Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Gość dzieki za o
dlatego nie dalismy kamili konta ,hasla na NK i bloga :D Nie ufamy jej i niech wie o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzonaaa
ludzie skończcie z tą kamilą- naraziła się biedna jakiejś krowie- a teraz chodzi za nią i głupoty wypisuje nikogo nie obchodzi co masz do niej , a oina do ciebie NIE SĄDŹCIE ABYŚCIE I WY NIE BYLI OSĄDZENI Gdyby była taka nie w porządku to przychodząc na inny topik przyszła by pod innym pomarańczowym nickiem i nie przestrzegła przed wami- a raczej tobą, co to ciągle za nia łazisz i piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dajcie juz spokoj, przez to cale podjudzanie zakonczy sie ten topik tylko i wylacznie, jesli ktos chce kogos przed kims ostrzec niech to zrobi raz a dobrze i da juz swiety spokoj, bo czesto juz innym nie chodzi o uchronienioe kogos ale bardziej aby komus zrobic na zlosc badz uprzykrzyc pobyt tutaj a w rezulacie i NAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjejej
widze ze przyjazna pomaranczka to figleaves

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja dodam
ze straszyla(kamila)ze do wszystkich znajomych z nk-na stronce mam z niemiec porozsyla wiadomosci o obrazliwych tresciach. przykre,ale prawdziwe. proponuje ignorowac obrazliwe wpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak chodzilo mi o Twoje napady glodu :D Moja ciaza tez nie przebiega bez powiklan i ksiazkowo .... zadna nie przebiegala ale staram sie nie wplywac moimi przykrymi doswiadczeniami na innych. Nasze problemy z ciazami byly "motorem" dla mojego meza i dlatego wlasnie teraz jest tak dobry w tym co robi i pomaga tam gdzie inni rzucili juz rekawice. Staram sie o tym nie myslec i mysle tylko pozytywnie bo to przeciez najwyzniejsze. Wychodze z zalozenia, ze mamy to czego sobie zyczymy. NIe chce przyciagac do siebie nieszczesc ! A to ze jestem optymista to nie przestepstwo i wcale nie uwazam, ze ktos ma mnie za to negowac ( na pomaranczowo ) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha niestety nie
przyjazna pomarancza to mamusia z niemiec :) ale moge byc filgwes jak chcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zona ginekologa
OPTYMISTA nie bierze do siebie smutków napisanych przez innyh to raczej cz ciebie PESYMISTA hahahhaaaaaaaaaaaa sama juz nie wiesz co mówisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maz po klótni z zona mówi do niej: -Jak umrzesz, to ci kaze na nagrobku napisac: "Tu spoczywa moja zona, wiecznie zimna!" A zona odpowiada: -A jak ty umrzesz, to ci kaze napisac: "Tu spoczywa mój maz, nareszczcie sztywny..." Zona w czasie stosunku pyta sie meza: - A jesli urodzi sie nam dziecko to jak damy mu na imie? Maz bierze prezerwatywe i robi jeden supelek, drugi, trzeci... po dwudziestym mówi: - Jesli sie stad wydostanie to nazwiemy go MacGayver Babci i dziadkowi zebralo sie na amory. Poszli do lózka. Po pewnym czasie dziadek mówi: -Hela, nie wiedzialem, ze jestes jeszcze dziewica! Na to babcia: -Eee tam, jakbym wiedziala, ze Ci stanie to bym zdjela rajstopy no i ktory waszym zdaniem jest najlepszy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do znudzonaaa
powiem krotko - kazdy medal ma dwie strony ! Wiec wszystko to co napisalas w obronie Kamili rownie dobrze mozna obrocic przeciwko niej - gdyby nie robila gnoju nikt by za nia nie chodzil, gdyby nie byla winna nie musiala by sie tlumaczyc ! A takie jak ty, takie popleczniczki Kamili utwierdzaja ja w chorym przekonaniu, ze ma racje w tym co robi bo znajduje u innych poklask !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczescie tylko sciagniete z neta haha dobra koniec koniec koniec sprawa wyjasniona zero zabitych z 5 -cioro rannych nie wqiadomo kto jest winny najwazniejsze skonczyc to bagno i skupic sie na tym co najwazniejsze w tym TEMACIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzonaaa
toże staje w czujejs obronie nie oznacza,że jej przyklaskuje ONA NIEZ ROBIŁA NIKOMU PRZYKROŚCI ani jednym słowem - tylko wy mącicie i napędzacie złą atmosfere, nawet jak coś komus kiedys zrobiła przykrego, nie oznacza to,że zawsze bedzie tak robic - kim jestes i jakie masz prawo bu ją osądzać i nie dac drugiej szansy???? to mordercom nawet dają drugą szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzona to kamila wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znudzona i o tym wlasnie mowie, zeby skonczyc juz ta szopke bo naprawde zaczyna to juz po woli wszystkich irytowac, czytac w kolko o jednym ale czy to kogos obchodzi kazdy ma swoje grzeszki i za nie odpowiadamy, ktos ostrzegl ok ja czy ktos inny wykorzysta to badz nie NASZA SPRAWA KONIEC TEMATU ......................................extra wreszcie moj misio zasnal ehh za to bedzie spal przynajmniej do 19:::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzonaaa
nie jetsem kamilą - i nie siej znowu zametu bo jak widac tylko tobie na tym zależy żegnaj w końcu i wyjdź stąd gdzie nikt ciebie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojojojo
szan to jej dziewczyny daly z 15 ! Tylko ze to tuk niemilosierny i plula na wyciagnieta reke ! Ale milo patrzec, ze sa jeszcze osoby z tak wiara w ludzi - teraz Kamila sie od ciebie nie odczepi, tak jak kiedys od Limes-inferior, nawet swoje dziecko chce nazwac tak jak Limes swoje nazwala ! a tu z mamuskowego topiku : 09:06 To bylo do przewidzenia Patrzcie na marcowki 2100 jak kamilka wylatuje z topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietacie niejaka - Klaudyne - Klaudynke itp. mieszala na prawie kazdym ciazowym forum - moze Kamila to jedna i ta sama osoba ?? hę ?? radze sie zastanowić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzonaaa
masz racje wazka - KONIEC :) Juz nikt mnie nie sprowokuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktos z was grywa czasem w literaki na kurniku? zaraz sobie zagram aby sie odstresowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie no wlasnie
Kamila dostala jeszcze jedna szanse od Boga. Jest znowu w ciazy. Wiec nie ch moze skupi sie na swojej zagrozonej ciazy a nie maci na topikach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzonaaa
ja gram kilkanascie razy dziennie :) tymbardziej teraz jak nie mam co robić, tylko wypoczywam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bosze czy ktos z pomaranczek oprocz znudzonej przeczytal to co napisalam??? wasza soprawa jaka jest KAMILA I SKONCZIE JUZ Z TYM BO MAMY TO GDZIES! czy to jest az tak trudne, i kto tu maci teraz to widac CZARNO NA BIALYM, NO BRAK SLOW PO PROSTU JAKBY KUZWA OD TEGO NASZE ZYCIE ZALEZALO ,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znudzona to dodaj mnie do znajomych, mam niczek wazka24 bez ż tylko wazka24 to sobie kiedys pogramy razem i porywalizujemy hehe ale pamietaj nie placze nad przegrana i nie skacze pod sufit z wygranej, raczej z wygranej z 15 razy pod rzad haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzonaaa
zrobione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dowody prosze
Zeby nie bylo nie domowien bo dalej dziewczyne jedziecie prosze bardzo tutaj jest dowod z wczoraj kto jest winny temu calemu zamieszaniu . 17:51 [zgłoś do usunięcia] figleaves Ja uważam ,że przezyciami mozna sie podzielic w temacie ,,ciąża obumarła,, poza tym każda wie,że jeśli są bóle,plamienia to do lekarza się idzie bo to są pierwsze symptomy ciązy zagrożonej. Córeczka 13.03.2000 3800g 57cm Synek 19.07.2006 4100g 59cm http://babystrology.com/tickers/baby-ticker- glass.swf?parent=Sylwia&year=2010&month=3&day=16&babycount=1 http://lbdf.lilypie.com/2fcup1.png Bo nawet na innych topikach wklejaja i podjudzaja ze to pisala kamila i od niej sie wszystko zaczelo . Dla nie dowiarkow prosze wejsc na stronke 98 marzec 2010 i samemu sobie doczytac .Dajcie dziewczynie spokoj podle zawistne wredne istoty ,pomyslcie ze z tej zawistosci nic dobrego nie bedzie a wy przelewacie wszystkie zlosci na wasze malenstwa pomyslalyscie o tym ,opamietajcie sie i dajcie spokoj albo wszystkie zmienic zawody i w detektywow i sedziow sie bawic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka synuśka
Mam pytanie czy macie upławy?Chodzi o to,że mnie szczypie ... no wiecie gdzie i czy to stan zapalny?Uzyłam tantum rosa,ale za wczesnie na efekt.Czy wy tez macie problemy kobiece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×