Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

nie mam wagi w domu, ale widzę,że przytyło mi sie już, tymbardziej będzie ciężko,że miesiąc temu zakończyłam odchudzanie (zgubiłam 10kg) a teraz wcinam znowu chleb, słodycze , wiec ta waga zaraz szybko poleci w górę.. wogóle jakoś brzuch na dole mam tak mocno wywalony, nie wiem może w drugiej ciąży to normalne? też tak macie? NICK...................WIEK..........OST @......TERMIN..........SKĄD Blask....................24...........19.05..........27. 02................. Qanchita..............26------------24-0 5-------..27/28.02. ......... Majek123..............24............21.05.........28.02. . ...Zakopane karolajna..............29............21.05.........28.02.. ...ok Wrocł Nikamo74..............35............26.05.........01.03. .. .Rzeszów. Mała Ewa..............33............22.06..........01.03.....Gdań sk MaKaReNa-23-----....23............21.05..........01.03.. . ............. savanna89............20............26.05..........03.03. .....Chorzów anecia i olcia .........27............30.05..........04.03.....Kraków SZCZĘŚLIWA..........28...........30.05...........05.03. ..Szczecinek ja-mala-ja.............38............31.05......... .06.03. ............. joanna84..............25............31.05...........07.0 3..Wrocław Kas1ek.................26............27.05...........07. 03.....Szczecin lulu2008................31............25.05..........09. 03....Warszawa michalka25............25............1.06............11.0 3.....Midleton mysikrólik.............34............02.06..... ....10.03.. .............. natka23...............23............30.05...........10.0 3....Włocławek motylek_85...........23............06.06..........12.03 ........K-ce/M-ce Krismam...............34............06-06..........14.03 ... ............ LATTE MACCHIATO..26........... 08.06 ........ 16.03 ... ok.Wawy figleaves..............30............10.06..........17.0 3.....Gloucester Mamulka28............28............10.06..........17.03. ....lubuskie kubasia................38.............09.06..........17. 03......Szczecin elakl....................27............11.06..........18 .03. ............... Izabell1982...........26.............11.06..........18.0 3........Londyn madzikowo............25.............11.06..........18.03 (?)......Katowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo74 - też wcinam arbuza, jest teraz pyszny i słodki mniaaaam idę chyba na spacer z moim synkiem, bo w domu mysli mnie zaraz zamęczą miłego dnia i uważajcie na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę byc tabelkową :D Dziewczynki musimy trzymac się razem i nie myslec o najgorszym.Ja sobie zaraz wkrecam i szukam czegos nie tak w sobie. Mi tez brzuch wywaliło.Nawet wciągnąć sie nie da.A zapomniałam dzis mi się śniło,że mam blizniaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje drogie, ja też objadam się arbuzami, praktycznie co drugi dzień połówka z mężem na spółkę. Mdłości nadal nie mam i bardzo się cieszę, chociaż dziwnie czytać, że prawie wszystkie macie. Czasami robi mi się rano niedobrze to wtedy zjadam pomidorka i wszystko wraca do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lily- trzymam kciuki za CIebie, abys jak najszybciej odzyskala usmiech na twRZY DZIEWCZYNY- powiem wam ze z tymi mdlosciami to ciekawa sprawa, ja rowniez takowe posiadam, a jest to dziwne bo w 1 ciazy nic takego nie mialo miejsca, czulam sie swietnie, a teraz mdlsci mnie trzymaja wlasciwie caly dzien, m pomagają gumy mietowe, arbuz.... kochane trzymam za nas kciuki bardzo mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w dwóch poprzednich ciazach nie wiedzialam co to mdlosci :) Czulam sie swietnie z roznica,ze z córką miałam apetyt na słodkie z synkiem na kwasne,pikantne,ostre :) Teraz zupełnie inna ciąża. Własnie wróciłam z dziećmi z wesołego miasteczka by przestac się dołowac i wyjść do ludzi.Czułam się dobrze a teraz po powrocie do domu znów czuje mdłości. Chyba się wyprowadze na dwór :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w dwóch poprzednich ciazach nie wiedzialam co to mdlosci :) Czulam sie swietnie z roznica,ze z córką miałam apetyt na słodkie z synkiem na kwasne,pikantne,ostre :) Teraz zupełnie inna ciąża. Własnie wróciłam z dziećmi z wesołego miasteczka by przestac się dołowac i wyjść do ludzi.Czułam się dobrze a teraz po powrocie do domu znów czuje mdłości. Chyba się wyprowadze na dwór :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w dwóch poprzednich ciazach nie wiedzialam co to mdlosci :) Czulam sie swietnie z roznica,ze z córką miałam apetyt na słodkie z synkiem na kwasne,pikantne,ostre :) Teraz zupełnie inna ciąża. Własnie wróciłam z dziećmi z wesołego miasteczka by przestac się dołowac i wyjść do ludzi.Czułam się dobrze a teraz po powrocie do domu znów czuje mdłości. Chyba się wyprowadze na dwór :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry dziewczyny cos mi się zawiesiło i wysłałam 3 wiadomości :) zaraz zgłosze by usuneli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jak zwykle wieczorowo. lilly white...kochana bardzo, bardzo mi przykro!! (*) dla Twojego Aniołka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie standardowo jak przez ostatnie 5 dni miedzy 7-8 bylo bleeee oj a caly dzien sie czuje jakbym cos miala w gardle oj porazka. Jak tam wieczor???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że mdłości nas twardo trzymają... Ech, ja oprócz tego jestem słaaaba, że ledwie czasami chodzę... Wy zajadacie arbuzy a mi dostarczono do domu lody czekoladowe z bitą śmietaną, truskawkami i malinami:D Teraz mnie mdli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elakl musisz do suwaczka dodac http... bo nie mozna kliknac i zobaczyc Twoje malenstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figleaves dzieki nawet nie zauwazylam ze czegos tam brak haha mam nadzieje ze teraz dziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No teraz to sie juz poznałam z Twoja fasoleczką :) Powiedziala do mnie ,,ciociu,, ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a teraz witam wszystkie nowe marcówki. mamulka28 ja tez mam brzuch taki wydęty i to tez moja druga ciąża, tak jakbym ciągle chodziła na maxa najedzona:) dodaję kolejne przekąski do listy zwalczającej mdłości, dzis mi pomogly: chrupki typu cheetos (serowo - keczupowe), chrupki o smaku pizzy, mus cytrynowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Izabell :) Ja własnie jem tosta z samym pomidorem. Czuje sie jakbym na diecie była,ale nic innego nie przełknę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izabel1982 (moja rowiesniczko) ja tez sie tak czuje jakbym miala wydęty brzuch, moj mezulek sie ze mnie smieje, o w 1 ciazy brzuch zaczal mi rosnac po 15 tygodniu, a teraz jestem w 8 a brzuch mam wydęty, ze spodni nie dopnę, no i zastanawiam sie czemu tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe aneta i olcia no wlasnie u mnie to samo! jakby co najmniej czwarty miesiąc:) dziewczyny powiem Wam ze troche sie kamufluje ale tak naprawde to bardzo sie boje, zeby tym razem wszystko bylo z ciążą i dzidziusiem w porządku:( mam takiego stracha wewnętrznego i nie potrafię się do konca zrelaksowac. Mowi się, że najcięzszy okres to do 12 tygodni, ale wiem, ze pozniej rowniez nie ma spokoju:( wracam z pracy i próbuje sie zrelaksowac, ale nie potrafie, tak jakos trzęsę się w środku no i nic z tego. Jak ktoras ma sposob na relaks to prosze mi tu sprzedac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie ja tez mam juz brzuszek i tak sobie mysle ze to jeszcze za wczesnie na taki brzuch ja wygladam jak w 3 misiacu albo 4 a nie w 6 tyg ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabell kazda z nas ma to samo.Ja również nie moge sie zrelaksowac.Mam czarne scenariusze i zajmuje sie wtedy czyms by nie myslec.Najgorzej jak boli brzuch :( wtedy leze i mysle ... Niby ciąza to najpiekniejszy okres w zyciu kobiety ja tak nie uwazam :( ja w kazdej ciazy mialam nerwy,stres,obawy. No,ale cóż chcieliśmy trzecie i musi byc dobrze.Dzieci sie mna opiekuja,mówią do brzuszka ,,do duszka,, bo tak nazwał mój synek nasza fasolke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do brzuszków to mi tez wywaliło,ale wygladam jakbym przytyła.Nie nosze paska,bo mnie uwiera i cisnie.Postawiłam na luzy ;) podejrzewam,ze z koncem wakacji bede juz chodzic w ciazowych spodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kolezanka przyslala mi dzisiaj zdjecia swojego brzuszka ona jest w 5 miesiacu a jej brzusio jest niewiele wiekszy od mojego normalnie szok. Tylko ze ona zawsze byla szczupla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elakl bo my moze mamy blizniaki ;) Ja uciekam spac dobranoc,do sklikania jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale bym sie nie zdziwila u mnie to bardzo prawdopodobne, w mojej rodzinie jest duzo blizniakow, nawet moj brat ma parke hahaha ale by bylo :) Dobranoc Figleaves :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez uciekam do lozeczka. Do jutra dziewczyny. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Kilka dni mnie nie było a widze ze jest nas coraz więcej! Powiem wam ze jak czytam co sie u was dzieje to znow zaczynam sie martwic, bo u mnie oprocz bolacych piersi i zmeczenia (ostatnio spalam 13 godzin i rano wstalam zmeczona) nic sie wiecej nie dzieje. Wszystko jem, nie mam zadnych smakow, nic mi nie smierdzi, nie mam mdlosci, nie mam zgagi... juz caly internet przeszukalam - wszedzie pisza ze kazda ciaza jest inna, ze to normalne, ale ja glupia sie schizuje ze cos jest nie tak. No nic musze sie zbierac do pracy miłego dnia wam zycze. No i w koncu wkleje moj suwaczek bo ostatnio zapomnialam zeby go zrobic:) [url=http://www.suwaczki.com/]http://www.suwaczki.com/tickers/0d1yw1d3o22yw2tg.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×