Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość Radosna27
Witam!!! Anulka_ta się ciesze :))) Martwiłam się o Ciebie. Super, że wszystko ok. Buziak dla przyszłej mamusi i jak tylko zobaczysz pęcherzyk na usg to wysyłaj fluidki 😘 Koralina_jeszcze nie wszystko stracone. Masz 2 dni do tremin @, więc test mógł jeszcze nie wykazać ciąży. Wierze, że w przyszłym tyg będą 2 kreski :) s2_witaj w naszym gronie. Tu każda, czy chce czy nie odlicza dni płodne a potem czeka na termin @, żeby nie przyszła. Dziewczynki uciekam zjeść sniadanko i jakieś sprzątanie zrobić. Bo pierwsze co zrobiłam rano to włączyłam kompa i pisze do Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak namówić
żonę na drugie dziecko.syn ma 10lat,ja tak bardzo chcialbym mieć córe ale żona nawet nie chce otym slyszeć.moze cos doradzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
witam - jejku, anulka WIELKIE GRATULACJE ;))))) daj znac jak juz bedziesz po wizycie. Do jak namówić - a dlaczego zona nie chce drugiego dziecka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
s2 - przytulanki i buziaczki dla ciebie. Znam to czekanie na @ zeby nie przyszla, ta nadzieje i bezsilność.... niestety nie ma skutecznego lekarstwa zeby wrzucic na luz. Jedyne co można zrobić to skrócic i spłycic te "dołki" i walczyć dalej ;) a jak to zrobić - mi pomaga jak zajmę się czymś innym - im więcej pracy i obowiązków tym ja mniej mysle o staraniach i mniej boli (psychicznie oczywiście) moment jak @ przychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak namówić
podejrzewam ze jest to w jej psychice,pierwsze poronila,syn urodzil sie w 32tyg.nie mowi ale wiem ze ma uraz,jak to obejśc,lata uciekaja 40 na karku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
przepraszam ze to napisze, ale nie rozumiem. Napisałeś " nie mówi ,....ale wiem....tkwi to w jej psychice". Jesteście małżeństwem, na dobre i na złe, i nie potraficie ot ym rozmawiać?????????? Poronienie w tak zaawansowanej ciąży jest niewatpliwie wstrząsającym przezyciem, ale jak sam napisales macie dziecko. Jesli to nie jest prowokacja, to zamiast szukac poprad na forum radze pogadac z zona, moze potrzebna jej pomoc psychologa? A moze to wcale nie poronienie jest przyczyna braku checi na drugie dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć karola,cześć dziewczyny. dzisiaj byłam u lekarza.wszystko się dobrze zagoiło jeśli mogę to tak określić.teraz tylko to najtrudniejsze badanie...heh a u mnie w moim kochanym gdańsku dziś szaro,buro i deszczowo.szkoda,bo miałam plan na weekend poza domem ale jak taka pogoda to lepiej w domu posprzątam,prasowanko jakieś zrobię itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie lulka piore...ale pogoda tez nie za fajna, rano strasznie padało, narazie niby sie nie zanosi...w tygodniu to ciezko na to znalezc czas i nie wyschnie tak jak teraz, wiec dzialam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
hej hej u nas niestety tez dzis pogoda do niczego - zachurzone niebo, deszcz, zimno i jeszcze chyba cisnienie niskie bo ledwo funkcjonuje ;/ na wieczor imprezka sie szykuje ale nawet nie mam ochoty na nia isc ;/ luleczka - czy to oznacza ze juz możecie sie starać na nowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuuuooo ja też się muszę zabrać.kawusia już wypita,więc...do pracy rodacy ;) najbardziej nie lubię prasowania!zawsze w tej dziedzinie mam zaległości :p teraz też niemała sterta na mnie patrzy...buuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
luleczka, ja prasowac lubie ale nienawidze sprzatac;/ to moze ty mi prasowanie podrzucisz a w zamian pgarniesz mi troche mieszkanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tysiu :( minimalny okres jaki musimy odczekać to 3 m-ce.słyszłam o przypadkach,że kobiety zachodziły w ciąże zaraz po poronieniu,ale to jest niewskazane.tak więc grzecznie odczekamy minimum do grudnia i będziemy bardzo uważać,żeby wpadki nie zaliczyć.jakie to wszystko przewrotne.raz się kochamy i modlimy żeby zajść w ciąże a chwile potem musimy się pilnować żeby do tego nie doszło...heh w przeciągu tych trzech m-cy muszę zrobić jako pierwsze to badanie genetyczne(to mogę zrobić już teraz) i badanie na nadkrzepliwość-to dopiero po 2 m-cach od poronienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym sprzątaniem nie ma sprawy...ja mogę latać ze szmatą i niesamowicie mnie cieszy jak się w domku coraz czyściej i ładniej robi,hihi.tak więc umowa- ja Tobie sprzątanko, Ty mi prasowanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj wczesnie wstalam wiec czuje sie jakby minelo juz pol dnia ;0... musialabym isc po odkurzacz, tak wiec mozemy sie luleczka zamienic, wezme Twoje prasowanie a Ty..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
koralinka, najpierw u mnie luleczka sprzata ;) pierwsza bylam ;) jejku, mi sie ten dzien tez dłuzy..... i lenia mam niesamowitego;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 miesiace to jeszcze nie tak dlugo, znam przypadek laski, ktora nie dosc ze zachodzila w ciaze bez zadnego problemu to po 1 poronieniu zaszla znow wlasnie bardzo szybko w ciaze, znow poronila...a potem zajeli sie zupelnie innymi rzeczami...i za pol roku znow okazalo sie, ze jest w ciazy, i wiecie co bylo najlepsze?ze tak wtedy bardzo chciala....a teraz jak zobaczyła 2 kreski...to najpierw placz, a potem mysl "teraz?"..no, ale dzisiaj ich dziecko jest na swiecie cale i zdrowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
moja nzajoma dwa razy poroniła - pierwszy raz po silnym steresie, Drugie poronienie nie wiadomo dlaczego. Kazał im lekarz czekać. stwierdzili ze poczekaja nawet ok roku, porobia badania, w miedzyczasie skoncza wykoanczac dom.... I wiecie, co po 3 miesiacach znowu była w ciąży i bez zadnych problemów urodziła zdrowego chlopczyka ;) teraz ma juz dwóch łobuziaków ;) Także luleczka, cierpliwie poczekaj, porób badania, na pewno bedzie dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
no wlasnie widze ze najpierw zmienila temat a [potem sie zmyła ;) oj nieładnie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
no ja tez uciekam ;) milego weeknedu, pewenie dopiero w poniedzialek tu zajrze. Trzymajcie sie dziweczynki i czekam na dobre wiesci o 2 kreseczkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki:) Ja w przerwie pomiedzy obiadkiem i sprzatankiem wpadalm zajrzec co u was:-) wczoraj wybralalm sie do kolezanki, poczestowala mnie piwkiem i tak sie zastanawialam pic czy nie ale przypomnialam sobie koralinko twoje slowa hehe - i stwierdzilam ze nie ma co swirowac i walnelam sobie warke z soczkiem;) i niewazne ze bylo mi po niej strasznie niedoberze hehe - narabalam sie jednym piwem - chyba zmeczenie po calym tygodniu dalo o sobie znac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
s2 nie łap dołka.... pomysl ze my tu wszystkie wyliczamy i odstawiamy rozne szopki typu nogi na sufit;) tak juz musi byc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze pogoda jest dzis do bani:-( zimno i chyba zaraz zacznie lać. A ja dzis wybieram sie na zakupy. ide sobie poprawic humorek hehe. musze kupic jakies jeansy i mnie cos trafia bo nie lubie kupowac spodni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@...... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO bibi ..................26 ........5.........25.08.......wawa ............ .0 anulka-84............24........12.........27.08......Byd goszcz.......0 Coolturka..........28.........1.........04.09.......Wars z awa.........0 Koralina82............27.........3......08.09........Byd goszcz.......0 Radosna27............27........5.........12.09.......Kie lc e...........0 Asiula78............31.........8............15.09....... Kra ków ...........0 IGA.................29.........7..........15.09......POZ N AN.............0 ważka79 ...........29........11.........14.09.......Radom........... .0 żolinka..............28..........1.........16.09...... jaworzno.........0 tysia123............27.........5........18.09.......lub lin...............0 magdalenka.s.....29.........7.........20.09.......gdańsk . .............0 kamilsien..........29.........8.........20.09.......Z amo ść............0 zuzanka staranka 80.29......9.......22.09.......Koszalin.............1 Iza_R.................30.........9.........28.09.......Ł ódź..............1 AAAAA1980.........28.........4.........21.09.......POZNA Ń ..........0 Sralis Margolis.......36.........4.........26.09.......Kraków...... .....1 wiolkcia..............27.........5.........03.10.......z abrze...........0 Oli14...................29.........16.......04.10....... .Haga.. .........0 s2......................24........11..........20.09..... ...Poznań..........0 ciamciaramciam...25.........4.........28.09.......Wrocła w .. ......0 BRZUCHATKI : NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR....MIASTO...O.M..D ZIECI bratka_......27....11....14....05.03.10....Trójmias to...28.05...0 wazka85.....24.....1.....8.....09.03.10....Lisburn. ......3.06.....1 Moniakr......26.....3...........02.03.10.......Lod z................... Monikaddd...22....18...........26.03.10....Białysto k............ misia1990....19....3.....3/4...05.05.10....Bielsko-Biała ..29.07....0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×