Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość bibi2206
:) super bratka. no ja strasznie ubolewam ze u mnie antos odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze skoczyc po ten raid bo mnie cos trafi hehe bratka a czy ty chcesz znac plec dzidzi? czy wolisz niespodzianke? bo jesli chcecie znac i wyjdzie ze rzeczywiscie to chlopiec to od razu napisz nam;) ciekawe czy sie sprawdzi..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
nie myslalam o ignacym ale fajne podoba mi sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki czy wy dzis tez takie 'padniete' jestescie? kurcze jakos tak oslablam:( dobrze ze nie musze z domu tylka ruszac bo bylaby załamka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
No to przerwa na forum;) CZESC KOBITKI! Milo ze podoba sie niektorym z was moje imie:-D A ja nie bylam zadowolona z niego przez jakis czas. Wolalam sie nazywac Oliwka, Wiktoria, Agnieszka.... A ja moja core nazwe IGA:))))))))))) Strasznie mi sie to imie podoba:) synka Bartus. Igunia ja tez dzis jestem zdechla. Jakos tak mi slabo - chyba cisnienie... Albo poprostu mamy gorszy dzien. A tu tyle pracyyyyyy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
ja wczorak tak się czułam, no taka padaka ze mnie była ze szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
A rajda tezm musze zakupupic bo codziennie przed spankiem urzadzamy 'łowy' i i tak wszystkiego nie wybijemy;) pozniej rano wstaje z bablami i drapie sie przez caly dzien jak glupek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
nie chce mi sie pracowac...ale to nic nowego heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
dzis u nas pogoda spoko. Ale wczoraj..... usypialam na stojąco, nawet dwie kawy nie pomogly ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
ide sobie 'walnac' jakas kawke bo gdybym mogla zmierzyc cisnienie to by pewnie bylo 90/60;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj bolala mnie glowa, dzis nie boli ale za to jestem jakas slaba:( ide chyba na powietrze troszke, przejde sie do sklepu moze mi przejdzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie madziu ja tez bym chyba takie miala... Ale nie mam tu cisnieniomierza. Tez zrobie sobie kawusie, moze mnie troszke postawi na nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
magda poczekj na mnie to i ja sobie zrobie:) to razem wypijemy, albo poczekaj to ja ci zrobie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że chce znać płęć dziecka :D i napewno Wam napiszę, ale to najwcześniej za miesiąc i też mało prawdopodobne, że już będzie się chciało pokazać. Chyba, że to jakiś mały bezwstydnik jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
o iguś to poczekaj ja zrobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie madziu ja tez bym chyba takie miala... Ale nie mam tu cisnieniomierza. Tez zrobie sobie kawusie, moze mnie troszke postawi na nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego dwa razy ten post sie wyslal????? kurcze to ja pedze do wawy na kawke;) oj z checia , z checia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
no własnie ja musze sobie sprawić cisnieniomierz, bo mam niskie. i zawsze jak sobie już gdzies mierzę to jak patrze na te cyferki to mam wrazenie ze zaraz spadnie do zera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
iguś to dawaj szybko zanim dojedziesz bedzie gotowa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
moge sie na kawe wprosic? Juz zmykam z pracy i jade;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bibi ja raz mialam 87/59 i to u lekarza... babka zabronila mi do domu autkiem jechac. ale najgorsze jest to ze mi cisnienie 'skacze' raz mam niskie a niekiedy podwyzszone. no i moj puls... mojego meza serducho bije tak: pik............pik.............pik a moje pik.pik.pik.pik ;P;P;P na serio - u mnie puls zawsze powyzej 90 blizej setki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze gdybym miala do dospozycji jeta jakiegos to juz bym leciala:-) kawusia w wawie:) mmmmmmmmmmmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
no własnie ja to dolne to mam cały czas praiwe ok 60-57.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
tysia no pewnie:) juz dolewam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze ja, ja jeszcze dzis nie piłam:D Iga moje sece pika tak jak Twoje, nie tyle pika co zapindala:D... i jakos mi dzisiaj dusznawo brrrrrrrrrr chyba w tej calej Polsce cos sie dzieje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
a oglądał ktoś pogode? Chyba ma byc slonecznie do weekendu. Czy jakies burze zapowiadali? Bo mi ta pogoda taka przedburzowa troche;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
ja tez na razie uciekam od kompa, na razie dziewczynki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×