Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pebi

Czy jest tu ktoś kto waży ok. 100kg i zmaga się z kilogramami?

Polecane posty

Gość noemi555
Witam Dziewczynki🖐️ Ja jak zwykle z lekkim opożnieniem...brak dostępu...syn sie ciągle uczy..albo ja w pracy. Dzis musiałam juz do Was napisać bo Pebi👄 ma mega ważne spotkanko :D Kochana, wiem, że wszystko się uda, a ty bedziesz wyglądać olśniewająco :) Cudnej, udanej i romantycznej randki Ci życzę👄👄👄 Dziewczyny, udanych spotkań z Waszymi mężczyznami Wam życzę ;) Ja niestety troszku jestem przeziębiona i dzisiejszy dzień spędzę w łóżeczku...:( Rano pojechałam do pracy i Nas nawrócono do domku ze względu na brak części do produkcji...ale za to co mogli wymyśleć lepszego w sobotę idę do pracy(a jak, co można robic lepszego w sobotę już 3-cią z kolei :/) Wściekłość moja nie zna granic bo dysponują nami jak własnością, ludźmi którzy poza pacą nic innego nie robią i nie mają obowązków ani rodzin...ech szkoda gadać. Mam nadzieję sie wykurować dzisiaj bo inaczej nici z urodzin wspólnika które są zaplanowane na jutro. Buziaczki Kochane👄 Pebi i Babeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczka nie przejmuj się na pewno dasz radę, można się najeść i bez węglowodanów;) Noemi kuruj się kochana bo zdrowie najważniejsze:) Ja właśnie jadę na randke, ale mam mega stracha:( Kupiłam sobie dziś fioletowa bluzkę i czarne buciki, a siostra kupiła mi fioletowo czarna torebke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pebi to kochana powodzenia:* bedzie dobrze!zycze ci milego popoludnia i wieczorku:) Noemi zycze duzo zdrowka-na jesien czesto lapia przeziebienia:)herbatka z miodem i cytrynka czynia cuda:)) a robota...no tak juz sie w dzisiejszych czasach porobilo ze trzeba sie godzic prawie na wszytsko bo na nasze miejsce sa inni:( coz wspolczuje kolejnej soboty z rzedu w pracy ale dasz rade! a ja uprzatnelam do konca dom-wypralam i umylam wszytsko co bylo mozliwe-smieszne ze mamy tylko 2 pokoje,kuchnie,mala lazienke i maly przedpokoj a tyle kurzu i brudu sie w zakamarkach chowa:/wrrrr... jeszcze musze zmienic posciel,wyprasowac kupe rzeczy i zrobic obiad dla mojego kochania a on juz za 2 godz bedzie...ehhh...tyle pracy jeszcze no nic ja zmykam... aha Pebi nie masz za co dziekowac-to zrozumiale ze trzeba sobie dodawac otuchy:) no i co do mojej diety-jestem przerazona,bo w tym momencie nie tylko choczi o moja nadwage ale o zdrowie:((niewiem jak sie przelamie i jak bede potrafila zyc bez normalnego jedzenia:( zycie jest niesprawiedliwe a buuuuu:( no ale trudno-MUS TO MUS! Buzki kochaniutkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczynki🌻 Już wam melduje na randce było super, spędziliśmy razem 6godzin, a zlecialo nie wiem kiedy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey ja normalnie jestem w skowronkach:D Jedna kolezanka aż krzyknęła na korytarzu, że mnie nie poznała, jaka odmiana, od jednej usłyszałam że jestem najładniejszą dziewczyna w grupie:D Oj nasłuchałam się pochwał, było warto się pomęczyć;) Jedna kolezanka powiedziała, że jak pójdę na obronę, to mnie wygonia, bo powiedzą że to nie ja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczka niezalogowana
Pebus to wspaniale! a widzisz?nie bylo sie czego bac:) to baw sie dalej dobrze i buduj swoj nowy zwiazek:)) ja juz meza mma w domu i tez sie cieszymy soba wiec nie ma mnie za duzo w sieci:) buziaki kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemi555
Pebi87🌼 Kochana tak sie cieszę z Twojej udanej randki i z Twojego szczęścia 👄 Jestes cudną dziewczyną i zasługujesz na wszystko co najlepsze :D Poza tym ubrałaś sie w moje ulubione ostatnio kolorki :czerń i fiolet :P z pewnością wyglądałas przepięknie. Babeczka 🌼 Cieszę się, że masz już męża przy boku i spedzacie ze soba czas ;) Nie martw sie zdrówkiem i wagą. Wiem, że masz w sobie siłę i zaweźmiesz sie tak jak Pebi :) Wierzę w Ciebie Kochana i wiem, że sukcesy przyjdą. Dzieki za słowa wsparcia i otuchy w mojej chorobie... Ja dosć często sie przeziębiam a poza tym muszę uważać na przeciagi(których mam pod dostatkiem w pracy i na przystankach) bo mam chore zatoki :( Trzymam za Ciebie kciuki Kochana, buźka 👄 Miłego dzionka Dziewczyny🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pebi Kochana..ja zytam ten Twoj watek od 1 strony ale nie wytrzymuje i zagladam zawsze na ostatnie o sie u Was dzieje dziewczyny:-) Super ze randka udana ,ja to rózne przerabiałam,nie miałam problemów sie spotkac ,im szybciej tym lepiej jak zatrybiło na necie..pozniej albo było fajnie albo szybko delete:-) niejednokrotnie było tak ze to facet sie wycofał po 1 spotkaniu ale po mnie jak po kaczce..kurde gdzie te moje kompleksy, zawsze im mowie zeby zostały w domu i chyba mnie słuchaja tylko ten celulit wszedzie za mna łazi...nie znoszę go:D fajnie ze jestes zadowolona, mega sie ciesze:) teraz dbaj o siebie i faceta dam mu sie czasem wykazac i bedzie mega super:) a my bedziemy czytac jaka jestes zakochana:) ehhh te poczatki sa najfajniejsze, chociaz u mnie poczatki były nizbyt bo ja nie chciałam byc z moim J bo jest 5 lat młodszy co sie chłopak nastarał heheh ale juz jest super, zareczyny były, termin u ksiedza klepniety...czasem zycie nas max zaskakuje. Kochana ja nadal wracam do tylnich wypowiedzi ale błagam napisz co robisz dokładnie ze tak chudniesz, cwiczenia widze waidera i co jeszcze >?Bo ja juz kiedys 20kg schudła, i wiecej przytyłam, chyba mam juz niezle zwichrowany zoładek rzez te diety:( chudne -grubne i tak w kołko przez prawie 30 lat:-/ diety juz wszystkie przerabiałam:( Trzymaj sie kochana i zakochuj sie na maxa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noemi hej🖐️ dzieki za slowa wsparcia-wiem ze musze dac rade ale to naprawde ciezkie-baaardzo! co do zatok tez sie z tym mecze:/ wrrr... Pebi widze ze zakochana na maxa bo nawet od wczoraj tu nic nie napisala:)) Pebus jak tam?ale chyba dobrze co????:)))) Brzoskwinka gratuluje zaklepanej daty slubu:) ehh pamietam jak bylo u mnie-to taki piekny czas:) z organizacja sajgon ale warto bylo:) milej niedzielki dziewczeta:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczynki wczoraj wróciłam późno do domku, spędziliśmy razem kolejne 5godziny, a dzisiaj ponad 4godziny;) wypiłam wczoraj z siostra 2kieliszki wina i obudziłam się z okropnym bólem głowy:( Właśnie wracam do domu autobusem, jak będę w domu to wam poodpisuje, bo niedługo już wysiadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem już w domu;) Noemi może bierz jakieś witaminki jak tak chorujesz? Babeczka cieszę się że tak dobrze Ci si z mężem układa:) oby tak dalej, życzę Wam dużo szczęście🌻 Brzoskwinka, oj ja to trochę latałam po dietach:P Bo ja lubię mieć ustalone co mam jeść, a w między czasie staram się jeść 5regularnych posiłków do 1200kalori, ograniczając węglowodany, dużo wody niegazowanej oraz zielona i czerwoną herbatę, prawie codziennie ćwicze po godzinie, od niedawna biorę lkarnityne i to chyba wszystko;) Gratuluję Ci terminu ślubu i życzę szczęście🌻 A ile teraz ważysz i masz wzrostu? Babeczka zrobiłam zdjęcie przed randka;) Wrzuce je później na nk i vitalie chyba;) Pomyśle bo może i tu wrzuce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemi555
Pebi Jak widać: miłość uskrzydla :) cieszę sie Twoim szczęściem, a powiem Ci, że stan zakochania to super okres w którym żyje się miłością nie jedzeniem...wiesz co mam na myśli :) Nawet nie zauważysz jak kg bedą niemalże same spadały. Witam nową koleżankę :) 🖐️ Gratuluję Twojego szczęścia i zaklepanej daty slubu :) Ostatnio wspominałam swój slub bo miałam 15-stą jego rocznicę :) Życzę szczęścia i powodzonka w gubieniu kilogramów. Babeczka Glowa do góry Kochana, dasz radę grunt to pozytywnme myślenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaaminkaaa
hej Pebi, akurat wpadłam i skrobne, bo fotke zobaczyłam wygladasz genialnie jestes szczupla! ile wazysz? 83??? ojej to super wygladasz ja tak wygladałąm przy wadze 70- hehe, tylko nogi miałam duzo szczuplejsze i fryzura chyba nowa??? bardzo ladnie nie masz jeszcze jakiejs fotki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pebi,,,no Malutka,jestem pod wrażeniem,,jq jestem masakrycznie gruba w zeszłym roku schud lam ponad 20 ale juz nadrobilam, pisałam ze jak jestem szczesliwa to tyje:-/ a mój J to tez lubi jdzonko i tak sobie dogadzamy..ale musze schudnac do slubu nie pojde jak beza fuujj takie sadło w sukni slubnej, sama sobie bym ten dzien spiepszyla:( wic od jutra max dieta plus basen plus cwiczenia. A ty na prawde siwetnie wygladasz.jest takie forum dietowe gdzie ludzie chudna po 60kg i wiecej, zamieszczaja soje foty mocno budujace, jak znajde adres ( w pracy mam zapisane w zakładkach) to wkleje, pochwalisz sie tam:) Trzymaj sie i max Cie podziwiam i zazdroszcze i trzymam za twoje ajlowju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemi555
Pebi Tak jak myślałam ...wyglądałaś super!!!!!!❤️ Tak w ogóle to wcale nie wyglądasz na 83 kg Tak do pasa to ja tak wyglądam jak Ty :P a ważę jak wiesz dużo mniej. Super fryzurka i ciuszki, a do tego przepiękne wnętrze - to cała Pebi👄 Pozdrawiam Wszystkich🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczynki jak robiłam to zdjęcie to waga pokazywałam mi już 81kg:D Ania mam sporo swoich fotke, na vitali wstawiam co jakiś czas jak schudne parę kilo, na tym temacie nawet były takie z przed odchudzania, jutro jak nie zapomnę to wrzuce jeszcze raz:) Noemi słoneczko dziękuję❤️ ja wiem że tu na górze to już jest ok i nawet nie musiała bym chudnac, tylko jeszcze te sadelko na brzuchu i ta duża dupa oraz grube uda:( a co do fryzu to dla mnie są już za długie te włosy, denerwują mnie, ale moja miłość chce żebym zapuściła:P Brzoskwinka dziękuję i na pewno dasz radę, trzymam za Ciebie kciuki i dobrze że masz kogoś takiego kto bez względu na Twoje kilogramy nadal Cie kocha;) Na te fora zajrze jutro bo już pisze z telefonu:)a 60kg jej ja bym chciała tyle schudnac, chociaż może to lekka przesada, ale te 50kg minimum:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kochane, ja już po śniadanku i pije kawkę, a zaraz idę z małą do lekarza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już wróciłysmy od lekarza, mała ma zapalenie górnych dróg oddechowych:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemi555
Hej Pebi🌼 To przykre, że mała Ci się rozchorowała, ale niestety infekcje o tej porze roku to normalka. Życzę Jej szybciutkiego powrotu do zdrowia(bo sama wiem co to znaczy jak dzieci chorują :( ) Z moim zdrowkiem nieco lepiej chociaż głos mi sie zmienił i nieco zaniemówiłam...:) ale dla niektórych domowników to chyba dobrze :P Ja od dziś zaczynam pracę no nocki i to raczej niezbyt dobre by wyzdrowieć porządnie. U mnie dziś podobno ostatni dzień cieplutki...:) chyba wyjdę troche po obiadku by sie zahartować i nacieszyć pogodą bo aż zal za okno wyglądać gdy inni spacerują. Buziaczki i miłego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czesc dziewczynki,ja dopiero terza bo od dzis uczeszczam do szkoly jezykowej i przez najblizsze 2 miesiace zajmie mi to duuuzo czasu:) w szkole fajnie nawet,duzo nowych ludzi i nawet jedna polka:) po szkole bylam u dentysty-i sie ciesze bo juz wszytsko mam polatane co tam bylo nietak... :) Pebi ciesze sie ze spotkania tak super wypalily tylko czekac na dalszy rozwoj pomyslnych zdarzen:) oczywiscie nie mam tutaj na mysli twojje niuni-jejku jak mi jej zal ze ja choroba chycila:( duzo zdrowka dla was! Noemi przepraszam ze dopiero terza ale ciagle mi umklo-wszytskiego najlepszgo z okazji 15 rocznicy:) buziaki kochane:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ja po kawce i śniadanku:) Babeczka dziękuję za komenty na nk, miałam już wcześniej napisać, że fajna laska z Ciebie:) Noemi bidulko Ty się zapracujesz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki co u was? hehe Pebi z ta laska to nie przesadzaj :D hihh ty wygladasz przepieknie,az promieniejesz cala:) Nic nie zdradzasz jak sie ma na kolejne randki ale chyba dobrze co? a jak twoja malutka?lepeij jej juz? Noemi biedaczko nasza zapracowana-trzymaj sie tam dzielnie na tych nockach! a ja wlasnie po szkole-powiem wam ze tylko 4 godz dziennie ale czuje sie wypompowana jak po calym dniu pracy... jednak nauka pochlania strasznie duzo energii-a poziom maja no moze nie wysoki ale widze ze mam duzo niedociagniec i juz sie martwie na zapas jak dam rade:/tzn ogolnie na kursie jest luzacka atmosfera ale na koniec jest panstwowy egzamin:/ ehhhh i ludzie mowia ze porzedni nie byl najlatwiejszy wiec co to bedzie terza???? ide sie napic jakiejs kawki i uprzatnac troche dom bo szwagier dzis przyjezdza,jutro moze pojdziemy na oktoberfest jeszcze z nim...ale szykuje sie mentalnie do diety...i tak juz malo jem ale musze zaczac znow ostro...tylko kiedy to bedzie?bo sie ociagnm i ociagam i zawsze zly czas aby zaczac...:/ehhh Buziaki moje drogie:*👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ja zaraz będę piła kawke, a dzisiaj ważenie całkiem zapomniałam, zaraz zmienię stopke, przez brak ćwiczeń przytylo mi się:( Ostatnio jakoś zmeczona i niewyspana jestem i strasznie mi się nie chce, ale muszę wziasc się z powrotem za siebie:P Babeczka mała już lepiej, a kolejne randki w piątek i sobotę:) a Ty uczysz się niemieckiego tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już ale mi się marzy ta 7, a w tym tempie to jej prędko nie zobaczę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda że nikt tu już nie zagląda:( Ja spędziłam wczoraj super dzien:D Byłam w szkole, usłyszałam znów masę komplementów, w ogóle podobno robię furore, bo nim dotarłam do szkoły, to już się mojej koleżanki pytali czy mnie widziała:P Później pojechałam z moim skarbem do moich siostrzyczek, których nie widziałam już szmat czasu, od nich tez usłyszałam, że wyglądam kosmicznie i podobno lepiej niż na zdjęciach, choć w to nie wierzę:P Wypiłysmy trochę winka, później moje kochanie odwiózł mnie do domu, posiedzial jeszcze trochę u mnie:) ale się rozpisałam, lecę się kompac, bo dziś znów do szkoły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Pebi,sorry ze rzadko zagladam osttanio ale mialam zakrecony tydzien-szkola i mileismy goscia-czyli szwagra-bylismy na oktoberfescie 2x i w ogole nie mialam czasu na internet... szkola spoko i tak ucze sie niemieckiego...na poziomie srednim... gramatyka to czarna magia:/ ciesze sie ze u ciebie sie super uklada:)ze robisz furore to w to nie watpie:)w koscu spadk wagi zawsze budzi podziw u innych.-zwlaszcza taki duzy. buziaki kochana i gratuluje:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemi555
Hej Kochane Ja znowu z opóźnieniem...ale nadal jestem w temacie(poczytałam wszystko ;) ) Cieszę sie, że u Was wszystko dobrze: Pebi Cudownie, że kolejne randki również udane :) I oby tak już zostało 👄 To dobrze,że córcia już zdrowa. U mnie dla odmiany od dziś syn się rozchorował :( Mam nadzieję, ze szybko wydobrzeje, ale jutro przed praca idę z nim do lekarza. Babeczka Dziękuje za gratulacje👄 Cieszę się, że u Ciebie też wszystko optymistycznie. Pozdrówka Kochane i miłej niedzieli Wam życzę 👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×