Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość tysia123
a gdzie sie podzialy dziewczynki co dzis testowac miały??????? juz zaraz 13 a one jeszcze wynikow nie napisaly ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
jejku, a co tu tak cicho???? spicie? helołłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłł!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
krzyczec moze nie, ale pogadac..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby @ ma byc pn/wt ale on jakos ostatnio sobie jest jak chce, licze na to ze teraz wogole mu nie po drodze do mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
no ja chyba zaraz tez sobie jeszcze jedna kawe zrobie. Zasypiam na stojaco i to juz kolejny dzien ;/ nmie wiem dlaczego ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
nawet nie chce myslec o tym ze jesien tuz tuz ;/ jestem cieplolubne stworzenie ;) jesienne i zimowe wieczory to dla mnie jakas masakra ;/ ide wstawic wodę na kawe. Koralinka, tobie też zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytalam np wypowiedzi matek ktore wyslaly swoje dzieciaczki do przedszkola, nasmialam sie troszke:)fajnie tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
no czasami mozna wygrzebac jakis fajny topik ;) kiedys tez czytalam o wpadkach na prodówce ;) oplulam monitor kilka razy ze smiechu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ja tez czytalam taki!!!!no tam to komedie były, ale w sumie z rodziny wiem, ze faktycznie jak trafi sie na polozna komediantke to jest wesolo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
można sie posmiac ale i sporo dowiedziec. Ze mnie wczoraj lekarz sie smial ze widać ze jestem stala czytelniczka internetowych smieci ;) ale na koniec stwierdzil ze woli swiadomego pacjenta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
teraz malo o tym wiem, ale wedlug mnie to poczucie humoru naprawde pomaga rozladować stres i poradzic sobie z bólem przy porodzie. Jakby nie bylo kobieta cierpi, krew sie leje, dupa na wierzchu i jeszcze mase ludzi wokol ;/ a jak wszyscy zartuja jakos tak chyba lżej musi byc .... dobrze ze mój lekarz jajcrz niesamowity, jakby byl przy porodzie to tez pewnie by atmosfere rozladowywal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie tysia wczoraj mam nadzieje staraliscie sie najmocniej jak mogliscie tak?:)nogi do gory i te inne bzdetki były?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz z ta wiedza forumkowa to ja podchodze z dystansem, niektorzy robia sobie jaja, kazdy o jednej sprawie ma 100 pogladow....wole jednak ksiazki.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
no nogi do góry to ostatnio obowiązkowo ;) staralismy sie mocno. i jeszcze pewnie dzis poprawimy, a co tam. Wczoraj pecherzyk byl, kiedy mial peknąć - wg lekarza lada dzien, no chyba ze mam jakis problem ze pecherzyki nie pekaja ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
no forum to taki smietnik, ale nawet tu trafiają się jakies madre zdania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj mąż ostatnio "po" mówi do mnie a teraz nogi do gory!! hehehe juz wiem ze nas podglądał jak o tym pisałyśmy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
o prosze, zolinak sie pokazala ;) teraz na koniec pracy beda wszyscy tu pewnie zaglądać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
i znikneli wszyscy..... ja tez zaraz z pracy uciekam do domku. Miłego wieczoru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
czesc dziewczynki, nie bylo mnie wczoraj bo strasznie mnie głowa bolała i nic nie brałam wiec tak się meczyłam:( odebrałam natomiast bete z wtorku czyli 35 dnia i 6460. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
jutro idę na usg pierwszy raz. luleczka dzieki:) gratulacje tez dla misi bo miałysmy ten sam termin :)xxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) bibi, super wiesci:-) co tam slychac dziewuszki? ja wrocilam dopier z pracy i jestem padnieta:( na szczescie jutro jest piatek i weekendzik:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz oglada wlasnie meczyk w siatke wiec moge sobie bezstresowo posiedziec hehe. przynajmniej nie siedzi nade mna i nie marudzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×