Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Megan napisz czy dostałas L4 bo 2 tygodnie dla internisty to długo-może nosem kręcić. Co do nawilżaczy -mam z głowy, u nas jest tak ciepło bez kaloryferów że wcale nie grzejemy. (oprócz łazienki tam jest odkręcony i cieplutko jak w uchu:-) ). A żeby utrzymac do 20 stopni i tak trzeba wietrzyć. Ciepły blok mamy. Olena twardnienia to lekarze zgodnie twierdza że do 10 razy na dobę to norma. Hm ja mam chyba więcej bo za każdym razem: jak się schylam do syna albo go podnoszę albo się zdenerwuję bo akurat ryczy;-) No nic łykam sobie magnez i olewam to. Poprzednio tez miałam twardnienia bez przerwy pomimo fenoterolu a szyjka jak stal i poród trwał wieki. Dziewczyna bonda pytałaś o laktator. Ano nasze matki dawały radę bez niego-więc można. Ale może się przydać w tych pierwszych dobach po porodzie kiedy jest nawal pokarmu a dziecko tego nie sciągnie-woli pospac;-) Później może się przydać jak się ma za mało mleczka, na wywołanie laktacji. No i jak się chce wyjśc z domu i naściągać coś dziecku-to główne zastosowanie. Niestety to czy ręczny czy elektryczny zależy od częstotliwości używania. Jak się raz na ruski rok potrzebuje ciutke mleka to ręczny jest ok. Ale jak ktoś musi godzinami dziennie siedzieć to z ręcznym ręka może odpaść.;-) A róznica w cenie ogromna niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Brzuszki:* U mnie dopiero teraz zaczął padac śnieg, ale od rana trzyma sie mróz -8 stopni:) Dobrze że nie musze nigdzie jechać bo nie wiem czy auto bym ruszyła:P Rano miałam mieć zakładana kablówkę z UPC i niesttey okazał osię ze to nie takie proste więc chyba zrezygnuje z tego i zadowole się osiedlówką:) Coś mnie dzisiaj napadło na gofry więc zrobiłam przed chwila i musż ewam powiedziec ze wyszły przepyszne, takie chrupiące i słodziutkie:) Jak któ¶as ma gofrownice to naprawde polecam bo zawsze miałam problemy z przepisami na gofry a tym razem znalazłam idealny:) Idę właśnie sobie zjeśc z bita smietanką i nutellą:P 3majcie sie cieplutko w te mrozy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dziś małe małe porządki w szafkach bo M. lodówkę wstawiał więc trzeba było górę i dół słupka opróżnić. Za oknem pada śnieg ale jest +2 st. więc długo nie poleży. Nawilżacz powietrza super sprawa, my mamy taki naturalny, akwarium się nazywa. Dobre bo zamiast tv można sobie rybki poobserwować jak np. plują w siebie nawzajem kamiuszkami. Mój bąbelek troche się uspikoił. Mam jakieś 2 dni zanim nabierze sił i dalej będzie kopał całymi dniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam składać tylko szuflady ale się rozpędziłam i złożyłam całą komodę:-) trochę czasu zajęło ale już stoi:-) córka stolarza musi umieć takie rzeczy:-) Lodówka pewnie jutro przyjdzie bo dostałam rano maila że wysłali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uf, odebrałam wyniki glukozy - wyszło po 1 h 117, więc wygląda na to że ok. A żelazo 151, a normy 45- 151, więc wygląda na to że jest ok, nie mam pojecia czemu wczesniej ta ferrytyna wyszła tak słabo ... Nikamo podziwiam że masz tyle energii zeby ćwiczyć, super ! Ja jedynie czasem przypominam sobie o miesniach kegla. A i maluszek tez sie u mnie kręci bo raz kopie mnie przy szyjce a raz pod żebrami, w ogóle aktywniejszy jest w dzień - przynajmniej tak mi się wydaje, bo nie wiem co w nocy porabia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwiazdka a czemu taki problem z UPC ja też mam na 4 stycznia instalacje kablówki i internetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna_bonda dlatego tez pytam:) Z tego co dziewczyny pisza to na poczatek wystarczy reczny, z w razie potrzeby mozna zakupic elektryczny. Ja tez mam lenia i malo co mi sie chce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcielo mi post:( Dziewczyna_bonda dlatego tez pytam:) z tego co dziewczyny pisza to na poczatek wystarczy reczny, a w razie potrzeby mozna dokupic elektryczny. Ja tez mam lenia, czuje sie taka ciezka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja dziś miałam nockę do bani :( . Najpierw nie mogłam zasnąć, zasnęłam coś po 2 giej. Później budziłam się co godzinę. A śniły to mi się takie koszmary, że mam dość. Najchętniej to dziś w ogóle bym się nie kładła spać. Ja dziś czytam o materacach do łóżeczka. Nie wiem jeszcze jaki wybrać. A wy jakie macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, ale jestem zła! nie dojechalam na wizyte do lekarza bo na piechote bym nie doszla po takim dniu jak dzis mialam a samochod nam nie odpalil bo filtr paliwa nawalil i trzeba wymienic heh- to mialabyc tylko kontrolna wizyta u innego gin. i .... mielismy poznac plec - w sumie mezus sie wahal bo miala to byc niespodzianka no i chyba zostanie skoro tak sie stalo. nika34, tez sie tego balam ale na szczescie moja lekarka zna mnie od urodzenia i dala mi L4 do 6 stycznia 2010 wtedy mam wizyte u mojej pani gin wiec pociagne juz do konca :) przy takich warunkach nie ma co ryzykowac - zwlaszcza ze musze dojezdzac 20 km a na dzien dzisiejszy nie czuje sie najlepiej gwiazdkagda, podaj prosze przepis bo mam smaka juz kiedys prosilam jak temat sie rozwinal ale moja prosba zostala przeoczona :( goyek, ja jeszcze materaca nie kupilam bo zrobie to razem z łózeczkiem po nowym roku ale ponoc dobre sa te antyalergiczne gryczano, kokosowo - piankowe o ile dobrze pamietam sa dwustronnne ale dawno patrzylam wiec musze odswiezyc strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olena119 problem polega na tym że nie maja jak podłączyć:( Przyszedł facet i miał podłączyć , patrzy za okno na kable i mówi że niestety ale nie ma zadnego wolnego kabla więc trzeba było by zakładac nowy kabel, zgode na to musi wydac spółdzielnia mieszkaniowa i ona zadecydować czy nowy kabel puszczą za oknem czy przez klatke schodową, koszt takiego montarzu za oknem to podobno ponad 300 zł a przez klatke to ponad 500 zł:( i już mi ise odechciało :( Jeśli chodzi o przepis to : SKŁADNIKI: 2 szklanki mleka 2 szklanki mąki szczypta soli łyżeczka proszku do pieczenia 1/3 szklanki oleju 2 jajka pół szklanki cukru albo więcej jak kto woli:) wszytsko wymieszać mikserem na jendolita mase oprócz białek, białka trzeba ubic osobno a potem taką biane białkową dodać delikatnie łyżką do reszty masy:) i gotowe do smarzenia, smarzyc około 3 minuty na rumiano:) Smacznego:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytjdtydxfhmtx
gwiazdka a na co to przepis ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za przepis, jak bede u rodzicow przez weekend to wezme gofrownice i zaraz wyprobuje przepis, my mamy do d**y bo nie wychodza takie chrupiace - ostatnio musialam sobie kupic z dzemem i bita smietana bo nie wytrzymalam :) ale mi prawy bok wyciska - czuje jakby glowke albo pupcie, ciekawe co tam szkrabek wyprawia w brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na gofry nie umiesz czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby gofry byly chrupiace dodaje sie pol szklanki wody gazowanej zamiast pol szklanki mleka-tak samo do nalesnikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o przepisy na gofry to też czesto mialąm taki problem że albo wychodziły za miękkie albo twarde jak skała:( A ten przepis jest taki super że te gofry wychodza naprawdę pyszne bo chrupiące i lekkie. Smacznego Brzuski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślepoto jedna 111111111111111
ślepoto jedna nie widzisz o której pytała o przepis megan i nie było mowy że to gofry dopiero po tym jak ja zapytałam więc zanim zaczniesz szczekać pomyśl !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na gofry nie umiesz czytać
14:14 gwiazdkagda89 (...)ak któ¶as ma gofrownice to naprawde polecam bo zawsze miałam problemy z przepisami na gofry a tym razem znalazłam idealny Idę właśnie sobie zjeśc z bita smietanką i nutellą(...) __________________________________________________ 18:36 megan990 (...)gwiazdkagda, podaj prosze przepis bo mam smaka juz kiedys prosilam jak temat sie rozwinal ale moja prosba zostala przeoczona (...) ______________________________________________________ jak juz cos to ty czytaj a nie wrzeszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gwiazdka no u nas jest skrzynka na klatce więc chyba nie powinno być problemu, my po spacerze, cudowny jest ten śnieg, trzeba trochę pospacerować inaczej z ciężarówki mały tir się zrobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi nie wiem co jest,ale bym ciagle spala....glukoze mialam ok.80, wiec to chyba nie to....pewnie to, ze snieg za oknami to ja jak kot zwijam sie w klebuszek, w kominku bucha, a ja drzemie:)))moj maluszek tez jakos niemrawy....martwie sie czasami o niego, no ale coz zrobic....czekam na wiztyte u gin, oby czas szybko mijal, buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi nie wiem co jest,ale bym ciagle spala....glukoze mialam ok.80, wiec to chyba nie to....pewnie to, ze snieg za oknami to ja jak kot zwijam sie w klebuszek, w kominku bucha, a ja drzemie:)))moj maluszek tez jakos niemrawy....martwie sie czasami o niego, no ale coz zrobic....czekam na wiztyte u gin, oby czas szybko mijal, buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za podjęcie tematu z materacami, ja jestem na etapie czytania. Cały czas mam kiepski humor...chyba po tej nieprzespanej nocy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podpisuje sie pod kobitki z kiepskimi humorami... ja to mam dzis dola giganta:8ciezko mi sie pozbierac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że kafe szwankuje i że was wywiało :) , jak do tej pory skłaniam się do materaca kokosowo piankowego, ale nie znalazłam jednoznacznej opinii na temat materacy, podobno im twardszy tym lepszy. Znalazłam w necie takie info: "Przede wszystkim powinien być twardy. Najlepsze są materace z atestowanego lateksu lub włókna kokosowego. Lateks to surowiec otrzymywany na bazie połączenia naturalnego mleczka z drzewa kauczukowego z syntetycznym lateksem. Jest to materiał niezwykle trwały i bardzo elastyczny, dzięki czemu dopasowuje się idealnie do kształtu ciała, przy czym jest wytrzymały na odkształcenia. Dzięki systemowi otworów następuje swobodna wymiana powietrza i ciepła, co powoduje, że materac oddycha. Dodatkowo ma właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne, świetnie więc nadaje się dla małych alergików. Włókno kokosowe jest natomiast surowcem w pełni naturalnym, pochodzącym ze skorupy orzecha kokosowego. Ma świetne właściwości termiczne i zapewnia właściwą cyrkulację wewnątrz materaca. Jest przy tym lekkie, przewiewne i antyalergiczne. Poza tym jest bardzo elastyczne, pochłania wydzielany pot i wilgoć panującą w otoczeniu. Włókno kokosowe często spotykane jest w połączeniu z lateksem. Na rynku dostępne są także materace kokosowo-gryczane. Łuska gryczana ma również właściwości antyalergiczne, ponadto wspomaga leczenie wad kręgosłupa i płaskostopia, a także powoduje lepsze ułożenie dziecka. Jest jednak zalecana dla dzieci powyżej 6 miesiąca życia."http://www.baby-shower.pl/NIEMOWLE/Pokoik-maluszka/Jak-wybrac-odpowiednie-lozeczko-dla-dziecka.html Pogadamy jutro. Natka swoją drogą to zdolniacha jesteś z tą komodą :) Megan to kiepsko z tym twoim autem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że kafe szwankuje i że was wywiało :) , jak do tej pory skłaniam się do materaca kokosowo piankowego, ale nie znalazłam jednoznacznej opinii na temat materacy, podobno im twardszy tym lepszy. Znalazłam w necie takie info: "Przede wszystkim powinien być twardy. Najlepsze są materace z atestowanego lateksu lub włókna kokosowego. Lateks to surowiec otrzymywany na bazie połączenia naturalnego mleczka z drzewa kauczukowego z syntetycznym lateksem. Jest to materiał niezwykle trwały i bardzo elastyczny, dzięki czemu dopasowuje się idealnie do kształtu ciała, przy czym jest wytrzymały na odkształcenia. Dzięki systemowi otworów następuje swobodna wymiana powietrza i ciepła, co powoduje, że materac oddycha. Dodatkowo ma właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne, świetnie więc nadaje się dla małych alergików. Włókno kokosowe jest natomiast surowcem w pełni naturalnym, pochodzącym ze skorupy orzecha kokosowego. Ma świetne właściwości termiczne i zapewnia właściwą cyrkulację wewnątrz materaca. Jest przy tym lekkie, przewiewne i antyalergiczne. Poza tym jest bardzo elastyczne, pochłania wydzielany pot i wilgoć panującą w otoczeniu. Włókno kokosowe często spotykane jest w połączeniu z lateksem. Na rynku dostępne są także materace kokosowo-gryczane. Łuska gryczana ma również właściwości antyalergiczne, ponadto wspomaga leczenie wad kręgosłupa i płaskostopia, a także powoduje lepsze ułożenie dziecka. Jest jednak zalecana dla dzieci powyżej 6 miesiąca życia."http://www.baby-shower.pl/NIEMOWLE/Pokoik-maluszka/Jak-wybrac-odpowiednie-lozeczko-dla-dziecka.html Pogadamy jutro. Natka swoją drogą to zdolniacha jesteś z tą komodą :) Megan to kiepsko z tym twoim autem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saskiana, no to witaj w dołowni, ja dziś też nie mogę się pozbierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff to dobrze ze nie jestem sama z tymi dolowaniami, a juz myslalam ze tylko ja taki smutas....nawet mnie swieta nie ciesza:((((ja tam wypartruje bardziej terminu nastepnej wizyty u gin po swietach, niz tych swiat niedlugo brykam do jutra brzuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×