Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Witam po weekendzie :) U mnie weekendzik minął całkiem przyjemnie, chyba w końcu powoli dostaję zastrzyk energii, bo czuję się coraz fajniej ;) W sobotę byłam na imprezce urodzinowej i muszę niechętnie przyznać, że siedzenie w ciąży w zadymionej knajpce nie należy do przyjemności... Furorę roziło wymyslanie imienia dla mojego nienarodzonego dziecka, najlepsze propozycje to Scholastyka i Pojciec :D No w końcu dziewczyny się do drugiej tabelki poprzenosiły i mnie wyręczają w wysyłaniu fluidków. W takim razie ja się dzisiaj lenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie narazie nic:)... 2 male plamki brazowe mialam w week, w sobote 1 i w niedziele 1 przy korzystaniu z tolaety...a okresu ni ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
koralina, to my tzrymamy mocno kciuki. A ty zamiast sie bac to wysyłaj do tego maleństwa w tobie pozytywną energie ;)))) jejku, ale fajnie. Jak tak po kolei sie beda wszyscy przenosic do dolnej tabelki to moze i ja w koncu spadne.... milłego dnia zycze. Pracować mi sie nie chce więc pewnie bede tu co raz zagl;adac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj w klubie tysia, mi też się nie chce pracować, tymbardziej, że dziś sama w pokoju jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy kolejny?no nie wiem kiedy zrobic laseczki?:D ale wiecie co jest jeszcze smieszne, to byl pierwszy miesiac ktory mi sie w zyciu zdarzyl ze nie zaznaczylam w kalendarzu @ poprzedniej, i jak zaczelam z Wami pisac, to padlo haslo wpisz sie do tabelki, a ja zonk, matko kiedy to było...no i obliczylam 7-8...sierpien...patrze w domu w kalendarz a tam pusto, takze dosyc ciekawe przeboje mam :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
bratka, to ty dzis mozesz nawet caly dzien na forum spedzic skoro sama w pokoju jestes ;) no aj niestety musze uwazac zeby nikt mi nie podkablowal ze na necie siedze calymi dniami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello 🖐️ kolarcia - jak to kiedy następny?? juz mowilam 2 razy ze razem zatestujemy :P aha wiecie co? bylismy wczoraj na tych poprawinach i w koncu ja wracalam autem, bo skoro mąż nalegał... no ale najlepsze to jest to ze ja mu mowie ze mnie piersi bolą, a on do mnie ,że jego tez!!! hehehehe, ale sie usmialam jak to uslyszalam, jak on sie stara, przezywac wszystko ze mna!!! hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teoretycznie zawsze mogę, bo mam tak monitor ustawiony, że nikt go nie widzi, tylko, że podobno mamy w pracy monitoring czasu spędzanego na necie, więc nie mogę mieć cały czas otwartego okna. No i zaglądam tak co pół godzinki i czasami coś skrobnę. Koralina - no to może w środę jak do tego czasu @ nie przylezie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. U mnie od piątku płodne 9wg wyliczeń i wg tego co widze na podstawie sluzu). W czwartek na 10:00 mam umówiona wizyte do Genia. Niech mi zrobi wymaz, usg i inne badania które zresztą On powinien wiedzieć jakie jesli chce zajść w ciążę. :) Ale ogolnie luzik. :) Pozdrawiam i miłego dnia. :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
a zlapali kogos? moze ten monitorign to tylko sciema zeby ludzie na necie nie siedzieli calymi dniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak narazie nikogo nie ścignęli za to, ale wprowadzili to dopiero jakieś pół roku temu, przysłali maila z informacją, poblokowali niektóre strony typu NK, Fotosik itp. no i w sumie na tym koniec. Ale czasem lekkiego stracha mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
no to lipa;/ chociaz w sumie moim zdaniem jak obowiazki wykonane to dlaczego nie mozna by bylo na necie posiedziec? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z jednej strony racja, ale jak postawimy się w sytuacji pracodawcy to ja to w pełni rozumiem, bo nie po to kogoś zatrudnia i mu płaci, żeby ten w necie siedział...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
no niby tez prawda.... pamietam ze w moim poprzednik miejscu pracy informatycy czasami wchodzili zdalnie na nasze komputery. I smiesznie bylo, bo cos czliwiek pisze, a nagle otwieraja sie jakis okienka ;) nie wiem dlaczego nas nie uprzedzali jak beda cos robic, tylko po prostu zaczynali grzebac w komputerze a czlowiek wiedzial ze ma przerwe na kawe ;) jak jeszcze nie wiedzialam ze tak robia to sie przestraszylam ze mi kalwiatura sie zepsula ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
hej koralinka, chyba we dwie tu zostalysmy ;) ja dzis obijam sie w pracy az miło ;) nic mi sie robić nie chce ;) na szczescvie wyszlo sloneczko wiec troche przynajmniej chec do zycia wraca ;) bo taka deszczowa pogoda to strasznie usypiająca i przygnębiająca jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysia ja mam czasem wrazenie ze tu sama zostane:D u mnie tez sie troszke rozpogodzilo no i polmetek pracy za mna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
nie, no jak to sama zostaniesz?????????? nigdy ;) ja cie nie opuszcze;) i bez takich mi tu czarnych mysli poprosze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×