Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość tysia123
swieci u kogos dzis slonko? to poprosze troche ciepelka bo u nas deszczowo i chlodno ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wyjrzało słonko, łap promyki ------ tyśka no niby siedza na forum, ale tez i milcza..ja zagladam i czekam na jakas miła dyskusje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka u mnie jest słoneczko.wysyłam go trochę i jeszcze moją super pozytywną energię, bo humor mam dzisiaj baaaaaaardzo dobry :) Oli jak ja Tobie tego Rzymu zazdroszczę...hehhhhh wiecie co muszę się Wam przyznać ,że mi się już seksu chce,a szczególnie jak tu co chwile podczytuje o Waszych przytulankach.no ale jutro idę do gina to zobaczymy na kiedy wyznaczy godzinę "0" ;) mój M od kilku dni mi opowiada co mi zrobi jak mnie dopadnie :p) heh w sumie to się nie mogę doczekać,jakaś taka wyposzczona jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
;))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
luleczka, jak to co ci zrobi - BLIŹNIAKI!!!!!!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pozytywna energia już była, fluidy od bratki też...ale się szykuje weekend :) a u mnie słońce i...okropny wiatr a wręcz mała wichurka :) póki co uciekam.zajrzę później. buuuuziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Czesc:-D Zrobilam sobie mala przerwe;) U mnie jakos chlodnawo brrrr. ja chce znow lato....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
musze se troche ponarzekac bo u mnie to bez narzekania dzien stracony:P:P czas mi wolno plynieeeeee:( ja juz chce dzien @ i chce zeby nie przylazla;) koralinka, TESTUJ! jesli cie boli to wiesz... wszystko moze sie zdarzyc:) poza tym jesli masz termin na pn czy wt to dzis spokojnie powinno cos wyjsc jesli wam sie udalo:-D trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
a co do rozmow to u nas tez czasami tak wlasnie wygladaja. ja powiedzialam mojemu mezowi ze pojawil mi sie w tym cyklu ten sluz a on 'bo ty w ciazy jestes' a ja 'taaaaaaa jaaaasnnneeeee' i the end;) bardzo bym chciala ale nie moge jeszcze jego nakrecic bo wiecie... chyba bysmy zwariowali w domu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
Czesc Kochane! Skoro bratka wysyla to ja tez posle wam troche fluidkow:-D No niech Wam już będzie, macie te fluidki 🌼 🌼 🌼 🌼 [kwi🌼 atek] 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 [kwi🌼 atek] 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 prosze sie po rowno podzielic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
cos mi nie wyszlo ale niech tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodz obie sie nakrecimy:P:):):) a tak powaznie to zobacze jak mi sie week potoczy i do kiedy wytrzymam i czy mnie cos nie wyprzedzi;)ale tez nie chce zrobic za wczesnie, bla bla bla bla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
Koralina testuj:) tez mysle ze spokojnie druga kreska sie pokaze jesli sie wam powiodlo w tym miesiacu! Madziu ty tez powinnas chyba zatestowac;) mysle czesto o tobie i juz nie moge sie doczekac kiedy nadejdzie pora na twoje testownko!!! A ja dziewuszki dzis jestem jakas nieswoja:( chyba te pogody mnie wykanczaja bo obudzilam sie z bolem plecow i glowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
o nie, ja sie nie nakrecam:P nie ma mowy, jak mam pozniej ryczec jak wariatka to wole nie ryzykowac hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm czyzbym miala pomaszerowac do apteki? pewnie tak zrobie:P...ale kochane to bedzie dopiero gdzies pod wieczor... .ni z rana a z wieczora ...:) zapowiada mi sie ze tak powiem zakrapiany week i nie chce przesadzic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Monisiu ja tam czekam na to co bedzie i tyle. Za wczesnie na test a zreszta jakos mi ta moja nadzieja przechodzi w miare uplywu czasu. ja tak zawsze mam - przed @ robie sie negatywnie nastawiona (przez chwilunie) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
Koralinka to zatestuj dla swietego spokoju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
Zwlaszcza jesli szykuje sie jakas imprezka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
mnie najpierw ogarniala taka niemoc... ze znow sie nie udalo. a teraz doszlam juz do etapu kiedy widzac ze @ tuz tuz siadam i mam lzy w oczach. ciekawe co bedzie dalej....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
Masz racje Koralinka to przez to co sie dzieje za oknem... Dziewczynki uda sie napewno! Nie wolno wam sie dolowac a juz napewno zalamywac!!!!!!! Glowka do gory, zobaczycie juz niedlugo spadniecie do dolnej tabeleczki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie jak to powinno byc, jest dzien bara buch ....na nastepny dzien rano sprawdzasz i albo wiesz albo i nie wiesz, a nie czekasz tyle czasu brr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
Madzia nic nie bedzie dalej;) to znaczy moze byc niemoc spowodowana okupywaniem muszli klozetowej albo bolem plecow....:P tylko to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×