Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Witajta kobitki szalone! nadazyc z czytaniem za wami nie sposob. wczoraj mialam wiyzte. najprawdopodobniej bedzie...dyiewczynka!sama nie moge w to uwieryzc, bou meza w rodzinie same chlopy!super!niestety mala lezy nisko, ale szyjka sie trzyma jeszcze.mam sie oszczedzac...klawiatura mi dzis wariuje!brrr... milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleno, to u nas w tym trzecim pokoju stoi rower treningowy. :D DO tego czasem pranie, jakieś torby z rzeczami, farby. Normalnie totalna manelarnia. Ale teraz się już bierzemy za remont, więc będzie ładnie. :) W sumie ja mam całe mieszkanie nowe, ale tamten pokój pozostał pusty, bo bez sensu było go zagracać na zapas. Już jestem cała podjarana tymi zmianami. :D Co do rozstępów to kiedyś czytałam, że najczęściej są one dziedziczne. I właśnie bywa tak, że jak nasza mama ma to jest duże prawdopodobieństwo, że i my będziemy miały. Ja mam to szczęście, że moja Mama nie ma ani pół rozstępa, więc tak po cichu liczę, że i mnie one ominą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rancaa:):):) Klempa masz bardzoooo duze szanse:):) co do rozstepow... co do chaty..hmm u nas sa 3 sypialnie i salon, nad salonem zrobimy bawialnie dla dzieciakow jak wrocimy do PL:) wielkie poduchy i takie tam...no a reszta to juz wiadomo:) wogole sie dzisiaj nie wyspalam, po pierwsze ogladalam z mezem film , dwa odcinki(ja juz usypialam ale coz) potem 2 razy siusiu w nocy, meczace a M rano sie ze mnie smieje jak ja fajnie sie czlapie do tej lazienki(w pokoju mamy), zaspana jestem ze hoho bo oprocz siusiania to ze 4 razy obracania jeszcze w nocy z boku na bok bylo, dopiero przypomnialam sobie o poduszce i huraaaa jakas wygoda ehh ktoras babeczka napisala ze nie da za wozek 3tys, i ze ktos pomysli ze bedzie wredna mama.......COS BARDZO MYLNEGO...zreszta kazdy tolerancyjny jak i madry czlowiek powinien wiedziec ze milosc nie rodzi sie od wartosci zakupionej rzeczy i dzieki temu milosc sie nie powieksza! zreszta kochana dla dziecka to ty bedziesz najwazneijsza a nie wozek w ktorym bedzie jezdzil! kazda mama chce dac dziecku jak najwiecej, na tyle na ile ja stac!!! i to nie znaczy ze jest badz ze bedzie zla mamka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rancaa:):):) Klempa masz bardzoooo duze szanse:):) co do rozstepow... co do chaty..hmm u nas sa 3 sypialnie i salon, nad salonem zrobimy bawialnie dla dzieciakow jak wrocimy:) wielkie poduchy i takie tam...no a reszta to juz wiadomo:) wogole sie dzisiaj nie wyspalam, po pierwsze ogladalam z mezem film , dwa odcinki(ja juz usypialam ale coz) potem 2 razy siusiu w nocy, meczace a M rano sie ze mnie smieje jak ja fajnie sie czlapie do tej lazienki(w pokoju mamy), zaspana jestem ze hoho bo oprocz siusiania to ze 4 razy obrsacania jeszcze w nocy z boku na bok bylo, dopiero przypomnialam sobie o poduszce i huraaaa jakas wygoda ehh ktoras babeczka napisala ze nie da za wozek 3tys, i ze ktos pomysli ze bedzie wredna mama.......COS BARDZO MYLNEGO...zreszta kazdy tolerancyjny jak i madry czlowiek powinien wiedziec ze milosc nie rodzi sie od wartosci zakupionej rzeczy i dzieki temu milosc sie nie powieksza! zreszta kochana dla dziecka to ty bedziesz najwazneijsza a nie wozek w ktorym bedzie jezdzil! kazda mama chce dac dziecku jak najwiecej, na tyle na ile ja stac!!! i to nie znaczy ze jest badz ze bedzie zla mamka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś z samego rana bardzo wyraźnie poczułam Maleństwo, tak jakby cały się obróci, na początku trochę się przestraszyłam bo wydawało mi się, że jakoś obrócił się ku dołowi, ale teraz już leży w poprzek spokojnie. Ile my się nadenerwujemy przez tą ciążę, ja to dzień w dzień zastanawiam się czy wszystko jest ok. Ja też bym nie dała za wózek 3tys., tym bardziej, że moi znajomi też nie przesadzali z ceną i kupowali bardzo dobre wózki za połowę tej sumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w ten wstrętny i deszczowy poranek ! Brrrr! Klempa --- ale jak Ciebie czytam to mi sie zawsze mordka śmieje:) Kochana co do wygladu to mysle że przesadzasz i to mocno ale chyba kazda z nas w ciazy czuje sie nie za bardzo atrakcyjnie(moze są wyjątki) Ja tez jak patrze w lusto i widze coraz wieszy rozmiar to az mnie trzesie ale z drugiej strony wiem ze to stan przejsciowy i na koncu czeka wiekie szczęscie czyli nasze dzidzi :) Co do wózka to tez nie dam 3 tyś bo jakos nie widze specjalych róznic między wózkiem za 1tys a za 3tys za firme tylko nie zamierzam płacić i wcale nie dlatego ze załuje kasy ale wole kupic za te pieniadze jeszcze inne potrzebne rzeczy:) Kurcze mnie dalej kłuje mocno przy chodzeniu ale penie tak ma byc jutro idę do gina to sie dowiem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! no i dziś wcale nie piękniej brrr. A ma być gorzej hihi Cieszę się że tyle piszecie, bo lubie czytać;-) Hm co do rozstępów to kiedyś pisałam że niby genetyczne ale ja mam ich sporo z okresu dojrzewania, moja mama je ma-czyli tendencję chyba mam- a w ciązy dostalam może pare kreseczek i to nie wiem kiedy bo zauważyłam je chyba po porodzie. Klempa no 3 tys, za wózek to sporo! ja zapłacilam prawie tyle za wózek głęboko-spacerowy czyli z dwiema górami do wymiany i za fotelik samochodowy. I tak płakałam że to kupa kasy, ale m się uparł że musi być nowy mimo że ktos nam proponowal pożyczyć używany. Do tego dochodzi przecież masa innych wydatków: łóżeczko z materacykiem , pościele, pieluszki, ubranka, przewijaki, wanienki no i tona wcale nie najtańszych kosmetyków...ufff masakra Teraz to najchętniej bym kupowała wszystko uzywane i jeszcze bym to odsprzedała dalej;-) Każdy drobiazg się przydaje owszem ale kurcze na parę miesięcy... No dobra ale nie będę smucić Wam o wydatkach... z dobrych wiadomości to mój synek tak polubił tę pogodę że znowu spał do ósmej aż zaczęlam mu stukać w ścianę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie marcóweczki Nie chciałam wprowadzic zamieszania i nikogo obarczyć poczuciem winy,,,,poprostu opisałam wózek który kupiłam z podkreśleniem ceny gdzyż jest to istotne nie dla dziecka tylko dla rodziców którzy musza zakupu dokonać, dla mnie kwota za nowy wózek ok 3000 tez była wysoka ale podkreslam, ze kupilismy taki za wzgledu na to iz chcialam miec pewność ze bede miała jeden dla przewidzianych dzieciaczków,,,do tego w tamtym czasie moglam sobie pozwolić na taki luksusik,,spodziewalismy sie pierwszego dziecka i człowiek wtedy mysli troche irracjonalnie,,,ale i tak z zakupu jestem zadowolona. Żadna mam nie bedzie wyrodna mama nawet jak bedzie miał wózek tylko pozyczony, to nie jest żadne kryterium,,,najwazniejsza jest miłość, ilość czasu poświecona na bycie z bejbikiem, i szczęscie które mozemy bejbikowi dać dając siebie. Co do wózków to widziałam na allegro za cene juz1000zł za cały komplet, uzywane ale wiem po sobie ze są to wózki nie do zajechania, wiec nawet uzywany to dobra inwestycja,,, I jeszcze raz podkreślam, wózek i jego funkcjonalność jest dla rodziców,,,a dzidziek bedzie jedynie wspominał go jak zobaczy gdzieś na fotografii po latach,,,wiec tylko tyle bedzie mia z tego, nie warto sie naginac zeby ponosic nie wiarygodne koszty,,,kazdy wie na co go stac, i na co moze sobie pozwolic, a koszty i tak beda olbrzymie, bo ciuszki, łózeczko, butelki, smoczki, pieluchy, kosmetyki to tylko poczatek góry...wiec wszystko w granicach rozsadku,,,bo przeciez kryzys jeszcze nie minoł:)i na wszystko musi wystarczyc:) ja tez juz patrze innymi oczami, poprzez doswiadczenia,,,wiec nie martwic sie prosze bo bedziemy:) (jesteśmy) najlepszymi mamami na swiecie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! ja jeszcze nie rozglądałam się ani za wózkami, ani za łóżeczkiem ani za ubrankami.... myślę, że na to mam jeszcze czas. Co do kosztów, to pewnie będę chciała jak najtaniej i jak najlepiej ;P 3 tys za wózek wydaje mi się dużo, dużo za dużo. Ale jak kogoś stać to dlaczego nie?? Osobiście będę szukac w cenie bardziej przystępnej. Zaczął mi sie 16 tc, nie czuje ruchów dziecka...nie wiem czy to już na nie czas??? Podobno w pierwszej ciąży takie ruchy wyczuwa się znacznie później niż w ciążach kolejnych.... Jak zaczynacie gadać o krótkiej szyjce i nisko ułożonym dzieciaczku, to ogarnia mnie strach, że u mnie tak może być :O Zastanawiam się czy brzuch mam nie za nisko itp. ....a do wizyty tydzień :O Apropos atrakcyjności... Mnie ściga od kilku tygodni fryzjer...a jakoś nie mam czasu się wybrać, bo to tańce, bo to basen, bo to jazda... bo to czyjaś wizyta. A odrosty już na pół głowy, poważnie!!! Trzy miesiące albo więcej nic z włosami nie robiłam :( Al w tym tygodniu znajde czas na wizytę bo w sobote mamy imprezę pracowniczą i chciałabym wyglądać lepiej niż nieźle :P Co do figury....to podoba mi się moja figura. :) Mąz się śmieje, że zawsze na brzuszek narzekałam (to mój komleks od zawsze!!!) ...a teraz często staję w lusterko gładzę się po brzuszku i przyglądam się jak bardzo się powiększył... zastanawiając się czy już widać bardzo, ze jestem w ciązy czy tylko zainteresowani widzą :P Meża wciąż kręcę ;) czasem mam wrażenie że nawet bardziej hehehe ale to pewnie dlatego, że jest trochę wyposzczony heheheh jak juz pisałam w ostatnim czasie spadła mi ochota na sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie marcoweczki :) Pisałam tutaj na samym poczatku ale z braku czasu nie udzielam sie praktycznie wogole, natomiast staram sie czytac czesto. Postanowilam jednak sie wypowiedziec bo widze, ze wkradl sie dorze mi niestety znany temat :/ Piszecie i dopytujecie sie o "stawianie macicy" i skurczach. Ja przez to wyladowalam niedawno w szpitalu :/. Przez jakis tydzien macica stawiala sie w nocy, przy czym bralam juz wtedy no-spe ale nie pomagalo za bardzo. Po tym tygodniu zaczely sie skurcze, byly dosc mocne i intensywne dlatego pojechalismy do szpitala gdzie musialam polezec kilka dni :/. Dostalam magnez w zastrzykach na rozluznienie i w kolejnych dniach dwaki z no-spy, luteiny i duphaston. Wszystkie wyniki byly dobre wiec lekarz wytlumaczyl, ze czasem juz tak bywa :/. Dziecko rosnie, macica sie rozciaga i sie przy tym buntuje i dlatego sa skurcze. Niestety takie skurcze sa niebezpieczne i powoduja poronienie, zwlaszcze, ze to byl dopiero 18 tydzien. Wyczytalam, ze skurcze sa normalne po 20 tyg poniewaz macica przygotowuje sie do porodu, no ale nie w takich ilosciach jak jak mialam. W moim przypadku leczenie takich objawow to lezenie i branie tych tabletek na podtrzymanie. Niestety nie da sie lezec caly czas i jak wczoraj wyszlam z domu to znow mnie chwycilo :/ No ale juz nie bylam u lekarza, wrocilam do domu, polozylam sie i juz wszystko w porzadku, co i tak mnie nie uspokaja wogole :/// Powodzenia dziewczyny i obyscie nie mialy za czestych skurczy. Acha, dodam jeszcze, ze lekarz zauwazyl, ze stawia mi sie macica i przepisal od razu duphaston i no-spe, co i tak nie pomoglo za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry paniom :) piszecie dużooo super! atrakcyjność u mnie przez duże C :D:D:D 102/100/102 prawdziwy seksowny prostokąt :D widze, że większość z Was szykuje remonty, u nas też trzy pokoje i szykuje się gruby remont, bo teraz wszystko to graciarnia, nie mówiąc o narzędziach, rowerach i wielu rzeczach o ktore dziecko może sobie zrobić krzywdę, tak samo szafkę na sprżet grający, bo mój M sam wkładał parówki do magnetowidu he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa i jeszcze pojawił się temat szyjki, wczoraj byłam u lekarz i pytałam, czy można stwierdzić, że coś się dzieje itp, powiedział że niestety nie, to się kontroluje na wizytach i nawet samej nie da tego wybadać :/ Także trzeba uważać. Ja dostałam pozwolenie na hasanie po basenie, cwiczeniach itp, niedługo też się chcę zapisać do szkoły rodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) megan990 - co do naturalnego podnoszenia hemoglobiny to na pewno szpinak :P pietruszka i wszystkie rosliny zielone - one najwiecej zawieraja zelaza. Slyszałam ze buraki też sa dobre. Przyznam sie ze ja od dwóch czy trzech miesiecy przynajmniej raz w tygodniu robie soczek ze swiezych marchewek, wrzucam do tego jednego buraczka i dwa jabłka i morfologia mi sie znacznie poprawiła :) na początku ciąży była duzo gorsza niż teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) my teraz mamy tez 3 pokoje a w przyszłym pokoju dziecka rupieciarnie, suszarnie i co sie da, wszystkei narzedzia mojego chlopa:D Ja mam inny problem. Na pachwinach u gory mam bardzo zaczerwieniona skore, swedzi kurcze i w niektorych miejsach robi sie taka szorstka, chropowata i nie wiem czym to smarować. Normalny balsam nie pomaga. Pojawilo mi sie to chyba jak zaczelam stosowac zelowa oliwke z johnsona i za nic w swiecie nie moze zejsc. Na to by pewnie pomogl hydrocortisonum ale czytalam, ze występuje ryzyko uszkodzenia plodu kurde. Moze wapno by pomoglo. Moze macie jakies sposoby na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasola z bretani
witam marcóweczki, chyba moge sie jeszcze do was dopisac? czy znacie już płeć swojego maleństwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasola z bretani-oczywiście wskakuj:-) A co do płci to wszystko widac w tabelce na tej stronie wyżej. Skopiuj i się dopisuj się do listy wg terminu porodu- i pisz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Kobietki :) ale piszecie,że nie dam rady nadrabiać :) dzisiaj nasze maleństwa przespały w nocy od 24 do 6 więc można powiedzieć,że się wyspałam :) też mi się ostatnio stawia brzuszek...ale wiem,że o ile nie jest to bardzo często- to jest to normalne. Tylko przedwczoraj złapał mnie jakis dziwny ból, coś jak kolka..aż się wystraszyłam bolał mnie brzuch i z tyłu prawa strona, już nie wiem,czy to nerka była, czy co- na szczęście przeszło szybko. Kurcze mam bardzo suchą skórę, na brzuchu aż mi się łuszczy-mimo,ze go smaruje, rozstępów narazie nie ma nowych, mam nadzieję,że te po pierwszej ciąży wystarczą i nowe się nie pojawią :) hihi no i nie było ich wiele. Mała- dobra myśl, pójdź dla swojego spokoju do innego lekarza i zobaczysz co Ci powie, każdy ma prawo na konsultację...i stres niepotrzebny jest niewskazany. Swoją drogą, to dziwią mnie lekarze, każdy ma inne zdanie i bądź tu madrym. Jeden przy 2,5cm panikuje i kieruje do szpitala, drugi wogóle nie reaguje...tak samo w wielu innych kwestiach, co lekarz, to opinia i kogo słuchać?? Wiecie co...powiem Wam,że ja w ciąży czuje się atrakcyjna, uwielbiam rosnący brzuszek - można super się ubrać. Włoski sobie ostatnio całkiem zmieniłam i juz usłyszałam kilka komplementów :) a co..a kto powiedział,że przyszła mama ma wygladać jak fleja.. Fakt,że niektórym kobietką bardzo zmienia się twarz w ciąży i nieraz wyglądają niekorzystnie, ale to dopiero i tak pod koniec ciąży..ja tego nie miałam, ciekawe jak teraz będzie? ale to i tak będzie zima i człowiek chodzi opatulony. Kiedy macie połówkowe usg? ja mam wizytę za tydzień - akurat będzie 19 tc i nic mi ginka nie mówiła o połówkowym,...ale chyba to już jest dobry czas,? wiecie co do zakupów to ja jestem mądrzejsza juz o wiele, jednak każdy uczy się na własnych błędach...przy pierwszym dziecku - chciałąm wszystko NAJ wydałiśmy ogrom pieniędzy i to też często na rzeczy, któe nie były potrzebne.... teraz wiem,że to bezsensu :) ciuszki warto kupić w zestawach np. na allegro za markowe wychodzi wtedy nawet tylko ok. 4zł za sztukę tak samo zabawki np. fisher price - w zestawach też o wiele taniej.. Wózek jak już pisałam kiedyś mamy TAKO JUMPER jak dla mnie ideał. lekko się prowadzi, zwinny, nie telepie dziecka, nie skrzypi i spacerówka jest dwukierunkowa, wiec dla małego brządca przesiadającego się z gondolki ideał - jak jest do mamusi przodem. Kosztuje z fotelikiem 1200zł 3w1 więc cena też ok. Na allegro nie są pokazane kolory wszystkie, można na stronie producenta zamówić sobie swój niepowtarzalny kolor - my właśnie taki mamy, a nic dodatkowo nie płaciliśmy za to... oto link przykładowych kolorów z jednej aukcji : http://allegro.pl/item758406166_jumper_x_tako_fotelik_aukcja_producenta_gratisy.html aaaa i gratuluję Wszystkim, które poczuły już ruczy dzieciaczków, tym które jeszcze nie- życzę by było to jak najszybciej :) Buziaki i miłego dnia, uciekam....bo rozpisałam się, a w domu sajgon haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasola z bretani
NICK............WIEK......OM.....TERMIN....SKĄD.......PŁ EĆ Nikam074.......35........26.05....01.03.....Rzeszów...ch łopak koja2121.......24.........27.05....02.03.....Cieszyn.... .....????? Marcys..........21...........??......03.03....Irlandia-M albork...?? Kasiek26........26........27.05...03.03......Szczecin... ......????? savanna89.....20.........26.05...05.03.......Chorzów.... ...chłopak kamelle.........27.........30.05....06.03.....Niemcy/NRW ...????? nika34..........34.........01.06....08.03....Warszawa... ....????? michalka26.....26........01.06....08.03.....Irlandia.... .....????? megan990......27.........02.06....09.03....śląskie....ni espodzianka wazka85.......24.........03.06....10.03.....NI.......... ......????? natka23........23.........30.05....10.03......kuj-pom... .chłopak summer ........28 ........04.06....11.03....Katowice.......????? badka...........28.........04.06....11.03....Piaseczno.. ..chłopak motylek_85....23.........06.06...12.03.....śląskie...... chłopak? elakl.............27........11.06....12.03.....Birmingha m....????? Kotunia.........30........06.06....13.03......Legnica... .....????? krismam.........34.......06.06.....13.03.....wielkopolsk a.....????? eluśka85........24........07.06....14.03.....Szczecin... ....????? Agaaa159.......24........07.06....14.03.....Łódź........ chłopak LATTE .........26........08.06.....15.03..... wawa.........chłopak Mamula28 ......28.......10.06....16.03.....lubuskie...dziewczynka? **tina**.........34........28.05....17.03.....Niemcy.....nie spodzianka saskiana........29.......12.06....19.03......zach.granic a mala_31........32........13.06...20.03....wielkopolskie. ..dziewczynka Izabell1982.....26......10.06....20.03...wroclaw/londyn. niespodzianka zosia_007......25........14.06....21.03......śląskie.... ..chłopak? inowa............29........15.06....22.03......slaskie.. .....?????????? Olena119.......24........19.06....26.03.....pomorskie asiulek29.......29........19.06....26.03.....Białystok.. .....????? Biało-czarna...32.......23.06......30.03....Białystok .... .nie wiem Almeria35......35.........24.06....31.03...świetokrzyski e....chłopak Gwiazdkagda89......20.......16.06....23.03...pomorskie.. ..????? engine30......30...........25.05.....6.03.....zach-pom.. .dziewczynka fasola z bretani 24 ...................06.03..... lubelskie chłopczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja usg połówkowe mam za dwa tygodnie, to będzie końcówka 21 tygodnia. A tydzień później znów do szpitala:-(, oszaleć można z tym cukrem, na śniadanie zjadłam dwie kanapki z serem, pomidorem i rzodkiewką i po dwóch godzinach i tak miałam minimalnie przekroczoną normę:-( na szczęście popołudniu jest już lepiej, przynajmniej wczoraj było:-). Dziś przeleżę cały dzień, bo mimo wszystko trochę denerwuję się tym nagłym, ostrym poruszeniem Maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x lander
a co sądzicie o x landerach może któraś miała i może się wypowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
savanna - dzieki, pewnie zaczne jesc ten szpinak - faktycznie o nim zapomnialam a lubie taki podsmazony na maselku z czosnkiem mniam, po pracy kupie i zrobie jako dodatek - do obiadku- no ja tez pije sok ze swiezych marchewek ale tego buraczka bede musiala wrzucic,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz mam wizytę w 17 tc a potem w 21 tc....więc chyba to w 21 tc będzie połówkowym.... Wy tu o wynikach, a ja nie mampojęcia jak moje wyglądają. Ostatnio robiłam w 9 tc....a to już było dość dawno (teraz 16tc). zapewne za najbliższej wizycie lekrz zleci mi jakieś badania. Póki co nawet witamin nie kupiłam, bo kilka razy yłam w aptece i zgłupiałam....zwyvzajnie nie wiedziałam na które się zdecydować, i nie kupiłam żadnych :O PS. Nowe dziewczyny, miałyście się dopisywać wg daty porodu anie ot tak na końcu.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Poprawiam tylko tabelkę :) NICK............WIEK......OM.....TERMIN....SKĄD.......PŁ EĆ Nikam074.......35........26.05....01.03.....Rzeszów...ch łopak koja2121.......24.........27.05....02.03.....Cieszyn.... .....????? Marcys..........21...........??......03.03....Irlandia-M albork...?? Kasiek26........26........27.05...03.03......Szczecin... ......????? savanna89.....20.........26.05...05.03.......Chorzów.... ...chłopak kamelle.........27.........30.05....06.03.....Niemcy/NRW ...????? engine30......30...........25.05....06.03.....zach-pom.. .dziewczynka fasola z bretani 24 ..................06.03..... lubelskie... chłopczyk nika34..........34.........01.06....08.03....Warszawa... ....????? michalka26.....26........01.06....08.03.....Irlandia.... .....????? megan990......27.........02.06....09.03....śląskie....ni espodzianka wazka85.......24.........03.06....10.03.....NI.......... ......????? natka23........23.........30.05....10.03......kuj-pom... .chłopak summer ........28 ........04.06....11.03....Katowice.......????? badka...........28.........04.06....11.03....Piaseczno.. ..chłopak motylek_85....23.........06.06....12.03.....śląskie...... chłopak? elakl.............27........11.06....12.03.....Birmingha m....????? Kotunia.........30........06.06....13.03......Legnica... .....????? krismam.........34.......06.06.....13.03.....wielkopolsk a.....????? eluśka85........24........07.06....14.03.....Szczecin... ....????? Agaaa159.......24........07.06....14.03.....Łódź........ chłopak LATTE .........26.........08.06.....15.03..... wawa.........chłopak Mamula28 ......28.......10.06....16.03.....lubuskie...dziewczynka? **tina**.........34........28.05....17.03.....Niemcy.....nie spodzianka saskiana........29.......12.06....19.03......zach.granic a mala_31........32........13.06...20.03....wielkopolskie. ..dziewczynka Izabell1982.....26.......10.06....20.03...wroclaw/londyn. niespodzianka zosia_007......25........14.06....21.03......śląskie.... ..chłopak? inowa............29........15.06....22.03......slaskie.. .....?????????? Gwiazdkagda89...20....16.06....23.03...pomorskie.. ..????? Olena119.......24........19.06....26.03.....pomorskie asiulek29.......29........19.06....26.03.....Białystok.. .....????? Biało-czarna...32........23.06....30.03....Białystok .... .nie wiem Almeria35......35.........24.06....31.03...świetokrzyski e....chłopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bialo-czarna, kurcze w 9 tyg. ostatnie wyniki ? kochana w 17-stym tyg., jedz chociaz witaminki - jedne z lepszych to feminatal - ma dobre opinie i duzo dziewczyn z forum i moich kolezanek je je ale sa dosc drogie ok 52 zł, sa tez tansze np elevit ok 30 zł ale nie powiem czy sa dobre bo sie nie znam az tak,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megan, jeśli uzupełniać żelazo to najlepiej czerwone mięso (wątróbka ma dużo, ale ponoć zawiera dużo witaminy A, która jest teraz szkodliwa), trzeba pamiętać, że wchłanianie żelaza ułatwia witamina C a więc posypuj wszystko natką pietruszki zagryzając jabłkiem. Utrudnia np. herbata. Buraki na pewno podnoszą hemoglobinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kas1ek rozumiem Cie doskonale:( Tobie chociaz powiedzial jak skurcze beda to masz sie zglosic, moze jednak lekarz wie co robi;) nie no sama nie wierze w to co pisze!:) bedzie dobrze bo musi byc dobrze! Kas1ek chodzisz prywatnie do gina? Dziewczeta pytanie: jak rozpoznac skurcze? przeciez sa klucia, ciagniecia, skad mam wiedziec ze to skurcz? Mnie tez czeka remont, takze jak moja szyjka polozy mnie do lozka to po remoncie. Odnosnie wozkow, to jeszcze pol roku temu jaraly nie wozki oczywiscie firmowe za 3 kola, a nawet za 5 bym kupila;) Jak poszlam rozgladac sie za wozkami to doszlam do wniosku ze wiele droich wozkow poza naklejka z boku;) niczym mi nie imponuje, a za to te tradycyjne, typu Tako podobaja mi sie i nie wydam na wozek 3 tys. przeciez najwazniejsza jest wygoda naszego maluszka a nie paragon za wozek:) aczkolwiek jak kogos stac to dlaczego ma sobie nie zafundowac np. chicco:) No to sie rozpisalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowe marcóweczki zapraszamy na NK http://nasza-klasa.pl/profile/27729665 Zapraszamy też do dodawania swoich zdjęć w galerii i podpisywania swoim nickiem z Kafeterii. Po zalogowaniu piszcie wiadomość do naszecafe o login i hasło, aby móc w pełni z niego korzystać. Buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o witaminki to mój gin polecił mi Centrum Materna. Cena w granicach 30zł. Niestety nie było ich w aptece i kupiłam Feminatal 400 Metafolin+DHA - one niestety oscyluja w granicy 50 zł. ale podobno są bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiam sie;) to dlaczego nie ma sobie zafundowac;) Poruszylyscie temat rozstepow powiem Wam, ze na chwile obecna nie martwia mnie rozstepy i czasami zazdroszcze jak ktos ma problem odnosnie rozstepow, moja mama nie ma rozstepow wcale, dodatkowo uzywam oliwki nie kremu i nic a nic mi sie nie pojawia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×