Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

nie gadajcie o obiedzie bo głodna sie zrobiłam.., a zadne sniadanie nie zastapi chociazby mielonego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaniaania
no ja mam wizyte jutro kolo 10 do innego gin tylko słyszałam ze nie powinno sie skakac po gin tak w trakcie ciąży a to bedzie mój 3 gin...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
:D oki koniec tematów jedzeniowych nie będziemy znęcać się nad naszymi bidulakmi w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. no od rana siedze przy kompie i nadrabiam zaległości w czytaniu- ale już wszystko przeczytane :)ufffff witam nowe kolezanki bardzo serdecznie. ja teraz odliczam dni do spodziewanej @ która mam nadzieje ze się nie zjawi- mam duze nadzieje z tym cyklem- chociaz nie wiem czy coś z tego bedzie :( nie umie ocenić kiedy mam owulkę. no i zawsze tak bywa że od ok 16-tego dnia cyklu nie mamy mozliwości na ti by sie poprzytulać:( mam jednak nadzieje ze te pemiczki troszkę posobie długo we mnie zyja u uda się- pomimo ostatnich niepowodzeń to i tak nadzieja jest. czekam jeszcze miesiąc i jak się nie uda idziemy do lekarza, oboje sie pobadamy by mieć pewnośc co i jak. ale te dni strasznie wolno mijają. mam nadzieję że jutro, ewentualnie pojutrze dziewczyny zasypią nas dobrymi wiadomościami i zacznie się dobra passa :):):) strasznie meczacy dzionek dziś u mnie:( całe 12h siedzenia w pracy- klientów brak więc nudy straszne a co za tym idzie kazda minuta wydaje sie być godziną :( nie wyspana bo do 24 siedziałam przed kompem bo klikałam z meżem bo pojechał do naszego domciu a ja nie mogłam z nim bo dzis i jutro praca:( nic mi sie jakoś nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaniaania
no ja tez w pracy ech .... a dni sie ciagną dokładnie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze tylko tyci tyci o jedzonku BIBI ale mi narobilas ochotki na mizerie mniam mniam chyba skocze jeszcze raz do sklepu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolkcia i reszta pracujacych dziewczynek TRZYMAJCIE SIE!! juz niedlugo weekend:) oczywiscie ja tez trzymam mocno kciuki za dobra passe ktora mam nadzieje juz niebawem sie zacznie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu masz racje, skakanie po lekarzach tez nie jest za dobrym rozwiazaniem ale jesli dzieje sie cos zlego a twojego gina nie ma to nie ma sie co zastanawiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaniaania
no dlatego ide jutro do innego gin to jest 7 tydzien wiec powinna to stwierdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Aniu po wizycie u lekarza czekamy na informacje- jest zapewne dobrze ale lepiej sie upewnić- trudno nam sie wypowiadać w tej kwestii bo my sie dopiero staramy ale zapewne jak się nam uda to bedziemy na poczatku nieźle panikowały i martwiły się każdymi objawami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaniaania
no ja tez sie teraz bardzo dłogo starałam i dlatego tak panikuje hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
hej dziewczynki. podczytuje was caly czas. wiolkicia, fajnie ze sie odezwalas,m o ile pamietam dawno cie nie bylo ania - koniecznie odezwij sie czy wszystko w porzadku. ale mam dzis w pracy urwanie glowy ;/ dobrze ze zaraz weekend. może uda sie odpocząc. Mnie juz brzuch na @ boli, chociaz plamienie zniknelo ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja do @ jeszcze mam uhuhu i troszeczke.... ale czekam no czekam na jakiegos bociana u ktorejs dziewojki!!!!!!!!!! ps. ja osobiscie wolalbym znalezc cos w kapuscie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu to normalne, kazda z nas by w takim przypadku panikowala - przeciez to twoja pierwsza ciaza i nei wiesz czego sie spodziewac:-) dziewczyny dostalam info ze ewcia jeszcze rodzi... ma 4 cm rozwarcia tylko. strrrasznie wolno to idzie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaania, szczerze radze iscdo ginekologa jak najszybciej, jak masz jutro wizyte to ok, powiedz mi tylko jak duze sa te brazowe plamienia i czy masz je caly czas czy tylko poleci troszke i potem dlugo dlugo nic, ja stracilam ciaze, i jak dzieje sie cos dziwnego to bymodrazu go ginekologa leciala, pozdrawiampozostale kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaniaania
to znaczy ja mam te plamienei tylko raz po stosunku... potem go nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to juz masz od nas zakaz przytulkania z mezem, bo czasem jak lekarz za mocno zbada pacjentke takie plamienia sie pojawiaja jednorazowo, wiec sie juz nie martw, jutro idziesz do gina iwszystko bedzie oki, glowka do gory kochana, ja przy poronieniu mialam przez 2 dni takie slabe brazowe plamienia pojechalam doszpitala i byloza pozno, ale jak masz tylko po stosunku to oki, nie masie czym przejmowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajuz uciekam bede wieczorkiem ,to moze wpadnie nam do glowki jakis ciekawy temacik, buzka i milego popoludnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaniaania
no do jutra umre z niecierpliwosci chyba ;/ hyh ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysiu nie było mnie ok 3 tygodni bo ślubik miałam a potem urlopa bez dostępu do neta :( ale mi sie teskniło za Wami- strasznie byłam ciekawa co tam u Was i czy sa jakies dobre wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
i znowu nie chcę wkurzać was pracujące dziewczynki :D wybaczcie w razie czego. ale pytanie do igusi czy tez masz takiego lenia przed powrotem do pracy po 2 miesiacach??"bo ja strasznie:) ale można się rozleniwić, i nie dziwcie się dzieczynki bo iwecie jak to jest wracach po tygodniu czy dwóch urlopu, a po 2 miesiącach to już masakra wracać ... tak się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
ile wam zostało do @@@ dzieczynki, mi 5 dni do wtorku, a wy jak stoicie? ja już nie mogę się doczekać chociaż brak objawów, to i tak czekam czekam i tak powoli płynie ten czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaniaania
no nic dziewczyny mykam pracowac dalej odezwe sie jutro rano prze gin i oczywiscie po tez :)miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bibi ja mam mega lenia, zreszta jak co roku hehe - wakacje trwaja poprostu za dlugo - po 2 miechach wracac do pracki - masakra... musze sie tam wybrac w najblizszych dniach hehe ale tak mi sie nie chce. w poprzednim roku szkolnym nie mialam wychowawstwa wiec ludzik a teraz mam i az mnie... nie dokoncze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×