Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

wazka - nie rozumiem o co Ci chodzi ? Pod Twoim adresem nie napisalam nic obrazliwego, wiec dlaczego sie unosisz i jestes dla mnie nie mila ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zona ginekologa Ty to masz fajnie mąż ginekolog w domku ehh ;) pewnie każde zmartwienie lub dziwne uczucie może od ręki racjonalnie wytłumaczyć przetłumaczyć :)super zazdroszczę :) i jeszcze nam tu pomagasz wyjaśniasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola nie martw się mi też się takie coś przydarzyło przy pobieraniu, miałam być do 12;30 na czczo i niestety zemdlałam:(Będzie dobrze w pon pobiorą Ci jeszcze raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem to az za dobrze ;) czasem on bardziej przejmuje sie jakims drobnym objawem, ktory dla mnie jest juz rzecza normalna. Ale z drugiej strony staram sie nie wiedziec wszystkiego, jesli rozumiesz co mam na mysli, czasem dobrze jest, zeby niektore sprawy pozostaly tajemnica lekarska. Mam tylko problem z porodem, jakos nie mam ochoty rodzic w towarzystwie wszystkich kumpli mojego meza :) Wczoraj byli u mnie na urodzinach a dzis wkladaja mi glowe miedzy nogi :D Do ginekologa jezdze do innego miasta i tam tez bede rodzic, chyba ze wszystko odbedzie sie tak szybko, ze czasu nie starczy to bedzie porod domowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zona ginekologa wywnioskowalam, ze nie przeczytalas wszytskiego dokladnie, o forum ciaza obumarla napisal calkowicioe ktos inny czego juz nie doczytalas wiec po co sie sama bulwersujesz? i o co tobie chodzilo z tym cukrem? czy tam twojemu mezowi hehe ja tutaj nikogo nie bede bronic , niczyjej strony nie bede trzymac ale bede robic tak jak uwazam za sluszne, a to ze agneska napisala o swoim poronieniu nie znaczylo ze sie tym szczyci bo o czym tu niby pisac!!! widac tylko to ze miejsce jest dla szczesliwych a jesli sie cos stanie to won ze dwora ...tak to wszytsko odebralam niestety raz sie jest pod wozem a raz na wozie....i nie kazdy chyba o tym wie...i nikt tutaj nie kaze sie kazdemu martwic bo to logiczne , zamartwiac sie bedziemy wszytskim przez cale zycie...byle z rozsadkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzonaaa
jedna drugą nakręca i po co to wszystko???? wystarczy być obiektywnym jak wazka i nieo barczac hurtowo winną osoby, która wcale nie zwiniła!!!! kamila mówi moze troszke chaotycznie, ale nikogo od samego poczatku nie obraziła a słowa figleaves uważacie za na miejscu? to ona skierowała zagrożone bądź też stracone ciąże na "ciąża obumarła" TO JEST W PORZĄDKU? nie zamydlajcie ocsu i nie szukajcie winy w dziewczynie, która tak naprawdę jej nie ponosi, szkoda tylko,że tylko jedna osoba- wazka jest fer i nazywa rzeczy po imieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola nastepnym razem powiedz pani, ze zle znosisz pobieranie krwi i fiknelas juz na podloge i popros zeby Cie na lezanke polozyla - jezeli nie daj Boze masz znowu zemdlec to lepiej dla dzidziusia jak bedziesz lezala niz jak masz sie przewrocic. Wez sobie tez cos slodkiego, jakiegos batonika czy czekolade i zaraz po pobraniu krwi sobie zjedz : cukier = energia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żona ginekologa rzeczywiście głupia sytuacja z tymi kolegami męża, nie dziwię się, że chcesz rodzić w innym mieście;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczka przyjazna
oto cytat z poprzedniej strony Kamili ,,Tak dokladnie mam opisywac swoje mysli obawy na "ciaza obumarla" i nie tylko ja inne tez bo my takie z problemami w ciazy nie jestesmy tutaj mile widziane Tylko zeby te madrale same nie dlugo nie musialy tam pisac smutne ale prawdziwe i moze sie przydarzyc kazdej z nas w kazdym momencie To jest prawda i rzeczywistosc i ten kto o tym glosno mowi jest nie mile widziany i karza mu sie wynosic Ja juz raz mojego Aniolka stracilam ,mam nadzieje ze tym razem bedzie ok ale zyje realiami i mysle tez o tym najgorszym bo to ze raz juz przezylam nie oznacza ze juz nigdy wiecej,, No sorry,ale zyczy tamtym dziewczynom by poronily.A to ,ze kamila poronilas jestes sama sobie winna.Nie bede tu wypisywac,bo sama wiesz najlepiej co robilas.Nie bede ci smrodzic,bo sama na forum opisalas jak nie dbalas o tamta ciaze i przestan sie wymadrzac,bo twobie do dojrzalosci daleko a smarkulami wyzywac kogos jak sie tej osoby nie zna na tyle to brak taktu.Oj dziewczyny nie bede po niczyjej stronie,ale szlag mnie trafia gdy czytam wypociny kolezanki,z ktora wczesniej pisalam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka ja CIe bardzo przepraszam jezeli tak odebralas moja wypowiedz ! Absolutnie nie mialam na mysli tego, ze jest to forum dla szczesliwych, chodzilo mi jedynie o to, ze w takich sytuacjach czlowiek - przynajmniej ja - odbiera to bardzo "do siebie" i zaczyna sie martwic. Ja okropnie wspolczuje tej kobiecie, nie wyobrazam sobie jak mozna sie w takiej sytuacji czuc. Nie chcialam ani jej ani Ciebie urazic ! Odnioslam sie tylko do tego co pisala Kamila na temat innych zlozyczacych jej osob a tego co sama napisala - odebralam to jako grozbe ! Jeszcze raz bardzo Cie przepraszam jezeli ton i tresc mojej wypowiedzi Cie obrazil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pomarańczka przyjazna
zuważ może obiektywnie - że słowa kamili były odpowiedzią na słowa powiedziane wczesniej, przez jedną dziewczyne i nie mieszaj w koncu tu- bo cały czas o niej piszesz- a nikomu krzywdy nie robiła, a czy dba o siebie to tylko jej sprawa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczka przyjazna
figle cos tam to napisala co napisala,ale wyjasnila ze to bylo do Kamili.Przeczytalam uwaznie i wyjasnila dokladnie o co jej chodzilo. znudzona a czy to ty nie jestes Kamila bym sie nie zdziwila bo ten sam blad ortograficzny robicie przy tym samym wyrazie :) za kazdym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zona ginekologa
masz proste rozwiązanie - nie zaglądaj na forum i wogóle to netu i tv, bo życie jest życiem i zawsze dzieje się coś złego, wiec po co miałabys sie zaraz zdenerwowac i dziecko stresowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki dajcie już spokój ten konflikt ciągnie się kilka stron nie warto go przenosić na kolejne, żadnej z nas nie jest to potrzebne teraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczka przyjazna
To poczytajcie wszystkie posty Kamili i same zobaczycie ze pisze raz tak raz siak i nie wiadomo do konca o co jej chodzi.Doslownie jakby pisaly dwie roznie osoby.Takie moje spostrzezenie.Ja najpierw przeczytalam kilkanascie stron wstecz a teraz postanowilam napisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzonaaa
dyskusja jest zbędna- uważasz ze figlea mogła wysłac dziewczyne w ciązy na topik ciaża obumarła??? tymbardziej jak pisała to do kamili- to jest to wstretne i obrzydliwe życzyc komuś tego topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znudzona staram sie byc obiektywna i zapewniam cie ze nikomu nie mam zamiaru wlazic w dupke ::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczka przyjazna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczka przyjazna
ty kolezanko przeczytaj dokladnie,po co na tym forum pisac objawy poronienia by co przygotowac sie/Nie rozumiem jaka kobieta chce sie przygotowac do poronienia?Objawy moze poczytac w necie,ale po co sie zamartwiac.Zerknij=cie na lutowki tam dziewczyny nie pisza o objawach poronienia.tez zle sie czuly dziewczyny,ale nie opisywaly tragicznych sytuacji bo po co.A tu panuje ciagle smutna atmosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzonaaa
wazka i to się ceni SŁOWO DO PRZYJAZNYCH POMARańczek I JESZCZE JAKICH TAM ZAUWAŻCIE, ŻE TO WY OD POCZĄTKU MIESZACIE, PRZYSZŁA DZIEWCZYNA NA TOPIK I NIE ROBI NIKOMU KRZYWDY- TO WY CIA GLE PISZECIE I PODJUDZACIE JAKA TO ONA NIE DOBRA- AZ TAK NIE MACIE W ZYCIU NIC INNEGO DO ROBOTY??? JAK TYLKO PILNOWAC JEJ? pozwólcie,że dziewczyny z marcówek beda sobie tu pisały i same decydowały czy ona komus robi krzywdę- jak widac to tylko podjudzaczom zależy na rozpadzie tego topiku a nie samej kamili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do zony ginekologa - tej pomaranczowej - jejku zaraz wyjdzie, ze mam schize i pisze sama do siebie :D:D:D oczywiscie, masz racje w tym co piszesz ! Nie powinno sie samemu nakrecac ! To tak jak bys osobie chorej na raka puscila Philadelfie, jak bys komus przed zwykla operacja wyrostka robaczkowego opowiedziala historie, ze siostra twojej babki ze strony styjecznego wujka wlasnie podczas takiego rutynowego zabiegu umarla. Albo jak bys komus kogo boli glowa opowiedziala o tym, ze czytalas o kobiecie ktora bolala glowa i okazalo sie ze miala 3 guzy na mozgu .... rozumiesz ?! Niepotrzebne nakrecanie w i tak stresowej sytuacji !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczka przyjazna
No dobra cieszcie sie ciaza,ale znim cos napiszecie przeczytajcie dokladnie posty wczesniejsze.Bo kazda wypowiedz jest wczesniej czyms spowodowana.Nic nie jest bez przyczyny,ale kolezanka Kamila mi sie nie podoba,jej posty swiadcza ze nie jest osoba godna zaufania i dla waszego dobra nie podawajcie jej adresow meilowych,NK cy gg bo syfu wam narobi. Spokojnej ciazy wracam na swoj watek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczka przyjazna
znudzonaa moze i racja,ale czy to po przyjsciu tu kamili nie zrobil sie tu ... nie ciakwa atmosfera? Niech kazda sobie sama odpowie na to pytanie.Nie koniecznie na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zony ginekologa
ale czy ty nie rozumiesz,że dziewczyny piszą tu o życiu swoim, a nie historyjki jedna baba drugiej babie.... a z twoich słów wynika, ze takie co to mają problemy z ciążą powiny zamilknąć i nie burzyć kolorowego świata tych przechoddzacych ciąże LIGHT może stwórz własny topik - marzec 2010 wstęp tylko dla mam z książkowo przechodzących ciąże i nie bedziesz miała zmartwień,żze ktoś bedzie coś wspominał o bólu , cieprieniu czy nie daj boże poronieniu - chociaz to i bez objawów moze niestety przyjsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zona ginekologa ok ja tez przesadzilam bo z tym cukrem to chyba ci o te moje napady glodu i omdlenia chodzilo? zle zrozumialam, juz tyle jadu w ludziach ze sama czasem zle cos odbieram wybacz... a co do odczuc to naprawde, przeczytawszy cos badz obajrzawszsy nie musisz sie zamartwiac, musisz myslec pozytywnie, ja ogladam rozne programy z czasem przykrymi sytuacjami ale coz takie jest zycie i trzeba zyc nadzieja ze bedzie dobrze bo musi byc...co nie mowie ze masz sie katowa, ale powiem ci ze w pierwszej ciazy bylam bardziej zmartwiona jak teraz , zamartwialam sie o pierdoly teraz podchodze troszke z dystansem co nie znaczy ze mniej kocham badz mniej o siebie dbam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy gadacie
na czarno tylki lizecie a pod pomaranczowym nikiem piszecie co was boli.Falszywe wszystkie !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojojojojo
o i tu musze potwierdzic to co pisze kolezanka powyzej ! Na topiku o mamuskach z niemiec Kamila wymienila sie z dziewczynami profilami na nk a potem kiedy zaczela sie z nimi klocic wklejala co chwile tutaj linki do ich profili ! Jedna nawet straszyla naslaniem skarbowki bo kobieta sobie na boku dorabia i nieopatrznie sie Kamili z tego zwiezyla ! A tak poza konkursem to zastanowcie sie czy to wszystko nie jest troche smierdzaca sprawa ? Gdyby Kamila byla taka cacy to dlaczego tyle ludzi ma o niej zle zdanie ? Dlaczego dostala bana ? Przeciez nie trzeba byc Holmesem zeby dodac 2+2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×