Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Czesc dziewczyny :) Mam nadzieje ze mozna sie dolaczyc do marcowych mam ? Test robilam tydzien temu i wyszly 2 grube wiec wyglada na to ze w marcu sie cos wykluje :) Chyba w marcu - wiecej okaze sie w srode u lekarza bo wg okresu nie moge liczyc ... bo go po prostu od porodu jeszcze nie mialam (mam 10 mies synka :) ) Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja witam:) dzis u mnie leniwa niedziela mezusia nie ma, sama w domu jestem a za oknem wietrzenie i deszczyk kropi wiec zrobilam sobie sniadanko i mule przed telewizorem:) chyba tak caly dzien spedze:) jesli chodzi o samopoczucie, to w dalszym ciagu nic, zadnych mdlosci, ale poczytalam topik lutówek2010 i tam bardzo kiepsko, wiec mysle, ze to mnie niestety nie ominie, tylko teraz troszke za wczesnie. karro witamy! szczesciara z Ciebie:) super! pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie! My dzis świętujemy 3 urodzinki synka :) Tort zrobiony,wszystko przygotowane na przyjecie gosci :) Urodzinowe party odbeda sie najpierw w naszym domu pozniej zabieramy sie wszyscy do wesolego miasteczka :D Wszystko ładnie,pieknie gdyby nie moje mdlosci.Nie daja mi spokoju i strasznie mecza :( Już nie wiem co mam jesc by mdlosci ustapily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mi sie wydaje ......że
Figle o jak miło :):):) Wszystkiego naj naj naj dla synka :)🌻 i wspaniałych urodzinek :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mi się wydaje ... że .... dobrze Ci się wydaje ;) Dziękuje w imieniu Łukaszka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Pogoda u mnie dziwna. Robi się ciemno i pada a zaraz potem, wychodzi słonko. Nie wiadomo czy się ruszać z domu czy nie. Zrobiłam pranie, Kubas powiesił, wszedł i zaczęło padać, więc biegiem zbierać... Tak więc leżymy do góry tyłkami a raczej brzuchami po obfitym, niedzielnym obiadku:) Jutro wraca moja córcia z obozu, starsznie się steskniłam i nie mogę się doczekać. Bidulka jedzie i jedzie, już od wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ciągle mule przed telewizorem, jakos sie zmusilam do obiadku, bo niezbyt mi pachnial jak juz byl gotowy:) na maxa leniwa niedziela:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie w weekend jakos nas mniej. Mdlosci nadal mecza do tego zgaga:-( Gratulacje dla nowych Mam a w szczegolnosci mamie blizniakow:-) Miłego wieczorku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaam wieczornie :) Muszę wam powiedzieć,że mnie choroba rozłożyła.Mam straszny katar.Kicham ppraktycznie ciągle i boje się,ze dzidzie narusze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dużo słyszałam o świńskiej grypie :( w moim mieście było kilka przypadków.Nie mam temperatury tylko kicham i smarkata jestem :( Już chyba z ,,tone,, chusteczek higienicznych zużyłam :( Dobranoc uciekam do łóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po weekendzie:) No dzis jestem pierwsza!! Jak samopoczucie babeczki???? ja dalej mam mdłosci i zaczynają mnie drażnic zapachy ,np.nie moge zniesc zapachu mizeri i wogóle swiezych ogórków i wogóle w biurze mi smierdzi juz nie wiem jak wietrzyc!! Powiedzcie mi dziewczyny czy juz brzuszki widać?? Pytam bo slub mam 12 wrzesnia i niekórzy mówia ze jeszce nie bedzie widac....Teraz mam wieczorem tylko delikatnie wzdęty ale to jeszcze troche czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, no ja dziś czuje się fatalnie - wczoraj czułam się super bo wstałam po 11 i chyba przespałam te poranne mdłości. Ja już przytyłam 1,5 kg chociaż praktycznie nic nie jem bo cały czas mi nie dobrze ;( dziś idę do lekarza wiec się pewnie dowiem większych konkretów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny ;) ja dziś nie mam na szczęście żadnych objawów ani mdłości ani tym podobnych :) pogoda za oknem piękna słoneczko, ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Wlasnie sie obudzilam i chwilowo nawet dobrze sie czuje. Nikamo mysle ze brzuszek bedzie naprawde nieduzy, chociaz znam jeden przypadek w ktorym przyszla mama w czwartym miesiacu miala brzuszek naprawde spory ale pewnie dlatego ze tylko w brzuszek jej weszlo. Odkrylam ze na mdlosci pomagaja mi gumy mietowe. A ta herbatka imbirowa jest skuteczna? Figleaves kuruj sie zeby szybko wyzdrowiec. Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochaniutkie a jak u Was z cerą bo wczoraj zauważyłam, że moja jakaś dziwna. Nie jest gładka w dotyku tylko jakaś porowata szczególnie na policzkach i czole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Kobitki Ja od rana na nogach....męza do pracy wyprawiłam,poszłam do lasu z psem bo mam blisko a później na zakupy :):) Teraz robię gołąbki:D:D:D życzenie mojej połówki:) Czuję się nawet ale strasznie mi przeszkadzają zapachy:mięso..jeśli ktoś wypije piwo niech do mnie nie podchodzi ..masakra:D Tak ogólnie czuję się świetnie :) Czasem mam ciągoty na bleeeee bywa cóż ... Ktoś pytał się o cerę u mnie jak na razie ok. Co do brzuszka mąz wczoraj stwierdził ,że może jest taki sam ale jakiś bardziej okrągły ..... Ja tam nie wiem nie lubie patrze na swoje sadełko:D:D:D: Pozdrawiam , będe zaglądać w przerwach między gotowaniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam szcześliwie zafasolkowane :) Postanowiłam się do Was przyłączyć żeby mieć z kim wymienieniać się aktualnymi spostrzeżeniami. :) Przygarniecie mnie? :D Moj stan aktualny: - 6 tydzień - nabrzmiałe i wrazliwe piersi (leci mini siara przy naciśnięciu) - brzuch mi sie poważnie zaokrąglił (!!!) ( albo wzdecia albo przez to ze płaska na brzuchu zawsze byłam ;) - wymiotów brak ale za to ścisk w gardle i nadprodukcka śliny. Fuj! - cere mi szlag trafia..zaczynam wygladać jak nastolatka ;P - zwiększone pragnienie... - ....i zmeczenie. - biorę 1X1 luteinę pod język ( jestem po poronieniu ;( ) Wizyta u lekrza dopiero 04.08. ..... bo na urlopie. A jak u WAS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babki:) No właśnie cera... Pierwszy objaw mojej ciąży. Chyba z tydzień przed terminem @ byłam wysypana jak małolata, co wcześniej się nie zdarzało. I tak mi zostało, jedne schodzą, następne się pojawiają. Brzuszek, hmmm chyba nie, a może? Jeden guzik w spodniach muszę odpinać bo wtedy mi lżej:) Blask mniammmmm, ja się zbieram żeby zrobić i jakoś mi nie idzie, albo mi niedobrze , albo coś innego. Uwielbiam gołąbki!!! A ja, po wczorajszym obżarstwie zaplanowałam makaron z serem:) I czekam z utęsknieniem na moją córcię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzikowo zapraszamy :):):):) Hymmmm trzeba by pouzupełniać tabelkę...bo w między czasie przybyło nas :):):) ahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blask :) gołąbki :) przez ostatni tydzień jadłam dzień w dzień taką miałam ochotę :) a teraz znów mi smaka narobiłaś ;) :) Fajnie że jest nas tak sporo ciężarówek ;) ;) oby było jeszcze więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana. Niedawno wstałam,pospało mi się trochę ;) Mdłości męczą,katar również :( Gołąbki tez bym sobie zjadła,ale do garów to ja się nie nadaje.Wszystkie zapachy mnie drażnia.Moja mama teraz przejeła kuchnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wyliczyłam sobie ostatnio że to chyba 4-ty tydzień, ale teraz jak weszłam w informacje o ciąży tydzień po tygodniu to pisze coś takiego np. - 4 tydzień ciąży (2 tydzień zapłodnieniowy) - 6 tydzień ciąży (4 tydzień zapłodnieniowy) i szczerze mówiąc troche sie pogubiłam... jak wy to liczycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W necie jest wiele kalkulatorów porodu i wszedzie ci wyjdzie inna data porodu.Lekarze obliczaja tak od daty ostatniej miesiaczki dodaj 7 dni odejmij 3 miesiące i dodaj 1 rok.Dla przykładu ja miałam ostatnią @ 10 czerwca i termin mam na 17 marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×