Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

wlasnie slucham wiadomosci.... lekarz bez specjalizacji zarabia 5.000 a onkolog 25.000 miesiecznie (na 1.5 etatu).....kurde trza by zmienic fach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem wiem, ale jakos do tego inaczej podchodze, jakzaczelismy myslec o staraniu ...poszlam do ginekolozki, zapytalam czy wszystko ok, poraz kolejny zrobilam cytologie, zaczelam brac folik.. a ona serdecznie zaprosila do odwiedzin jak tylko sie uda!!to taki dalo spokoj.... ja nigdy np nie bylam u faceta, zawsze chodze do kobit:) pozostaje mi zyczy powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
czesc!!!! igunia slyszalam tez o tych lekarzach, niezle jaja nie? co tam laski porabiacie? wiolkcia ja nie lubie lekarzy i staram sie omijac ich z daleka hehe - a do gina chodze rzadko bardzo (przyznaje sie bez bicia) ale to jest kobitka wiec zero stresu czy wstydu:) za kazdym razem gada mi ze powinnam po d... ie dostac za to ze nie przychodze regularnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
ide cos zjesc bo umre z glodu buziolki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
cholera ja tez sie chyba przekwalifikuje;) tylko jak sie tam dostac???? macie jakies pomysly;);) bo ja mam ale nie wiem czy powinnam pisac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
tez wlasnie ogladam wiadomosci - kurcze, zarabiaja po kilkadziesiat tys i jeszcze im malo ;/ masakra. ja tam wole faceta - ginekologa. Tylko wtedy mój M strasznie zazdrosny jest i mowi ze wolałby zeby do kobitki chodzila. Wiolkcia jak czytam twoje wypowiedzi to jakbym siebie slyszala ;) Tez z wizytą u ginekologa strasznie dlugo zwlekałam, jakies 3 lata temu byłam pierwszy raz. Głowa do góry,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
no wlasnie tysia ciagle im malo... a lekarzy z powolania jest tak malo.... ostatnio lekarz tak potraktowal mojego chorego na raka sasiada ze gdybym tam byla to bym mu przywalila... balwan jeden!!! kazal mu przychodzic po recepte i za kazda wizyte po 150 zl sobie liczyl. bo prywatnie i bez kolejek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
ludzie co zarabiaja po kilkaset zł od ust sobie odejmuja zeby potem za wizyte prywatnie u lekarza zaplacic, a ci zarabiaja gruba kase i jeszcze narzekaja..... patrzec na to nie moge... wrrrr na medycyne tez chcialam kiedys isc, i to tak na serio ;) na szczescie szybko mi przeszlo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
mam ochote na zimne piwko, ale kurcze w lodówce pustki ;/ mój M jeszcze z pracy nie wrocil,a el nie wiem czy to humanitarnie jeszcze po piwko go gnać ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysia niech sie przyzwyczai hehe jak bedziesz miala zachcianki to wiesz... bedzie zaprawiony w boju:) kamilka tak juz jest. ci co maja duzo chcieliby jeszcze wiecej i takie sa pozniej rezultaty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
ja chodzę do babeczki i do faceta gina też, byłam już tyle razy ze nawet brak wstydu. m tez nie jest zazdrosny bo rozumie, a poza tym ja to mam wrażenie ze oni tzn lekarze to tyle sie napatrzą ze i tak to mają gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
z elementami melodramatu czasami komedii a niekiedy i horroru;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
mam racje babeczki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarze czy nie, ogólnie bogaci to kawał ciu.. kazdy chce więcej, wzbogaca się na krzywdzie innych, bo takiemu trolowi za mało 10000 miesięcznie a co mają powiedzieć np, emeryci, zwykli pracownicy co nie mają nawet 800zł wypłaty- a gdzies mieszkac muszą i opłacać więc czsami suchy chleb musi im wystarczeć- znam kilka takich przypadków- a te posły osły nic nie robią by było nam lepiej tylko jakies kryzysy ciągle powstają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz kamilka:-D spadam cos zjesc, zrobilam sobie dzis leczo:))) i az mi slinka cieknie teraz na sama mysl. tak zglodnialam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilsien racja w 100%- moze wdamy nasze opowiadnia?? :):):):)jak by to ładnie zebrac do kupy to by piekne opowieści wyszły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smacznego :) ja jeszzcze w pracy jestem i objadam się ciastkami- aż mam dość- za słodko i za dużo ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to już końcówka- do 21-ej niestety no troszke dłuzej tu posiedze jakies 15 minut po 21-ej bo jeśli chcem czekac na męża to tyle mu potrwa dojazd od siebie z pracy do mojej bo on tez do 21-ej tyra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale z Wami to czas szybko mija. w między czasie szukam mebelków do kuchni bo juz mam pomysła jak sobie ja umebluje- każdy pokój juz kolorystycznie mam obcykany- teraz bedzie trzeba powoli pomysły realizować- ale to powoli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×