Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość kamilsien
wiem igus wiem;) zmykam zaraz na nianie - pogapie sie na ciężarną:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobie sobie herbatke, poloze sie w lozeczku cieplutkim:) Dziewczynki, zycze wam milego wieczorku, moze jutro bedzie nas wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
buziole laski! pracujcie wytrwale zeby mi byly efekty bo jak nie tooooo;) milego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@...... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO Oleczka2333.........23........2........07.09........K ielce.............0 darunia83............26........2..........24.09.......śl ąsk...............0 Iza_R..................30.........9........28.09.......Ł ódź..............1 Kati25+...............25........7...........02.10....... woj.śląskie.....1 Oli14...................29.........16........04.10...... . .Haga.. .........0 żolinka...............28.........2..........13.10...... jaworzno.........0 Gosiątko21...........21.........4.......17.10........Z .Góra............0 magdalenka.s........29.........8........18.10.......gdań s k . .........0 zuzanka staranka 80..29......10.......19.10......Koszalin............1 kamilsien.........29............9..........20.10....... .zamosc...........0 Asia11...............29..........17..........22.09...... War szawa.......0 Maadaa..............27..........5...........25.10....... .UK...............0 Radosna27...........27........6...........26.10.......Ki e lc e...........0 Sralis Margolis.......36.........5.........26.10.......Kraków...... .....1 wiolkcia...............27.........6..........29.10...... .z abrze..........0 ciamciaramciam.....25.........4.........30.10.......Wroc ław .. .....0 Koralina82............27.........5..........06.11....... . ...Byd..........0 IGA....................29.........9..........10.11...... P OZ N AN.........0 kasiula1983.........26.........26..........10.11........ .Trzebinia.......0 BRZUCHATKI : NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR....MIASTO...O.M..D ZIECI Moniakr......26.....3...........02.03.10.......Lod z................... bratka_......27....11....18....05.03.10....Trójmias to...28.05...0 wazka85.....24.....1.....8.....09.03.10....Lisburn. ......3.06.....1 Monikaddd...22....18....14......25.03.10....Białystok... 18.06...0. bibi2206 .....26....5 .....10......02.05.10.... wawa ........29.07......0 misia1990....19....3.....10....05.05.10....Bielsko-Biała ..29.07....0 anulka-84....24....5......5.....07.05.10...Bydgoszcz.... ..27.07....0 Vilemooo27..27....3 ....7....20.05.10.... Kielce ........16.08....0 tysia123......27...5.......7......27.05.10....Lublin ........20,08....0 AAAAA1980...28...3.............01.06.10.....POZNAŃ...... 23.08......0 Coolturka....28....2.....3.......07.06.10....W awa.....1.09.09......0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darunia83
AAAAA1980, jak sie czujesz? Jakieś dolegliwości ciazowe co dokuczja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darunia83
AAAAA1980, jak sie czujesz? Jakieś dolegliwości ciazowe co dokuczja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co porabiacie? Jakie macie plany na dzis? My wybieramy sie do znajomych wieczorkiem. Dziewczynki idzie zimaaaaaa. Podobno ma padac deszcz ze sniegiem i nawet snieg w tym tygodniu. To sprzyja lezeniu w cieplutkim lozeczku heheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IGAAAA my miałysmy w tym miesiącu jednakowy termin... i co??? i zostawiłaś mnie!!!!! zima idze idzie... brrrr... my tez wieczorkiem do znajomych idziemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej widze, ze tutaj ładne pustki, żoli jak Twoja @? Radosna jak starania z kulawym M.?:P pogoda do spania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello koralciu :) no na @ mma jeszcze czas, ale juz wszytskie jej objawy są: piersiówki bardzo bolą, brzuch pobolewa, humor pod psem :P czyli wszystko w normie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Hej dziewczynki :) Jakoś cisza ostatnio na forum. @ znowu się tu rozpanoszyła i się rządzi. Małpa. Musimy ją jakoś pogonić. Ja dziś próbowałam odgonić swoją. M nie miał ochoty,ale został zmuszony, bo dziś śluz był przejżsty i rozciągliwy, czyli chyba płodny. Cycki od rańca pobolewają, więc chyba owulacja się zbiża. Choć skoków tempki nie było: piątek 36,6, wczoraj i dziś 36,7. Ciekawe jaka będzie jutro. Koralinka i Kasiula przykro jak @ znowu nadchodzi Żolinka_w tym tyg cała nadzieja w Tobie :) :) Spadaj do brzuchatek :) :) Oli_jak u Ciebie? Coś się zmieniło czy nadal czekamy tzn nie czekamy na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula_27
Hej Kobietki! My również się staramy o Dzidzię od 9 m-cy...jak na razie bez rezulatów... Teraz mam @, ale 19.10. jestem umówiona do mojej gin , będziemy monitorować jajeczkowanie co 2 dzień - jeśli takowe wystąpi w tym cyklu... MUSI SIĘ UDAĆ !!!! Nie przyjmuję innej opcji do wiadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Hej Paula witam na forum :) Wskakuj do tabelki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darunia, ja czuje rewelacyjnie, tylko mam obolałe piersi, troche wiecej spac mi sie chce jak zwykle i na WC mam mały problem... ale coz... W tym tygodniu zacznie sie 7 tydzien. Musze tez kupic wiekszy stanik, ale nie wiem czy nie za wczesnie, bo boje sie ze za 2 tygodnie bede musiala np kupowac jeszcze wiekszy :p Milego wieczorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojawiły się nowe objawy ciąży - ja mam czasem ochote na coś do jedzenia, a mój M ma mdłości jak patrzy co jem ;) Sobota: 3 pomarańcze popite kubkiem gorącego kakao PYCHA!!!!!!!!!!! mina mojego M - bezcenna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po weekendzie :) Nawet nie było dużo do nadrabiania po tych dwóch dniach. Szkoda, że ostatnio jakos tak @ króluje. Żoli teraz trzymam kciuki za Ciebie, żebyś tabelki zmieniała 🌼 Muszę się pochwalić, że wczoraj mój mąż dostał po raz pierwszy kopniaka :D Cieszył się jak dziecko :D Tysia - ja nie miałam takich fajnych zachcianek, choś mąż pytał od samego początku czy nie mam ochoty na ogórka kiszonego z czekoladą i był bardzo zawiedziony jak mówiłma, że nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej no. Co jest ? Tylko my trzy wstałyśmy do roboty w ten poniedziałek. Gdzie reszta ekipy ? Koralina ? Nie przywitasz się nawet ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darunia83
Cześć dziewczyny. Tak jak sobie obecałam powtórzyłam test i pojawiły dwie kreski:-) Muszę umówić się do gina, bo sama nie wierzę w to co zoabczyłam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien DObry wszystkim :) No ja jestem w dobrym humorze bo wczoraj w koncu udalo mi sie zdziałac na WC a od kilku dni był problem :p Jutro mam lekarza na 16:00 :) Ciekawe co bedzie gadal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darunia - Gratuluję kochana 🌼 W końcu jakieś dobrze wieści :D AAA - Tobie też gratuluję sukcesów :P :p :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darunia83
Bratka, ale ja w to jeszcze nie wierzę, że mogę być w ciąży:-) chyba dopóki nie usłyszę potwierdzenia od lekarza to nie uwierzę:-) A jak było u ciebie? Też byłaś takim niedowiarkiem jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×