Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Kati - powinnaś wpisać przewidywany termin kolejnej @, a nie tej co już byłą - chyba, że się spóźniasz już 5 dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysia dokładnie juz uprzedziłam meżusia, że dnia wolnego nie będzie miał, jest przerażony:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
hej Kati ;) pewnie ze nie mamy nic przeciwko ;) W tabelce termin @ - chodzi o termin najbliższej @ - czyli teraz ci sie spóznia czy wpisałas termin ostatniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@...... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO Coolturka..........28.........1.........04.09.......Wars z awa.........0 Radosna27............27........5.........12.09.......Kie lc e...........0 ważka79 ...........29........11.........14.09.......Radom........... .0 Asiula78............31.........8............15.09....... Kra ków ...........0 IGA.................29.........7..........15.09......POZ N AN.............0 żolinka..............28..........1.........16.09...... jaworzno.........0 tysia123............27.........5........18.09.......lub lin...............0 magdalenka.s.....29.........7.........20.09.......gdańsk . .............0 kamilsien..........29.........8.........20.09.......Z amo ść............0 s2......................24........11..........20.09..... ...Poznań..........0 AAAAA1980.........28.........4.........21.09.......POZNA Ń ..........0 zuzanka staranka 80.29......9.......22.09.......Koszalin.............1 Sralis Margolis.......36.........4.........26.09.......Kraków...... .....1 Iza_R.................30.........9.........28.09.......Ł ódź..............1 ciamciaramciam...25.........4.........28.09.......Wrocła w .. ......0 wiolkcia..............27.........5.........03.10.......z abrze...........0 Oli14...................29.........16.......04.10....... .Haga.. .........0 Gosiątko21...........21.........3.........19.09........Z .Góra..........0 Koralina82............27.........4.........06.10........ ...Byd........0 Kati25+................25.........7.........02.10....... woj.śląskie......1 BRZUCHATKI : NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR....MIASTO...O.M..D ZIECI bratka_......27....11....14....05.03.10....Trójmias to...28.05...0 wazka85.....24.....1.....8.....09.03.10....Lisburn. ......3.06.....1 Moniakr......26.....3...........02.03.10.......Lod z................... Monikaddd...22....18...........26.03.10....Białysto k............ misia1990....19....3.....3/4...05.05.10....Bielsko-Biała ..29.07....0 anulka-84....24....5......5.....07.05.10...Bydgoszcz.... ..27.07....0 bibi2206 .....26....5 ....6.....02.05.10.... wawa ........29.07......0 Oj,ale ze mnie gapa,już poprawiłam. No więc niestety miałam teraz ostatnią @ choć tak bardzo nie chciałam żeby przyszła. Teraz wezmę się pilniej do pracy bo obiecałam sobie,że w tym miesiącu się uda :) Dzięki dziewczyny,za miłe przyjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello 🖐️ ale miałam koszmarny poranek w pracy, nie było neta!!!! koszmar!!! nie moglam sie z Wami przywitac!! witam nową koleżankę 🖐️ kati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
;) koszmar w pracy - nie ma internetu ;) ale sie usmialam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, Koralina, kosztowało mnie to trochę łez i nerwów, ale teraz jakoś zupełnie już o tym nie pamiętam. Cieszę się poprostu, że się udało i że wiem, że przy odpowiednim leczeniu mogę mieć więcej dzieci, bo jakoś wychowywanie jedynaka mi nie pasuję więc planuję dwójkę. Mąż by chciał trójkę, no ale ja jestem zdania, że wychowywanie trójki dzieci w 52 m2 mieszkaniu to mordęga i dla rodziców i dla dzieciaczków. A Wy dziewczyny ile potomstwa planujecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Jejku ile mialam czytania! A zagapilam sie tylko 4 dni :) Normalnie od rana do teraz mi zeszlo :) :) Karola....przykro mi ze przyszla. Ale "bawimy sie " dalej tak? :) Bratka, ja bym chciala trojeczke i w tym koniecznie choc jedna dziewczynke :) Ale poki co to niech choc to jedno przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja planuje dwojeczke, a jezeli bedzie mi sie super powodziło to i trójeczke... bratka najlepiej jest nie pamiec, bo i po co?! dziwny ten moj okres, rano byl, teraz ni ma:( co za miesiac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja planuję mieć dwoje,mąż czasem coś wspomina o trójce. Ale zdajemy sobie sprawę,że w dzisiejszych czasach dwójka to już dużo. Będę szczęśliwa jak chociaż z drugim się uda. Teraz mamy jednego kochanego syneczka,który w kwietniu będzie miał 4 latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kati i gartuluje w takim razie udanego potomstwa. Karola, to moze jednak cos sie dzieje?...wiesz jak to czesem bywa ze jest sie w ciazy a plamienia sie zdarzaja. Ja nie chce Cie niepotrzebnie nakrecac, ale mowilas ze w tym miesiacu twoje cialo platalo ci figle, wiec cos jest na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia - skoro zrobilas jeen testa, a dzieja sie takie cuda na kiju to co Ci zależy zrobic drugi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wczoraj bylam u lekarza. okazalo sie ze wszystkie moje 3-4 jajeczka sie "wykluly" :) Z jednej strony dobrze, bo nie ma rzadnej cysty, no i pekaja jak trzeba, a z drugiej tak sobie mysle,z e skoro nie udalo sie przy 3-4 to jakie my mamy szanse teraz? No nic , jeszcze pare dni i trzeba brac sie do dziela :) Pan doktor oszacowal nam dni plodne na 11-19 dzien cyklu i kazal szalec co dwa dni, ale nie czesciej bo to tylko sprawia ze plemniki sa slabsze i redukujemy swoje szanse. W tym miesiacu moje nogi beda fruwac pod sufit :) W niedziele jedziemy na wakacje....bedzie ostro :) Wygadalam sie.... :) Kati a jak bylo z Twoja pierwsza ciaza? Poszlo gladko czy tez dlugo sie staraliscie? Mam nadzieje ze wkrotce razem z nami spadniesz do drugiej tabelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kobietki ja tu nowa jestem, czytam co jakis czas i postanowiłam sie dołączyc. My z mężem sie staramy... jestem jak na moje oko tuz przed owulacją, więc działamy ostro, ale niepokoi mnie jedno, nie bardzo rozumiem co się dzieje z moim śluzem, niby jest rozciągliwy, jak być powinien w tym dniu cyklu, ale z tego co mi wiadomo powinien byc równiez przezroczysty jak kurze białko... a mój jest taki jakby troche białawy... nie wiem moze to juz schizo jakies, ale sie martwie, czy aby nie jest to wrogi sluz... czy któraś z as wie jak ten sluz wrogi wygląda??? bo jakos w necie znalezc nie moge ... no i jak zwykle sie zamartwiam Pozdrawiam i czekam na odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogole jak bylam mala to bylam fanatyczka Ani z Zielonego Wzgorza, czytalam cala sage o niej. I koniecznie chcialam miec 7 dzieci tak jak ona :) Moja mama smiala sie wtedy ze mnie, czego nie rozumialam...z wiekiem sobie tych dzieci ujmowalam..pozniej byla 5...teraz trzymam sie 3...hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zubek! Wiesz z tym sluzem to ja dokladnie nie wiem jak jest...nigdy nie mam tak jak w literaturze fachowej pisza....w ogole malo mam sluzu, wiec chyba Ci nie pomoge :( Ale witam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogole, to albo ja tak szybko pisze, albo wszyscy uciekaja jak sie pojawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zubek - cześć :) Obawiam się, że wrogiego śluzu nie da się rozpoznać po jego barwie, to trzeba po prostu przebadać, ale moim zdaniem nie masz się czym martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co mi juz nie chodzi teraz o ciaze, tylko czy cos tam sie zlego nie dzieje?!nigdy mnie nie bolal jajnik w takich dniach cyklu, a wczoraj dosc mocno brr...:(a jak mi sie cos robi ?!kurde u gina bylam 6 miesiecy temu:P ciaza boli?????????:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola...6 miesiecy temu? No to juz fru sie umawiac na wizyte! Jak to w czasie staranek jestes to powinnas sie kontrolowac czesciej. Umawiaj sie i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koralina, to wcale nie jest głupie pytanie, bo mnie ciąża bolała i to nawet mocno. Czasami łapały mnie takie ataki, że musiałam się zatrzymać, ale lekarz mi powiedział, że dopuki ból nie zwala z nóg to wziąć nospę i się położyć. Tak było już kilka dni przed terminem @, a potem jeszcze ze dwa tygodnie, potem wszystko powoli zaczęło mijać. A ból jajnika to miałam nawet jeszcze tydzień temu też silny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dawno?yy ...raz na pol roku chodze to w sumie moze pojde....ale poczekam na rozkrecenie okresu?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola, no nie wiem. Dla mnie to dlugo. Znaczy tak standardowo to na pol roku pewnie starczy. Ale od kiedy sie staramy to latam na wizyty jak szalona. Wiesz on zawsze Ci cos podpowie, posprawdza...nakieruje na owulacje i takie tam. Ale ja to straszna panikara jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciamcia tez z tego co pamietam miala ostatnia @ taka dziwna i krotka. Myslicie ze to przez to ze ciagle o tym myslimy i sie nakrecamy? Moze psychika ma tez wplyw na te rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie wsrod znajomych to ja chodze najczesciej:D, a skoro sie nic nie dzieje to mysle nie ma sensu, ok wiadomo staramy sie teraz zaczne 4 cykl czyli nie jakos najgorzej mysle...trzymalam dzisiaj ten test, no ale jak zobaczylam kawalek @ to mowie bez sensu nie robie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie masz racje...ja patrze z punktu widzenia moich 1,5 rocznych staran i leczenia, wiec wizyty u mnie sa co 2-3 tygodnie. Ale nie zaszkodzi Ci pojsc do gina teraz po @. Bo skoro juz 6 miechow to troszke minelo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×