Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Hej Brzuszki! Jeszcze raz życzę Wam zdrowia Karro i oczywiście GRATULACJE:-) W sumie piękną datę wybrał Wasz Krzyś:-) Masz teraz pełne ręce i głowę zajętą, troszkę sobie to wyobrażam. A Marcóweczki niech truchleją!! Bo jak widać dni są już policzone:-) jeszcze tylko chciałam wspomnieć że coś ostatnio kompetnie opadł mi apetyt. Tzn jem normalnie ale mało. Wczoraj po obiedzie o 15stej dopiero o 20stej ból brzucha mi przypomniał że czas na jakieś jedzenie...Dlatego mam ndzieję że pod koniec mniej przybiorę na wadze. A poza tym nadszedl czas i w końcu zaczęlam wstawać w nocy na siku. Na razie raz ale się rozkręcę pewnie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jeszcze nie zdazylam Was dzisiaj poczytac, ale chcialam napisac, ze dzwonila do mnie wczoraj polozna i powiedziala, ze cesarki tutaj robia ok. 10 dni przed terminem, wiec najprawdopodobniej bede tulila juz corcie 23-24 lutego. to jeszcze nie jest na 100%,ale mysle, ze kobitka wie co mowi, w koncu ma wieloletnie doswiadczenie w "branzy":-)jakos od razu weselej sie nam zrobilo. tylko obawiam sie jednego- ze nie zdazy wystapic u mnie syndrom wicia gniazda, jak to bylo w pierwszej ciazy, a tu jeszcze nic nie przyszykowane...ufff...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wazka nic mi jeszcze o tym badaniu nie mówili Ciekawe czy w ogóle je robią w tym dziwnym kraju Co do kosmetyków u nas będzie minimum, płyn do kąpieli pliatum, sudocrem i bepanthen no i może jakiś kremik do bużki na spacerki Wydaje mi się, że na początek to wystarczające, pózniej w miarę potrzeb wprowadzimy inne kosmetyki;) Nika u mnie podobnie z apetytem, strasznie zmalał a już ugotowanie obiadu czy zrobienie zakupów spożywczych to wyczyn bo na nic nie mam ochoty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć brzuszki:* Latte dzięki za nick tego użytkownika z allegro - oglądałąm własnie ich rzeczy i faktycznie ceny super i płatne tylko jeden raz za przesyłkę jak ise kupuje wiele artykułów wiec mam plan że w tym tygodniu zrobie u nich zakupy. Co prawda nie wiele mi zostało do kupienia ale kilka drobiazgów i prześcieradło i pościel napewno u nich kupie:) Dzisiaj przez całą noc miałam takie bóle jak kiedyś przed okresem:( Takie dziwne w pachwinach , czy któras tez tak czasami ma? To było takie uczucie ciągnięcia, drętwienia, :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialka-03
podajcie linka do tych zakupów na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc brzuszki Gwiazdka niczym sie nie przejmuj ja też tak miałam i w panice biegłam do gina ale on mnie całkowicie uspokoił bo powiedział że na tym etapie ciąży to normalne poprostu nasza macica trenuje przed porodem kazał wziąc nospe forte i mnie pomogło... Jeśli nie sączą sie wody ani nic innego sie nie dzieje to ok. Także głowa do góry i niczym sie nie martw. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcellina KTG od 29 tygodnia regularnie co tydzień, to też zależy od lekarza bo moja szwagierka chodziła do innego gina i zaczynała od 32 tygodnia co drugi tydzień a od 36 co tydzień. kamelle wielkie dzięki za adres, nie wiem czy odwiedzimy ją teraz bo pokoiku dla małej narazie nie mamy aż sie kiedyś przeprowadzimy a wózek upatrzyłam z Matrixa. Lecz z tego co piszesz to naprawdę warto. Ubranek to wiadomo, większa część od rodziny i znajomych bo nikt nic nie wyrzuca tylko przekazuje dalej. Ile takie bobasek nanosi sie tych ciuszków, jak zaraz ze wszystkiego wyrasta. koja2121 ja na KTG to do gina bo ma taki sprzęt a wizyty od 29 tygodnia mam co 3 tygodnie, podobno od 34 są co dwa a od 36 co tydzień. Nie wiem czy każdy lekarz tak ustawia. Ja znowu nie wyspana, poza tym strasznie męczy mnie gardło praktycznie nic nie mogę przełknąć. A w wolnym czasie czytam książki bo uwielbiam a potem mogę nie mieć czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linki które podały koja i aaaaat http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php ?uid=4222926&order=p&change_view=1 a drugi to http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2990251 a ja osobiscie będę robiła zakupy u tego allegrowicza bo akurat pasuje mi tu większość rzeczy http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1402323

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agaaa dziękuje za słowa pocieszenia:) Troche mnie uspokoiłaś . Właśnie wybieram sobie szkołę rodzenia bo już czas najwyższy zacząć chodzić. Nawet załąpie się na szkołe bezpłatną :P Mam tylko nadzieje zę dowiem się tam wsyztskiego bo nie wyobrażam sobie opieki nad moim maleństwem:( Nigdy w życiu nie miałąm na rekach takiego maluszka nawet. Szkoła do której chce sie wybrać ma bardzo ciekawe zajęcia i nie tylko teoria więc skorzystam i troche sie poruszam bo ostatnio to leniuch się straszny zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam deszczowo :( Normalnie szok jaka sloneczna italia ze rece opadaja, codziennie pada. Ogladnielam tego allegrowicza co polecalyscie, fajne rzeczy ma i tanie. Jezeli moge doradzic, to mnie bardzo ulatwil zycie tzw aspirator do noska, zamiast gruszki. Moj M na poczatku dziwnie sie przygladal, bo wciaga sie przez usta, ale naprawde na dluzsza mete super sprawa. Oczywiscie zycze wszystkim zeby nie byl nigdy potrzebny, ale wiadomo, ze kataru nie da sie uniknac:( Jak ja wam zazdroszcze braku apetytu!!!Ja przez to gadanie ze za duzo waze jeszcze bardziej szukam zeby cos przekasic. Dzisiaj ide na pogaduchy do chinskiej restauracji i wlasnie sie zastanawiam co bede jadla, bo tam raczej wszystko mrozonki z mikrofali:) .Bardzo smaczne zreszta. tina, jednak co kraj to obyczaj, z tym ktg,ja mam pierwsze na 36tydzien ustalone, na gardelko plukanie szalwia lub woda z sola, pomaga, sprawdzilam, no i tantum verde tez mozna. kamelle fajnie, ze juz wiesz kiedy bedziesz miala dzidzie:)mozesz sie juz powaznie przgotowac. olena dasz rade przy dzidzi nie martw sie, to samo przyjdzie, gdzies ta wiedza w nas siedzi i jak przychodzi czas to wylazi. my kupilismy wanienke wyprofilowana, cudowna miala byc i ulatwiac kapanie, a po dwoch myciach zamienilismy na zwykla bo byla niewygodna, kwestia przyzwyczajenia. ja jestem zwolenniczka nivea i linomagu, a do pierwszych kapieli tylko krochmal ryzowy. kurcze jak moja kruszynka kopie od wczoraj, nie ma mowy o siedzeniu , musze na pollezaco bo zebra poobija, ale w sumie to taki przyjemny bol:) bedzie go potem nam brakowac. nikomo dzieki za wiadomosc na nk:) piekne brzuszki macie. pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki Karro gratulację dla Ciebie i duuużo zdrówka dla Was , niech się Krzyś zdrowo chowa :) Nikamo , ja też w punkcie 0 z zakupami , musze się wziąść za kupowanie , moje osiągnięcie to wczoraj kupiliśmy na allegro łóżeczko turystyczne , a reszta a i laktator ma przyjść lada dzień . A Nikamo tak z ciekawości ile Twoje maleństwo waży ? serdecznie pozdrawiam dziewczynki , a co do kosmetyków to u synka używam do dziś oilatum , bo ma skórę atopową to i u drugiego zostanę przy tych kosmetykach . musze was poczytać kompletnie odpadłam .. co za wstyd ale ja nadal pracuje jak przychodze do domu to od progu młody woła i ciągnie mnie za rękę , czasu brak , może w nocy , bo budzę się tak ok 1 .00 i przez dwie godziny nie mogę spać . papapapap dziewczynki serdecznie pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krismam do skóry atopowej dobre są kosmetyki z A-dermy z serii Exomega. My do dziś używamy balsamu po kąpieli, bo synek tez ma suchą skóre. Wiadomo tez nie tanie ale nie najdroższe a próbowaliśmy inne i ten był najlepszy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo gratulacje i duzo zdrowka dla Was obojga:) Odnosnie kosmetykow to Ja jestem za najzwyklejszymi, sama uzywam nivea i dla malej pewnie tez kupie nivea. Moj remont dobiega konca, niedlugo przeprowadzka i tak wlasnie mysle ze musze pomyslec o bezprzewodowym necie bo obecnie korzystam z rutera. Dziewczyny po ile spioszkow i kaftanikow macie na poczatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, dawno nie widzialam tu w Szczecinie takiej zimy. Raz jak sie tu przeprowadzilam to w ogole sniegu nie bylo. Mam nadzieje, ze za rok tez bedzie, bo Malej chcialabym pokazac :) Ostatnio mi sie snilo, ze Malej stopki wyczulam i je dotykalam i paluszki takie malutkie. Pozniej juz snilo mi sie ze byla i sie ze mna bawila. Nie umiem sobie tego jakos wyobrazic, ze takie male bedzie w domu. Nie dochodzi to do mnie a czas ucieka. Niedlugo wsystko sie zacznie i bedziemy sledzic, ktora wczesniej sie rozpakuje. Damy sobie rade i bedziemy szczesliwe ze swoimi pociechami malymi. Ciagle sie zastanawiam, jak to bedzie, czy Mala bedzie miala kolki, czy nie, czy bedzie ladnie spala. Jak to bedzie ze wstawaniem, snem,karmieniem czy sobie poradzimy i w ogole. Teraz jak czuje jak sie wypina, jej cialko, to jakos powoli do mnie dochodzi, ze tam jest moja coreczka..ale sie rozmarzylam :)) Ktoras mowila z Was, ze teraz mniej je. Ja mam to samo, nie chce mi sie specjalnie jesc. Nie wszystko tez toleruje i mi sie przypomina I trymestr. Po cukierkach mi niedobrze i staram sie jesc lekkie rzeczy no i przy tym waga stoi. A i w ciagu dnia gdzies ok 15 czuje sie zmeczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LATTE MACCHIATO dzieki za ten link! zycie mi ratujesz!!! :) tylko czemu tak pozno? ja juz tyle kasy wydalam niepotrzebnie.... zartuje, gdybym mogla to bym cie usciskala! zaraz wraca M i bedzie kupowal. juz mnie paluszki az swedza zeby samej zdecydowac, ale niech ma tez troszke radosci!!!! Karro gratuluje i trzymaj sie bo juz pewnie wiele stresu za toba ale pewnie jeszcze sporo lekow na ciebie czeka. moja znajoma urodzila blizniaki w 32 tygodniu z mniejsza waga urodzeniowa niz twojego krzysia i teraz ma w domu wspaniale 2-latki. wiec glowa do gory, bo wszystko bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja musze sie pochwalić bo robię włąsnie gofry:P Wy dziewczyny piszecie że jakoś ochoty nie macie na jedzenie a ja to tak własnie różne smaki mam na różne rzeczy:) Dzisiaj cały dzień chodziły za mną gofry wiec postanowiłam zrobić:P pychotka takie chrupiące i leciutkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajnie,ze juz dzieciaczek z marca juz jest na tym swiecie i ze ma sie dobrze!!!tak wiec gratuluje Karo!!!Ja dzisiaj jakos malo do zycia jestem, wiec ide do lozeczka!do jutra brzuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krismam jutro idę do gina to bede wiedziała ile mój malec waży ostatnio 1650g. Wogóle ostatnio zauwazyłam że mój brzuc juz żyje swoim życiem i przybiera rózne kształty :) raz jest wypiety w jedna strone ,raz wybrzuszenia z innej,Smieszne to strasznie:) I wiecie co ja od tygodnia codziennie muszę sie przespać ok godzinki bo jestem nie do zycia ,własnie przed chwilką wszyscy wstaliśmy tzn ja ,M i pies:) :) Latte dzięki za link ,biorę się za zakupy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh cieszę sie że nasze linki się przydały ;) ja póki co to nie kupiłam nic z tych aukcji tak dodaje do obserwowanych aukcji i codziennie sobie obiecuje że dziś kupie i nic nie kupuje ;) ale już sobie obiecałam na 100% :D :D że jutro zamawiam łóżeczko i pościel ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki! Karro witaj ponownie 🌼 oczywiscie pamietam Cie. Życze Ci dużo siły a Krzysiowi duuużo zdrówka, wszystko bedzie dobrze! Jesteś pierwsza:) a myslalam że to będę ja. Trzymam za Was kciuki 🌼 Powiem Wam dziewczyny ze ostatnio opadłam z sił. Ciężko sie oddycha, ciezko śpi, nie mam na nic siły. Jestem kompletnie 'wypluta'. Dobrze, ze zakupy juz poprzychodziły, tez wszystko zamawialam przez internet, a czesc rzeczy szwagier przywióżł nam z Polski, w tym kosmetyki Bambino. Dzis mąż dokupił mi szlafrok, koszule nocną i nową pościel (a wszystko dlatego, ze nie cierpię ostatnio fioletowego koloru, a wszystko było ciemnofioletowe, po prostu niedobrze mi jak na to patrze, musiał mi wszystko wymienic:( Jem jeszcze dość "normalnie", ale już jakis czas temu dopadł mnie taki "kolorowstręt":( Takie dziwactwo. Pozdrawiam Was serdecznie wszystkie bez wyjątku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też dziewczyny mam już prawie naprawdę wszystko kupione, dziś zrobiłam ostatnie zakupy na allegro a resztę w sklepie dziecięcym i będę spokojnie oczekiwać marca :) idę spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, widze ze sporo zamieszania z ta bettina27 :) Powiem szczerze, ze cenowo wychodzi najtaniej przy wiekszej ilosci rzeczy - zrobilam u niej zakupy w poniedzialek - lacznie z lozeczkiem na 765 zł - czekam na paczke ma przyjsc jutro lub w piatek najpozniej - jestem ciekawa jaka jest jakosc tych wszystkich rzeczy, jak paczka przyjdzie to sie pochwale :) koja, super ze spasowalo ci wiekszosc rzeczy - mysle ze zakupy beda udane :) odebralam dzis wyniki i w miare wyszly dobre, wiadomo nie wszystkie rewelacyjne ale w granicach, nawet zelazo skoczylo z 112 na 114 norma od 111 :) dzis bylam caly dzien u rodzicow i z kotkiem u weterynarza karro, gratulacje i ciesze sie ze wszystko w porzadku - jestes przykladem, ze nasze terminy w stopkach to mniej wiecej a nawet duzo mniej - w kazdej chwili mozemy urodzic hmm ciekawe czy chociaz jednej z nas uda sie urodzic dokladnie w podanej dacie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, tak mnie naszlo z tymi datami, ze poszukalam naszej tabelki, wyrownalam kolumny troszke i widze, ze duzo dzieczyn nie uzupelnilo plci dzidziusia, sama bede miec niespodzianke wiec chociaz popatrze sobie jak sie maja chlopczyki do dziewczynek :) i skoro karro juz urodzila to pozwolilam sobie stworzyc juz taka nowa tabelke bo lada moment bedziemy ja uzupelniac, karro jesli masz ochote to rozpocznij :) dalam tylko przyklad jak moze wygladac ale jak co to pozmieniajcie dziewczyny - moze termin podzielic na planowany i rzeczywisty? co sadzicie? Mam nadzieje, ze nie macie mi za zle... NICK............WIEK...........TERMIN............PŁEĆ..............IMIĘ NICK............WIEK.......O.M....TERMIN.......SKĄD..............PŁEĆ Majek123.......24.......21.05.....28.02......Zakopane..........chłopczyk Nikam074.......35.......26.05.....01.03......Rzeszów...........chłopczyk koja2121.......24.......27.05......02.03......Cieszyn...............????? GRUBCIA80.....29.......25.05..... 02.03.... pomorskie......... chłopczyk Marcys..........21.........??........03.03....Irlandia-Malbork.......????? Kasiek26........26.......27.05.....03.03......Szczecin...........chłopczyk savanna89......20.......26.05.....05.03......Chorzów...........chłopczyk SZCZĘŚLIWA....28.......30.05.....05.03.....Szczecinek............ ????? kamelle..........27.......30.05.....06.03....Niemcy/NRW....dziewczynka engine30........30.......25.05.....06.03.....zach-pom...... dziewczynka fasola z bretani 24 .......??........06.03..... lubelskie............chłopczyk joanna84.......25........31.05.....07.03.....dolnyśląsk............chłopiec nika34..........34........01.06.....08.03....Warszawa.......dziewczynka michalka26.....26.......01.06......08.03.....Irlandia... .....dziewczynka? megan990......27........02.06.....09.03......śląskie........niespodzianka wazka85.......24.........03.06....10.03.........NI.....................????? natka23........23........30.05.....10.03......kuj-pom............chłopczyk summer ........28 ........04.06....11.03......Katowice................????? badka...........28........04.06....11.03....Piaseczno............chłopczyk motylek_85....23.........06.06....12.03.....śląskie...........dziewczynka elakl.............27........11.06.....12.03....Birmingham..........chlopczyk Kotunia.........30.........06.06....13.03......Legnica.................????? krismam........34.........06.06....13.03.....wielkopolska.............????? eluśka85........24.........07.06....14.03.....Szczecin........dziewczynka Agaaa159.......24........07.06....14.03........Łódź............. chłopczyk szczęśliwa Gosia ..22....09.06....15.03........Łódź..............chłopczyk LATTE ..........26.........08.06....15.03....... wawa.............chłopczyk Mamula28 ......28........10.06.....17.03.....lubuskie............chłopczyk **tina**.........34.........28.05.....17.03.....Niemcy........niespodzianka Bacha77................................17.03....Ostrów Wlkp............????? saskiana.......29.........12.06.....19.03......zach.granica..........????? mala_31........32.........13.06.....20.03....wielkopolskie...dziewczynka Izabell1982....26.........10.06.....20.03...wroclaw/londyn.dziewczynka zosia_007......25........14.06.....21.03......śląskie.............chłopczyk Gosiaaa ........29........14.06.....21.03....podkarpackie............????? inowa...........29........15.06.....22.03.......śląskie .................????? agulagulaga....26........15.06.....22.03......podlaskie. ..............????? Gwiazdkagda89..20.....16.06.....23.03.....pomorskie......dziewczynka Tyrolia..........32........16.06.....23.03.....podkarpacie............????? Olena119.......24........19.06.....26.03.....pomorskie..........chłopczyk asiulek29.......29........19.06.....26.03.....Białystok........dziewczynka mała brzuchatka 27.....18.06.....26.03.....Wrocek........niespodzianka andzia-26......26.........22.06....29.03.....pomorskie..... dziewczynka Biało-czarna...32.........23.06....30.03.....Białystok...............????? Goyek...........31.........23.06....30.03....kuj-pom.............chłopczyk Almeria35......35..........24.06....31.03...świetorzyskie ......chłopczyk Klempa.........26..........24.06....31.03.......śląskie............chłopczyk Anulkowa......20..........12.06..19/23.03...lubuskie/zach-pom....????? Fabiola........34...........19.06....26.03.....mazowieckie.........chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) megan świetny ten pomysł, no i że chciało Ci się odnaleźć tą tabelkę, też byłam ciekawa czy więcej jest chłopczyków czy dziewczynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie się podziały
dziewczyny z tabelki, przecież połowa ich zniknęła....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megan pracowita dziewczyna z ciebie ale fakt ja tez się zastanawiałam jak to się ma czy więcej dziewczyneczek czy chłopczyków na forum marcówek :) moje trzy kumpele w ciąży i wszystkie będą miały chłopaczków a w grudniu urodził się też mężczyzna u koleżanki więc u mnie kurcze sami faceci się rodzą ;) jak reszta dziewczyn uzupełni tabelę to będzie można policzyć ;) chyba że ciekawe ile z nas usłyszy zaraz po porodzie że ma inną płeć niż się spodziewała hah hah super takie niespodzianki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny :) ja tutaj kiedys pisałam zadko byłam ale jak bym mogła sie do was przyłaczyc ?? jestem tez marcóweczka :) bede miała synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikadddd jeszcze pytasz ;) pewnie że tak dopisz się do tabeli i witamy hmmm dziewczyny jeszcze śpią :D nie pewnie zajęte jakimiś pracami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×