Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

żoli Ty mi tu nie mądraluj...ale...w razie czego moge komuś pozyczyc:D Tobie moze przyda sie juz dzis:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
koralinka, a potrafi twój troll okna myć? Jak tak to ja zamawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny,dziewczyny...podczytuję te kawały i przyznaję,że dobre,dobre haha :) jak mi się dziś nic nie chce!!!!!!!!! ale to przez tą pogodę. tysia "podaruj mi trochę słońca...podaruj mi trochę słońca" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
nie dziala ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde nie wiem czy potrafi bo tak wogole to został u rodziców, w pokoju panienskim:D:P ja tez chce słonceeeeeee, niech swieci nad nami ii ogrzewa nasze ciała promieniami lalala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie swieci słoneczko - zapraszam do mnie!!! moze byc na kawkę, lub ciacho jesli macie ochotę, znajdzie sie wszytko :P powiem szefowi ze ważni kontrahenci przyjezdzaja i ze cąły dzień zajmą nam negocjacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
zolinka, nie ma sprawy ;) to ty zamawiaj kawe - ja chce po turecku, bez mleka ale z cukrem ;) a ja juz sie zbieram ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie biała bez cukru, a ja do tej kawki przywiozę pyszną kostkę królewską z białą czekoladą...hmmmm mniam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
o prosze, i jak milutko sie zrobilo ;) kawa, ciacho..... ;))) a wieczorkiem pewenie zwnou jakies libacje alkoholowo-seksualne ;) az sie boje myslec jakie dzieci z tego wyjdą ;/ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wieczorem zapraszam na wiino - wczoraj otworzyłam nowa butle hiszpańskiego winka pysznościowatego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
oj zolinka kusisz, kusisz.... ;) chociaz ja ostatnio jakoś unikam wina - mój żołądek nie znosi go za dobrze ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam czerwone wino,ale wczoraj wieczorem jakoś nie smakowało jak zawsze. dziewczyny uciekam.muszę dzisiaj pilnie w kilka miejsc podjechać.postaram się zajrzeć wieczorkiem.buuuuuziole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie ! narobiłyście mi ochoty na ciasto :o Dobrze, że mam chociaż jakąś krówkę w szufladzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja lubie bardzo hiszpanskie wina, wogole wino to chyba moj ulubiony trunek, ale koniecznie red i koniecznie półwytrawne ;) musimy czekac do wieczora??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bardzo lubię różowe wina Californijskie, są takie delikatne. Moje ulubione smakuje prawie jak kompot truskawkowy (przynajmniej mi tak smakuje, bo jest normalnie z winogron ;) ) Kurde, cała butelka stoi w domu i na mnie patrzy cały czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wwieczora musimy niestety poczekac bo w pracy nie mam winka, tzn. znajdzie sie ale nie ma otwartego :P a po pracy jeszcze mam lekcje wiec bede wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratka - dobre i duchowe towarzystwo! ;) aaaaa!!! mam Cie!! chyba dzisiaj nie dostałyśmy kwiotków?? :(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
no ciekawe jakby ludzie na mnie patrzyli jakbym tu z winiaczem siedziala za biurkiem ;) a co do mieszania to uwielbiam czerwone wino półsłodkie z cola ;) i piwo ze spritem ;) pycha ;) a na ciepło - grzaniec zrobiony przez mojego M - żadne przeziebienie mi nie starszne. Podgrzewa sie 0,5 l piwa, do tego 3-4 gożdziki, i 1-2 łyżki miodu. Pije sie cieple, kładzie do łóżka momentalnie, ale rano czlowiek wstaje ja nowonarodzony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
a no wlasnie - gdzie kawiteczki dla nas? a reszta brzuchatek tez moglaby jakies dobre fale nam tu przesyłać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzane piwo - FFFUUUJJJJJJ !!!!!! Ale Wy mnie pilnujecie z tymi fluidkami ;) Proszę bardzo ;) Dzisiej macie inne, tak dla odmiany, może bardziej skuteczne będą :D 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼😘]😘]😘]😘]😘]😘]😘]😘]😘]😘]😘🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼😘]😘]😘]😘]😘]😘]😘]😘]😘]😘]😘🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼😘]😘]😘]😘]😘]😘]😘]😘]😘]😘]😘🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼😘]😘]😘]😘]😘]😘]😘]😘]😘]😘]😘🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼😘]😘]😘]😘]😘]😘]😘]😘]😘]😘]😘🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼😘]😘]😘]😘]😘]😘]😘]😘]😘]😘]😘🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼😘]😘]😘]😘]😘]😘]😘]😘]😘]😘]😘🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼😘]😘]😘]😘]😘]😘]😘]😘]😘]😘]😘🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼😘]😘]😘]😘]😘]😘]😘]😘]😘]😘]😘🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼😘]😘]😘]😘]😘]😘]😘]😘]😘]😘]😘🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼😘]😘]😘]😘]😘]😘]😘]😘]😘]😘]😘🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼😘]😘]😘]😘]😘]😘]😘]😘]😘]😘]😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
jejku, jakoe zaje..... fajne ;))))))dziekujemy ;) takie slicznosci to na pewno pomoga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
a cieple piwo z miodem jest słodkie i naprawde pyszne ;)))) juz mi slinka leci. Moje kochanie chore jest i sie wlasnie tak dzis bedzie leczyc, a ja razem z nim, tak na wszelki wypadek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mieszanka wybuchowa na dziś..i alkoholowa i obrazkowa :classic_cool: nigdy nie mieszałam z niczym win, bo ja to smakosz jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
ja juz od rana usiluje siła woli przyspieszyc ruch wskazowek zaegara, ale jakos mi nie idzie ;/ może komus innemu sie uda? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×