Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

coś urywa... wąchania dziecku??Wątpię .Więc poczekaj z szaleństwem....i później zaszalej z fryzurką :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Blask, jasne ze poczekam wole nie truc dzidzi :) jak tam samopoczucie dzisiaj??? U mnie bez zmian nadal zero dolegliwosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie było by nawet gdyby nie te zawroty głowy--potworność :( czasem brzusio cycuchy już nawet są oki przyzwyczaiłam się :D:D czasem dokucza mi ból krzyża ....ale da się znieść :) dla dzidziusia wszystko :)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie plecy bola ale jak zadlugo leze haha, bo dzisiaj wstalam z lozka dopiero o 12 hahaha musialam poleniuchowac. Bol brzuszka juz mi prawie przeszedl takze jest ok a cycuchy to norma tez juz sie przyzwyczailam. Podobno jak sie spi w staniku to troche pomaga i piersi beda jedrniejsze, tak powiedziala lekarka mojej kolezance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aninesia
czesc dziewczyny..... tez miałam termin na marzec, ale poroniłam ... proszę WAs, pilnujcie wszystkiego... zgłaszajcie lekarzowi wszystkie dolegliwości... pisze żeby wam pomóc. sama strałam sie pół roku o dziecko a teraz je opłakuje.. powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aninesia współczuje :( trzymaj sie dzielnie Ja farbowałam włosy 2 dni temu.W kazdej ciazy farbowalam wlosy i mam zdrowe dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aninesia wspolczuje calym sercem :( Slyszalam ze niektore dziewczyny normalnie farbuja wlosy, ale chyba jednak nie bede farbowac i poczekam jak bedzie to bezpieczniejsze dla dzidzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki moje powiedzcie do kiedy sa takie pobolewania brzucha? Mnie wzięło teraz na gazowane i mój mąż biegnie po Fante heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aninesia
dzieki dziewczyny... z tym farbowaniem włosów to nie wolno do 12 tygodnia a później już spokojnie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy niech robi jak uważa.Ja sobie nie wyobrazam chodzic z odrostami.W ciazy tez musimy dbac o siebie.Ale to moje zdanie jestesmy dorosle i kazda robi jak uwaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figleaves mnie jeszcze czasem pobolewa brzusio ale juz znacznie mniej niz wczesniej, do tej pory ani razu nawet no-spy nie wzielam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba z aduzo mysle o tym najgorszym,bo gdy szłam do pracy to juz myslami bylam w pracy i tam nie mialam czasu pomyslec o bolu. Musze sie zrelaksowac jakos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez duzo mysle o tym zeby nic sie nie stalo, takze chyba musimy troche dac na luz i zrobic cos przyjemnego zeby oderwac mysli od najgorszego i wierzyc ze wszystko bedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam Fante która ma ochote :) Ja chyba musze pracowac caly czas,nadgodziny bede brac hehehe bo wtedy nie boli mnie.Teraz pobolewa mnie lewy jajnik. Ech zmieniam temat ... Macie moze jakas stronke,na której sa opisane ile mm ma w danym tygodniu?Musze poczytac o czyms przyjemnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figleaves, mnie tez pobolewa brzuch a potem przestaje. Dodatkowo strasznie boląmnie mięśnie-pleców i nóg-dziwne! Nie schizuj-brzuch może bolec, oby nie tak, jak podczas @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elakl, z tego, co wiem, to można farbowac włosy, ale tylko preparatem ziołowym-chemicznymi po 12 tyg. A..., współczuje bardzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elak Dzieki wow już jest w ulubionych :) 🌻 lulu u mnie ten ból taki chwilowy,ale bede starala sie myslec pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slodkich snow dziewczynki :) Buziaki dla was i w brzusio :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za odpowiedzi :) mierzyłam sobie temperaturę wczoraj wieczorem i było 37,2 a dzisiaj rano mam 37 :) w owulację mam zazwyczaj 36,6-36,8 a przed 36,0-36,2 więc jest obiecująco :) Elakl co do farbowania włosów, to można w każdym czasie ciąży, ale ważne żeby farba była bez amoniaku, ja osobiście polecam loreal casting, farba nie śmierdzi, a wręcz przeciwnie-ładnie pachnie :) jest jej dużo, więc nawet na długie włosy do połowy pleców spokojnie starczy jedno opakowanie, dołączona jest też odżywka 40ml do użycia na kilka razy. Najtaniej można ją kupić w rossmannie ok 17zł, w innych sklepach dochodzi nawet do 26zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za odpowiedzi :) mierzyłam sobie temperaturę wczoraj wieczorem i było 37,2 a dzisiaj rano mam 37 :) w owulację mam zazwyczaj 36,6-36,8 a przed 36,0-36,2 więc jest obiecująco :) Elakl co do farbowania włosów, to można w każdym czasie ciąży, ale ważne żeby farba była bez amoniaku, ja osobiście polecam loreal casting, farba nie śmierdzi, a wręcz przeciwnie-ładnie pachnie :) jest jej dużo, więc nawet na długie włosy do połowy pleców spokojnie starczy jedno opakowanie, dołączona jest też odżywka 40ml do użycia na kilka razy. Najtaniej można ją kupić w rossmannie ok 17zł, w innych sklepach dochodzi nawet do 26zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim mamom:-) Właśnie powoli zbieram sie do gina. Mocno trzymajcie kciuki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Odnośnie tabelki to ostatnia @ miałam 27 maja. Do tej pry nie wiem jak to się stało, że jestem w ciąży bo kochaliśmy się w dni niepłodne :) Ale widocznie tak miało być. Tym bardziej cieszymy się z mężem, że wszystko w porządku z nami :D Natka 3-mam kciuki za dzidzie :) Mi lekarz powiedział, że nie potrzebował testu z krwi bo widać, że jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🌻 natka trzymam kciuki i zdaj relacje :) Ja czuje sie dzis dobrze,nawet bardzo dobrze bym powiedziała :) Bola mnie strasznie piersi,ale w staniku nie czuję tego bólu. Poza tym mam pytanie jaka pijecie herbatę? Ja uwielbiam zielona ,ale czy mozna ją pić w ciazy? Zaczęłam pic melise i mietową herbate. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim! (ja pije earl grey ale bez kofeiny:) Ciągle nie moge sie przyzwyczaić do tej myśli, że jednak się udało!! Pozdrawiam Was , lece teraz do pracy, zajrzę wieczorem co tu naskrobałyście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babeczki witajcie z rana :) Mnie dalej mdli i wiecie co jak chodze i cos robie to jest ok a jak siedze w pracy przed kompem to czuje się okropnie. Własnie byłam dzis na badaniu TSH bo prawdopodobnie ważne. ja tez pije herbatke mietową ze swierzej miety ,od kawy i czarnej herbaty odrzuciło mnie okropnie i ryby....pod kazdą postacią mniam mniam:) Natka odezwij sie po badaniu !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny. Idę sobie śniadanko zrobić.Zauwazyłam,że u mnie głód przychodzinagle.To znaczy nie czuje się głodna a za chwilę czuje taką pustkę jakbym cały dzień nie jadła. Odrzuciło mnie od kurczaka za to ryby i kwaśne bym jadła i jadła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny:) Ale mnie dzisiaj mdli :O Aż mi słabo od tego kręcioła :O Macie jakiś sposób na to ,,cudowne,, uczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×