze pamietam to moja mała tez w pewnym momencie zaczela sie duzo wiecej ruszac. Ma coraz mniej miejsca wobec tego teraz czujesz praktycznie każdy ruch dziecka. Ale oczywiscie lekarza zapytac nie zaszkodzi. Agusia nareszcie zasnela. Od 6 do tej pory nie spala. Wogole zauwazylam ze powoli stabilizuje jej sie dzien, Spi od ok 13 do 15-16, potem znowu zasypia od 18 do 20. Miedzy 20 a 21 kapiel, karmienie i spac. W nocy budzi sie o 1, 3 i o 6 juz wstaje na dobre. Jedynie przed poludniem jeszcze roznie wychodzi, raz spi o 8, raz o 10.... Ale juz przynajmniej mozna sobie cos zaplanowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia_grzeczna ta twoja córeczka :) U mnie M juz odlicza do terminu porodu. Mówi, że już teskni za synkiem i chce go przytulić, ale wmawiam małemu, że jeszcze conajmniej 2 miesiące musi siedziec w brzuszku. Może masz rację z tymi ruchami - dziecko urosło i teraz wszystkie ruchy są lepiej wyczuwalne. Ale i tak zapytam na wizycie. I usg bede w koncu miec - bo ostatnie miałam 20 kwietnia - czyli juz 2 miesiace nie widzialam maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :D kolejny dzień przed nami :D słoneczko wyszlo jest przyjemniutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! JA do lekarza idę jutro- trzymajcie kciuki, będzie kontrola tej komory w główce-oby się nie powiększyła za dużo...boję się:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć nie mam za bardzo czasu pisać i czytać bo musiałam się przeprowadzić z 1 piętra na parter u rodziców bo chcą wynajmować pokoje w lato i teraz będzimy mieli razem kuchnię i łazienkę jestem niepocieszona bo ojciec to staraszny uparcich i ciągle się mnie czepia o byle gówno już wczoraj się pożarliśmy a mama na dodatek che żebyśmy po sezonie zostali na dole bo nie wiedzą jak edzie z kaś na opał kuźwa a już teraz lewdo się miścimy w tym pokoju a gdzie dziecko chyba je na półkę położymy a ciuszki w worku byśmy trzymali boże żebyśmy juz ten kredyt dostali bo już nie wytrzmam dłużej ciągłych preprowadzek już tak 4 lata żyjemy na kartonach bo nasze żeczy wiecznie trzeba upychać chować i przenosić a gratulacje dla nowej brzuchatki Oli GRATULUJĘ!!! TYLKO CZEMU NOWE BRZUCHATKI SIĘ NIE DOPISUJĄ NADAL JESTEM OSTATNIA W TABELCE:( STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO IGA....................30........15..........11.05...... . .P OZ N AN.......0 Oli14...................30.......22........11.06...... . . Haga.. ............0 Izucha.................26........6........15.06........ ...Bydgoszcz.....0 wiolkcia...............28........14.........21.06...... ... .Zabrze.........0 kasiula1983.........26.........34........26.06........ ..Trzebinia......... BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO... D ZIECI Sralis Margolis.....36..5....33....06.07.2010....córcia.....Krakó w.......1 Żolinka........28......3.....30.....25.07.2010..synek... Jaworzno.....0 ciamciaramciam...25...5...26...28.08.2010..Maksym...Wroc aw......0 Radosna27..........27....8.....27....08.09.2010...synek.. ...Kielce....0 Maadaa..........27.......8.....22....07.10.2010..dziewczy nka...UK....0 Amarantowy....23......1......20......02.11.2010.......Tr jmiasto......0 MAMUSIE: NICK.......WIEK....TERM.POR.....IMIĘ.....WAGA.....MIAST O .....SN/CC Bratka.....27.....07.02.2010....Gabryś....2280g....Tró jm iasto...s misia1990...19....13.04.2010....Antoś... .2800g......Bielsko........sn bibi2206.....27.....29.04.2010. ...Zosia ....3800g .....wawa ........sn tysia123.....27.....28.05.2010...Agnieszka...3900g...L-n. ...........sn Vilemooo27..28... ....................Jakub ................Kielce ...... AAAAA1980..29.....03.06.2010......Basia....2850.... . POZNAŃ.. sn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! A ja dzisiaj skonczylam 5 tc :) Normalnie te dni sie teraz taaaaaaak dluzaaaa. Wyliczylam sobie ze pojde na USG jak bede w 6 tc i 3 dni, fajnie ze mozna juz uslyszec serduszko, licze na to. Tak bym chciala zeby to bylo juz. Z drugiej strony Radosna juz 28 tc, Zolinka 35 tc, a mnie sie wydaje ze dopiero co zaszlyscie w ciaze :) Moze tylko na poczatku sie tak dluzy... Kasiula trzymaj sie cieplo, ja juz ten cykl skreslilam i nawet przeplakalam a tu taka niespodzianka...nie znasz dnia ani godziny... Wczoraj padlam o 18 wstalam o 21, poszlam pod prysznic i znowu padlam. Nie wiem czy to ograniczenie kawy czy ciaza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie dopisze zaraz po 25 czerwca i usg...nie chce zapeszac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciamcia_będę trzymać kciuki za Ciebie i maluszka :) Choć wiem, że bedzie wszystko ok. Amarantowy_mieszanie z rodzicami w pewnym wieku już jest jak dla mnie zakazane. Jednak kazdy chce zyc po swojemu. U was dodatkowo rewolucja związana z dzieckiem i pewnie chciałabys miec wszystko uporządkowane i spokojnie czekac na rozwiązanie. Ciągle powtarzam, ze mieszkanie własne chociaz ciasne lepsze niz mieszkanie u kogos. Trzymaj sie 😘 Oli_ja też sie dopisałam do tabelki po pierwszym usg. No i oczywiscie suwaczek musisz wtedy zrobic :) Co do spania to ja nie miałam "śpiocha", ale często się cieżarnym zdarza. Odpoczywaj!!! Teraz jest twój czas, więc korzystaj z tego!!! Zobaczysz jak szybko zleci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam z Oświęcimia, wstawiłam Francuzów na zwiedzanie, a sama oddaję się nałogowi ;-) W Wadowicach opowiedziałąm parę słów o dzieciństwie Jana Pawła II, weszliśmy do kościoła i przy chrzcielnicy, w dzikim tłumie, wpadliśmy na siebie z moim ginekologiem prowadzącym. Przy okazji odwołał moją jutrzejszą wizytę, bo nagle wyjeżdża, i pogadał sobie z Francuzami, bo zna język. No po prostu niesłychany zbieg okoliczności :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wszystkim. Melduje ze po nocce gdzie Mala Basia najpierw jadla o 1:00 zasnela o 2:00, potem jadla o 6:00 i juz spac nie chciała, wiec polozylam ja w Naszym lozku i sobie przebierała oczami a ja zasnelam.... i obudzilam sie o 7:30 i zobaczylam ze Mąż ją nosi :) Mąż naprawde decenia te moje nocne wstawania :) Potem Mala mi nie chciala zasnac, no ale koniec koncow zasnela o 10:30 i ja razem z nia, tyle ze ja spalam do 12:30 a Ona spi do teraz :) 4 godziny snu dla niej to potem wielki głód i bedzie tak ciagnac cycka, ze bedzie jej sie ulewac! Mały Łakomczuch :) Pozdrawiam Was Wszystkie Dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAA super, że uzupełniacie sie z mężem, to ważne :) Oli a jak mdłości? Masz? Mnie jak dopadły w 6 tc tak skończyły sie dopiero w 13tc. Teraz sie z tego śmieje ale wtedy nie było mi do śmiechu co rano :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, nie mam czasu na nic... wróciłam do pracy, bo chcę zakończyć rok szkolny. Jeszcze niecałe dwa tygodnie i będę zaglądać częściej i tabelką sie zajmę :-) Ja miałam antygen hbs Ciamcia - to jest badanie w kierunku żółtaczki /o ile się nie mylę/. Mada - mnie męczą mdłości od 5 tygodnia i na razie nie ustępują, chociaż już lepiej je znoszę. Mam za to bóle "niskiego krzyża", ale z córką też miałam, więc mam nadzieję, że wszystko ze mną dobrze. Ogólnie czuję się nieźle, mam zawroty głowy i w/w mdłości, ale nie utrudnia mi to specjalnie funkcjonowania. Najgorzej jest rano, bo nic jeść nie mogę, a dopóki nie zjem - mdli okropnie i wymiotuję. Waga trochę mi spadła, ale jeszcze na tycie mam czas :-) Gratuluję Oli i trzymam kciuki za udaną wizytę i jak najlepsze wieści u lekarza. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli gratulacje raz jeszcze! Myślę,że jak pójdziesz do lekarza na usg w tym 6tc to serduszko będzie widać, ale raczej nie usłyszysz go. Amarantowy- wiem czujesz, bo ja ostatnie 2 lata z teściami mieszkałam i było kiepsko. Teraz przeprowadziliśmy się i jest duuuuzo lepiej:) JA cała noc nie spałam, martwię się dzisiejszą wizytą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wszystkim :D ciamciam - nie martw sie, wszystko musi byc dobrze, trzymaj sie tego myslenia, na ktora masz gina??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ciamcia_trzymaj sie kochana :) Będzie dobrze. Synek napewno jest zdrowy i wszystko jest w porządku. O której masz tą wizytę??? Mnie sie w nocy głupoty sniły. Że M mi powbijał gwoździe w brzuch w główkę dziecka i strasznie płakałam.... Na szczescie to tylko sen. Może to z nerwów przed jutrzejsza wizytą??? Fluidka dla Wiolkci, Kasiuli, Izuchy i Igi. Łapcie dziewczynki, bo ostatnio bociany na forum znowu latają :P 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straszny ten TWój sen RAdosna:( JA mam wizytę na 17 15- późno, więc muszę sie czymś zając, więc idę na zakupy, potem wrócę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciamcia, to trzymam kciuki. Musi byc dobrze. Poza tym Radosna miala zly sen, a zle sny zawsze wroza cos dobrego :D U mnie sluchajcie objawy ustaly nawet te najmniejsze...mdlosci brak, piersi nie bola...troszke mnie czasem krzyz pobolewa, nie wiem czy to normalne...a tak to zupelnie nic. Nawet zmeczenia nie czuje. A dzisiaj rano mi sie wcale jesc nie chcialo....hmmm....mama nadzieje ze brak objawow to tez dobry objaw, bo nie czuje sie jakbym byla w ciazy. Dzisiaj oficjalnie zaczelismy 6 tydzien :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystmim mala w koncu usnela to mam czas do was zajrzec. Radosna - ty to masz sny,,..... ale glowa do gory, zwykle jak cos sie sni przerazajacego to oznacza radosc w rzeczywisctosci. No i odwrotnie. Jak bedziesz po wizycie to daj znac jak bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:) ten cykl mam porąbany za przeproszeniem, zupełnie wie wiem kiedy była owulka bo od 9dc miałam śluz az do dzisiaj (21dc) i wogóle po raz pierwszy nie czułam mojego jajnika ale pierniczę. W tym cyklu to juz 3 osoby mi sie pytały a nawet stwierdzały ze ja to chyba w ciąży jestem, to widać czy co??? najpierw koleżanka: a ty w ciąży jesteś, prawda? pozniej ciotka: a Kasia to musi być chyba w ciąży... a dziś sąsiad: przepraszam, czy mogę Pani zadać pytanie? Czy Pani jest w ciąży?...powariowali wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×