Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

ale to fakt z tymi ciuchami tez tak mi czasem przez mysl przejdzie :P jakie to jest głupie szok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
jasne;) uwaga bo gryze:P radosna - masz racje nie ma co swirowac. ja tez tak z ciuchami myslalam ale w koncu dotarlo do mnie ze jak tak bede dalej robic to chyba zaczne w koncu z golym tylkiem latac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Dziewczynki macie racje. Trzeba żyć normalnie. W związku z tym ide po aspiryne i sobie ulże :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceci to nawet by o tym nie pomysleli, hehe ...ja tam tez biore leki jak mi cos jest, pije jak chce.. o w week mam imprezke i co jakbym nie pila to chyba byloby 100 pytan czy w ciazy nie jestem moze?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie przyznaje - wczoraj nie wzielam apapu. zdychalam i nawet powiedzialam mojemu mezusiowi zeby nie bral hehe bo to uszkadza plemniczki a one sa nam teraz potrzebne... ale glupek ze mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, ja mysle ze to zalezy od podejscia ogolnego ludzi. u nas w polsce dzieci male jesienia sa czasami poubierane jak na syberii a w londynie np pamietam ze ja łazilam w kurtce i szaliku nawet chyba rekawiczki mialam a male dzieciatka w wozkach jezdzily z krotkim rekawkiem... wszystkie co do jednego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iga popieram z tym podejściem.u nas jak moja koleżanka z małym dzidziulkiem wyszła latem bez czapeczki(upał był taki,że szok) to inne matki się za nią oglądały z ogromnie zdziwionymi i oburzonymi minami. na zachodzie to jesienią czy zimą dzieci w wózkach bez kocy i kombinezonów jeżdżą i stwierdzam,że my chyba czasem z tym dmuchaniem na zimne pod wieloma względami przesadzamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem :) Pijecie to winko, bo przyszłam Wam potowarzyszyć duchowo :P Dziewczyny nie przesadzajcie za bardzo z tymi zakazami w drugiej połowie cyklu, bo naprawdę idzie od tego oszaleć. Ja się za bardzo nie ograniczałam, chyba jedyny co zrobiłam to przerzuciłam się z Ibuprofenu na Apap, bo jest bezpieczny w ciąży. No i niestety wyszło na to, że tydzień po zapłodnieniu byłam u dentysty i dostałam znieczulenie. Trudno się mówi, jakoś się tym nie martwię i jestem pewna, że wszystko jest ok, bo przez te dwa-trzy tygodnie od zapłodnienia kiedy nie wiemy jeszcze, że jesteśmy w ciąży czynniki zewnętrzne nie przenikają jeszcze to zarodka (bo płód to jeszcze wtedy nie jest). Nie dajcie się zwariowac dziewuszki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Koralina, kucie jajnika to dobry znak, bo one po zapłodnieniu pracują jak szalone i mogą bolec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@...... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO ciamciaramciam...25.........3.........21.08.......Wrocła w .. ......0 bibi ..................26 ........5.........25.08.......wawa ............ .0 anulka-84............24........12.........27.08......Byd goszcz.......0 Coolturka.........28.........1.........04.09.......Warsz awa..........0 Oli14...................29.........15.......05.09....... .Haga.. .........0 Koralina82..............27.........3......08.09......Byd goszcz.......0 Radosna27............27........5.........12.09.......Kie lc e...........0 Asiula78.........31.........8............15.09.......Kra ków ...........0 IGA................29.........7..........15.09......POZN AN.............0 ważka79 ...........29........11.........14.09.......Radom........... .0 żolinka..............28..........1.........16.09...... jaworzno.........0 tysia123............27.........5........18.09.......lub lin...............0 magdalenka.s....29.........7.........20.09.......gdańsk. .............0 kamilsien..........29.........8.........20.09.......Z amo ść............0 zuzanka staranka 80.29......9.......22.09.......Koszalin.............1 Iza_R.................30.........9.........28.09.......Ł ódź..............1 AAAAA1980.........28.........4.........21.09.......POZNA Ń ..........0 Sralis Margolis.......36.........4.........26.09.......Kraków...... .....1 wiolkcia..............27.........5.........03.10.......z abrze...........0 BRZUCHATKI : NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR....MIASTO...O.M..D ZIECI bratka_........27....11....13...05.03.10....Trójmias to...28.05...0 wazka85.......24.....1.....8...09.03.10....Lisburn. ......3.06.....1 Moniakr........26.....3.....02.03.10............Lod z ................... Monikaddd.....22....18.....26.03.10....Białysto k............ misia1990......19....3.....3/4.....05.05.......Bielsko-B i ała....29.07....0 no i w tym miesiącu takze się nie powiodło- spadam na sam dół staraczek. zapisuje się na wizytę razaz jak się 2 skończy i niech mnie dokładnie przebada, może cos się ciekawego dowiem.co ma byc to będzie a jak będzie to trzeba się z tym zmierzyć. buziaczki laseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku właśnie oglądam wiadomości a tam mówią o rodzinie z Usa,która ma osiemnaścioro dzieci a dziewiętnaste w drodze!!!może na taką gromadkę nie jestem gotowa,ale teraz to bym już nawet pięcioraczkami nie pogardziła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyy.....wiecie co ja siedze cicho, bo objawy ktore mi sie wydaja, ze cos wskazuja, moga za chwile prysnac jak banka mydlana:Dprzyznalam sie tylko do tego bo poprostu teraz boli;) tez ogladalam o tej rodzinie, ale widac ze sa szczesliwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolkcia - przykro mi :( Myślę, że wizyta u lekarza to dobra decyzja, przecież nie zaszkodzi ;) Aktualizuję tygodnie STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@...... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO ciamciaramciam...25.........3.........21.08.......Wrocła w .. ......0 bibi ..................26 ........5.........25.08.......wawa ............ .0 anulka-84............24........12.........27.08......Byd goszcz.......0 Coolturka..........28.........1.........04.09.......Warsz awa.........0 Oli14...................29.........15.......05.09....... .Haga.. .........0 Koralina82............27.........3......08.09........Byd goszcz.......0 Radosna27............27........5.........12.09.......Kie lc e...........0 Asiula78............31.........8............15.09.......Kra ków ...........0 IGA.................29.........7..........15.09......POZN AN.............0 ważka79 ...........29........11.........14.09.......Radom........... .0 żolinka..............28..........1.........16.09...... jaworzno.........0 tysia123............27.........5........18.09.......lub lin...............0 magdalenka.s.....29.........7.........20.09.......gdańsk. .............0 kamilsien..........29.........8.........20.09.......Z amo ść............0 zuzanka staranka 80.29......9.......22.09.......Koszalin.............1 Iza_R.................30.........9.........28.09.......Ł ódź..............1 AAAAA1980.........28.........4.........21.09.......POZNA Ń ..........0 Sralis Margolis.......36.........4.........26.09.......Kraków...... .....1 wiolkcia..............27.........5.........03.10.......z abrze...........0 BRZUCHATKI : NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR....MIASTO...O.M..D ZIECI bratka_......27....11....14....05.03.10....Trójmias to...28.05...0 wazka85.....24.....1.....8.....09.03.10....Lisburn. ......3.06.....1 Moniakr......26.....3...........02.03.10.......Lod z................... Monikaddd...22....18...........26.03.10....Białysto k............ misia1990....19....3.....3/4...05.05.10....Bielsko-Biała..29.07....0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
wiolkcia, glowa do góry. Dobrze ze @ juz przyszla, to mozesz zaczac na nowo staranka ;) no dopiro albo az 5 cykl. Jak mój lekarz sie sowiedzial ze dopiero 4 cykle sie staramy to powiedzial ze po roku moge zacac sie martwic a wczesniej mam sie z seksu cieszyć ;) no chyba ze masz jakies niepokojace objawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysia to pocieszyl Cie co?...ale moze okreslil Ci ten dzien i nie bedziesz musiała roku czekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra miski koncze... i trzymajcie sie mocno pędzla;) jakby cos to ja tego trolla..no wiecie....historia z dnia ;)no bo przeciez nie bedziecie tu biadolic caly wieczor, do roboty, do roboty, ale tej przyjemnej, ja ide sie poprzytulac, moj maz napewno bedzie sie wzbraniał, czesto tak sie droczy:D, a siedzi w szlafroku...wiec zaraz sie pogilamy:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
sralis m. wspolczuje bidulko... rzeczywiscie jak tu miec sile na przytulanko skoro mialo sie taki meczacy dzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza_R.
Hejka! Dziewczyny w łodzi leje:( i grzmi na dodatek... i idzie to na poludnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
koralinka dzialaj ostro i oby byly tego efekty juz niebawem:)))) buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza_R.
sluchajcie u mnie dzis bylo strasznie parno caly dzien, myslalam ze zdechne;) a teraz wybralam sie do sklepu, kiedy jeszcze nie lalo, i jak wyszlam to az zaczelam przeklinac - po cholere mylam wczesniej glowe?????? wrocilam mokrutka:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza_R.
KORALINKA trzymam kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×