Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

bibi masz wychowawstwo? mam pytanko ile trwa przecietnie twoje zebranie z rodzicami? pytam bo dzis dowiedzialam sie ze jesli nauczyciel wypuszcza rodzicow po pol godz. to oznacza ze nie ma za grosz szacunku dla nich........... no comment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Hej:))) Co tam u was slychac? Gdzie sie podzialyscie? Igunia, ja ci powiem tak: ja jako rodzic nie chcialabym zeby wychowawca siedzial i trul mi przed 1,5 godziny - wolalabym zeby powiedzial to co ma powiedziec w sposob zwiezly bez zbednego rozwodzenia sie... lubie konkrety a nie lanie wody. chodzilam na zebrania do mojego chrzesniaka kiedy siora pracowala i babeczka odbebnila zawsze zebranie w 20 minutek a pozniej zostawala i rozmawiala indywidualnie z chetnymi - i mi sie to podobalo. nie nawidze takiego przeciagania na sile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
wspolczuje wam laski tych zebran z rodzicami... kurde teraz bywa ze rodzice sa gorsze od dzieci. mam nadzieje ze my takie nie bedziemy;) na tyh zebraniach na ktore ja chodzilam zawsze byla takie babsko - wiecznie ze wszystkiego niezadowolone. to zle, tamto niedobre, cos innego jeszcze gorsze. dżizyz, to byla dopiero porazka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
hejjj pozytywnie nastawione, wracac mi tu ino mig;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kamilka, masz racje bywa ze rodzice sa gorsi od dzieciakow. A najsmutniejsze jest to ze z nimi nie mozna walczyc,trzeba podkulic ogon i znosic wszystko bez zadnego 'ale':(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
ja bym tak nie umiala hehe. mnie jak ktos wk... to nie potrafie utrzymac jezora za zebami:P ej laski co z wami???? dzieci robicie czy co???? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
CZESC:-D Iga masz racje, zawod nauczyciela to w tych czasach ciezki kawalek chleba. zgadzam sie bez dwoch zdan. Kamilka, ja tez bym nie wytrzymala hihi jak bym komus rzucila wiazaneczke to by sie wiecej nie stawiali;) No wlasnie gdzie te nasze gaduly sie podziały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
noooo wreszcie;) juz myslalam ze gdzies was wywialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Hej dziewczynki!! Od weekendu się nie oddzywałam, bo zarówno w domku jak i w pracy mam kupe roboty. Czytam Was, ale nie mam czasu napisać. Misia_gratulacje !!! Czekamy na fluidki :) Bibi_piękna beta :))) Wiolkcia_testuj i pisze, czekam na dobre wiadomości :) U mnie chyb po owulacji, wiec teraz już ni wariujemy ze starankami. Pisze, że chyba bo jakoś testy owulacyjnie nie chciały pokazać grubych krech, ale na owulacje mam wrażliwsze i bolące sutki i tak było cały weekend. Teraz choruje, od poniedziałku mnie rozkłada. W sobote strasznie zmokłam na mieście z mężulkiem i teraz widać efekty. Nie moge się pozbierać. Katar, temperatura i straszny ból pleców a do robótki trzeba chodzić. W dodatku jak pisałam jestem po starankach, więc boje się cokolwiek brać, żeby ewentualnie niezaszkodzić. Choć wczoraj to olałam, bo tak się źle czułam wziełam aspiryne. Mam to gdzieś ciągle czegoś nie moge, bo może się udało. Głupie to strasznie :( W poniedziałek miałam doła. Dowiedziałam się, że koleżanka z liceum, która wcale sie nie starała zaszła w ciąże (tzn niby wpadke zaliczyła), jest w 2 miesiącu. Upłakałam się dlaczego wszyscy w koło w ciąży a u nas nic :( Mężulek pocieszał. Kochany jest 😘 Ciągle żyjemy do okresu do staranek, a potem świrowanie czy dostane okresu czy nie, ciągle czekanie :( Dziewczynki czekam na dobre wiadomości :)) . Nawet jak się nie oddzywam to Was czytam i jestem z Wami!!! Kochane moje 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah...pogoda be..... fajne dziecko widzialam z mezem przed chwila w sklepie....szkoda ze to nie nasze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna, ja tez mam tego czasami dosc. Kolezanka wyciaga mnie w ten weekend do baru na pogaduchy i ja oczywiście chce pojsc ale co.. nie będę pila nawet piwka? Co jej powiem??? Ze MOŻE po raz nie wiem już który z kolei się udalo? Wkurza mnie to.... Bo za kazdym razem okazuje się ze nici ze staran a ja a) nie opalam się b) nie przemecza c) nie pije zadnego alkoholu d) nie biore cholernego apapu kiedy mnie glowa nawala..... ile można – jak się nie uda przez kolejne miesiace to co??? Będę tak nie wiem dokad się zachowywala? Radosna, wiem co czujesz –ja mam tak samo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koralinka my tez z mezem czasami gdzies widzimy jakiegos malego szkraba i az sie buzia smieje na ten widok - i tez myslimy ze szkoda ze takiego nie mamy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja staram sie zyc normalnie, ile kobiet bierze rozne leki, a nawet nie wiedza ze sa w ciazy... kiedys cieszylam sie na @...a teraz jak sobie, ze ma przyjsc to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
ŁOOOOO tam, dzioluszki, bedziemy miec takie zobaczycie. nawet jeszcze ladniejsze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Radosna tez tak mam. Normalka. Boje sie jedzic na rowerze np, brac leki, kapac sie w goracej wodzie - co uwielbiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
no wlasnie kamilka, tez bedziemy mialy! a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
madziulek a jak twoj sluz? nadal masz czy cos sie zmienilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze no ja jeszcze tak nie mam, powtarzam sobie, ze ciaza to nie choroba i tak co ma byc to bedzie....na pewne sprawy wplywu sie nie ma....niestety....zachowuje sie normalnie, no moze bardziej wsluchuje sie w swoje ciało, ale chyba duzo mi sie wydaje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
no zjadlas zjadlas koralina:P o czym ty myslisz co? o niebieskich migdalach???? :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
koralinka ja chyba tez za bardzo sie wsluchuje i slysze to czego nie powinnam slyszec (bo np to nie istnieje...) hehe. kamilka sluzu mniej... jest nadal ale nie w takich ilosciach jak wczesniej i jak napisalam nie jest juz bialy. to byl pewnie objaw owulki. poza tym nic sie nie dzieje - czekam sobie na dzien @ i zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Szczerze mowiac to mam to gleboko w d... czy dostane @ czy nie. Już mam dosc tego wyczekiwania i stresowania się. Będzie co ma być i już i tak nie mam na to wplywu. Tylko wk... mnie to ze ludziska z rodzin patologicznych, pijackich ‘trzepia’ sobie dzieccko za dzieckiem a tu czlowiek się stara i g.... z tego wychodzi. No. Wkurzylam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia! Zgadzam sie z toba kochana! Ja tez mam wszystko gdzies;) Olewamy sprawe i napewno bedzie to z pozytkiem dla naszego zdrowia (psychicznego tez) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Iga_ja w tym miesiącu mam same sensacje. Bolący ząb, a co za tym idzie ibuprofen, rtg zęba, znieczulenie u dentysty, zatrucie alkoholowe (tu sama się przyczyniłam, ale super się bawiłam, a że potem wymiotowałam to szczegół) teraz to choróbsko więc apap, rutinoskorbin, wapno z wit.c, aspiryna. Faktycznie trzeba żyć normalnie. Moja siostra starała sie 5 lat o dziecko i jakby tak miała się hamować ze wszystkim 5 lat to chyba by zwariowała. Ja ostatnio nawet ciuchów nie kupuje, bo szkoda, że przecież zaraz będę w ciąży ;) a w następnym sezonie może nie będą modne - głupota totalna. Tylko wkopać sobie samej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
magdalenkaaaaa czyzbym wyczuwala agresje????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ;););););););););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie robię tak jak Wy kochane, tzn. jak mnie boli głowa biorę apap, czy cos innego, jak mma ochote na piwko to je pije, jak mam ochote na solarium to idę :D jeśli będę w ciąży to sądze, że kobieta się o tym wystraczająco wcześnie dowiaduje żeby w żaden sposób nie zaszkodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×