Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość darunia83
Cześć dziewczyny, chciałabym się dołączyć do waszego topiku: STARAJĄCE SIĘ: Oleczka2333.........23........2........07.09........K ielce.............0 Iza_R..................30.........9........28.09.......Ł ódź..............1 Kati25+...............25........7...........02.10....... woj.śląskie.....1 Oli14...................29.........16........04.10...... . .Haga.. .........0 Koralina82............27.........4..........06.10....... . ...Byd..........0 IGA....................29.........8..........13.10...... P OZ N AN.........0 żolinka...............28.........2..........13.10...... jaworzno.........0 Gosiątko21...........21.........4.......17.10........Z .Góra............0 magdalenka.s........29.........8........18.10.......gdań s k . .........0 zuzanka staranka 80..29......10.......19.10......Koszalin............1 Radosna27...........27........6...........26.10.......Ki e lc e...........0 wiolkcia...............27.........6..........30.10...... .z abrze..........0 Sralis Margolis.......36.........5.........26.10.......Kraków...... .....1 ciamciaramciam.....25.........4.........30.10.......Wroc ław .. .....0 darunia83............26........2..........24.09.......śląsk...............0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie ze zapominalstwo i roztrzepanie to tez objaw ciazowy. Moja znajoma byla taka zakrecona ze na impreze sylwestrowa poszla w dwoch roznych butach :D I jeszcze sie nie zorientowala tylko musial jej ktos powiedziec :D :D :D Co prawda byla juz w 7 miesiacu, to moze brzuch jej nieco zaslonil. Radosna a moze ty samopylna jestes? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy. To ja wyrecze bratke i Cie "wrzuce" we wlasciwej kolejnosci :) My tu mamy tabelke starajaco brzuchatkowa. Hm widze ze twoja ostatnia @ to juz jakis czas temu byla, czyzby cos bylo na rzeczy? STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@...... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO Oleczka2333.........23........2........07.09........K ielce.............0 darunia83............26........2..........24.09.......śl ąsk...............0 Iza_R..................30.........9........28.09.......Ł ódź..............1 Kati25+...............25........7...........02.10....... woj.śląskie.....1 Oli14...................29.........16........04.10...... . .Haga.. .........0 Koralina82............27.........4..........06.10....... . ...Byd..........0 IGA....................29.........8..........13.10...... P OZ N AN.........0 żolinka...............28.........2..........13.10...... jaworzno.........0 Gosiątko21...........21.........4.......17.10........Z .Góra............0 magdalenka.s........29.........8........18.10.......gdań s k . .........0 zuzanka staranka 80..29......10.......19.10......Koszalin............1 Radosna27...........27........6...........26.10.......Ki e lc e...........0 Sralis Margolis.......36.........5.........26.10.......Kraków...... .....1 wiolkcia...............27.........6..........30.10...... .z abrze..........0 ciamciaramciam.....25.........4.........30.10.......Wroc ław .. .....0 BRZUCHATKI : NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR....MIASTO...O.M..D ZIECI Moniakr......26.....3...........02.03.10.......Lod z................... bratka_......27....11....18....05.03.10....Trójmias to...28.05...0 wazka85.....24.....1.....8.....09.03.10....Lisburn. ......3.06.....1 Monikaddd...22....18....14......25.03.10....Białystok... 18.06...0. bibi2206 .....26....5 ....8......02.05.10.... wawa ........29.07......0 misia1990....19....3......7....05.05.10....Bielsko-Biała ..29.07....0 anulka-84....24....5......5.....07.05.10...Bydgoszcz.... ..27.07....0 Vilemooo27..26....3 ....4/5....20.05.10.... Kielce ........16.08....0 tysia123......27...5.......5......27.05.10....Lublin ........20,08....0 AAAAA1980...28...3.............01.06.10.....POZNAŃ...... 23.08......0 Coolturka....28....2.....3.......07.06.10....W awa.....1.09.09......0 BRAK AKTUALNYCH DANYCH (nieobecne) ważka79 .............29........11.........???????.......Radom....... ... . .0 Asiula78...............31.........8.........??????...... . Kra ków ..........0 Serenity30...........32........2..........???????.....Po zn ań..............1 kamilsien.............29.........8.........???????...... .Z amo ść..........0 s2......................24.......11.........???????..... ...Poznań..........0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć darunia 🖐️ A gdzie reszta naszej tabelki ??? :P Wpisujemy przewidywany termin kolejnej @, a nie tej co już była - chyba, że po terminie jesteś. Napisz nam coś o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo. Znalazła się :D Co do tego rozkojarzenia to wstyd się przyznać ale ja ciągle popełniam jakieś głupie, drobne błędy w pracy. Myślę, że nie jest to spowodowane samą ciążą tylko tym, że w znacznym stopniu zajmuje Ona nasze myśli i na inne sprawy czasem nie starcza miejsca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darunia83
Cześć:-) No właśnie jestem po terminie... Test negatywny, lekarz na USG niczego nie zaabserwował, tylko powiększony prawy jajnik, które generalnie cały czas daje o sobie znać i pobolewa. Mam powtórzyć test 6.10 a jesli będzie negatywny to mam przepisany Duphaston. Trochę czuję się zagubiona w tym wszystkim, ale jak znalazłam wasze bardzo pozytywne forum, to zrobiło mi sie jakoś raźniej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem...miałam tu mała zadymke Radosna ty zapominalski ciapku, moze o staraniach tez zapominasz?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Ahh temperatura jasne. Dzięki bratka, straszny zakręt ze mnie. Ale już piątek. kupe roboty w domu przy mężulku. Ciężkie jest życie samotnych matek (bo czuję się jak matka z dzieckiem :P - wieeeelkim dzieciuchem :P ) Właśnie!!!! Oli ma racje!!! Czemu nikt od dawna nie śle fluidków??? Co to ma znaczyć??? Anulka, bibi, vilemooo, tysia, aaaaa, kati, coolturka i inne nowo zaciążone dawac fluidki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... dziwn sprawa. To trzymam kciuki za ten tescik. A jak sie czujesz? Tak jakby @ miala przyjsc czy raczej nie? I robilas tylko jeden tescik? A probowalas bete? Moze lekarz jeszcze nie mogl niczego dojrzec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna a co ten Twoj M. taki potrzebowski, ze latasz jak piesek?niech lezy i juz...obiad dostanie to starczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna...one sie chyba wypiely na nas. Jedyna bratka co jeszcze pamieta o biednych staraczkach....chlip chlip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola Ty okrutniku! Przeciez on jest do reprodukcji potrzebny wiec trzeba go doprowadzic do stanu uzywalnosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Czesc laski:) Witam nowa kolezanke:))) Wiem, wiem wiem wiem, mam nieaktualne dane w tabeli, przepraszammmmm!!! Wieczorkiem zaktualizuje ale w ciazy nie jestem hehe - takze wiecie, spoko staramy sie dalej;) Co tam u was? Musze poczytac wstecz bo jestem nie na czasie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
A ja wlasnie siedze z lapikiem na kawusi, zrobilam sobie przerwe w pracy i jeszcze tylko godzinka i weekend:) Jak wroce do chaty to zajrze na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kkkkuuuurde szefcio wrócił to i do roboty zagonił :P:P:P:P od poniedzialku bede yytylko wieczorami bo w pracy nie bedzie juz opcji takie urwanie głowicy będzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Mężulek mega marudny. Wydzwania cały dzień, zebym już do domku przyszła, bo mu źle bezemnie :( Dobrze,że obiadków nie musze gotować, od teściów mam :) Ale cała reszta na mojej głowie. Oli_chyba za wcześnie na roztargnienie ciążowe tym bardziej, że owu jeszcze nie było. Ale kto wie ;) Może wiatropylna się stałam ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
pozdrawiam was laseczki goraco!!!! i zycze milego dzionka! moja kolezanka z pracy wlasnie zaglada mi przez ramie i was pozdrawia:-) ona jedyna wie ze pisze na takim topiku a co za tym idzie ze sie staramy o dzidzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darunia83
Koralina 82- coś mi sie nie chce wierzyć, żebym tak szybko miała do brzuchatek wskoczyć. W maju odstawiłam any i cykle miałam w miare regularne i nagle taki przestój. Przed tabsami też miałam nieregulane cykle:-( Oli 14-nie czuję się, tak jak przed okresem, ale brzuch mnie pobolewa jakiś tydzień, tylko, że słabiej. Test robiłam jeden, we wtorek, w środę miałam USG wewnętrzne, które wykazało tylko powiękoszny jajnik. Powtórzę test 6.10, a póxniej to chyba wybiorę sie do innego gin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Dziewczynki, jak ja bym chciala byc w ciazy... ten wyscig szczurow mnie dołuje, nie mam sily na nic, zlapala mnie grypa ostatnio, ledwie zywa chodzilam i marudzilam ze jakbym byla w ciazy to bym sobie chociaz odpoczela... ;) czytam teraz ksiazke 'biala masajka' - i kurde doszlam wczoraj do momentu w ktorym kobitka opowiada ze wlasnie jest w ciazy - udalo im sie za drugim razem - powiesc na faktach;) kurde noooooo. nawet w ksiazce ten temat:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×