Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

olena :) natka - wczoraj robiłam obciążenie. Dzisiaj wyniki po godz. 16. Odbiorę dzisiaj albo jutro. Sama jestem ciekawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja nie mialam planowanej cc,czyli dyche musze sobie postawic:) olena-jasne,ja tylko tak pisze co mysle. nastawiona jestem jakos negatywnie na ta cala skorumpowana kampanie reklamowa,ktora to niby dla dobra naszych maluszkow wciska nam coraz to gorsze swinstwa. poza tym-dziewczyny,temat zabkowanie. nie jestem pewna,ale u nas chyba sie cos zaczyna dziac. dziewczyny z innego forum mnie nakierowaly na zabkowanie,jak pisalam o moim malym. od wczoraj placze,a raczej skamle,piszczy...nie moge go niczym uspokoic,tylko na rekach sie uspokaja i pochlipuje sobie. albo skok rozwojowy,albo zaczyna sie cos dziac z zebami. zajzalam mu do buzi i ma nierowne te dziasla. probowalam mu tam pogrzebac palcem,ale scisnal szczeki-ugryzl mnie. mamuski starszych dzieci-jak to jest z tym zabkowaniem. moj maly do tego strasznie sie slini od jakiegos czasu no i te piastki..non stop trzyma w buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka- odebrałam wyniki. na czczo - 83 po 1h - 80 po 2h - 81 jakieś niskie .. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saskiana co do ząbków: Z mojego doświadczenia: najpierw dziąsło jest rozpulchnione-miękkie. Jak już ząbek się przebija to jest ciemnoczerwone az sine...Wtedy dziecko najbardziej boli. Slinienie się to słaby objaw-mój synek slini sie od roku cały czas tak samo-tzn. bardzo;-) Więc po tym trudno zgadnąc. A co do porodu to mam zbyt złożony przypadek, rodziłam z oksytocyną, rozwarcie szło szybko a przy 9 cm odkleiło się łożysko i cc. Dochodziłam do siebie długo i z gorączką ale nie dziw bo anemia po kwotoku-tutaj moja forma nic nie mogłaby pomóc. Ale za to niedawno zbadałam krew. W dwa miesiace hemoglobina mi wzrosła z 8,1 do 13,3-twarda jestem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badka trochę niskie rzeczywiście, ale to chyba norma, tyle że nie wiem jakie są normy po 1h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też robiłam ostatnio morfologię i wyniki mam idealne, a straszyli, że przy karmieniu będzie gorzej niż w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...............skala ..................sportsmenka................ badka.............4........................ nie........................ mala_31...........5.........................nie.......... .............. wazka85...........2/3......................nie........... ............. marcellina.........2.........................nie..........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny dopisalam sie do tabelki porodow. co do zabkow to nie pomoge, bo my nie zauwazylismy kiedy sie wyzely taki synek nam sie trafil:) w 6mcu mial pierwsze bez zadnych boli ani szczegolnego slinienia. nawet bylismy wtedy w anglii i znajomy wyczail ze ma zeby:) dziewczyny straaaaaasznie mi wypadaja wlosy od 3 dni....macie tak? pamietam, ze po pierwszej ciazy tez tak mialam. okropne, jem witaminy, odzywiam sie dobrze i mimo to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha,dzieki,tzn,ze slinienie sie nie jest zadnym wyznacznikiem. ach,zeby mojemu tez tak sie zabki wyzynaly,marcelina:)zycze sobie tego,bo slyszalam ze zabkowanie jest bardzo przykrym zjawiskiem i dla dziecka i dla rodzicow. na wlosy,moze skrzyp?w tabletkach,szampon. no niby po 3 msc od porodu to norma-u wiekszosci kobiet,ze wlosy wypadaj... o matko,jeszcze to mnie czeka!wypadanie wlosow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi no a ja tez to zauwazylam kiedy to w raczkach malej po pare igielek zostaje:) na szczescie mam gestawa czupryne ..wogole to tez musze sobie kupic witaminki ... dziewczyny jestem w szoku bo mala od 14.15 do teraz non stop spala, jedzonko i dalej kima nie mowiac juz o tym ze szymek tez 2 h przespal :classic_cool: ale tak to jest z kiedy malo co do roboty jest to oni spac beda w najlepsze a jak musze cos naskrobac , sprzatac itp. to harcuja hehe teraz oboje bajki ogladaja:P zaraz M wroci z pracy , zje obiadek i mnie odciazy w noszeniu malej :P a co a ja sobie chyba jajecznice z kielbasa na kolacje zrobie..sama nie wiem co bym zjadla:( ten moj porabany apetyt wogole to Saskiana zaczyna mnie martwic..odezwij no sie kobietoooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saskiana mojemu mlodemu zeby wychodzily bez jakichkolwiek ceregieli, goraczki marudzenia czy np. nadmiernego slinienia...zawsze uwazalam ze slini sie normalnie jak na niemowlaczka..slina dla nich to cos nad czym dopiero co ucza sie panowac, tak samo nad jej polykaniem;) wiec tez uwazam ze to nie musi byc wyznacznik wychodzenia zabkow... ciekawe jak to bedzie z Amelka ale mam nadzieje ze tak jak z Szymkiem..oby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny nareszcie miałam czas żeby posprzątac w zdjęciach. Tyle czasu mi to zajęło:-( że zgubiłam link na wywoływanie zdjęc przez allegro. Pomóżcie, jak by któraś miała link do tego sprawdzonego fotografa co kiedyś podawałście to bym była wdzięczna. Do Badki zauważyłam na n-k że pochodzisz z Lubartowa, ja pochodzę z Radzynia Podl.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NaNaNaNaNa : ja urodziłam się w Parczewie lubelskie rządzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj 1967 Fajne dziewczyny z tego lubelskiego:-) Moja ciocia była dyrektorką podstawówki w Parczewie. Nazwisko miała na G.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NaNaNaNaNa : w Parczewie nie mieszkam od matury...to już kawałek czasu jeśli zwrócisz uwagę na nick:D ale moja mama tak,więc odwiedzam miasteczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze lubelskie rządzi na topiku...Ja tez sie dołaczam jestem z Łukowa...Pozdrawiam... Moja Marta juz spi,a Maja oglada swoja ulubiona bajke na dobranoc (Niedziewiedz w duzym niebieskim domu) i tez zaraz lulu idzie...Wiec kawalek wieczorku mam dla siebie...Dzisiaj nawet pedicure sobie zrobilam troche zeby sie dowartosciowac:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saskina pisałam ostatnio, ze lekarz powiedział mi o ślinieniu, że to nowa umiejętność:-). U nas umiejętność połykania śliny, a raczej jej brak napędziła nam niezłego stracha, Piotruś się nam zakrztusił i nie mógł złapać oddechu, myślałam że mi serce wyskoczy:-( W czym kładziecie Maluszki do spania? Ja do tej pory zakładałam body i półśpiochy, ale zastanawiam się czy mu nie za ciepło i dziś położyłam go w bodach i skarpetkach żeby mu stopy nie zmarzły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie: dziecko do jakiego czasu nosi rozmiar 68? Mam ślub siostry we wrześniu i zastanawiam się czy ubranko takie oficjalne - typu garniturek :) na 68 będzie dobre na dziecko 5 miesięczne. Dajcie znać. Proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka-nie bylo mnie pare dni i mi umknal twoj post. piszesz,ze to nowa umiejetnosc:)no to juz jestem spokojna:) moj tez czasem sie zachlysnie jak robi grrrrrr ,potem ma czkawke i placze. ja klade malego jak jest chlodniej w pajacyku,a jak cieplo to w samych body-bez skarpetek. czasem tez w body i spiworku,bo sie wtedy nie odkryje.a koldre to czasem sobie wykopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garniturek będzie za mały...mój syn ma już wszystkie ubranka w rozmiarze 68 na tzw.styk dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goyek a jakie ? dawaj linka bo też mam upatrzone na allegro garniturek na 68 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór! Dziewczyny jestem w szoku bo dziś mój syn znowu był spokojny podczas kąpieli!!! Najwidoczniej wkładanie go do wanienki najpierw na brzuszek jakoś pozytywnie na niego wpływa. Dzięki Ważka za dobrą radę :-) Jak na razie działa. Dalej będę go obserwowała i może w końcu będzie spokój podczas kąpieli :-) Zaczęłam pomalutku czytać Wasze wcześniejsze wpisy. Ale tego jest!!! Ważka a mam do Ciebie pytanie, ponieważ pisałaś coś o przesunięciu i usunięciu i że dziecko usunięte może płakać cały dzień - wklejam tą wypowiedź: "co do 'przesuniecia' w to wierze...jesli dziecko jest USUNIETE to nozki mu sie z raczkami nie zlacza(lokiec i kolano zbliza sie do siebie) ..dziecko usuniete moze plakac cale dnie ..." - możesz mi wytłumaczyć o co chodzi, bo jestem bardzo ciekawa a pierwszy raz spotykam się z takim określeniem. No i mam do Was wszystkich prośbę: znacie może jakieś ćwiczenia na brzuch - żeby spalić poporodową oponkę, ale żeby to nie były ćwiczenia na bazie brzuszków??? Bardzo boli mnie kręgosłup gdy robię brzuszki i nie chcę go jeszcze bardziej obciążać a jakoś inne ćwiczenia nie przychodzą mi do głowy :-( Będę wdzięczna ze wszelkie sugestie. Słodkich snów dla Was i Waszych maluszków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×