Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość MoniaKr
Ja na razie tylko 2 razy zaliczylam taka przyjemnosc i powiem ze wolalabym juz tego nie powtarzac. Akurat w trakcie tej przyjemnosci zadzwonil z pracy moj sebastian i pyta co porabiasz? a ja: wlasnie sie zerzygalam;) zamiast powiedziec mu xos w stulu - nic kotku, siedze sobie to ja wyskoczylam z takim tekstem. usmial sie a ja siedzialam jak taka sierota i nie moglam zrozumiec co w tym smiesznego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
tak mowisz monia? to ja juz wole to;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihihi... dla tej osobki to nie jest smieszne no nie?:) ale to tez zalezy od osobki, jedni tak maja inni nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
dobre;) juz sobie to wyobrazilam hehe ciebie bidulko obejmujaca muszle i te twoje slowa:) ale moniczko, toz to sama przyjemnosc skoro wiesz z jakiego powodu te mdlosci...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia a chodzisz do pracy bo nie pamietam, tak sobie pomysl...siedzisz...i nagle ...brrrr skonczymy temat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
Wiecied co? Ja tez tak kiedyś mówiłam. Ze mogę rzygać, mogą mnie boleć plecy, brzuch i cholerka wie co jeszcze byle się udało. I super że to się stało ale jak się tak siedzi nad muszlą pół dnia, jak się nie morze zerknąć ani powąchać jedzenia które jeszcze wczoraj pochłonęłoby się ze smakiem to.... to się cofa te słowa i mówi: ja chcę być w ciąży ale bez tych przygód hehe bo inne nie mają to czemu ja mam????? ogólnie teraz nie moge jeść wielu rzeczy bo mi... śmierdzą. Np woczoraj surowki nie tknęłam, miesa też nie, nawet kompot mi capił:( ale wy napewno bedziecie mialy luz blus hehe i zero takich 'przyjemnosci':)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
Nie nie chodze na szczeście. Dostalam zwolnienie:-D Wiecie ja pracowalam jako przedstawiciel handlowy i całe dnie spędzałam w aucie - teraz nie moge nawet kilometra przejechać no chyba że z foliówką pod brodą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie chce rwymiotowac, chce bezproblemowo przejsc ta droge:D a jesc kurde lubie, jak to ma sie zmienic to moze byc ciezko:) Moni spokojnie, przeciez to tylko 9 miesiecy, a poczatki sa pewnie najgorsze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
monisia wspolczuje!!!! Jak moze kompot capic? :-D dla mnie to wszystko jest takie niewyobrażalne:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
koralinka SMACZNEGO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
Smacznego Karolinka:) Ja się nawet chwili nie zastanawiałam - wiedziałam ze nie chce spedzic za kółkiem ani chwili dłużej w tym stanie. Myślę że najgorsze mam już za sobą. Teraz pilnuje sie żeby przed wstaniem z łóżka zjeść chociaż gryzka kanapki - to działa cuda. A jesli dostaję mdłości w ciągu dnia (już rzadko) to co... ide i przytulam muszle;) najgorzej jest jak np robię zakupy. Kiedyś w mięsnym mi się zdarzyło - tzn zrobiło mi się niedobrze,w yszłam z kolejeczki, zrobiłam się zielona na twarzy i pobiegłam do domu... A ludzie gapili się na mnie jak na wariatkę bo przecież nic nie widać jeszcze - tzn trzeba się przyjrzeć dobrze hehe. w luznych ciuszkach nie da rady sie skapnąć. i jeszcze raz na poczcie... była straszna kolejka a ja co miałam powiedziec: jestem w ciąży, uwierzcie mi na słowo? to stałam aż stwierdziłam że to się moze zle skonczyc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje, bym sie podzielila ale juz zjadlam:P Monia to sa przeboje dopiero hihih....ludzie pomysla , pijana czy co?:D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o tym zeby cos zjesc przed wstaniem tez slyszalam, wiadac sprawdza sie :)stosuj namietnie dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
koralinka podziel sie ta kanapka bo robie sie glodnawa... z czym masz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
buuuuuuu za pozno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z szynusia, serkiem i ogorkiem konserwowym, M. robił :P:D...dzis piatek ale ciii, zapomniał pewnie jak to chłopek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
Żolinka ja tak nie mam. Ja raczej w tą drugą stronę hehehe to co lubiłam nie smakuje mi teraz:( Uwielbiam mięsko, kurczaka a teraz na samą myśl.... I mam dużą ochotę na słone - mogę jeść cokolwiek byle słone było a nie mogę patrzeć na słodycze które uwielbiałam... masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
no jasne ze tak!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
co??? mam np nie jesc slodyczy??? nie ma takiej opcji;) ;) ;) i mieska???? i moze czego jeszcze??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
nie mowmy juz o jedzeniu bo bede miala poslinioną klawiature;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia - mi też ostatnio dokucza ból głowy i pleców, to chyba taki etap ciąży się zaczął. Ja puki co nadal czekam na zastrzyk energii, który podobno pojawia się w drugim trymestrze ;) Koralinka - ja bym Ci jednak radziła zrobic test z rańca, jestes kilka dni przed terminem i po południu raczej jeszcze nie wyjdzie i tylko niepotrzebnie się zawiedziesz ... Na mnie niestety jedzenie przed wstaniem z łóżka nie działało, bo jak pomyślałam tylko o tym to dopiero szybko leciałam do łazienki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
musze sobie walnac kawusie trzecia z kolei bo zasypiam:( i zaraz kupie sobie jakiegos batonika bo jak nie dostarcze mojemu organizmowi glukozy to bedzie klapa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
u la la... zaczynam nowa stronke:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×