Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Kobietki ciesze się, że po wizytach wszystko ok ;) Ja postanowiłam że dziś spakuje torbę ... hm tzn. zaczełam i nie skonczyłam ;/ ... mam problem ... powiedzcie mi, czy wy na wyjście ze szpitala dla maluszka bierzecie czapke bawełnianą czy jakąś inną? bo mi się ta bawełniana jakaś taka cienka wydaje, sama nie wiem ;/ a może założyć małej dwie? jak wy robicie? Ja niedawno wróciłam z zakupów, heh wzieło mnie na krówki i już całą paczke zjadłam - w ogóle bylam miło zaskoczona: przy kasie przepuśiła mnie pani a przy bankomacie pan - będzie mi tych przywilejów chyba brakować po porodzie ;) Zmykam spać, rano mam zamiar wziąść się za te pączki ;) Do juterka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylek kiedyś pracowałam w sklepie z odzieżą dziecięcą i dowiedziałam się od paru klientek że pod cieplejszą czapeczkę dla maluszka zawsze dają bawełnianą żeby ze skórą dziecka stykały się tkaniny naturalne a nie z domieszkami także ja bym bawełnianą wzięła na bank i jakąś drugą na wszelki gdyby była konieczność jej założenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gratuluje dobrych wieści na usg, widzę ze co niektóre to już moga się porządnie szykować :) , za chwilę będziemy trzymać kciuki za pierwsze porody :) Mnie zaczyna coś gardło boleć :( kiepsko to widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Brzuszki :) Wstawajcie śpiochy ;) Ja miałam całkiem udaną noc, jak rzadko. Bardzo cieszę się z dobrych wieści od Waszych gin. Ja wybieram się dopiero 18 lutego i już jestem ciekawa czy poród nastąpi wcześniej - bardzo bym tego chciała :) A propos rozstępów - póki, co mnie mija. Słyszałam, że bardzo dobre na rozstępy te , których jeszcze nie ma i te które już są jest smarowanie ciała olejem - tak, kujawskim. Podobno zapobiega powstawaniu nowych i bardzo rozjaśnia już istniejące. Dziś TŁUSTY CZWARTEK...i znów będzie zatwardzenie po dużej ilości słodyczy. Życzę smacznego i miłego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja witam z rana! Miło jest przeczytać, że z Waszymi maluszkami wszystko ok. Ja na wizytę muszę czekać do poniedziałku, ale szybko mi zleci bo mam dużo spraw do pozałatwiania. Już drugą noc z rzędu przespałam bez wstawania - nawet do wc! Wyspałam się niesamowicie ale z drugiej strony trochę się tym martwię. Zawsze chociaż raz budziłam się w środku nocy a teraz śpię jak dziecko :-) Jak mi przyjdzie w nocy wstawać do mojego maluszka to będę nieprzytomna ;-) Z okazji Tłustego Czwartku życzę Wam samych słodkości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam brzuszki :) ja zaraz wybieram się na badanie - krew i mocz:) właśnie się dowiedziałam, że znajoma miała taki sam termin jak ja i już urodziła :) ale niestety nie znam żadnych szczegółów a z chęcią bym je poznała ... dobrze to idę, w drodze powrotnej pączusie - z budyniem napewno też jakiś się znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć brzuszki :) Mogłabym mieć do którejś z Was prośbę? :) Ile mają w obwodzie butelki z Aventu? :D Bo nie wiem czy mi będą pasowac do podgrzewacza :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olena119 - to 6 tygodni przed czasem, a to jednak dużo....lekarze mówią,ze lepiej dla dziecka urodzić się w 7 miesiącu, niż w 8...jak będziesz miała jakies info to napisz, bardzo jestem ciekawa ile maleństwo ma i czy musi w inkubtorze leżeć....i wogóle jak to wygląda... ja od wczoraj mam bardzo twardy brzuch, pewnie przez to kichnie..nie wiem czy powinnam iść z tym do lekarza..skurczy nie czuje, a brzuch jest jak balon, zwłaszcza u góry,aż nie mogę się nachylić Mąż poleciał własnie po paczucie, wiec zaczynamy od rana z tłuszczami hihi :) miłego dzionka Brzuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
savanna89 - nie mam siły teraz zwlec się z łóżka i mierzyć...ale mniej wiecej tyle co normalna szklanka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamula ja też jestem bardzo ciekawa, co i jak, i czemu, bo jeśli miałaby skórcze to najczęściej dostaje się leki albo kroplówkę aby jednak uciszyć te skórcze, niestety nie mam możliwości zdobyć więcej informacji, wiem tylko, że moja dziewczyna z banku dzowniła do niej żeby przyszła po kartę do bankomatu a ona jej powiedziała, że leży w szpitalu bo urodziła. i nic więcej. a tym bardziej jestem ciekawa gdyż kilka tygodni temu byłam w pracy i ją spotkałam i jakoś się zgadało, że mamy ten sam termin. a ja właśnie jem pączka - pierwszy :) kupiłam kilka ale na spółkę z mężem - który i tak nie przepada za słodyczami :) ale nie ma co się opychac hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ;) my z ranka jedziemy na badania a potem biegiem po glazurę do łazienki i takie tam duperelki :) mamula co do tego porodu że lepiej w 7 miesiącu niż 8 to pytałam się mojego ginka na którejś wizycie to powiedział że to stara teoria, że każdy dzień dłużej w brzuchu mamy to lepiej ale ile w tym prawdy nie wiem ;) sisipolenta podrzuciła bym ci pączki bo teściowa robi sama a się doczytałam że Ty z Góry jesteś ;) ja mam teściów w okolicy :) ale dziś nie jedziemy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Savana ja niestety nie mam butelek z aventu. Mamula wracaj do zdrowia. A mnie dziewczyny pogięło w kręgosłupie. Myślałam, że to tylko od wczoraj ale dzisiaj to samo. Nic nie działa. Nawet skusiłam się na apap :( z Prawej strony kręgosłupa mam ból nie do wytrzymania. Nawet na tej stronie sie nie położe :( O dziwo na chwilę no-spa pomaga więc biorę. No i uciskanie ale już nie ma kto bo mąż w pracy a ja nie sięgam :/ Olena miejmy nadzieję że z dzieckiem koleżanki wszystko w porządku. Nie wiadomo czy miało dostatecznie płucka wykształcone :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kasiek też mam taką nadzieję . co do kręgosłupa może maluszek coś ci uciska, mnie wczoraj strasznie bolał prawy pośladek, prawie chodzic nie moglam, a dzis jakby ręką odjął, nic nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LATTE MACCHIATO - wiadomo,że każdy dzień w brzuszku u mamy jest najlepszy :) ...te co juz osiągnęły 37 tc to mogą byś spokojne :) no może to i stara szkoła , ale chodzi właśnie o to że płucka lepiej dają sobie rade w 7 miesicu, bo w 8 zaczynją bardzo się zmieniać i wykształcać i dlatego dzieciaczkowi jest trudniej olena - no miejmy w tkim razie nadzieje,ze wszystko u nich dobrze i szybko wyjdą do domciu. Kasiek- ja tez wczoraj wzięłam apap, na szczęście nie jest on szkodliwy a tymbardziej juz w 3 trymestrze....a maleństwu powiedz do brzuszka,żeby się przekręciło i nie cisnęło mamusi,zeby nie cierpiała ;) wiecie co tak mnie rozłożyło, a jestem w szoku jaki silny jest organizm mojegp synka, u niego wczoraj polało sie z nosa i skończyło się wysoką gorączką - a dziś zero dolegliwosci, zwalczył to choróbsko ekspresowo-a to najważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w dzien dobry tvn będzie za chwilę o kobiecie która karmiła dziecko do 8 roku życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) O tej macce to czytałam na necie ze karmiła tak długo !!!!!! dla mnie po prostu jest to nie normalne!!!!! do 3 roku zycie to juz uwazam ze za długo a do 8-go !!!! jej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to już też nie jest normalne. Dziecko chodzi do szkoły i ciekawe co mówi kolegom w klasie :) "Mama daje mi cyca co wieczór?" :D Masakra Olena wydaje mi się że właśnie dziecko źle się ułożyło i uciska :( I tak mu od wczoraj dobrze sie leży. Ogólnie zauważyłam że codziennie jakieś bóle mam :p Ot takie przygotowanie do porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała brzuchatka-dziękuję za troskę:* cały czas byłam z Wami, tylko podczytywałam, bo nie miałam siły pisać.. jeśli istnieje coś takiego, jak depresja przedporodowa, to mnie to właśnie ostatnio dopadło...na szczęście już mija i jest całkiem dobrze:) oprócz tego, miałam trochę problemów osobistych i służbowych i nie chciałam Was nimi zanudzać... a potem, przy tragedii Moniki tym bardziej wydały mi się błahe i nieistotne... to wszytko przypomniało mi czas, kiedy ja straciłam swoje maleństwo 3 lata temu i deliktatnie mówiac byłam jak zombie... w nocy nie mogłam spać (czasami wstawałam 7 razy na siusiu!) wiec odsypiałam w dzień...byłam rozdrażniona, mój M przygotowaywał się do sesji, wiec też był lekko poddenerwowany... dobrze, że to wszystko już minęło i sesja zaliczona:) z malutką wszystko jest ok, ostatnimi dniami wierci się wyjątkowo i jej serduszko bije co raz "dojrzalej", nawet będę miała jeszcze jedno usg (22 lutego) więc ostatecznie sie upewnię, jak leży, ile waży i kiedy możemy sie jej spodziewać:) z wyprawki brakuje nam jedynie wózka (ale mamy już upatrzony), wanienki i pierdółek typu oliwka, kremik, spirytus, gaziki, aha i dla mnie kapcie i białe skarpetki;) cieszę się, że Wasze maluszki rozwijają się zdrowo i powolutku szykują się do przyjścia na świat:) Słodkiego Tłustego Czwartku życzę, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry brzuszki. savanna dziękuje za pomoc, tak zrobie ;) Kochane nie zauważyłyście, że mamy pierwszego maluszka? wchodze na nk a tam dzidzia Marii tylko, że ja nie mam pojęcia jakiego ma u nas nicka, kojarzycie? kochana jesteś jeszcze z nami? odezwij się ;) Oczywiście GRATULUJE - Kacperek śliczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh ja tu sieje panike, a dzidzia dopiero wczoraj przyszła na świat więc jak mamuśka miała napisać ;) Przeprowadziłam śledztwo i wyszło mi że to Majek123 jeśli się myle to mnie kochana popraw jak będziesz to czytać;) Skopiuje naszą tabelke bo uciekła dalekoooo NICK............WIEK...........TERMIN............PŁEĆ.. . ...........IMIĘ Majek123.......24.......21.05.....28.02......Zakopane... ......chłopczyk Nikam074.......35.......26.05.....01.03......Rzeszów.... .......chłopczyk GRUBCIA80.....29.......25.05..... 02.03.... pomorskie......... chłopczyk koja2121.......24.......27.05......03.03......Cieszyn... ........chłopczyk Marcys..........21.........??........03.03....Irlandia-M albork.......????? Kasiek26........26.......27.05.....03.03......Szczecin.. ........chłopczyk savanna89......20.......26.05.....05.03......Chorzów.... ......chłopczyk SZCZĘŚLIWA....28.......30.05.....05.03.....Szczecinek... ..... chłopczyk kamelle..........27.......30.05.....06.03....Niemcy/NRW. ...dziewczynka engine30........30.......25.05.....06.03.....zach-pom... ... dziewczynka fasola z bretani 24 .......??........06.03..... lubelskie............chłopczyk joanna84.......25........31.05.....07.03.....dolnyśląsk. ...........chłopiec nika34..........34........01.06.....08.03....Warszawa... ....dziewczynka michalka26.....26.......01.06......08.03.....Irlandia... .....dziewczynka? megan990......27........02.06.....09.03......śląskie.... ....niespodzianka marcellina ....33....02.06.....09.03...rzym/podkarpacie..dziewczy nka wazka85.......24.........03.06....10.03.........NI...... ...............????? natka23........23........30.05.....10.03......kuj-pom... ........chłopczyk summer ........28 ........04.06....11.03......Katowice................????? badka...........28........04.06....11.03....Piaseczno... ........chłopczyk wnika_s........30.........04.06....11.03....krakow/linz. ....chlopczyk motylek_85....23.........06.06....12.03.....śląskie..... .....dziewczynka elakl.............27........11.06.....12.03....Birmingha m.........chlopczyk Kotunia.........30.........06.06....13.03......Legnica.. ...............????? krismam........34.........06.06....13.03.....wielkopolsk a.............????? eluśka85........24.........07.06....14.03.....Szczecin.. .....dziewczynka Agaaa159.......24........07.06....14.03........Łódź..... ........ chłopczyk szczęśliwa Gosia ..22....09.06....15.03........Łódź..............chłopczyk LATTE ..........26.........08.06....15.03....... wawa.............chłopczyk Mamula28 ......28........10.06.....17.03.....lubuskie............chło pczyk **tina**.........34.........28.05.....17.03.....Niemcy.. .....niespodzianka Bacha77................................17.03....Ostrów Wlkp............????? saskiana.......29.........12.06.....19.03......zach.gran .....plec piekna mala_31........32.........13.06.....20.03....wielkopolsk ie...dziewczynka Izabell1982....26........10.06.....20.03...wroclaw/lond yn.dziewczynka zosia_007......25........14.06.....21.03......śląskie... ..........chłopczyk Gosiaaa ........29........14.06.....21.03....podkarpackie........... .????? inowa...........29........15.06.....22.03.......śląskie .................????? agulagulaga....26........15.06.....22.03......podlaskie. ..............????? kaczynka.......22........4.06......22.03......Kraków.... ......Chłopczyk Gwiazdkagda89..20.....16.06.....23.03.....pomorskie..... .dziewczynka Tyrolia..........32........16.06.....23.03.....podkarpac ie............????? monikadd.....23..........18.06.....25.03......podlasie.. .......chłopczyk Olena119.......24........19.06.....26.03.....pomorskie.. .......chłopczyk asiulek29.......29........19.06.....26.03.....Białystok. ......dziewczynka mała brzuchatka 27.....18.06.....26.03.....Wrocek........niespodzianka andzia-26......26.........22.06....29.03.....pomorskie.. ... dziewczynka Biało-czarna...32.........23.06....30.03.....Białystok.. .............????? Goyek...........31.........23.06....30.03....kuj-pom.... .........chłopczyk Almeria35......35..........24.06....31.03...świetorzyski e .....chłopczyk Klempa.........26..........24.06....31.03.......śląskie. ...........chłopczyk Anulkowa......20..........12.06..19/23.03...lubuskie/zac h-pom....????? Fabiola........34...........19.06....26.03.....mazowieck ie........chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylek_85 - gdzie Ty to zdjęcie widzisz? :) ja albo oślepłam, albo nie wiem co..;) a swoją drogą to przeciez jest maleństwo z 24.12 nie pamiętam nicku tej mamuski - napisz jak maleństwo, czy już jestescie w domku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylek ja też nic nie widzę ;p Chyba że to zdjęcie można zobaczyć przez profil marcówek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam :) rzeczywiście na naszym profilu nie ma, tylko patrząc na znajomych profilu marzec-jedna z dziewczyn ma na głównym zdjęciu -zdjęcie niemowlaczka- to chyba o to Ci chodzi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio mamula jak wejdziesz na naszecafe to ostatnio dodane zdjęcie, dziś z godz. 08.29 (niechce pisać nazwiska mamuśki na forum). A to my już mamy jakąś dzidzie z 24.02 to jestem do tyłu chyba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mamy mamy własnie grudniowego szkrabka- tylko nic się nie odzywa ta mauska, co u nich - mam nadzieję,że wszystko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no rzeczywiście ;) ale ta dzidzia jest z 10.02.2010 tak więc to musi być innej mamuśki ;) heh poczekamy zobaczymy, mam nadzieje, że mamuśka maluszka się do nas szybko odezwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Mnie znowu w nocy złapał skurcz :( ledwo chodzę, tak mnie ta łydka boli. Co do pączków, to u mnie miała piec teściowa, ale uznała, ze jednak nie będzie kiec, tylko kupi...i już powoli zbiera się do mnie, by wszamać je przy kawce :) . Muszę ogarnąć trochę mieszkanie...chce mi się "nie" :) Któraś pisała, że brakuje jej jeszcze m.in. spirytusu. Nam położna mówiła, że już się od niego odchodzi, że lepiej używać takiego specyfiku w sprayu, podobno pępek szybciej się goi, oni w szpitalu to polecają i stosują. Jak znajdę jego nazwę to wkleję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×