Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość magdalenka.s
Izunia masz racje, dzis bylo duszno jak cholerka. Ale jaja, to musialas sie wkurzyc... Ja mam dlugie wlosy i zanim je wysusze i uloze to mija kawal czasu wiec jak mnie deszcz zmoczy to..... wrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza_R.
Kochane ja wylaczam kompa bo grzmi bardzo. jeszcze mi walnie;) buziali!!! do uslyszonka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Iza papatki!!! kolorowych snow. ja tez zmykam sie walnac do wyrka. do uslyszonka jutro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
iguś nie mam wychowawstwa, ale ja też jak miałam to mówiąłm co mam do powiedzenia i do widzenia. to widzę ze wczoraj razem cierpiałysmy na ból głowy. co do podejscia igunia to ja słyszałam ze dopeiro od piatego tygodnia czyli jak kobieta zawyczaj juz dowie sie ze jest w ciązy. takze dopoki czekasz na @@@ to spokojnie mozesz i apap i piwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
w takim tempie zapisujecie teraz kolejne strony ze szok nie nadązam, a jutro też od razu po lekacjach jadę do rodziców takze nie będzie mnie, ale w sob napisze co i jak na badaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Hej dziewczyny jest ktoras? Spać nie moge wiec odpalilam kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiątko21
hej dziewczyny też staram si e z mężem o dzidzi. Mam 21 lat mąż 24 mimo młodego wieku pragniemy aby było nas więcej. Dopiero były dwie próby może coś za trzecim razem.... :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Kobitki! Ja dzisiaj wyjatkowo z upalnego Rzymu, gdzie wybylam jendodniowo w zwiazku z praca :) Ukrop straszny tutaj i zazdroszcze co niektorym deszczu:) Ale Rzym jest cudny i winko tez maja niczego sobie :D Wiolkcia...kurcze szkoda :) Idz idz na badaniaja tam uwazam ze lepiej zaczac wczesniej wszystko sprawdzac, bo nie zaszkodzi. U mnie cisza...bol sobie poszedl i nic z tego nie rozumiem. W poniedzialek uderzam do lekarza i zobaczymy co powie. Hej Gosiatko...zyczyny owocnych staran i zapraszamy do tabelki. Zycze Ci powodzonka w tym cyklu :) Wszyscy pewnie juz chrapusiaja... Ja tymczasem musze dotrwac do 24 bo moj mezczyzna ma jutro urodziny i chce go zaskoczyc chociaz telefoniczniekoniecznie jako pierwsza :) Do jutra laseczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiątko21
ja jeszcze nie lulam przeglądam forum i tak sobie myśle że w kupie rażniej :-) fajnie jak ktoś napisze słowa otuchy szczególnie gdy głupie myśli atakują. My z mężulkiem jeczsze nie panikujemy mamy narazie czas aby nacieszyć się sobą, ale miałam taką sytuację że nakreęciliśmy się na maksa. Okres spóżniał mi się jakieś dwa dni. Zrobiłam test wyszedł pozitiv, zrobiłam test po okresie negativ.Załamka. POtem znów zrobiłam test i też negativ. Poszłam do gina z tym fantem a on ta to że to normalne doszło do mikro poronienia i żebym się nie zamartwiała bo to dość często się zdaża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Hej laski:) Ja wlasnie wstalam i postanowilam ze wejde na forum zeby wam zyczyc milego dzionka;) Jem sobie sniadanko, popijam kawka i zeby jeszcze nie trzeba bylo jechac do pracki......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
gosiu witam:-D ciesze sie ze sie do nas przylaczasz:))) no i oczywiscie zycze ci powodzonka! oliiiiiiiii! zazdroszczem:P tez kce do rzymu;) i i do tych upałow bo u mnie za oknem szaro i morko... laski wczoraj wygralismy w siate z żabojadami:P trza by to oblać hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
dobra, zmykam. a takiego mam lenia ze szok. pociesza mnie tylko to ze juz dzis weekendzik... CAŁUSKI:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello 🖐️ witam Panie w piątkowy dzionek :D bratka - czekam na kwiotki i powiem Wam jedno o ile nie jestem pewna czy dzialaja na skuteczne zapłodnienie to wiem ze dzilaja na świetny seks :P hehe... kupilismy wczoraj żelik :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hej hej piątek!!!rany jak sie ciesze:) żolinka wreszcie!;) Oli..Ty mi takich rzeczy nie pisz, Rzym, nie bylam ...chetnie bym sie wybrała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koralina8222
a wiecie, ze mnie ten jajnik boli od wczoraj...przestaje i boli:(...i promieniuje troche na nozke:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żolinuś, ale Tobie chyba na płodne co?a mi na co?na @?...zrobiłabym test ale chyba z 4-5 dni to za szybko nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4-5 dni przed @ oczywiscie, chociaz ona ostatnio jakos szybciej przychodziła...aj juz nie wiem sama....nic nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koralcia - poczekaj jeszcze, tzn. ja bym poczekała, trza nabrac dystansu do tego... zrobimy razem :p więc poczekaj na mnie do 18 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty miska no gdzie do 18tgo?:D..ja powinnam okres dostac pn/wt:D...a nie kurde za 2 tyg w piatek:D zrob ze mna teraz w week:D w niedziel np, nie chce przed praca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ogolnie to ja bym mogla wogole nie robic, tylko w mojej glowie schizowate objawy sa, ale moj maz jak zobaczy 1 kreske to powie, ze mam przestac czytac forum!!bo zwariowalam:D...jakos on nie wierzy, ze to w ciaze mozna zajsc :D:D....nidowiarek:P:P:P, no bo mozna nie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wczoraj mowie: "wiesz boli mnie jajnik! " a moj M. "yhm" a ja "ale glownie to boli w czasie dni płodnych" na to on "ale przeciez jestes przed okresem?!" "no własnie.." M "czyli to nie jest normalne?" no i moja odpowiedz "a skad mam wiedziec?chyba nie:D"hehehe dogadalismy sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalenka, dzięki :-) najgorsze, ze to nie dzień taki, ale prawie cały miesiąc... projekt się kończy, może odsapnę. Zachciało mi się być biznesłumen, a mogłam uczyć języków ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Ogłaszam dzisiaj strajk i nie wysyłam fluidków :P bo czuję się wykorzystywana :P Niech teraz inne Brzuchatki wysyłają :P Koralina - to co w sobotę z rańca testujesz ? Tak ? Z moim mężem rozmowy były lepsze: Ja: - Jajnik mnie boli M: - Dlaczego ? Ja: - Nie wiem. KONIEC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratka!!! co to za strajki??? :P koralcia ja w niedziele nie mam po co testowac, poza tym ide na weselicho jutro wiec w nieziele wstane ojjjj późnooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratka :D to znacznie krotsza rozmowa... dawaj kwiatki i nie gadaj!! żolinka, tez bym sie pobawiła huhuhu...ale co tam mam imprezke w week, tylko ze siedzaca, moze byc tez i taka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
hej ;) widac że piątek bo cała ekipa na forum, a nie zajeta praca ;) i tak ma byc ;) bratka, ty nam tu nie strajkuj. Powiedzmy ze damy ci wolne na weekend ale potem od poniedziałku kwiotki mają byc ;) ja dzis w pracy, ale nie chce mi sie ze szok ;/ za to jutro mam imprezke - cywilny u znajomych, a potem przyjecie. Fajnie ze w ciąży nie jestem to bedzie mozna kielicha wypic ;) a co do rozmów z facetami - usmiałam sie jak czytalam wasze "cytaty" ;))) ale jak dobvrze pomysle to rozmowy zz moim M tez tak wyglądaja czasami/ Ale cóż, taki gatunek ci mężczyżni - wolą działac niz gadać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×