Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

musze isc dzisiaj po owoce, bo po week nastaly pustki w tej kwestii....:) tylko, ze na rynek to nie zdaze, a te marketowe to takie jakies zdechłe blee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
ja wczoraj u tesciówki na mailnach byłam - pychota ;) chociaz z braku slonca są malo slodkie. A u rodziców juz brzoskwienie sie zaczynaja więc tez sie objadłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
czy to są oświadczyny???? czekaj, spytam męża ;) czy mogę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
mój się zgodził pod warunkiem że weżmie udział w naszej nocy poslubnej ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadze tyśka, ze dokładnie to samo powiedziałby mój ;) wesoło musi być.. halo obiboki pisac!!napewno oszukujecie, ze tak pracujecie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
taaa. Najpierw niewinnie, ze niby starania o dziecko.... potem nocno rpzmowy o żelach durexa a teraz dochodzimy do seksu grupowego ;)zaczyna robić sie naprawde ciekawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku jak ja nie lubię poniedziałków...i w dodatku ta pogoda...i jeszcze tyle do zrobienia...ehhhh no ale nie ma co z siebie męczennicy robić tylko trza brać się do roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
;))) ale bedzie impreza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już nie raz tak sobie myślałam jak by było jak byśmy się tak spiknęły na jakiejś imprezce...nie wierzę,że bezalkoholowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
no koniecznie by bylo bezalkoholowo ;) oj cos ja widze ze wy my tu wszytskie tak samo pozytywne zakrecone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie tam...jakie wady ;) wystarczy spytać nasze drugie połówki.na stówke potwierdzą,że my to przecież chodzące ideały :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak myslalam ze nie mamy :classic_cool: normalnie wyjatkowe z nas jednostki, nie no ja to od poczatku wiedzialam , ledwo tu kliknelam....mowie nie no to forum i koniec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
jakie wady wogóle??? chodzące ideały z nas ;) a jako znak rozpoznawaczy to będą oczy czerwone od siedzenia przed komputerem i nosy czerwone od tych drinów poprawiających humor jak @ przychodzi ;) Hasło rozpoznawcze: "nogi do góry" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się prawie oplułam ze śmiechu...wyobraziłam sobie nas w jakiejś kafejce z termometrem w jednej,testem ciążowym w drugiej ręce, szepczące do każdego kto przechodzi : hasło : "nogi do góry" , odzew: "hop i robię świece" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×