Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość waga w ciazy

160 cm wzrost a waga w ciazy

Polecane posty

Gość waga w ciazy

ile przytylyscie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waga w ciazy
no ja miałam taką wagę wyjściową :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waga w ciazy
a w który miesiącu mniej więcej się najbardziej tyje??? są niby takie skoki.... ja jestem w 24-tym tygodniu i 5 kg do przodu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dokladnie na tym etapie co Ty przytyłam 5 kg w ciągu jednego miesiąca :) Na szczęście potem praktycznie waga stała mi w miejscu lub lekko szła do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dokładnie 160cm wzrostu, przed ciazą ważyłam 48kg, przygotowując organizm do ciazy przytyłam specjalnie do 50kg, teraz waże 66kg (jestem 3 dni po terminie :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 162, waga poczatkowa to 49kg, teraz w 38tg mam 63kg, najwiecej przytylam w pierwszym trymestrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waga w ciazy
Ja na początku tylko chudłam, a nawet nie wymiotowałam i tak gdzieś po pół kilo tyłam, a tu nagle przez 3 tygodnie 2kg do przodu :D i ogółem jest już 5kg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upiiiiiiiiiii
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja najwięcej przytyłam w drugim trymestrze (5-6 miesiąc). Teraz jestem w 3 trymestrze i waga stoi w miejscu. Dziewczyny na etapie 35 tygodnia - jaki macie obwód brzucha?? Mi wszyscy mowią, że wyglądam na 5 miesiąc i zaczyna mnie to równie niepokoić co irytować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waga w ciazy
{annnnnnna} a Ciebie tak nic nie bierze??? zupełnie nic nie czujesz??? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waga w ciazy
To w takim razie życzę Ci wszystkiego dobrego, lekkiego :D porodu i zdrowego, pięknego maluszka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
straszny_kocur mi najbardzie brzuch wyskoczył po 8 miesiacu kiedy dziecko juz tak nie rosło (choc ponoc jest dłuuugie) tylko tyło i tyło. Jest prawie na 90tym centylu wiec zobaczymy ale wygląda na to ze bedzie nie mały klocek. Brzuchy tez są rózne jedne kobiety maja takie "rozlane" wokół pasa inne szpiczaste piłeczki, ja mam taką piłkę lekarską teraz :) aż sie boje co to bedzie po ciązy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda_a
Ja mam 160 cm,przed ciążą ważyłam 44 kg, w 28 tyg ważyłam 50 kg, nie wiem ile by było później bo maluszek się pośpieszył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciasto orzechowe
ja jestem w 26 tyg, przed ciążą było 54kg teraz jest 58 przy wzroście 170cm. W pasie przed ciążą 60 teraz 72cm. Najwięcej tyje się w II trymestrze ksiązkowo waga powinna wzrosnąć 20 % t ok 11-14kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja nie jestem ksiązkowa ;) ivdziewczyny dbajcie o brzuszki i piersi, uda (od wewnątrz i zewnątrz ), pupe smarujcie jakimis specyfikami , ja uzywałam Biooil ale tego w PL nie ma :( biust zmienił mi rozmiar z B na DD ciekawe jak bedzie po porodzie przy nawale pokarmu, brzuch też urósł znacznie, nie dopuśccie żeby swędział bo wtedy powstaną rozstępy a po co nam to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waga w ciazy
no ja smaruję czym się da :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberti
witam dziewczyny. Jestem w 14tyg i waze 49 kg przy wzroscie 160, przez 9 tyg przybyl mi kilogram. ale wszysko chyba poszlo w piersi :P nie chcialabym za duzo przytyc bo zawsze bylam szczupła , czy wiecie moze czy sa dozwolone jakies cwiczenia? i ile tracisz na wadze po porodzie tzn ile waza wody płodowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waga w ciazy
ćwiczenia są dozwolone w ciąży owszem, ale nie można się forsować ja wyczytałam w gazetach i w necie jakie ćwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulawaaa
o rany:( ja mam tyle wzrostu co wy i sporo kg wiecej.I zobaczcie jak to jest,startowa waga wiele wieksza a w 25 tygodniu 0kg na plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 162cm wzrostu, przed ciążą ważyłam 51,5kg, obecnie na koniec 35 tyg. ważę 61kg - także na plusie niecałe 10kg najwięcej przybrałam między 5-6 miesiącem ale to przez objadanie się słodkościami, odkąd jestem na diecie cukrzycowej, raczej waga poszła mi w dół ok. 2kg obwód brzuszka mam 92cm w najszerszym miejscu i poszło mi tylko w przód, taka piłeczka mi wyskoczyła (dopiero na koniec7/początek8 miesiąca)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waga w ciazy
{annnnnnna} a Ty się kochana jeszcze kulasz??? :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waga kulam sie kulam :D jeszcze jutro na mecz chcemy jechać, ciekawe czy dziecie pozwoli czy na swiat sie bedzie pchac :D wywoływanie mamy we wtorek - do skutku ;) Ojjj dieta cukrzycowa - ja miałam cos takiego trzymac przez 2 tygodnie przed kolejnym badaniem - ledwo zipałam bez słodkowsci wiec podziwiam i dopinguje bo to dla matki i dziecka bardzo ważne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waga w ciazy
i jak tam jutro na wywołanie??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×