Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pebi

Czy jest tu ktoś kto waży ok. 100kg i zmaga się z kilogramami?

Polecane posty

Niestety ale się nie rozwiązał:( ale jakoś będę musiała z tym żyć ehh Nie wiem czy dam radę, ale no nie mam narazie wyboru:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze to paskudnie...niechce cie podpytywac o co chodzi bo jakbys chciala to bys sama napisala ale mam nadzieje ze znajdzie sie jakies wlasciwie rozwiazanie...tego ci zycze z calego serca🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz babeczka nie chce tego poprostu na forum pisac, bo mogą się trafić jakieś wredne pomarancze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemi555
Witajcie Kochane🌼 Przepraszam, że nie pisalam ale net mi znowu siada :( Dzis mialam cały dzien zalatany :( Byłam na działce u mamy i cieżko pracowałam, a teraz zaraz wychodzę do pracy...:/ Dietka dziś przepadła...:( zjadłam 2 bułeczki sojowe kefirek i ogromna jajecznice...:( No cóż czasem widocznie tak trzeba. jutro tylko kefirek bo w sobote "wielka gala " :P:P Buziaczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noemi słońce nie przejmuj się, jajka są jak najbardziej polecane w diecie:) No chyba że na boczku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie noemi-jajka przy diecie wskazane zreszta jka ciezko pracowalas to potrzebowalas energii:) ja dzis zjadlam serek wiejski i jablko,wypilam wode i klika lykow Coli...tyla... zarza wypije herbatke i lulu...zmeczona dzis jestem tym upalem:( buziaki kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikogo dzis niema???? ja dzis zmeczona jakas-bylam w pracy dorywczej i namachalam sie,pogoda przycmiona-chyba bedzie lalo wreszcie... waga do bani choc przeciez jem malo a ona stoi jak zakleta-wychodzi na to ze od 10sierpnia spadlam 2,5kg w 3 dni a reszta czyli 7dni a wiec caly tydzien ZERO:( az mi motywacji brak...czemu to odchdzanie takie czasochlonne,nudne i dlugie i ciezkie????:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, ale wstałam przed 11, zrobiłam ćwiczenia i się opalam:) A dzisiaj zjadłam już 5jajek na twardo, ale jestem najedzona, więc na trochę mi starczy:) Ale miałam akcje:O Mała przerzuciła piłkę do sąsiadów, no i mój kolega ja jej przerzucił, a ja w samym staniku i spodenkach, z sadlem na wierzku:O A on jeszcze stanął na podwyszeniu i mnie widział przez siatkę:O Dopiero jak powiedział czesc i się usmiechnal to się przykryłam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemi555
Pebi i babeczka 🌼 Kochane, u mnie jak zwykle komp nawala :( Dzieki za słowa wsparcia👄 Przyznam sie Wam, że z tymi jajkami to było prawie tak jak zgadła Pebi ;) co oznacza że ogromną jajecznicę wszamałam. Za to w nocy w pracy czułam się talka ociężała i chyba długo mie ona trawiła...dobrze mi tak. Pytacie co z synem? Mąż dziś po nich pojechał i wrócą późnym wieczorem, więc niestety sie z nim dzis nie zobacze ...:( Z reką jakoś sobie radzi, a w poniedziałek specjalnie załatwiłam sobie wolne bo musimy sie udać do ortopedy. Na jutro niestety więcej nie udało mi sie schudnąć :( bo dziś z rana już pyszne bułeczki zjadłam itd....ale co...najważniejsze, że kupiłam sobie taki ładny topic pod biustem odcinany i w którymm tego brzuchola nie widać :D Właśnie dziś byłam na zakupach, na cmentarzu i troszkę sie opalałam, niestety tylko na balkonie. Teraz gotuję dla moich chłopaków na jutro zupkę kalafiorkową, przyfarbuję troszkę włosy, zrobię manicure (pomaluje jutro)wypije kawusie i na autobus bo praca czeka...Uff troszkę tego mi sie nazbierało. Mam nadzieję, że dam radę. Babeczka... Nie przejmuj się z pewnością waga ruszy w dół. może spróbuj zrobić sobie dni kefirkowe, waga wtedy rusza i to na pewno Cię zmotywuje. Buźka👄 Pebi No to akcje miałaś... nie powiem ;) Nie przejmuj sie tym na pewno nie jest tak źle jak Ci sie wydaje. Na jakiejkolwiek plaży niejednokrotnie widuje sie osoby bardzo, bardzo otyłe. Ty to jesteś laska, serio tak sądzę :D Buzki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pebi hihi to faktycznie mialam przygode-ale co tam-nie przejmuj sie-bylas na swoim terenie a pozatym pomysl ze za rok jak sie bedziesz opalala to ty sama pojdziesz powiedziec temu koledze czesc w super bikini i z super figurka:)) tak trzeba myslec! oddalam glos-to twoja niunia?widzialam na NK fotki i powiem ci ze sliczna masz ta niunie:))naprawde taka kochana kruszyna...mi sie jakos instynkt macierzynski nie wlacza...a mam juz...:( za tydzien 28!rany jak ten czas leci....i co rok czlowiek starszy! noemi-to super ze masz juz extra ciuczki na imprezke,szkoda ze nie zobaczysz sie ze synem-dopiero jutro-ale mysle ze naprawno bedzie dobrze wszytko z nim i z jego reka:) co do kefiru-kurcze wlsnie w tym problem ze nie lubie:/ tzn maslanki nie lubie takiej normalnej a kefir to pewnie to samo?nawet neiwiem...juz wole serki wcinac...mleka tez nie lubie-tak od malego i juz chyba sie to nie zmienii... ta moja dieta to porazk jakas:(nie idzie mi to,a tak dobrze zaczelam...ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczynki, ja tylko na chwilę bo muszę trochę sprzątnac:) Babeczka dziękuję za głosik👄 Ja jakoś nie miałam czasu zajrzeć na Twoje nk, ale na pewno wejdę i zostawię komentarz:)A jak mozesz to dzisiaj tez zagłosuj:) Noemi super, mam nadziej że impreza się uda i z synkiem bedzie wszystko dobrze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczyny:) u nas dzis leje od samego rana a ja sobie pospalam do 9-maz musial dzis zajrzec do pracy-ehh za wiele pozytku i uciechy z niego niemam-duzo pracuje ale nie narzekam bo wiem ze to robi dla nas...tylko po prostu mi go brakuje,bo ciagle siedzi w tej pracy:( a ja sie wlasnie zastanawiam nad planem dnia-chetnie bym wyszla z domu wiec moze wyskocze dzis na zakupy... Pebi jasne ze zaglosuje-zaden problem:) Noemi udanej imprezki dzisja:) buziaki dziewczyny milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam w domu i się zważyłam, ale to było po śniadaniu, kawie, dwóch herbatach i litrze wody:P a na dodatek dostałam dzisiaj @, ale waga pokazała 86,5kg:D i zmierzyłam się, ale narazie nie wpisuje do stopki:) 91/81/101 udo 61 same 1 hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pebi kochana no to wspaniale:)gratuluje! a u mnie waga lezy--->wczoraj znow pojadlam:( jak maz w domu to nie moge sie opanowac...dzis sprobuje nie przeginac,jutro zaczynam znow hardcore... mlego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemi555
Hej Dziewczyny🖐️ Nie byłam tu u Was ostatnio bo waidomo szykowałam się...;) Imprezka była udana, masakrycznie dużo osób przybyło na otwarcie. Mam nadzieję, ze będzie dobrze bo mamy tam też swój udział.A wiadomo kaska jest potrzebna...:P Pebi🌼 Dziś nie mam czasu wpadlam tu na chwilkę, ale jutro postaram sie oddać głos,o który prosiłaś :D Miłego dnia Kochane👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemi555
Pebi🌼 Dzis już oddałam głosik na Twoją śliczną córcię :D Jeśli tego potrzebujesz to obiecuję dziennie to robić o ile będę miała sprawnego kompa :) Buźka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczkaprzykosci
Hej dziewczyny...Pebi gratuluje kolejnego pol kg-pieknie ci leca te kg naprawde super-bardzo sie ciesze ze jetes coraz blizej swojego celu:)) noemi fajnie ze impreza sie udala... u mnie nic nowego,moja dieta padla tymczasowo-wiec pewnie cos poszlo ale w gore:( az strach wchodzic na wage.. ogolnie mam jakas dziwna depresje:(( gnebia mnie rozne sprawy od dluzszego czasu ale zamiast leeij jest coraz gorzej-mam istna hustawke nastrojow:( ale nie bede was tym zameczac... pozdrawiam trzymajcie sie kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczkaprzykosci
dziwne ze bez zalogowania mnei wpisalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczkaprzykosci
kurcze nie moge sie zalogowac!ktos mi zlikwidowal chyba nicka:( no nie!jeszcze takie cos-gwozdz do trumny!:((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noemi kochana dziękuję👄 Babeczka Twoj nik był z odstępami:P Pisz szybko co się dzieję🌻 dla Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemi555
Witaj Pebi🖐️ Kochana ja żyję ;) Dziś miałam trochę spraw do załatwiania...po lekarzach jednym słowem biegałam. Ogólnego lekarza syna załatwiłam, że tak powiem raz dwa bo potrzebowałam skierowanie do ortopedy, natomiast do ortopedy się nie dostałam :( Wkurzyłam sie bardzo tym bardziej, że wzięłam specjalnie opiekę na dziecko w pracy, żeby wszystko pozałatwiać. Z łaską może jutro mnie łaskawa pani doktor przyjmie...:( "skoro to pilne to może jutro syna przyjmę bo też mam dużo pacjentów"...powiedziała :( Ech ta służba zdrowia....:( Jutro rano jeszcze przed ortopedą idę zrobić mu ogólne badania może coś wykażą dlaczego jest taki kruchutki. Mam też namiar gdzie moge mu zrobić badanie na gęstość kości takie które sie robi w kierunku osteoporozy. Badanie jest podobno drogie więc muszę sie postarać o skierowanie. Jutro też idę już do pracy...:( mam na południe...ech odzwyczaiłam się :P Z dietką Kochana u mnie kruchutko...:/ Niestety przybyło mi znowu 1,5 kg. Za to u Ciebie ładny spadek kilosków :D GRATULUJE 👄 Od jutra biorę się znowu za siebie kefirki juz sie chłodzą...:) Buziaczki :D Babeczka przy kości🖐️ Widzę że u Ciebie jakas mała depresyjka...Trzymaj sie Kochana i weź sie w garść, wybierz sie może na mały spacerek po lesie - to uspokaja, lub może skoro znowu ma być piękna pogoda skorzystaj ze słonka ( na mnie ono właśnie tak antydepresyjnie działa) Trzymam za Ciebie kciuki, wiem, że sobie poradzioszz sobą samą i z dietką :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×