Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość tysia123
no i poryczałam sie po raz drugi dzisiaj...... jaki ten świat jest niesprawiedliwy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
dziewczynki, jest tu ktoś?? ciamcia, daj znac jak u ciebue, moze chociaz ty cos pozytywnego napiszesz.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
wszystkich zamurowalo..... i sie nie dziwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhhhhhh....przede mne jeden jedyny upragniony cel....ZAJSC W CIAZE....liczenie dni cyklu, temperatury sluzu....i tak ciagle...czekanie na ta upragniona druga kreseczke.. Kiedy wiec dochodzi do takiej niesprawiedliwosci jak u luleczki to rece opadaja i nie mam pojecia czy chce mi sie w to dalej brnac..... Bo to oznacza ze nawet jesli ta kreseczka sie pojawi to zobaczcie ile zlego moze sie jeszcze wydarzyc!!! To dopiero poczatek stresow.... Mam naprawde mieszane uczucia.....i nie lubie poniedzialkow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie @ nadal nie ma, zaraz idę do gina na wizytę to zobaczę czy coś tam kiełkuje:) trzymajcie się. ps. mam tak zrąbany humor przez to co przeczytałam że odechciewa mi sie dziś wszystkiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
wogole jakis ten dzien do niczego.... marze o tym zeby sie juz skonczyl. Moze jutro bedzie lepiej...... Tak niesamowicie brakuje pozytywnych informacji......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki w ten jednakze smutny dzionek :( powiem jedno jestem z toba kochana :* nie bede cie pocieszac bo pewnie to i tak nic nie da musi przejsc samo :( bibi ja tez mam termin @ jutro, ale dzis zaczynaja mnie bolec piersi takze nic z tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciamcia napisz po powrocie........moze bedziesz nasza pozytywna iskierka :) zjadlam obiad , sama...bo moj M. w pracy, moje mysli krazyly wokol tej przykrej wiadomosci....hm...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luleczko - wiem, że cokolwiek bysmy tu napisały, to nie pomoże i nie zmniejszy Twojego żalu, poczucia niesprawiedliwości, złości i całej mieszaniny innych uczuć. Jeżeli tu zaglądniesz, choć pewnie nie nastąpi to szybko, wiedz, że mimo, że się nie znamy osobiście przezywamy na swój sposób z Toba to co się stało i jest nam cholernie smutno z tego powodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sama nie wiem co gorsze... ciągły żal i smutek z powodu braku 2 kreseczek, czy żal po krótkim okresie szczęścia, że rodzi się w nas nowe życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żoli jestem, kiedys ogladalam ostry dyzur ciagle... ja tez nie wiem co lepsze... ale musimy byc dobrej mysli!!mimo wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no baaa... trza byc dobrej myśli bo w końcu jesteśmy pozytywnie NA..... no i juz było tyle wersji ze nie wiem która wybrać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze no a zelu jak nie miałam tak nie mam ;) ale chyba zaraz gdzies muszę jechac wieć podjade do apteki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, od maja staramy sie z mezem o dziecko. w lipcu mialam zabieg-usuwanie znamienia na nodze. dzis dermatolog stwierdzil, ze rana za wolno sie goi i przepisal mi masc do smarowania - ARGOSULFAN. dopiero w domu uswiadomilam sobie, ze nie musze ale moge byc w ciazy, skoro sie staramy. na ulotce masci napisane jest, ze kobiety w ciazy musza skonsultowac z lekarzem mozliwosc stosowania tej masci. co ja mam teraz zrobic? mam nie uzywac tej masci? a moze wcale nie jestem w ciazy. Kobiety, jak Wy podchodzicie do tego? czy traktujecie siebie jak potencjalne ciezarne, czy nie wnikacie w to za bardzo dopoki na tescie nie bedzie dwoch kresek? bardzo prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam zadnych objawowciazy, bo za wczesnie na nie. mialam @ 7 sierpnia, wiec duzo czasu do wszelkich mozliwych objawow ciazy w tym miesiacu. moze przesadzam i martwie sie na zapas. w tym miesiacu starania ida pelna para, dlatego tak o tym rozmyslam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe!! spodobał mi sie ten Twój rym koralinka!! :* no a @ sobie poszła więc można działać :D chyba mi sie ostatnio zwiększył apetyt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez jakos wszystkiego sie bardziej chce:D...mąż rano mnie 2 razy tak pocałowal, ze uhh niech tylko wroci :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja82 - mysle, że nie ma co panikować i spokojnie narazie możesz maść stosować, ale nie daję żadnych porad bo się na tym nie znam. Ot tak uważam, że organizm jest tak zorganizowany, że przez te pierwsze dni nieświadomości nie możemy zaszkodzić fasolce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to koralinka będzie ostro dzisiaj :P a tak wogole to fajnie tak wyczekiwac az @ sobie pojdzie... tylko czemu podczas jej obecności jest się takim głodnym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×