Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Fiołeczka leż odpoczywaj , pozytywnie myśl a wszystko będzie dobrze :D aha nie zapominaj o siu-siu i jedzonku :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NK uuu szkoda ja swoje konto usunęłam :( co do gg to bardzo proszę 4272991 :) zapraszam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo podoba mi się Łukaszek, Bartuś i Szymonek, a dla dziewczynki Madzia, Karolinka, Dorotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moze mix gg z nk, podamy swoje gg i jak bedziemy rozmawiac to przeslemy link nk po co inni maja nas ogladac z poza forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieczyny a to moje gg 8320277 z tym, że na gg bardzo żadko jestem ;( mam też konto na nk - nio chyba rzeczywiście lepiej przez gg się na nk zapraszac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Wam dziewczyny za te słowa otuchy :* To fakt fajnie byłoby sie lepiej poznać bo jeszcze tyle miesięcy przed nami a po narodzinach naszych dzieci fajnie bedzie dalej utrzymywać ze sobą kontakt. Mój nr gg 4375052

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie zrobiłam pierwsze ble i jakoś mi się polepszyło. Mam pytanko do tych co biorą progesteron, do którego tygodnia go podają. Mój doktorek wspomiał coś o 10 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tina na pewno do konca pierwszego trymestru, a nieraz do 20tyg. tak mam napisane na ulotce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale szalejecie:) ja poproszę linki na maila Majeczek18@interia.pl a gg 7200746

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka1234
Hej ja tez mam termin na marzec 2010;)dokladnie na 8 marca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka1234
moge sie dolaczyc?jak sie czujecie?bo ja zle;(jest mi ciagle niedobrze,ciagle bym spala i oczywiscie apetyt wilczy:)juz widac u was brzuszek?bo u mnie tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki ;) trochę mnie tu nie było a tu proszę wysyp nowych marcówek wymiany numerami gg i NK ale tu się rozkręca ;) :) ale to milutko:) Dziewczyny ja się tragicznie boję o 15 h jesteśmy umówieni na USG i zobaczymy czy maleństwo się dobrze rozwija i czy biję serduszko ;( Boże tragicznie się boję :( to pierwsze w sumie USG proszę trzymajcie kciuki :) podaje swoje gg 9074880

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LATTE MACCHIATO - wszystko będzie ok ;) trzymamy kciuki i napisz koniecznie jak wrócisz z badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka1234
Bedzie wszystko dobrze:)kurcze ja w sumie ide na usg dopiero za 3 tygodnie...tez sie denerwuje...trzeba wierzyc ze wszystko jest w porzadku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że napiszę :) w sumie mam nadzieję że tam dotrę bo tak fatalnie zaczęłam się czuć już rozumiem te wszystkie marcówki co mają mdłości itp. :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość engine30
NICK...................WIEK..........OST @......TERMIN..........SKĄD Blask....................24...........19.05..........27. 02........śląskie Qanchita..............26------------24-0 5-------..27/28.02. ......... Majek123..............24............21.05.........28.02. . ...Zakopane karolajna..............29............21.05.........28.02.. ...ok Wrocł Nikamo74..............35............26.05.........01.03. .. .Rzeszów. Mała Ewa..............33............22.06..........01.03.....Gdań sk MaKaReNa-23-----....23............21.05..........01.03.. . ............. savanna89............20............26.05..........03.03. .....Chorzów anecia i olcia .........27............30.05..........04.03.....Kraków SZCZĘŚLIWA..........28...........30.05...........05.03. ..Szczecinek ja-mala-ja.............38............31.05......... .06.03. ............. koja2121,,,,,,,,,,,,,24..............27.05..........06.0 3...Cieszyn joanna84..............25............31.05...........07.0 3..Wrocław Kas1ek.................26............27.05...........07. 03.....Szczecin rundelduda............30............01.06...........08.0 3....Newcastle W Fiołeczka..............20............01.06..........08.0 3.....ok. Malborka lulu2008................31............25.05..........09. 03....Warszawa karro...................31.............-----...........0 9.03.......Szwecja michalka25............25............1.06............11.0 3.....Midleton mysikrólik.............34............02.06..... ....10.03.. .............. natka23...............23............30.05...........10.0 3....Włocławek motylek_85...........23............06.06..........12.03 ........K-ce/M-ce Krismam...............34............06-06..........14.03 ... ............ LATTE MACCHIATO..26........... 08.06 ........ 16.03 ... ok.Wawy figleaves..............30............10.06..........17.0 3..........Anglia Mamulka28............28............10.06..........17.03. ....lubuskie kubasia................38.............09.06..........17. 03......Szczecin elakl....................27............11.06..........18 .03....Birmingham Izabell1982...........26.............11.06..........18.0 3........Londyn madzikowo............25.............11.06..........18.03 (?)......Katowice Ausia86...............23..............13.06...........18 .03........Gdańsk Ola_26.................26.............10.06..........20. 03 ...........śląskie Minea777..............35.............14.06..........21.0 3.....śląskie Gosiaaa ...............29 .............14.06 ........ 24.03 ..... podkarpackie asiulek29.............29..............20.06...........28 .03.......Białystok andzia-26.............26..............22.06..........29. 03....Starogard kubeczek80..........29..............25.06...........31.0 3....wielkopolskie **tina**................34..............28.05..........? ? ? ? ........Niemcy engine30..............30..............25.05...........10.03........zach-pom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotka1234 gratulacje🌼 LatteMacchiato nie bój się, na pewno serduszko już ładnie bije, trzymam kciuki i na pewno bedzie dobrze:) motylek_85 i natka23, mam Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Latte nie jest lekko ale niedlugo bedziemy mieli rozkoszne malenstwa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh musi być dobrze z naszymi bebikami :) my tez już z mężem myśleliśmy nad imionami :) Dziewczynka - OKTAWIA lub POLA a chłopak - OSKAR :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka1234
Dziekuje za gratulacje:)jesli chodzi o imiona to mi sie podoba Maja i Kornelia a dla chlopczyka Igor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość engine30
cześć, w paru zdaniach opowiem swoją historię. Jestem7 lat po ślubie, staraliśmy się o ciążę ze 3-4 lata, jak zaszłam ponad półtora roku temu to okazało się z 8 tyg serce nie bije, ciąża obumarła. Byliśmy w szoku,bardzo źle to przeżyłam. Ponad półtora roku nie mogłam znów zajść w ciążę. Nieraz bardzo pilnowałam owulacji,nieraz nie interesowało mnie to w ogóle,bo chciałam odpocząć. Z ostatniej owulacji wg lekarza już nic dobrego miało nie być, bo niby pęcherzyk przerośnięty, wzięłam duphaston,czekałam na okres i nawet denerwowałam się że nie mam..... Wobraźcie sobie,że ja-czekająca na ciążę 5 lat, nie pomyślałam, że mogłam zajść, byłam już -no może nie pogodzona-ale nie chciałam za każdym razem przeżywać porażki braku ciąży bo mnie to zabijało. Od zrobienia testów i potwierdzenia ciąży przez lekarza przeżywałam jakąś masakrę umysłową co będzie jak znów nie zabije serce,nie przeżyłabym tego- a przecież i tak bym musiała. Na usg okazało się że serce bije a ja się popłakałam i lekarz mnie ochrzanił że nie czas na wzruszanie się tylko trzeba myśleć logicznie... Mam mdłości okrutne,trwają cały dzień. Do pracy nie chodzę, jem wszystko co mi wpadnie w ręce,mąż skacze wokół,robi dla mnie wszystko a ja nie robię nic.... I tak czekam tylko do następnej wizyty u lekarza i usg 17 sierpnia.Cała ciąża to przeokropny ciężar niepewności,nie myślę o imionach. Brzuch mi urósł bo dużo jem, w sobotę mam iść na wesele i nie mieszczę się w kieckę kupioną 4 m-ce temu... Największy koszmar to dla mnie,oprócz mdłości i wymiotów - problemy z oddychaniem i nadmiernie wypadające włosy, nie wiem co mam robić. To na tyle,mam nadzieję że nikogo nie zanudziłam.... Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka1234
Gratuluje:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bisc
eJ DZIEWCZYNY JA JUZ RAZ SIE ODZYWAŁAM TEZ JESTEM MARCÓWKA,TERAZ 7TYDZ!!!!!POJUTRZE IDE NA PIERWSZA MOJA WIZYTE DO GINA,MAM NADZIEJE ZE PO PIERWSZE WSZYSTKO BEDZIE OK ULEKARZA IZE MNIE PRZYJMIECIE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×