Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

No to grzecznie się dopisuje:) nick..........wiek.......ostatnia@.......termin porodu ???.....płeć Nikamo74-----35...........26.05.........1.03...........z obaczymy Mała Ewa------33----------22.06----------1.03-----------oby zdrowe było kto następny ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask
nick.................... skąd .....................wiek.......ostatnia@.......termin porodu......płeć Nikamo74..............................................35...........26.05........................1.03........... ???? Blask................... śląskie......................24...........19.05.........................?>??........ ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się zastanawiam, mdli mnie dzisiaj od rana. Ciekawe czy to już faktyczny objaw ciąży czy od tego myślenia o niej tak się sama nakręcam :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa mnie tez rano mdliło i wogóle nie mam apetytu ,nie wiem czy to objawy ciazy czy poprostu normalka.No i mam co chwile brzuch wzdęty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick..........wiek.......ostatnia@.......termin porodu ???.....płeć Nikamo74-----35...........26.05.........1.03...........z obaczymy Mała Ewa------33----------22.06----------1.03-----------oby zdrowe było Blask-----------24...........19.05.........?.................... Blask____poprawiłam tabelke bo cos sie popitoliło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaKaReNa-23
Cześć dziewczyny!:) Ale fajnie, że nas coraz więcej:) Ja na razie większych objawów nie mam, nie dokuczają mi też żadne mdłości, oby tak było przez całą ciążę, ale to się okaże niebawem;) Do lekarza pójdę dopiero za 2 tyg., może już będzie coś widać. Blask- Gratulacje!!! AGNESAGNES- przykro mi, ale nie poddawaj się, w następnym cyklu na pewno się uda:) Trzymam kciuki! Qanchita- bez wzgledu na to czy bedziesz miała termin na luty czy na marzec to i tak GRATULUJĘ!!!:) Marcowka- również gratuluję, masz może już jakieś objawy? Mała Ewa- fajnie, że też wychodzi Ci termin na 1.03. I jesteś już doświadczoną mama sporej córy:) nikamo74 - gratulacje. Widzę, że powoli u Ciebie zaczynają się pojawiać mdłości. Oby były mało dokuczliwe, bo ja szczerze mówiąc obawiam się ich najbardziej. Pamiętam jak moja bratowa strasznie je znosiła:( maaartuuusiek- cierpliwości, niedługo już sobota i się okaże co i jak, ja jestem dobrej myśli widząc po twoich objawach:) Ja też ciągle bym coś jadła, tzn. nie dlatego że mam na coś ochotę, ale bez przerwy burczy mi w brzuchu i czuję wilczy głód:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaKaReNa-23
No to ja też grzecznie się dopiszę do tabelki;) nick..........wiek.......ostatnia@.......termin porodu ???.....płeć Nikamo74----------35............26.05..........1.03...........z obaczymy Mała Ewa-----------33...........22.06..........1.03............oby zdrowe było Blask----------------24...........19.05.........?............ ................. MaKaReNa-23-----23............21.05..........1.03.................?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaKaReNa-23
Dziewczyny byłyście może na badaniu krwi bHCG? Bo ja dzisiaj rano byłam i niedługo idę po wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj MaKaReNa-23 ________ nie byłam na badaniu krwi powiem szczerze że dalej do mnie nie dociera i chyba wszystkie badania zrobie jak pójde do gina za jakies 2 tyg.A narazie niech sie fasoleczka dobrze rozgości w brzuszku ,nie bede jej przeszkadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaKaReNa-23 no z tym jedzeniem to mam tak samo. Nie chce mi się specjalnie jeść jak pomyślę tylko non stop burczy mi w brzuchu... Np o 7 zjadam kanapkę a o 8 już jestem głodna... No ale to równie dobrze może być na @... A napisz mi jak u Ciebie z piersiami? Bolą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was serdecznie dzisiaj rano zrobilam sobie test i zobaczyłam 2 kreseczki :) niedawno powtorzylam bo nie dowierzałam i również pojawiły się dwie kreseczki :) problem w tym, że nie wiem czy będę lutówką czy marcówką... różnie mi na tych kalkulatorach wychodzi. Pierwszy dzien ost @ wypada 18 maja przy czym cykle mam 34 dniowe. Na jednym kalkulatorze termin porodu wypada 17.02 a na innym 03.03!!! Mi wychodzi tez przełom lutego/marca. No i nie wiem na jakim topiku pisać :D jestem strasznie podekscytowana. to był moj pierwszy cykl starań! trochę się martwię tym że nie mam żadnych objawów... nawet cycki mnie nie bolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaKaReNa-23____ ja nie robiłam żadnych badań tylko 2 testy ( oba pozytywne) myślę ,żę do lekarza wybiorę się po niedzieli :) lily white _______ Witam Cię cieplutko:) Wielkie gratulacje :) Cieszymy sie razem z Tobą i pełnych radości i spokoju 9 miesięcy życzymy :) Nikamo74 i MaKaReNa 23____ ale sie fajnie złożyło że nam ten sam termin wychodzi :) ciekawe która z nas będzie pierwsza na mecie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha może wszystkie w tym samym czasie .Ja teraz sie bardzo boje wizyty u lekarza ,czy wszystko bedzie ok.Słyszałam że pierwszy trymestr jest decydujący a mnie czeka tyle nerwów,slub musimy załatwiać ,mieszkanie brrrr az mi sie mysleć nie chce !! Ale wiem że mimo tego wszystkiego dzidzia jest Najważniejsza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aat
MAKARENA!! Ja tesh mam termin na 1 marca 2010, okres mialam 26 maja, tak mi lekarz obliczyl. Ciesze sie chociaz ciagle w szoku, dopiero dowiedzalam sie w poniedzalek, moje pierwsze i nie bardzo planowane calusy xxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaKaReNa-23
Ale nas będzie dużo z terminem 1.03:) Ciekawe, która pierwsza będzie miała to z głowy:D Bierzecie jakieś witaminki, bo ja od maja tylko folik? Zaraz wychodzę z pracy i idę po wyniki krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez tylko folik narazie ,kurcze brzuch mnie boli tak jak na @ . Makarena daj znac jak wyniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że tabelka slicznie sie rozrasta :) nick..........wiek.......ostatnia@.......termin porodu ???.....płeć Nikamo74----------35............26.05..........1.03..... ......z obaczymy Mała Ewa-----------33...........22.06..........1.03............ob y zdrowe było Blask----------------24...........19.05.........?....... ..... ................. MaKaReNa-23-----23............21.05..........1.03....... ..........?.... Qanchita----------26------------24-05----------1.03(?)............się okaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a robiłyście sobie test beta HCG? Bo mi w połowie 5 tygodnia wyszło prawie 9000. Jest cudownie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To gratulacje . Ja jeszcez czekam z badaniami .A powiedz czy ten test beta mozna zrobic w kazdej przychodni ? I czy trzeba mniec skierowanie bo pod tym wzg,jestem zielona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aat
mam pytanie? ja caly czas czuje jakbym miala dostac okres, taki sam bol i piersi mnie bola jak przed okresem, pytalam sie pani doktor wczoraj to powiedala ze to moga byc bole implantacyjne, tez tak macie??? Narazie zero wymiotow , czuje sie normalnie, moze troche zmeczona jestem bo nie moge spac , ciagle jeszcze przezywam moja dobra nowine xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo74 , ten teścik robi sie chyba wyłacznie we własnym zakresie, tzn ja nie słyszalam żeby jakies labo robiło za darmo. Ja płaciłam 30zł (i w takich granicach jest wszędzie). Wydaje mi się że warto dla własnego spokoju wykonać to badanie (z krwi) ponieważ niski poziom bety lub brak przyrostu może świadczyć o zaburzeniach, np o ciąży pozamacicznej. A tak przynajmniej jestem spokojna że ziarenko ma dobre warunki do wzrostu:) Badanie zrobisz w każdym laboratorium:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! mi tez dzisiaj wyszly 2 krechy!:-) to druga ciaza (synek ma 19 miesiecy), trafiona w drugim cyklu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hłehłe hłe
makarena nie jest w ciąży,gupia wmawia sobie druga słaba kreska często wychodzi a panna sie podnieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze o Foliku--- łykałyście już przed zajściem czy dopiero jak się dowiedziałyścieb o tej radosnej nowinie? Ja łykałam przez parę miesięcy jak się intensywnie staraliśmy ale że nic z tego nie wychodziło to sobie odpuściłam i przestałam brac :( A tu po 3 miesiącach niespodzianka :) Oczywiście jak tylko się dowiedziałam to pobiegłam do apteki i znowu biorę ten folik ale martwię się czy to juz nie musztarda po obiedzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaKaReNa-23
Hej! Odebrałam wczoraj wyniki i wychodzi na to, że to początek 5 tyg. i wynik 4127mIU/ml. :) Muszę koniecznie zapisać się do lekarza, ale teraz wyjeżdżam na urlop i chyba jednak za 2 tyg. się u niego zjawie. Mała Ewa- ja folik biorę od początku maja, co prawda nie systematycznie, ale biorę. Teraz już codziennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask
Makarena G R A T U L A C J E !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To wspaniałe wieści :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaKaReNa--- WIELKIIE GRATULACJE :) :) :) Udanego urolopu, wypoczywaj i zbieraj siły dla siebie i małego skarba który w sobie nosisz :) Umówiłam się z lekarzem na poniedziałek :) Może uda mi się już na USG zobaczyc mojego okruszka ( podobno czasem juz coś widac) Umieram z niecierpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modemka
czekam do 8.07. czekam na brak@ i byc moze dolącze do was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×