Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość tysia123
wiolkcia, wspolczuje...... wiesz, nawet jak sie ciezko nie pracuje to jednak siedzenie do tej pory dobijajace jest ;/ my tu w ciepelku w domku a ty,.,.,, brrrr ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
wiolkcia, ja jestem, tylko tak co raz znikam bo dla mojego M kolacje robie. Biedaczek caly dzien w pracy a potem jeszcze zalapal sie na dodatkowa robote na kilka dni ;/ nie lubie jak sie zapracowuje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie te siedzenie jest najgorsze- wolałabym cały czas pracować to bynajmniej czas by mi szybko minała tak to patrze na zegar i normalnie minuta to wieczność;/;/;/ no ale lepsza taka praca niż prawdziwa tyrówka fizyczna, zreszta kazda praca dobra byle nie poniżała i zyski przynosiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to normalnie współczucia dla męża- ale zapewne ty mu wszystko wynagradzasz- kolacyjka- troskliwa opieka no i :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wroce za jakies 30min bo dopiero mieso mi sie odmrozilo:D ide zrobic obiadek na jutro.. wiolcia zaraz do domku,dasz rade;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
:) ;) ;) ;) to bedzie o ile moje kochanie da rady jeszcze sie ruszac. Wiesz z praca jest zwykle tak ze jak ktos jej nie ma to mówi ze oddałby wszystko zeby tylko miec jakakolwiek prace. Ale jak juz sie pracuje to czlowiek narzeka jaka [praca beznadziejna i ze by chetnie odpoczal.... niestety taka natura ludzka - zawsze żle ;) wiolkcia, a ty w jakiejs galerii pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie jak mnie wkurzyła ta @ ze przyszła?? niby wiedziałam ze przyjdzie i nie robiłam sobie wielkiej nadzieji ale jednak mnie wkurzyła. wzięłam płot wielki, męża wysłałam do garażu i zaczełam sama skuwac kafelki w łazience- ale się wyładowałam hohohhoho nic z nich nie zostało. co chwilke mąz zagladał i pytał sioe czy już dobrze, czy sie rozładowałam i ciągle tulił;/ to było nawet smieszne jak by tak z boku na to papatrzeć- bo ogólnie nie jestem złośliwa, jestem bardzo cierpliwa i spokojna a tu taka energiai taka cheć pozbycia się kafeleczek i posżło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
;) dobrze ze ta energie spozttkowalas w dobry celu ;) bo rozumiem ze kafelki i tak do skucia były?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trum handlowym w butiku odziezowym- lubie swoja prace bardzo ale zdecydowanie wolałabym sprzedawać o wiele więcej i mieć jakies zajęcie- ale są niestety takie dni jak dziś że prawie wogóle nie ma potrzeby wstawać z krzesełka do klienta bo go nie ma;/;/;/ a wtedy to już lipnie się robi. oj mąż nie musi sie ruszać:):):):) wyreczysz go :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak do skucia:):):) ogólnie to ja lubie takie majsterkowanie i mi to nie sprawia zadnego problemu, normalnie też bym je skuła ale tak jakoś łatwiej mi poszło i szybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
no wiesz, mąż musi ruszyć przynajmniej jedną częścią ciała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
oj wiolkcia: stanac mu musi bo bez tego ani rusz ;) no chyba ze mu lakierem spryskam zeby sztywny byl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
spadam bo m jak milosc sie zaczyna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do stania to wiesz ty go zmusisz i samoczynnie :):):) a jak już ustanie to już go masz :) no oki dosc tych zbereźnych mysli :) miłego oglądanka-ja może załapię się na powtóreczki. buziolki i owocnego działanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
wlasnie ogladam ten program z Tomaszem lisem. Fajnie się z PIS-u nabijaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
widze ze nie ma juz nikogo.... to ja wyłączam komputer. Do juterka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, wiec napisze tak: testu nie zdazylam rano zrobic bo.... STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@...... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO Coolturka..........28.........1.........04.09.......Wars z awa.........0 Radosna27............27........5.........12.09.......Kie lc e...........0 ważka79 ...........29........11.........14.09.......Radom........... .0 Asiula78............31.........8............15.09....... Kra ków ...........0 IGA.................29.........7..........15.09......POZ N AN.............0 żolinka..............28..........1.........16.09...... jaworzno.........0 tysia123............27.........5........18.09.......lub lin...............0 magdalenka.s.....29.........7.........20.09.......gdańsk . .............0 kamilsien..........29.........8.........20.09.......Z amo ść............0 s2......................24........11..........20.09..... ...Poznań..........0 AAAAA1980.........28.........4.........21.09.......POZNA Ń ..........0 zuzanka staranka 80.29......9.......22.09.......Koszalin.............1 Sralis Margolis.......36.........4.........26.09.......Kraków...... .....1 Iza_R.................30.........9.........28.09.......Ł ódź..............1 ciamciaramciam...25.........4.........28.09.......Wrocła w .. ......0 wiolkcia..............27.........5.........03.10.......z abrze...........0 Oli14...................29.........16.......04.10....... .Haga.. .........0 Gosiątko21...........21.........3.........19.09........Z .Góra..........0 Koralina82............27.........4.........06.10...........Byd........0 BRZUCHATKI : NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR....MIASTO...O.M..D ZIECI bratka_......27....11....14....05.03.10....Trójmias to...28.05...0 wazka85.....24.....1.....8.....09.03.10....Lisburn. ......3.06.....1 Moniakr......26.....3...........02.03.10.......Lod z................... Monikaddd...22....18...........26.03.10....Białysto k............ misia1990....19....3.....3/4...05.05.10....Bielsko-Biała ..29.07....0 anulka-84....24....5......5.....07.05.10...Bydgoszcz.... ..27.07....0 bibi2206 .....26....5 ....6.....02.05.10.... wawa ........29.07......0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale...ten miesiac duzo mnie nauczyl, tzn tego, ze ciało potrafi płatać naprawdę niezłe figle;)...wczoraj znow mnie bolal jajnik, ale dosc mocno i stwierdziłam, ze jezeli nawet to będzie ciąża, to coś chyba nie tak...no ale nie musze sie martwić, bo @ jeszcze nie rozkrecona, ale jest... i cos sobie postanowiłam przyjrze się temu cyklowi:p i zaczne korzystac no wlasnie z termometra czy pasków owulacyjnych?czy z jednego i drugiego?...sama nie wierze w to co pisze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Kurcze, Koralina przykro mi, a ja myślałam, że naprawdę Ci się udało ... Specjalnie dla Ciebie poranna porcja fluidków 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej specjalnie dla mnie, dziekuje bardzo ❤️:classic_cool: ja tez myslalam, ze sie udało...pierwszy raz zawiodła mnie moja czarodziejska intuicja;) ale nie smutkam, smutkalam troche po tym piatkowym tescie, wiecie co one to takie dołujące są, chyba następny zrobie jak mi sie okres spoźni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety mnie widok jednej kreski też dołował zbyt wiele razy, dlatego w szczęśliwym cyklu test zrobiłam dopiero trzy dni po terminie @, no ale wtedy pomimo braku objawów miałam jakieś takie wewnętrzne przeczucie, że mi się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratka a stosowalas termometr albo testy?bo nie bede sie cofac w stronach, za duzo ich jest:) czy na luzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
hej wszystkim koralinka, przykro mi ze sie nie udalo.... Ale widze ze humor dzis już dopisuje - czyli czekasz az @ sobie pojdzie i zaczynasz staranka na nowo? ;) I tak trzymać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny,jeśli nie macie nic przeciwko to dopisuję się do starających. Pozdrawiam. :) STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@...... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO Coolturka..........28.........1.........04.09.......Wars z awa.........0 Radosna27............27........5.........12.09.......Kie lc e...........0 ważka79 ...........29........11.........14.09.......Radom........... .0 Asiula78............31.........8............15.09....... Kra ków ...........0 IGA.................29.........7..........15.09......POZ N AN.............0 żolinka..............28..........1.........16.09...... jaworzno.........0 tysia123............27.........5........18.09.......lub lin...............0 magdalenka.s.....29.........7.........20.09.......gdańsk . .............0 kamilsien..........29.........8.........20.09.......Z amo ść............0 s2......................24........11..........20.09..... ...Poznań..........0 AAAAA1980.........28.........4.........21.09.......POZNA Ń ..........0 zuzanka staranka 80.29......9.......22.09.......Koszalin.............1 Sralis Margolis.......36.........4.........26.09.......Kraków...... .....1 Iza_R.................30.........9.........28.09.......Ł ódź..............1 ciamciaramciam...25.........4.........28.09.......Wrocła w .. ......0 wiolkcia..............27.........5.........03.10.......z abrze...........0 Oli14...................29.........16.......04.10....... .Haga.. .........0 Gosiątko21...........21.........3.........19.09........Z .Góra..........0 Koralina82............27.........4.........06.10........ ...Byd........0 Kati25+................25.........7.........03.09.......woj.śląskie......1 BRZUCHATKI : NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR....MIASTO...O.M..D ZIECI bratka_......27....11....14....05.03.10....Trójmias to...28.05...0 wazka85.....24.....1.....8.....09.03.10....Lisburn. ......3.06.....1 Moniakr......26.....3...........02.03.10.......Lod z................... Monikaddd...22....18...........26.03.10....Białysto k............ misia1990....19....3.....3/4...05.05.10....Bielsko-Biała ..29.07....0 anulka-84....24....5......5.....07.05.10...Bydgoszcz.... ..27.07....0 bibi2206 .....26....5 ....6.....02.05.10.... wawa ........29.07......0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koralina, ja mierzyłam temperaturę przez pierwsze pół roku, a potem niestety u mnie bez leczenia się nie obyło, więc o staraniu się na lużie nie było mowy. Kati25+ - witam i napisz nam coś o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×