Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Kasiek- dzieki za info;) ja jakos szczegolnie nie przepadam za Walentynkami. badka- w podobnej jestesmy sytuacji. NA allegro nie mam co kupowac, bo i tak jak kupujemy to z jego konta i nic by nie wyszlo z niespodzianki. Tak sobie mysle i na pewno mu kupie ptasie mleczko, bo uwielbia a tak to jeszcze sie zobaczy, bo jak sie dowie, ze gdzies dalej wyszlam to bedzie zly. Co do sexu, mam krotka szyjke, Mala jest ponoc nisko, ale gin. nie zabronil nam sexu. Jest tylko jedno ale, hmm ze sie wyraze w ten sposob- jak sie akcje przeprowadzilo do konca w, to po kilku godzinach (nie wiem, czy to przypadek) mialam bole kregoslupa i skurcze wiec po tym przypadku koniec wyglada roznie;) Problem byl ostatnio- bardziej sie nameczylam niz mialam przyjemnosci, bo mi brzuch przeszkadzal i pomyslalam "ostatni raz", no ale coz.. wyszlo inaczej i trzeba jakas pozycje wymyslec, zeby to facet popracowal. Po 38. tc to juz niech sie dzieje co chce:) Ale wiecie co... w pierwszym trymestrze, to mialam taka chcice, ze hoho, ciagle mi sie chcialo no ale kiedy to bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minea777 to juz koncowka ciazy wiec leki nie powinny miec wplywu na Maluszka, On powinien byc juz bezpieczny, dbaj o siebie a DZidzius bedzie spokojny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gołąbki już w garnku, kapustki mi nie starczyło i na obiad dodatkowo mielone:-) Teraz zmykam sie pouczyć żeby trochę odpocząca później sprzątanko, chyba znów nabrałam sił:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jak kupujecie przez allegro paczki to je przy kurierze sprawdzacie ??? czy nie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja musze jechac do jakiegos centrum handlowego po spozywke bo jutro tłusty czwartek :> i mam zamiar pierwszy raz w zyciu zrobic sama faworki :) ciekawe czy mi wyjda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka23- ale mi smaku narobilas, kurcze... z tego wszystkiego to moze jutro zrobie buraczki czerwone zasmazane albo szpinak...sama nie wiem jeszcze, o przypomnialo mi sie, ze M mial dzis placki ziemniaczane zrobic :) kurcze ale sie rozpisalam dzisiaj, a ide prasowac dalej i nie zasmiecam juz :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikadddd ja sprawdzałam wieksze przesyłki takie jak szklany stolik, odkurzacz i rowerek dla chrzesniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki. Ja dziś mam strasznego lenia, nic mi się niechce, Julka mi zasnąć nie dała takie tańce wieczorem uprawiała, że nawet strony do spania nie mogłam obrać ;) Co do testu to ja też mam heh chyba się go szybko nie pozbedę - leży sobie w szafce ;) Oj dziewczyny mi też się sexik marzy... ostatnio to chyba w listopadzie było, potem ciągłe infekcje, a teraz jak podczas badania zaczełam krwawić to lekarka mi powiedziała, że no niestety ... "nic tam mam nie wkładać" ;P Dziewczyny jutro tłusty czwartek, macie jakieś przepisy na pączki? tylko u mnie z pieczeniem średnio no więc takie w miare łatwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika ja nie sprawdzałam nigdy, ostatnio zakupiłam proszek Jelp, wanienke i takie tam rzeczy dla małej, no i po otwarciu okazało się, że wszystko miałam w proszku bo się rozwalił. Pisałam do sprzedającego, a on że mogłam sprawdzić paczke przy kurierze tak więc od tej pory mam zamiar otwierać każdą paczke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najłatwiejszy przepis na pączki - wstajesz rano, wkładasz wdzianko i maszerujesz do sklepu, nabywasz drogą kupna kilka sztuk i po powrocie do domu zajadasz do woli :) mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisipolenta super przepis na pączki :) chyba wypróbuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisipolenta niezły przepis, ja ostatnim razem zamroziłam więc teraz nawet nie muszę wychodzić z domu, tylko trzeba będzie rozgrzać piekarnik:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej brzuszki:) Gwiazdka moja mala w 34 tyg tez ma niecale 2kg i lekarz nie mowil ze malo i teraz nie rozumiem, czy jest to powod do dodatkowego badania? Wogole to co to jest badanie IUGL? Minea, Dziewczyna_Bonda nie wiem jak Wy, ale Ja jestem mega wyczulona na wszystkie zapachy. Dzis spedzilam pierwsza noc w nowym mieszkanku (koncowka roku odebralam w stanie deweloperskim!) i juz jestem u "mamusi" bo mi tam wszystko smierdzi!;) Naczytalam sie o farbach w necie i mam schize:( Mam prawie caly czas pootwierane okna i ogrzewanie na maksa, wiec jak dostane rachunek za gaz to bedzie g**j;) Przestalam czuc farbe to zaczelam czuc meble:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mloda, ten przepis brzmi smakowicie:) Może nawet skuszę się o modyfikację swojego...i spróbuję sama coś upichcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a w jakie mleko najlepiej zaopatrzyc sie na poczatku, gdyby okazalo sie, ze nie mozemy karmic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Wczoraj wypadl mi czop jak juz psialam a dziisaj zrobil sie taki dziwny brzuch u dolu tkai flakowaty, ieciutki nie jest juz taki jedrny i sprezysty czy to znacyz ze zbliza sie porod? PRzepraszam ze tak maecze was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówią, że bebilon jest najlepsze mleko ale to chyba w szpitalu już doradzą :) aida przykro mi niewiem :( a prócz tego coś czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam lepszy przepis na paczki! Nie musisz wstwac, tylko wysylasz faceta z zadaniem zaopatrzenia sie w paczki :)) Aida29 a moze obnizyl Ci sie ten brzuch? Nie stresuj sie a spokojnie poczekaj na rozwoj sytuacji;) (latwo mowic:x)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi też wykryto kurde
pewnie się zbliża ten czas a powiedz na kiedy masz termin porodu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
savanna89 to czy maluszek będzie miał 4000 czy 2800 gr. Nie ma wielkiej różniecy przy porodzie. Ostatnio rozmawiałam z położną i powiedziała, że niektóre rodzą w 3 godziny 4000 g malucha a męczą sie prawie 12 przy niecałych 3000 g. eluśka85 też mam podobny przepis na pączki co Ty. Mój M. wraca rano z nocnej zmiany i zajeżdża do cukierni Kobietki doradźcie bo muszę zdecydować się na szpital a do wyboru mam dwa. Czy lepiej rodzić w takim co przy porodzie będzie mój gin. prowadzący ciążę czy wybrać ten do którego mogę zabrać ze sobą swoją położną. Bo powiem szczerze, że oglądałam porodówki w obydwu i jakoś ochoty nie mam na żadną. Co do walentynek to na pewno wybierzemy sie z M. na lody (to moja propozycja) lub do Greka (to jego propozycja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała, nie dziwie się ze wszystko śmierdzi, ja jak zaglądam do domku, gdzie jest remont, to jest makabra. Mam takiego stresa że szok że nie zdąrza ... nie chce siedzieć z maluszkiem u rodziców M :(:(:( a co do walentynek - idziemy na kolacje, a ja mam już naszykowany prezent i to z grubej rury :) M się wypłukuje z kasy na ten remont, szukuje gniazko, to pomyślałam, że nie ma co żałowac. Dam prezent - poduszkę a w środku będzie niespodzianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tina domyślam się że wielkość maluszka ma małe znaczenie, ale wiesz to jest takie moje "głupie złudne myślenie" :P Jeśli chodzi o wybór szpitala to ja wybrałabym ten do którego mogę zabrać położną gdyż to ona będzie przecież Ci towarzyszyć przez większość czasu. Lekarz jest na końcu (czasem nie zdąży dolecieć :D) albo przy komplikacjach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba tez bym wybrala szpital ze swoja polozna- i zgadzam sie z przedmowczynia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, ty mówisz o talii? Ja nawet i tym nie myślę ;) Ale już niedługo, jak nasze maleństwa wyskoczą znów będziemy super laski, prawda dziewczyny? Ja właśnie wciągnęłam maleńkie pudełeczko lodów bakaliowych - ależ mi się ich chciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisipolenta nie kuś, zjdałabym takich lodów, ale co tam tyle wytrzymałam to wytrzymam i cztery tygodnie, a lody to akurat na maksa podnoszą cukier:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) Nie odzywalam sie pare dni, bo prawde mowiac zle sie poczulam po tym co sie stalo monice, mialam cisnienie 180/100 i musialam odpoczac ogolnie. Zle spalam i caly czas mialam to w glowie. Dzis bylam na pierwszym KTG w szpitalu w ktorym chce rodzic i bardzo sie uspokoilam, fajna atmosfera, ten sam personel co 4 lata temu. Siedzialam w poczekalnie i sluchalam jak noworodki krzycza i tak mi sie zrobilo blogo.... jutro mam badania krwi a w piatek wymaz. Co do testow to ja tez mam swoje dwa:) Ten z pierwszej ciazy nadal trzymam:) walentynki widze szykujecie...ja nic nie mam dla mojego m, chyba zrobie ciasto w ksztalcie serca, albo dwa, bo synek napewno bedzie zdziwiony ze dla niego nie ma a przeciez tez mu mowie, ze go kocham:) wczoraj odwiedzila mnie kolezanka, ktora nie widziala mnie tydzien i uswiadomila mnie ze baaaardzo sie na twarzy zmienilam. Jak by we mnie cos wstapilo, zaczelam sprzatac itd zeby zostawic dom w porzadku jak pojde do szpitala:) A na wizycie w poniedzialek gonka pochwalila mnie ze nic na wadze nie przybralam. Cos pisalyscie o wadze, moja mala miala 2700 w 32tyg i byla ponad norme:) jej a ja zapomnialam ze jutro tlusty czwartek , fajnie ze przypomnialyscie. buzka w brzuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×