Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość tysia123
płec oczywiscie ze chce znac ;) ale dziewczynki sie rozpedzilyscie - ubrania ciązowe, dla dziecka.... wiecie, ja to sie az boje o tym myslec.... Przyjdzie czas to bede myslala a teraz koncentruje sie na radosnym seksiku, który mam nadzieje zaowocuje maleństwem ;) spadam bo zaraz mężuś wroci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to owocnego, Tysia :):):):) tak troche do przodu myślami wyszłyśmy ale Kochane i tak to nas czeka w niedługiej przyszłości więc czemu o tym nie myśleć:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czeka, czeka, nie mowie ze czasem nie wejde na allegro na rzeczy dla niemowlakow:D....albo na ciuchy ciazowe.......albo jak ktos bliski rodzi to sie potem wypytuje jak porod, a jak ten szpital a to a sramto:D:P ale wszystko na luzzzz:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne ze luzik :):):) ja tez tak mam jak ty:) ciuszki oglądam a mój mąż zabawki :):):) i mała dyskusja co i jak- takie małe oderwanie się od tych staranek i małego stresu z nimi związanego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj to zaczepia dzieciaczki jak widzi, usmiecha sie o tak:D i jest caly zafascynowany, a kobiety w ciazy to uwielbia!!!ale do staran o dziecko podchodzi troszke inaczej niz ja, nie spieszac sie....nie nalegajac....dni plodne, to nie musza dla niego oznaczac zaraz sexu, moze i dobrze, lepiej odpuscic, co ma byc to bedzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
a mam niestety tak ze jak ogladam, przymierzam sie do zkaupów to mi sie bardziej czekanie dłuzy. Tak niestety mialam z suknią slubna - zaczelam sukienki ogladac jeszcze przed zareczynami, jak kolazeanki szukaly na swoje sluby kreacji. Efekt był taki ze nie moglam sie doczekac wlasnego wesela....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
widzisz koralinka, jakos faceci potrafia nabrac do staranek dystansu..... moze to i dobrze - ich zdrowe podejscie jakos trzyma też nas w pionie i nie pozwala zwariowac ;) pisalam wam ze moje kochanie sobie zaplanowalo ze w tym cyklu co 2-3 dni sie seksimy. Wiecie jaki jest efekt - ja mam ochote codziennie ;) A zawsze bylo odwortnie. Chyba musze sobie wmowic ze teraz nie moge być w ciąży to bede ;) ale juz kombinuje... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to samo, tez moge codziennie, a tak tez bylo odwrotnie:D, moj maz patrzy na mnie podejrzanie i mowi znow?????????:D, oszalalas czy co?::D:D i ucieka:D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
znacie ten dowcip - facet ożenił się z nimfomanką. Na początku było super, ale potem miał już dość. Pewnej nocy żona budzi sie w nocy a męża nie ma. Zagląda do łazienki a tam facet mówi do swojego p....a: - Wyjdż prosze, ona spi, naprawde ;)))) zawsze sie smieje ze moje kochanie tez bedzie ze swoim interesem tak gadac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
czesc babeczki! ja zawsze w sama pore przychodze albo jak gadacie o zelach, nakladkach wibrujacych albo o...seksie;) wiecie co, ja tez mam teraz wieksza ochotke, kiedys czesciej mnie np glowa bolala albo bylam 'padnieta' i zasypialam a teraz... a jeszcze jak mam dni plodne... moj maz sie smieje ze on sie chyba starzeje bo juz nie daje rady codziennie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
tysia super kawał:-D ale sie usmialam! zaraz przeczytam moejmu piotrkowi i zapytam czy tez tak ma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
a wiecie ze moj maz wlasnie szykuje dla mnie kolacyjke? a ja siedze sobie i z wami plotkuje? niewazne ze robi spaghetti bo tylko to potrafi;) ale robi!!! kupil nawet syropy do drinkow i dzis zapoda mi jakis SEX ON THE BEACH albo cos....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
pisalyscie zakupach dla przyszlej dzidzi... ja nie ogladam nawet. tylko czsami kiedy ide obok sklepu dzieciecego to zerkam na wystawe. ale nie właze bo po co mam sie dolowac. no chyba ze po cos dla mojego chrzesniaka kochanego:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
dziewczynki a kóra tam kupowała żel durexa i miała powiedziec jak było???? bo zdaje sie ze któras nawet dwa opakowania nabyla. tylko juz nie pamietam kto a nie chce mi sie szukac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
a jak mąż mi zastrajkuje to tzreba go bedzie jakos nietypwoo zachecac ;) kamilsien, spokojnie, niedługo będziemy śmigać po sklepach kupowac dzieciaczkowe ubranka ;) jupi ;) jus sie doczekac nie moge....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
ja mam juz od dawna i jest super;) zolinka chyba to byla;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
ja tez... juz bym chciala!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami mmm uwielbiam sex on the ...:)my pijemy żubrówke miętową ze spritem i gadamy sobie...bo w tle leci sport:P a zel ja juz mam dlugo, takze to nie ja mialam kupic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
no jesli zolinka, to jeszcze sie chwalila ze dostala bielizne od swojego M.... wiec raczej tu jej nie zoabczymy szybko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami moj maz mowi ze cieszymy sie razem z Toba, ze robi Ci kolacyjke:D i ze masz ladnie rozlozyc dzis nogi hahaha zabawne :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
no to widze ze tu sie ladna imprezka zrobila - u kamilsien kolacyjka z M., u koraliny drinki.... niech te moje kochanie szybko przyjezdza, moze tez sobie zrobimy jakis wieczor filmowy przy winku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
koralinka ty powiedz swojemu za taka kolacyjke to ja chetnie chetnie... niech sobie wyciagnie wnioski hehe;) dobra spadam milego wieczorku!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
ja juz raczej nie zajrze dzis bo film skonczy sie pozno i chyba nawet mamy dwa. a pozniej to wiecie...;) jutro nede popoludniu bo rano jade na grzyby:))))) buziaczki kochane:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa kami, on ma poprostu bardzo duze poczucie humorku, musisz mu wybaczyc;)mnie zawsze rozbawia:) tez mamy film, a jak i tez zmykam pa niuńki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca...
Dziewczyny pomóżcie mi bo zgłupiałam. Za 3 dni powinnam dostać @ dzisiaj rano w trakcie podróży kilka razy wymiotowałam pomimo tego,że nie mam choroby lokomocyjnej i cały czas mnie mdli.Przed chwilą zrobiłam test owulacyjny bo tylko taki miałam, a słyszałam,że też wykrywa ciążę i wyszły na nim dwie grube czerwone kreski.Kilka dni temu robiłam test ciążowy ale był negatywny. Dodam jeszcze,że mam skoki tempki,raz jest 36,6 raz 36,8 albo nawet 37.Bardzo chciałabym żeby to była dzidzia czy jest możliwe,że jestem w ciąży. Jeśli macie więcej doświadczenia bo ja jeszcze nie mam dzieci to napiszcie czy to możliwe!!!!!Proszę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
ja bym do jutra poczekala i kupila test ciazowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej widzę ze odpoczywacie od naszego forum:) Ja tak na chwilkę:) Mam jakieś problemy zdrowotne (chyba) bo czuję się strasznie dziwnie. Od wczoraj mam niesamowity ból brzucha i kręgosłupa tak na odcinku lędźwiowym. Oprócz tego te piersi to chyba mi kręgosłup wykrzywią bo są takie ciężkie. Jesli chodzi o 2 yo dziś zaczęłam delikatnie plamic tak na brązowo-różowo, ale tylko odrobinkę.\ Nigdy tak sie nie czułam, a to już 9 dni od terminu@. Powiedzcie co o tym myślicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) ciamcia mysle, że nalezy poczekać do jutra i zobaczymy, ja tez miałam dziwnie w tym miesiącu, miałam delikatniusieńkie plamienia, potem cały nastepny dzień nic, potem się zaczęło pamienie z krawieniem, które trwało "aż" jeden dzień. Więc różne figle płataja nasze organizmy, poczekaj do jutra i pisz co się dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×