Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Darunia, kochana. GRATULEJSZYN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! rzeczywiscie czlowiek na poczatku jakos uwierzyc nie moze, ale zobaczysz na USG pecherzyk to uwierzysz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darunia83
Dziękuję Żolinka:-) Poczekam na potwierdzenie od gina, dopiero potem zmienię tabelkę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba normalne, że na początku się niedowierza i ciąża wydaje się taka abstrakcyjna. To tylko AAA jest taka, że nie potrzebowała potwierdzenia lekarza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darunia83
Dziękuję dziewczyny. Jesteście pierwsze, które się dowiedziały (oczywiście poza moim M) nikomu jeszcze nie powiedziałam:-) ciesze się, że mogłam podzielić się tą informacją z wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie wystarczyło ze zrobiłam 3 testy ciążowe i wszędzie wyszły 2 kreski :p A poza tym cycki bola jak oszalałe i nie mam okresu od prawie 2 miesiecy :):):) Wiec po co czekac na potwierdzenie? Sama se potwierdziłam :p hehe I nie smiac sie prosze ze mnie :p Darunia, gratulacje :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darunia83
żolinka, a jak tam twoje samopoczucie przed@, może twoja @ też zabłądzi i nie pojawi się przed dłuższy czas:-) U mnie test pozytywnywyszedł dopiero 2 tygodnie po @, a moja gin chciała mnie leczyć na chlamydie, bo jajnik miałam powiękoszy:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darunia83
żolinka, a jak tam twoje samopoczucie przed@, może twoja @ też zabłądzi i nie pojawi się przed dłuższy czas:-) U mnie test pozytywnywyszedł dopiero 2 tygodnie po @, a moja gin chciała mnie leczyć na chlamydie, bo jajnik miałam powiękoszy:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziekuje samopoczucie jka to na okres, cycki bolą, humor lepiej nie mowic, śluzu brak - więc standard :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darunia83
Zolinka, ja mam takie cycki, ze jak tak dalej pójdzie to będę niczym Pamela Anderson;-) mój M jest oczywiście zachwycony, ja troche mniej. Kupiłam ostatnio nowe jeansy, przekonana że w ciaży oczywiście nie jestem( mega obcisłe) :-) a teraz to nawet w nich nie pochodze, bo zaraz mi brzuch wyskoczy:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie juz powinno byc po owulacji o ile byla, bo jej nie zauwazylam ;-) Teraz najdluzsze 2 tyg w miesiacu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darunia83
maada trzymam mocno kciuki, żeby staranka o dzidziusia przynisoły efekty:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darunia tak patrze w tabelke i Tobie w drugim cyklu sie udalo? Wow superasto. Ciekawe kto teraz nastepny 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) @ przylazla sobie w sobote, ale jakas masakryczna nie byla. Sztokholm sie zwiedzalo wiec luzno i jestem wypoczeta psychicznie. Polacem kazdemu wizyte,b o bylo naprawde swietnie. A dzisiaj z rana leczenie kanalowe, szczesliwie zastrzyk dobrze dziala :D I tu jest choc jeden plus nie bycia w ciazy :D Darunia GRATULUJE! Ale numer :) Niezle cie przetrzymalo w niepewnosci. Czekam na dalsze wiadomosci w tej sprawie i mocno sciskam. A co do reszty dziewczynek to coz.....zaczynamy zabawe od nowa nie ? :D I jest git :P STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@...... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO Oleczka2333.........23........2........07.09........K ielce.............0 darunia83............26........2..........24.09.......śl ąsk...............0 Iza_R..................30.........9........28.09.......Ł ódź..............1 Kati25+...............25........7...........02.10....... woj.śląskie.....1 żolinka...............28.........2..........13.10...... jaworzno.........0 Gosiątko21...........21.........4.......17.10........Z .Góra............0 magdalenka.s........29.........8........18.10.......gdań s k . .........0 zuzanka staranka 80..29......10.......19.10......Koszalin............1 kamilsien.........29............9..........20.10....... .zamosc...........0 Asia11...............29..........17..........22.09...... War szawa.......0 Maadaa..............27..........5...........25.10....... .UK...............0 Radosna27...........27........6...........26.10.......Ki e lc e...........0 Sralis Margolis.......36.........5.........26.10.......Kraków...... .....1 wiolkcia...............27.........6..........29.10...... .z abrze..........0 ciamciaramciam.....25.........4.........30.10.......Wroc ław .. .....0 Koralina82............27.........5..........06.11....... . ...Byd..........0 IGA....................29.........9..........10.11...... P OZ N AN.........0 kasiula1983.........26.........26..........10.11........ .Trzebinia.......0 Oli14...................29.........17........15.11...... . .Haga.. .........0 BRZUCHATKI : NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR....MIASTO...O.M..D ZIECI Moniakr......26.....3...........02.03.10.......Lod z................... bratka_......27....11....18....05.03.10....Trójmias to...28.05...0 wazka85.....24.....1.....8.....09.03.10....Lisburn. ......3.06.....1 Monikaddd...22....18....14......25.03.10....Białystok... 18.06...0. bibi2206 .....26....5 .....10......02.05.10.... wawa ........29.07......0 misia1990....19....3.....10....05.05.10....Bielsko-Biała ..29.07....0 anulka-84....24....5......5.....07.05.10...Bydgoszcz.... ..27.07....0 Vilemooo27..27....3 ....7....20.05.10.... Kielce ........16.08....0 tysia123......27...5.......7......27.05.10....Lublin ........20,08....0 AAAAA1980...28...3.............01.06.10.....POZNAŃ...... 23.08......0 Coolturka....28....2.....3.......07.06.10....W awa.....1.09.09......0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darunia83
własnie dzwoniłam do Gina, wizytę mam za tydzien, żeby na USG było już coś widać:-) Ależ jestem niecierpliwa!!! Tak dla pewności chcę dzisiaj powtórzyć test i sprawdzić czy na pewno te 2 kreseczki tam są:-) Oli, tak szczerze mówiąc to sama jestem zaskoczona, że tak szybko to wszystko poszło, chociaż moim zdaniem to zaszłam w czasie, kiedy w 100% uważałabym, że jestem po okresie płodnym. Hm, no nic z tego nie rozumię. Teraz pozostaje mi tylko czekać na wizytę i spradzić, czy test mówi prawdę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[ cześć ] Dziewczyny ! Darunia gratulacje !!!!!!!!!! To super,że się udało. Mam nadzieję, że będą następne z dobrymi wieściami !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Hej :) Darunia_gratulaje :):) Zoli_teraz czas na Ciebie :):) Gdzie się podziały moje skoki tempki? Dziś znowu 36,7 - nic nie rozumiem. Cycki już 2 dzień bolą, więc owu już powinna być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,bo jestem pełna obaw. Dopiero jak lekarz powie mi,że wszystko w porządku to się uspokoję. Teraz ciągle mierze temp. bo wiem,że jak zacznie spadać to źle-jestem przewrażliwiona chyba. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żolinka sama nie wiem a co jak zapeszę - strasznie się boję,bo dwa razy w tak wczesnej ciąży poroniłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żolinka a swoją drogą to Ty jesteś następna do podejrzana,może razem za niedługo wskoczymy do na dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×