Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pebi

Czy jest tu ktoś kto waży ok. 100kg i zmaga się z kilogramami?

Polecane posty

Dzien dobry przy kawce i owsiance🌻 Babeczka to gratuluję pół roku stażu ślubu🌻 Ja tez muszę zafarbować włosy, bo już mam trochę odrosty, a zaczęłam zapuszczac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Pebi 👄 a ty wlosy zapuszczasz juuz moze tez do slubu?:))) kto wie... wlasnie przyszlam zmasakrowanie zmeczona ze szkoly i z miasta-poszlam polazic i wybrac kurtke zimowa ale lipa-nie ma na czym oka zawiesic-a ceny zawrotne :O ehh bede pewnie w starej kurtce paradowac-ale na sile kupowac nie widze najmniejszego sensu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczka kto wie he he ale ten mój chcial żebym zapuściła, to na razie nie obcinam, wcześniej miałam bardziej okrągło twarz więc nie było mi ładnie, może teraz lepiej bedzie wyglądać:P A jak nie bedzie mi się podobać to obetne:) Ja to będę musiała zainwestować w kurtkę na zimę, bo cóż w tej z zeszłego roku wyglądam jak w worku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pebi zamiast robić tak
poważne inwestycje jakim jest kurtka zimowa :P to Ty lepiej opłać sobie korepetycje z języka polskiego bo aż roi się od byków!!!! A jeszcze lepiej w mózg....może się przyda i będzie jakiś pożytek.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha bardzo śmieszne to są głupie literówki, które mogą się każdemu zdarzyć kto pisze szybko:) Tobie chyba by się przydały lekcje polskiego jak nie odróżniasz błędów ortograficznych ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha bardzo śmieszne to są głupie literówki, które mogą się każdemu zdarzyć kto pisze szybko:) Tobie chyba by się przydały lekcje polskiego jak nie odróżniasz błędów ortograficznych ha ha Jeżeli takie widzisz to proszę przytocz mi te wyrazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyzby jakas sfustrowana zazdrosnica,ktora nie moze schudnac i czepia sie ''bykow''?heheh:) smiechu warte :P Pebi ja z ta kurtka mam to samo-musze wymienic na nowa bo w starej wygladam okropnie (pomimo iz nie schudlam) ale jak pisalam wczesniej nic fajnego nie widzialam :/ same smetne kolory albo fasony nie takie...albo cena kosmos...ehhh... no ale moze os znajde co bedzie mi w 100%odpowiadalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak na razie nie oglądałam jeszcze zimowych kurtek, bo dopiero co kupiłam skórzaną na jesień kupiłam:) Jutro jadę jeszcze sobie kupić taką sukienkę sweterkową i dla mojego skarba bluzę taką z miśkiem pod spodem bo wiem że mu się podobały, a on tyle mi daje że chce mu jakiś prezent kupić:) Oglądałam już tydzień temu a dzisiaj mu się przypadkiem wygadałam i po niespodziance A on oczywiście że tez coś mi kupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to niezle....ehh tez pamietam te czasy jak moj mi kupowal prezenty...teraz juz rzadziej niestety:) kurtke tez sobie kupilam taka skorzana tyle ze brazowa,ale zimno takie przyszlo ze jak tak dalej pojdzie to zimowka bedzie potrzebna i to wczesniej :O a bluzy z miskiem pod spodem sa super-sama mam taka i ja uwielbiam-daje duzo ciepelka:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kochane kobietki🌻 Ja właśnie śniadanko, standardowo owsianka i jadę na zakupy:) Babeczka to początki dlatego tak kupuje, później to pewnie bedzie zapominał o rocznicach he he Ja nie chce że kupował no bo mi trochę głupio:O Ale on powiedział, że jesteśmy razem to czemu ma mi nie kupować;) i weź tu nie udus takiego:D Właśnie zastanawiam się tez dla siebie nad tą bluzą, bo w chłodniejsze dni bedzie mi zimno w skórze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pebi zamiast robić tak
korepetycja to nie tylko błędy ortograficzne :D:P Ale co Ty możesz wiedzieć skoro nazywasz miłością swojego życia faceta którego jeszcze nie widziałaś - a już planowałaś ślub,dzieci i rajskie życie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brak slow do takich co ''nie siedza'' w temacie a swoje madrosci zyciowe wylewaja na forum w dodatku jako anonim... w ogole to nie rozumiem po cholere to piszesz osobo spod pomaranczowego nicka...nie masz innych zajec jak sledzenie zycia innych nieznanych ci osob?wyraznie nie!wspolczuje... smiechu warte... :) Pebus te bluzy sa bardzo fajne i cieple-my mamy dosc chlodne mieszkanie i w zime pomimo wlaczonych na maxa kaloryferow zimno daje popalic...wiec ja ta bluze traktuje jako domowy dresik:) a prezentami sie ciesz zamiast Go hamowac:) obdarowywanie kogos sprawia frajde a wy jestescie na poczatku drogi wiec cieszcie sie tym-tak po prostu:) Buzka kochana:* Noemi?zyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemi555
Witajcie🖐️ Chwilke mnie nie było, a u Was tyle nowości :) Widzę, że nie tylko u mnie zakupy są w planach,a do tej pory juz może nawet zrealizowane...co Pebi? Ja dziś też wybieram sie właśnie na zakup butów i rozejrzenie sie nieco za cieplejszą garderobą, bo nie chce krakać, ale jak widać zima za pasem ;) Dziewczyny, nie ma sie co przejmować wścibstwem osób, które piszą by wkurzyć, a nie z czystej sympatii tak jak MY ❤️ Babeczka, dzieki za zainteresowanie moją osobą👄 u mnie też kolejna imprezka i okazja...urodzinki, a czyje? Wlaśnie moje, wiec szykuje sie w niedzielę mała imprezka. Tak skromnie musiałam sie Wam pochwalić :P Tak więc przede mną troszke sprzatania w tygodniu, zakupy i szykowanie menu w sobotę. Powodzonka Kochane we wszystkim co dla Was ważne, buziaczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc muszę od nowa:( Pomarańczo może popatrz na swoją składnie zdań a dopiero czepiaj się innych i widzę że Twój nauczyciel polskiego nie nauczył Cie stawiać przecinków:O Co do mojego ukochanego nie chce mi się komentować, jak Ci się nie podoba to asio mi stąd:D Powiem tyle , że pokochałam go za charakter i za to jaki jest i się nie myliłam bo jest cudownym mężczyzną;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noemi kochana to oczywiści sto lat, a nawet dwieście i oczywiście utraty upragnionych kilogramów🌻❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zakupy oczywiście udane, kupiłam dłuższy sweterek w kolorze fioletu, czarną sweterkową sukienkę, biustonosz jaki mi poradził jedna z dziewczyn na pewnym topiku i oczywiście to bluzę dla ukochanego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kochane a czy wy nosicie dobry rozmiar biustonosz? Bo ja niestety nosiłam cały czas za duży w obwodzie:( Biustonosz powinien mieć o 5centymetrów w obwodzie mniej niż się pod biustem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kochane a czy wy nosicie dobry rozmiar biustonosz? Bo ja niestety nosiłam cały czas za duży w obwodzie:( Biustonosz powinien mieć o 5centymetrów w obwodzie mniej niż się pod biustem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) Pebi to widze ze u ciebie zakupy pelna para:)fajnie...mi to sie jakos osttanio nic nie podoba-szukam wlasnie takiej sweterkowej sukienki ale szarej tylko ze jakos mi sie nie podoba zadna:/ albo za duzy dekolt,albo za gruby material,albo za krotka itd. co do fioletu to rowniez moj ulubiony kolorek:)wiec twoje zakupy napewno musza byc ladne:) co do biustonosza-ehh to moja zmora-generalnie mysle ze nosze dobry rozmiar 75 po biustem-ale niestety niektore firmy chyba nie wiedza co szyja-bo np ramiona sa za cienkie,albo wpychaja do miseczki D (taka nosze) jeszcze jakies dodatkowe gabki,ktorych nie potrzebuje...generalnie ciezko mi kupic biustonosz ktory dobrze lezy,jest ladny i wygodny... Noemi fajnie ze sie odezwalas-no i gratulacje z okazji nadchodzacych urodzinek:)w tym miesiacu rowniez swietuja urodziny moja siostra i przyszyly szwagier :) wiec pazdziernik jest imprezowy:) dziewczyny nie chce zapeszac ale moje ''niebycie'' na diecie chyba poplaca bo czuje ze ciuczki sa ciut luzniejsze:) zrezygnowalam totalnie z ziemniakow,bialego chleba i slodyczy-choc nie slodkiego!codziennie rano jem slodkie sniadanie tzn ciemny chleb z dzemem lub nutella lub müsli z kawalkami czekolady z mlekiem...generalnie przyjelam zasade ze lepiej sie zaslodzic z rana:) to mi tez daje energie:) ale cwiczyc mi sie niechce:( ale musze zaczac chociaz brzuszki robic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie smieszy cos innego
Jeszcze niedawno Pebi plakala, ze nie ma gdzie mieszkac prawie, a teraz studia, skora, co chwile zakupy. Nono. Fajnie miec sponsora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już jestem na 4roku studiów, więc nie wiem o co Ci chodzi, a jak się uczy to się też mam stypendium naukowe:) a co do zakupów to żal dupe ściska?? Jak czytasz od początku to czytaj uważnie, bo ja nie miała gdzie mieszkać w sensie finansowym tylko w innych, ale to już moja prywatna sprawa:) Przelewać mi się nie przelewa, ale na nic mi też nie brakuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczka ja też nosze 75d:D Pamcia🌻 A dziś skończyłam pisać 4rozdział pracy licencjackiej i zrobiłam ankietę do badań:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pebus nie ma sesnu sie komus tlumaczyc-jak ktos jest wredny i wchodzi z butami w zycie innych to jemu juz nic nie pomoze... najlepiej to totalnie ignorowac takie bzdury! co do biustonosza-witaj w klubie :) choc ze zdjec mi sie wydaje ze moje D jest wieksze...tak bardzo bym chciala miec B ehhh marzenie... buzki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pebi a jak twoje kiloski?nadal bez zmian? ja to juz przesadzilam znow w pewnym momencie i znow osoagnelam rekord zyciowy:(wszystko co wczesniej stracilam nadgonilam ale znow jestem na prostej:) czyli ponizej 80kg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Został ostatni 5rozdział nad podstawie badań czyli ankiet:) Ja wcześniej nosiłam 85DD, teraz sobie nowy w tym rozmiarze kupiłam, ale to takie małe D:) Chyba masz rację czas zacząć ignorować te pomarańczowe bazgroły:D A waga no cóż nadal w miejscu, ale cieszę się bo nie rośnie, a głodna nie chodzę i czasem na coś słodkiego sobie pozwole:P ale od przyszłego tygodnia biorę się za ćwiczenia i trochę zaostrze dietę, bo chce do końca roku znaczy 72-73kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×