Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Mamuśka to najprawdopodobniej infekcja idz do gina da Ci globulki i będzie ok:) Mnie to męczy od początku ciąży , biorę globulki i jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro nie znasz to po co
15:24 [zgłoś do usunięcia] zona ginekologa Kamila, nie znam Cie i .... w sumie bardzo sie z tego ciesze !!! Pisalas, ze ktos Ci tam gdzies zyczyl poronienia - przykre - ale przeczytaj to co napisalas na poprzedniej stronie !!! Pozwole sobie wkleic ten fragment : "Tylko zeby te madrale same nie dlugo nie musialy tam pisac smutne ale prawdziwe i moze sie przydarzyc kazdej z nas w kazdym momencie...." Jak mozna to rozumiec ? Teraz to TY zyczysz/ straszysz inne forumowiczki ! Wiec w czym jestes lepsza od tych, ktore Ci tego zyczyly ??? Wiesz wydaje mi sie, czytajac Twoje wypowiedzi, ze sama prowokujesz takie sytuacje i wcale sie nie dziwie, ze innym puszczaja nerwy i palna takie czy inne zdanie. Wiesz, ja zazwyczaj robie tak, jak ide ulica i widze podejrzane towarzystwo, badz osobe ktorej nie lubie, to przechodze na druga strone i udaje, ze jej nie widze ! Jezeli Tobie to towarzystwo tu nie odpowiada a na innym forum jestes mile widzianym gosciem to po co sie meczyc, po co denerwowac, dala bys sobie spokoj i idz tam gdzie Cie lubieja i rozumieja ! Wydaje mi sie, ze kazda ciezarna kobieta - obojetnie czy jest to jej pierwsza czy pietnasta ciaza, czy jest prawidlowa czy zagrozona - podswiadomie sie martwi, martwi sie czy wszystko bedzie oki, wiec po jakiego grzyba wywolywac wilka z lasu ? Spodobalo mi sie to forum, bo sa tu kobiety, ktore przezywaja to samo co ja, maja jakies tam problemy w pracy, nie moga zniesc zapachu bigosu lub perfum, maja mdlosci i co chwila biegaja do klopa - tez tak mam, ale kiedy czytam niektore wypowiedzi, a szczegolnie te napisane z dowcipem mam wrazenie, ze to wszystko nie takie okropne, ze skoro ma sie jeszcze na tyle sily zeby zartowac to znaczy, ze ze wszystkim mozna sobie poradzic ! Nie lubie czytac o poronieniach - szczegolnie teraz kiedy sama oczekuje dziecka, nie lubie bo to dziala na mnie deprymujaco i wzmaga moj strach a nie sadze, zeby bylo mi to teraz potrzebne. Fakt, wszystko sie moze stac ale po co o tym za wczasu myslec !!! Mam nadzieje, ba wierze w to, jestem przekonana, ze w marcu 2010 jedna po drugiej bedziemy tu oglaszaly narodziny naszych kochanych, rozowych i zdrowiusienkich bobaskow - czego zycze sobie i Wam ! Po co ja zaczepiasz i bagno wypisujesz ,kogo obchodzi twoje zdanie skoro nie znasz to jakim prawem osadzasz ? A gdzie sie ta najwazniejsza podziala ,namieszala potem na pomaranczowo pisze a teraz co wstyd pod swoim starym nickiem pisac bo sa jeszcze kobiety ,ktore jednak stwierdzily ze to nie kamila winna a ona sobie myslala ze zabawe sobie urzadzi ,figlaves jestes dokladnie zywym chodzacym przykladem polaka na obczyznie do kolezanki masz pretensje a nie warta jestes swieczki wstysd wstysd wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co w tym dziwnego
pytanie do dowodów ... Kto chce wiedziec jak wygląda poronienie?Chyba ktos taki jak ty.Chcesz sie dowiedziec to idz na ten dzial i poczytaj sobie a nie tu atmosfere psujesz.Ktora ciezarna czyta o poronieniach,ktora chce wiedziec i po co to cieszcie sie z kazdej chwili a nie drastycznymi sytuacjami. Koniec tematu kazda z nas ma swoj rozu i nie jestesmy tu by oceniac.Ja w tym nic zlego nie widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z boku stojaca
Najlepiej jest nasyfic a potem w dluga ,dziewczyny pisaly o tym i tamtym o obawach i radosciach jedna nie wyrobila i kazala isc na "ciaza obumarla" Figlaves czy jak jej tam zamieszania narobila i teraz cicho jak mysz pod miotla siedzi ,po co komu ten cyrk ,po co komus pisac gdzie ma isc i gdzie pisac moze ty figlaves tez powinnas na "ciaza obumarla " pisac a nie kamili kazac jej ciaza zywa i nawet fote wam wkleila ona juz swoje dziecko widziala a tobie figlaves na mozg wali bo nie widzialas i juz schizijesz i jej zazdroscisz czy co .Idz ty do tego gina nie zydz zaplac i ci nerwy puszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka synuśka
dziękuje michałka za szybką odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kolezanki
i co w tym dziwnego czytalas topik ze sie udzielasz ?wiesz o co wogole biega ?kamila napisala ze ma sny koszmary niby nic dziwnego bo wiele ciezarnych ma a kolezanka figlaves ja na "ciaza obumarla "wyslala po co jej tam isc co maja sny do ciaza obumarla ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i zeby bylo jasne
pisala tez wczesniej Agneskapinezka tez byla marcoweczka i niestety ja nieszczescie spotkalo i opisala to dziewczynom tutaj a figlaves jej na to wklejam 19:43 [zgłoś do usunięcia] figleaves Nie wierze,ze dziewczyny,które poroniły będą nadal się tu udzielać.To dla nich wielki ból gdy zajdą w kolejną ciąże przyjdą ,pochwalą się ale nie beda na biezaco podczytywac co tu piszemy,bo bedzie im serce sciskac. Kamila przestań filozofować,bo każda chce przetrwać te najcięższe ,pierwsze tygodnie ale po co się dołowac. Wspieramy się,ale im czesciej bedziecie pisac o snach tragicznych to gorzej dla innych bo beda schizowac. Przestańcie mysleć o najgorszym.Cieszcie się ciążą i zobaczycie,ze to bardziej pomaga.Pozytywne myslenie to pół sukcesu. bedzie chciala to bedzie sie udzielac nie to nie jej sprawa po co taki syf pisac dziewczyna ze swiaza rana a ta jej jeszcze dolozyla ,co to za babsko chore jakies czy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zony ginekologa
i wszystkich innych ,ktore sie udzielaja na pomaranczowo i czarno tak sie zaczelo teraz poczytajcie i zastanowcie sie kto jest tym zlym i kto wam tak pieknie topik zasmiecil i urzadzil . Kamila pisala posta do Agneskapineska chciala ja podniesc na duchu bo sama przez to przechodzila nic tam zlego nie napisala i nikogo nie obrazala a wasza wspaniala FIGLAVES tak ja pojechala CZY TERAZ WAM WYSTARCZY CZY DALEJ NIE JAZYCIE TRZEBA WAM JAK MALYM DZIECIA W PRZEDSZKOLU TO ONE SZYBCIEJ POJMUJA 18.08.2009] 17:13 [zgłoś do usunięcia] amila220579 Hej Dalej mnie pobolewa brzusio ale to chyba nic zlego ,mam taka nadzieje . Aby do piatku agneskapineska kochana 3 miesiace zleca jak nie wiem ,ja prawie 6 tg na @ po zabiegu czekalam potem kolejne 6 tg i juz mozesz sie starac ja w lutym 17 mialam zabieg a w czerwcu sie udalo i 2 krechy byly i modle sie do Bozi aby tym razem mi moja kruszynke tutaj na ziemi zostawila bo jednego Anioleczka juz mam Do pomaranczowej kolezanki wiem wiem sama tez jestem pomaranczowa Nie ma regoly i ostrzezen przed poronieniem jedna kobieta przezywa to bez objaw inna ma silne bole i krwawi Ja mialam tylko plamienia ,dostalam tabletki bralam niby bylo ok w 7-8 tc dzidzia miala tylko 7 mm i gin mowila ze jakas malutka jest ,ale nic trzeba bylo czekac ,tydzien pozniej przestalo jej bic serduszko Nic mnie nie bolalo nic totalnie nic ,tylko mialam same czarne mysli ,czarne sny nic nie pomagalo wszystcy mowil bedzie dobrze ,ja czulam i wiedzialam ze nie bedzie nie moglam przestac o tym myslec i nie pomagalo wmawianie sobie ze bedzie dobrze . Maz po wszystkim powiedzial tylko ze tez mial jakies zle przeczucie i caly czas mu sie myslalo i bal sie ze dzidzius bedzie chory 15 02 niedziela przed poniedzialkiem i usg w nocy powiedzialam tylko do meza bo juz nie wytrzymalam nie umialam tego dusic w sobie ze czuje ze jutro 16.02 serduszko nie bedzie bilo Nie pisze tego zeby wam strachu narobic ale kiedys gdzies wyczytalam i wiem ze to jest prawda takie cos sie czuje ,ale to sie czuje tak naprawde To ze sie boimy i myslismy jest normalne tamten strach jest inny i nie przypisujcie teraz nic do siebie bo z wami jest napewno wszystko ok i z naszymi fasolkami tez ,serducha im bija i juz niedlugo zobaczymy to na kolejnych usg a obawy sa i beda az do konca Tez sie boje i mam schizy ,to objawy zanikaja to to i tamto i zaraz panika bo raz juz przezyc musialam ,ale tym razem mam inne mysli ,a ze jakies tam sny popiepszone ,ma wiele ciezarnych a w zabobony nie wierze no w kota czarnego tak Dziewczyny nie stresujmy sie bo to nie dobrze dla malenstw 17:16 [zgłoś do usunięcia] kamila220579 Zjadlo mi K to bylam ja 17:16 [zgłoś do usunięcia] figleaves Może przestańcie już schizować,dołowac się,mysleć o najgorszym. Proponuję zmienic temat i piszcie może o przyjemnościach czyli (wyprawka,zakupy ,wózki itp Córeczka 13.03.2000 3800g 57cm Synek 19.07.2006 4100g 59cm http://babystrology.com/tickers/baby-ticker- glass.swf?parent=Sylwia&year=2010&month=3&day=16&babycount=1 http://lbdf.lilypie.com/2fcup1.png 17:23 [zgłoś do usunięcia] rundelduda Spanie zupełnie mi się rozregulowało... Jak wyśpię się w dzień, to w nocy się nie chce, a jak w nocy się nie wyśpię, to chodzę do tyłu. Dzisiaj trochę posprzątałam, ale od tego schylania odezwały mi się zatoki Nie chcę brać przeciwbólowych, więc zasnęłam na siedząco. Trochę przeszło, ale załapałam takiego niechcieja, że obiadu chyba nie będzie Mąż miał wcześnie dziś wrócić więc liczyłam na niego, ale szef znalazł mu dodatkowe zajęcie tak szybko nie wróci ....ale muszę coś zrobić dzieciakom! Córeczka 17.07.2005 42tc 3260g 57cm Córeczka 21.05.2007 42tc 3730g 54cm Maleństwo 08.03.2010 17:43 [zgłoś do usunięcia] kamila220579 Ja napisalam bo ktos pytal ,podzielilam sie swoimi przezyciami i nie chodzi mi o straszenie i schizy moze innym to pomoze zeby sie nie dolowac Ja wiem tylko ze tym razem bedzie dobrze ,a to ze sie boje jest jak najbardziej normalne i ma kazda przyszla mama Bedzie dobrze a przezyciami mozna sie podzielic 17:51 [zgłoś do usunięcia] figleaves Ja uważam ,że przezyciami mozna sie podzielic w temacie ,,ciąża obumarła,, poza tym każda wie,że jeśli są bóle,plamienia to do lekarza się idzie bo to są pierwsze symptomy ciązy zagrożonej. Córeczka 13.03.2000 3800g 57cm Synek 19.07.2006 4100g 59cm http://babystrology.com/tickers/baby-ticker- glass.swf?parent=Sylwia&year=2010&month=3&day=16&babycount=1 http://lbdf.lilypie.com/2fcup1.png KRZYCZE BO CHCE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!! rzadko tu piszę ale czesto zagladam, zawsze pomagało mi ze sa osoby które w tym samym momecie przezywaja dokładnie to samo co ja... no i co? juz nie ma co czytac... po co wogóle ktos porusza temat pani K? to wszystko przestaje miec ses..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila zasluzyla sobie
gdyby nie figlaves sama bym jej dokopala a teraz mam to gdzies bo tu ciagle bedziecie pisac pod czarnym slodzic a na pomaranczowo smrodzic.Dlatego spadam stad i piszcie w tym balaganie falszywych bab.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WYZYGAC SIE
NA WAS NIE WARTO MOZE ZALOZCIE NOWY TOPIK MARCOWECZKI -ALE TYLKO Z ROZOWA CIAZA INNYM WSTEP WZBRONIONY ZADNYCH PLAMIEN ZADNYCH BOLI ZADNYCH OBJAWOW KOLOROWE GAZETKI I PIEKNE 9 MIESIECY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozemy przeniesc sie na bloga albo gdzies gdzie nie bedą miały wstępu osoby niepożądane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, dla mnie to już za dużo. Życzę wszystkim bezkonfliktowej ciąży i jak najmniej bolesnego rozwiązania. Żegnam Panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie da sie czytac w ogole:-/ ignoruje te pomarancze ale to wiekszosc tekstu od nich, zaraz mnie szlak trafi:-/ a DOWCIPY super, eM tez sie smial:D a mi chyba sie zapalenie spojowek przyplatalo :-/ kurde..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy Wy dziewczyny nie widzicie,że własnie tym co sieją zamęt - zależy na tym,żeby rozwalić nasz topik- tak jak to sobie założyły...więc prosze bądźcie tymi inteligentnymi, nie dajcie się prowokować, nie reagujcie, nie odpisujcie na zaczepki pomarańczowych- to w końcu im się znudzi, bo ktoś ignorowany nie bedzie przecież wkółko pisał sam do siebie...nie odchodźcie i piszcie o swojej ciąży jak dotychczas :) pozdfrawiam wszystkie mamuśki serdecznie...po co ta zawiść w ludziach i jakaś zazdrość? czy co...ale nieważne :) Moje maleństwo się rozwija i to jest NAJWAŻNIEJSZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie dziewczyny, co kilka godzin zagladam tu z nadzieja ze juz nikt sie nie kloci i nie ciagnie tego wszystkiego a jednak nic z tego. Milego dnia zycze, szkoda bo fajnie tu bylo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto co znalazlam
oto co znalazlam na smietniku : 08:06 [zgłoś do usunięcia] bardzo proszę tak ładnie Witam Bardzo ładnie proszę o usunięcie Kamili , bądź zablokowanie jej adresu IP. Powód??Bardzo prosty z miłego i fajnego forum zrobiła istne pastwisko swoich gierek.Dzięki niej wiele dziewczyn zrezygnowało......... Miały dość jej !!! Ta intrygantka potrafi zniszczyć każdy fajny i miły topic. A chyba nie o to na cafe chodzi ??!!!Prawda. Dziękuję .Pozdrawiam. http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4120166 &start=2910

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kooorwaaa
ale syf i gnojowka.....wchodzic sie nie chce bo wali na kilometry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalka25 - a dziś czuje się nienajgorzej :) rano musiałam brać nospe..ale cały dzień był super. Jakoś tak fajnie mi zleciał dzień. A co do plamień, czy upławów- bo już sama nie wiem jak to nazwać to cały dzień nic a na wieczór znowu..albo pojawią się rano- nie wiem co to jest i skąd się bierze- a to mnie najbardziej denerwuje. Bo gdybym wiedziała,że mam np.kriwaka i to jest dlatego to ok- a ja poprostu nie wiem i lekarz tez nie wie co jest przyczyną- no,ale najwazniejsze,że maleństwo rośnie. Wizyte miałam mieć 4.09 ale chyba umówię sie na piątek by nie czekać tyle w niepewności.. a jak u Ciebie? u Ciebie jakoś tłumaczą te plamienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do wpdaek u gina - to do dziś padamy ze smiechu z naszej cioci..hehe przed wizytą chciała "w owym" miejscu :) popsikać się dezodorantem, no więc wzięła swojej córki, poszła do lekarza, weszła na samolot- a lekarz w śmiech, nie mógł się poprostu opanować-biedna nie wiedziała co się dzieje- a okazało się,że zamiast dezodorantu - wzięła brokat w spreju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie masz honor mamula28
ty tutaj nie pasujesz wczoraj zrozumialas dzisiaj nie ,one takich tutaj nie chca kolezanka przecierz ci napisala a ty dalej sie pchasz nie wstyd ci ,ja bym juz tutaj nigdy nie zagladnela jak by mi ktos powiedzial ze takie z ciaza zagrozona to na topik "ciaza obumarla" ale widze ze wam sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bylo do przewidzenia
Dziewczyny nie poddawajcie sie,ja jestem z mamusek z niemiec,i przyznam szczerze,ze podczytywalam raz na jakis czas,jak sie bedzie zachowywac kamilka,i wlasnie to bylo do przewidzenia,to co sie dzieje.Nam tez chciala zniszczyc topik,pisala pod wieloma wieloma innymi nickami czarnymi i pomaranczowymi,modera zablokowala ja po czesci tyle ile mogla.Teraz robi dokladnie to samo,wypierajac sie ,ze to nie ona:-( Szkoda,ze kobieta w ciazy takie cyrki potrafi odwalac:-( Kamila-daj spokojnie wszystkim zyc,tu sa kobiety w ciazy,w przeciwienstwie do ciebie,dbaja one o ciaze i niechca sie niepotrzebnie denerwowac,ale dopuki ty tu jestes,ciagle beda zamieszki ,tak jak to robilas na naszym topiku. Tak samo uzywala nicka pomaranczowego ojojojojoj ,same bagno pod tym nickiem jest na naszym topiku:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co..słabo się mi robi, ale nie z ciąży tylko jak czytam te kłótnie i brednie. Miałam tego nie komentować i słowa dotrzymam. Jeśli nadal będzie tak,że jak będę zaglądać na forum i najpierw 4 strony czytać pomarańczy i ich kłótni-to więcej tu nie będę zaglądać. Ps. z NK tez się już wypisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ja spadam z tego topiku. Jak będziemy się gdzieś przenośić to napiszcie na n-k bądż gg 11104109 K.N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkie pomarancze
i tysiace czarnych nickow to kamila moze figlaves to tez kamila Zaraz zalozy nowy czarny nick i bedziesz z nia pisac jak z nowa osoba a to bedzie kamila ,wy jestescie wszystkie chore umyslowo a szczegolnie mamuski z niemiec poczytaj to zobaczysz kto tutaj wczoraj zaczol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamula u mnie w końcu wyszło, że mam malutkiego krwiaczka stąd to ostatnie krwawienie, ale wcześniej krwawiłam przez kilka tygodni i gin nie potrafił znalężć przyczyny:( U mnie na razie czysto od niedzieli ale strach został co chwile sprawdzam czy jest czysto taka schiza moja Zaczął mi się 11 tydzień, ,mam nadzieje, że już bedzie tylko lepiej czego i Tobie z całego serca życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×