Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

bratka :)wez mi wyczaruj w tym miesiacu dzidzie, bo ja w tej pracy juz nie wytrzymam psychnicznie :P:( taka jedna k.... bym zywcem udusiła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na plecach nie wolno, bo wtedy macica uciska tętnicę głowną, która doprowadza tlen do płodu i dziecko może byc niedotlenione. No to chyba przyda się porządna porcja fluidków DLA WSZYSTKICH :) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, nie miałam pojęcia, ale w sumie nawet niepotrzebne mi o tym wiedziec :( na plecach nigdy nie spie :D lubie na brzuszku i na boczkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sika się tak samo, tylko częściej :P No a o takich rzeczach, które moga maleństwu zaszkodzić warto wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze nic Koralina, jest też oczywiście cała lista rzeczy, których nie można jeść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratka, zartujesz teraz? :(...no rozumiem, ze jak sie karmi, no ale w ciazy????????yyyyyyyyyyyyyyyyyy daj jakis przyklad, dobij mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Np. Sery pleśniowe, feta, mozarella - sa z niepasteryzowanego mleka, grozi listerioza. Orzeszki ziemne - za dużo alergenów Jest dużo artykułów w necie na ten temat. Ale najbardziej dobił mnie mój gin jak powiedział, że nie powinnam wędlin jeść (tylko pieczone, albo parzone mięso), bo są wędzone w zbyt niskiej temperaturze i może być tokspolazmoza w nich - szczerze powiedziawszy troszkę to olałam, bo nie wydaje mi się żeby zagrożenie było duże. No i mąż na mnie nakrzyczał jak raz zrobiłam sobie jajko na miękko :o Spoko, da się wytrzymać :) Potem będzie gorzej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze co zrobiłam jak zaszłam w ciążę to weszłam w neta i wygooglałam sobie "Czego nie można jeść w ciąży" i "Czego nie można robić w ciąży" wolę dmuchać na zimne niż potem żałować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no załamałaś mnie, pierwsze slysze i takich zakazach, tyle u mnei babek w ciazy i zadna tak nie robila hm...ja tam sie nie znam, ale bez fety i mozzareli nie dam rady:P niby ciaza to nie choroba phi ja od razu bede lezec a M, bedzie latal:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Cię troszkę pocieszę, z tą fetą i mozarella to jest tak, że jeżeli wybierzesz polskiego producenta i na opakowaniu jest wyraźnie napisane, że jest z mleka pasteryzowanego to wtedy można :) A tych ograniczeń wbrew pozorom nie jest tak dużo i na codzień zupełnie nie przeszkadzają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak powaznie to napewno nie bede wariowac z jedzeniem, jedynie urozmaice swoja diete w wieksza ilosc warzyw i owocow, kawe chetnie zastapie inka, gazowanych praktycznie nie pijam ,a fast f. praktycznie nie jem i to wszystko,aa no i za szynke tez sie nie dam pokroic, wole sery ii dalej bede zyc normalnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też bym się czasem chętnie położyła i nic nie robiła, ale niestety mieszkanie się samo nie posprząta, a obiad się sam nie ugotuje, więc tak naprawdę mój plan dnia prawnie się nie zmienił ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
no co do diety w ciązy też różne rzeczy słyszałam, ale jak zwykle w kazdej informacji jest część prawdy, a czesć z palca wyssana. u mnie ciezki dzien w pracy, juz bym do domku chetnie poszla.... wogóle to wczoraj bylam w nowej pracy pierwszy raz (na uczelni bede wykladowca na pol etatu). No i bylam pozytywnie zaskoczona - bardzo mila ekipa, pozytywnie zakrecona ; ) mam nadzieje ze to nie tylko pierwsze wrazenie ale szczera prawda ;) Teraz z niecierpliowscia czekam na pierwsze zajecia, az sama jestem ciekawa jak to bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratka moj M to antytalent kuchenny, wiec ten obiad juz bym zrobila:D ale sprzata i zakupy robic umie:P... co sie martwie jak zajde to zobaczymy:D tysia no to fajnie bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
U mnie wyszło słoneczko :) Po pracy jade na zakupki ciuchowe, więc może i humor mi się troche poprawi. Ja bym się mogła poswięcic z tym jedzeniem, byle być już w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjjjj mam amsakre w pacy, poza tym jest wtorek po pracy szybko obiad ugotowac i spadać na lekcje, mam juz dosyc wszystkiego :( mam taka rzeźnie w pracy, że jutro wygarne szefowi jak przyjedzie! o tak włąśnie zrobie, mam dosyć i paskudny humor :( - to na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba wyjde dzisiaj o północy z domu i pojde w pola i bede wyć do księżyca :(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
żolinka, spokojnie ;) ja tez bym juz najchetniej do domu poszla, a tu jeszcze 3 godziny;/ masakra;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze CIe uslyszymy:D PMS CI sie właczyło ?:P co Ty za lekcje pobierasz?hiszpanskiego?;) radosna ja zakupy robilam w week;)dzis jeszcze nie wiem co bede robic ...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widze, ze wracamy do formy :P ja tam sobie radze bez korepetycji :P ale moge Ci pare pomysłów podsunac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×