Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

niby są to rozpuszczalne szwy, tak mi położna powiedziała, że same się rozpuszczą , skoro tak mówiła to chyba tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej:) Mamula gratulacje!!! Dziewczyny, tabelka z maluszkami juz dłuższa niż z brzuchatkami:) ojejej co sie dzieje Latte 🌼 ja nadal w dwupaku, troche sie juz niecierpliwie, nigdy nie sądziłam że do terminu dotrwam, a termin za 4 dni... Tak jak Michałka, nie boje sie niczego, ale myśl o karmieniu wręcz mnie przeraża, co to będzie... no i o ewentualnych hemoroidach! nic nie zauważyłam jak dotąd, ale mówicie, że mogą sie pojawic po porodzie, masakra.. ach, pochwale sie, zakupilismy jeszcze taką kołyskę, bardzo jest słodka: http://www.johnlewis.com/230176178/Product.aspx (ta miodowa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczatka:) Mamula gratuluje serdecznie, nareszcie masz swojego Maksia:) Ciekawa jestem jak poszedl porod, bo z tego co czytalam to mialo byc cc ale braly ja skurcze cos. savanna ty wiesz jak urodzila? olena mnie zostal tylko jeden szew, reszta ojuz sama odpadla a rodzilam 2tyg temu:) moge spokojnie skakac przez plotki:). monikadd na moje oko to juz ci sie zaczelo. moze ktoras urodzi 18tego????please, bo mam urodziny wtedy:) michalka ty tez bidulko juz po terminie i nadal nic...ciezko tak czekac wiem, w pierwszej ciazy tak mialam. U mnie karmienie narazie przebiega ok, ale jakos caly czas sie boje ze zaraz mi sie skonczy mleczko i podswiadomie pewnie sama do tego doprowadze, bo wieczorem mam juz raczej malo pelne cyce, a tak bym chciala chociaz 3mce karmic...buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu. saskina a Ty gdzie sie podzialas kochaniutka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się zgłaszam na tego 18 tak mi sie jakoś tak dziwnie (nie wiem jak to opisać) zrobiło jak zobaczyłam tą date i mały mnie kopnął jeszcze :D Strasznie dziwne uczucie ale podoba mi sie ta data.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelina 18 jadę na wywołanie na 16-tą ;) jak sprawnie pójdzie to może uda mi się w ten sam dzień urodzić :) Izabell jesteś dla mnie the best Z takimi przygodami tak daleko dotrwać, pełen szacunek dla Ciebie :) A tego szwa nie będą Ci ściągać? nic Ci nie mówili w szpitalu na kiedy masz się zgłosić? Mamula serdeczne gratulacje!! szybkiego powrotu do zdrówka życzę! Monikaddd chyba wybiła u Ciebie godzina 0 Powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie mam nić przeciwko 18 (tak wychodzi z usg) lub 19 (tak mi sie śniło):) dziewczyny, bolą mnie piersi, szczególnie prawa, tak mnie ciągnie..nie wiem, jak to opisać, nie jest ciepła ani czerwona, żadnych zgrubień też nie czuję...a boli:( i przy tym bólu boli też w dole brzucha...) ciekawe o co chodzi... a malutka się wierci, już nie tak gwałtownie, ale czuję jej każdy ruch... sporo brzuchatek zamilkło, pewnie znów będzie wysyp maluszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamula serdeczne gratulacje, kolejna szczęściara w naszym gronie:-) Co do torby do szpitala to ja mam tak ciężką ze szok a niby nie ma w niej nic co by dużo ważyło no chyba że te sztućce i kubek tyle ważą he he Mi się już kilkakrotnie śniło że rodzę albo że mi wody odeszły ale na snach się kończy widmo porodu i już nie wierzę w to że jak mi się krew przyśni to urodzę he he bo mi się przyśniła kilka dni temu a ja nadal w dwupaku a tak mnie o tym mama i ciotka zapewniały:-) My z mężem za to będziemy zaraz składać wózeczek dla naszego synusia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michałka 🌼 nic nie mówili osciąganiu szwa ani nic. Jak coś sie zacznie to mam przyjechac i oni juz na porodówce mi go ściągną. a tu nic sie nie dzieje.. niewiele nas zostało brzuchatek:) ale nie chce byc ostatnia hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała brzuchatka dostałam tylko czopki scopolan i one raczej spowodowały dla mojej położnej niespodzianki przez cały poród :) no cóż i tak bywa :) a fakt faktem dzień mija za dniem :) sama jestem w szoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupciuszek
zapraszam na aukcje ciuszkow, po moim synku. ciuszki pochodza z domu w kt sie nie pali za zadbane, wyprane i gotwe do wyslania. http://www.allegro.pl/item962616677_paka_dla _chlopca_zestaw_firmowek_next_cherokee.html http://www.allegro.pl/item962626308_sliczne_ spodnie_sztruksy_bojowki_5_10_15_nowe.html http://www.allegro.pl/item962627302_spiworek _pajacyk_spiochy_early_days_nowy.html http://www.allegro.pl/item962628741_zestaw_d la_chlopca_firmowki_nexti_inne_wiosna.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie kupilam sobie jeszcze tych lisci malin, moze to byc cos przyspieszylo....echhhh co tu robic mam pytanie do dziewczyn, ktore juz urodzily...same kapalyscie swoje dzieciaczki? i czy bralyscie do kapieli cos czy maja na oddzialach, i jeszcze pytanko...w jaki sposob sterilizowaliscie np laktakor???maja tam czajniki na oddzialach?jakies pojemniki na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chyba sie zaopatrzę w te liście malin...może pomoże a chyba nie zaszkodzi... Izabell, podpisuję się pod tym co pisały dziewczyny, podizwiam Cię za wytrwałość, cierpliwośći pokorę:) dla mnie jesteś wielka i mamusią też będziesz wspaniałą (po takich przejściach, może być tylko dobrze) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała brzuchatka do kąpieli w szpitalu używali oliatum i my również w domu mamy, wczoraj mały przeżył delikatne mycie a w szpitalu myły go pielęgniarki, co do laktatora niewiem, żadna z dziewczyn która tam była go nie używała, słyszałam tylko, że pielęgniarki mają elektryczne i same go steryzliują. a i co do liści malin może faktycznie spróbuj może mi pomogły hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Właśnie wróciliśmy do domku :) Mieliśmy już wczoraj wyjść ale mały musiał mieć naświetlania na żółtaczkę. Powiem tak poród miałam trudny na oksytocynie bez znieczuleń ani środków przeciwbólowych. Dziecko groziło niedotlenienie dlatego szybko pojawiła się decyzja o cesarce. Tętno małego na ktg spadało. Jak będzie chwila i odeśpie te dni w szpitalu to więcej napisze a i fotkę naszego czupurka dodam :) Wygląda podobnie do małej Ważki tylko w wersji męskiej :D nick............D.P....T.C....poród.....imię..........w aga....wzrost Majek123...10-02.......?......?..........Kacperek ........3210......54 wnika_s ......17.02.....37......sn......Dawidek.........2420.......4 6 wazka85....19-02.....37.......sn......Amelka............3 730.......52 eluska85....21-02.....37.......sn......Amelka............ .2870.......51 nowa marcówka..21.02...38...sn.......Lena..............3300.... ..55 kamelle........26.02....39......cc.....Xenia Christine....3355......51 kaczynka.....26.02....36/37...cc......Radzio............3 000.......55 marcellina....27.02.....39.......sn......Matylda......... ..3540.......52 joanna84.....02.03......39......sn.....Szymonek.........3 840........59 koja21........02.03.....40......sn.......Filipek......... ...3230.......53 riterka........02.03.....?........?.........Lenka........ .....?...........? motylek_85...03.03....39.......sn......Julia Liwia........3350.......54 Kotunia.....03.03.......?.........cc.....Julek........... ....3540.......56 savanna89....04.03.....40......sn.......Arturek.......... 3850.......54 Qassandra....04.03.....?........cc......Mateusz.......... 3990.......56 badka.......09.03.......39........sn......Bartuś........ ...2620........51 Agaa159....09.03.......?.........cc......Antoś.......... ....3008.......54 megan990..09.03......40.........cc......Igusia........... .3320........55 Nikamo.....11.03.......41.........cc.....Michałek....... ..3830........59 Olena119...11.03......38.......sn......Jaś.............. ...3500.........53 nika34......11.03.......40.......cc......Dominika........ .3210........52 Kas1ek26..12.03........41......cc......Leonek Emilian...3560........56 Ola_26.....12.03........?........sn.......Tomeczek....... .3190........54 tina.........12.03.......?.........sn......Liliana Maria.....3250........52 asians......12.03......40.........sn...........Filipek... ....3220........54 Mamula.....15.03.......?..........?........Maksymilian... ...3650.......56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny bardzo dziekuje za dobre słowo 🌼 wiecie co bardzo żałuję że nie mogę zobaczyc naszych forumowych bobasków na nk, ciąle nie mam dostepu do nk, ale mam nadzieje ze juz wkrótce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuśki co jest potrzebne do rejestracji dziecka w Urzędzie stanu cywilnego? aby otrzymać akty urodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Marcoweczki. Dopisuje sie do listy rozpakowanych. Juz tez mam swojego Anioleczka przy sobie,choc myslalam ze nigdy to nie nastapi tak ten ostatni miesiac mi sie dluzyl. Milalam cesarke bo malemu spadalo tetno przy porodzie, ale wszytko jest w porzadku, jestesmy juz szczesliwi w domu :) nick............D.P....T.C....poród.....imię..........w aga....wzrost Majek123...10-02.......?......?..........Kacperek ........3210......54 wnika_s ......17.02.....37......sn......Dawidek.........2420.......4 6 wazka85....19-02.....37.......sn......Amelka............3 730.......52 eluska85....21-02.....37.......sn......Amelka............ .2870.......51 nowa marcówka..21.02...38...sn.......Lena..............3300.... ..55 kamelle........26.02....39......cc.....Xenia Christine....3355......51 kaczynka.....26.02....36/37...cc......Radzio............3 000.......55 marcellina....27.02.....39.......sn......Matylda......... ..3540.......52 joanna84.....02.03......39......sn.....Szymonek.........3 840........59 koja21........02.03.....40......sn.......Filipek......... ...3230.......53 riterka........02.03.....?........?.........Lenka........ .....?...........? motylek_85...03.03....39.......sn......Julia Liwia........3350.......54 Kotunia.....03.03.......?.........cc.....Julek........... ....3540.......56 savanna89....04.03.....40......sn.......Arturek.......... 3850.......54 Qassandra....04.03.....?........cc......Mateusz.......... 3990.......56 Szczesliwa81..07.03...40.......cc......Cyprian............2850.......56 badka.......09.03.......39........sn......Bartuś........ ...2620........51 Agaa159....09.03.......?.........cc......Antoś.......... ....3008.......54 megan990..09.03......40.........cc......Igusia........... .3320........55 Nikamo.....11.03.......41.........cc.....Michałek....... ..3830........59 Olena119...11.03......38.......sn......Jaś.............. ...3500.........53 nika34......11.03.......40.......cc......Dominika........ .3210........52 Kas1ek26..12.03........41......cc......Leonek Emilian...3560........56 Ola_26.....12.03........?........sn.......Tomeczek....... .3190........54 tina.........12.03.......?.........sn......Liliana Maria.....3250........52 asians......12.03......40.........sn...........Filipek... ....3220........54 Mamula.....15.03.......?..........?........Maksymilian... ...3650.......56 Pozdrowienia dla wszytkich MARCOWECZEK- mamusiek i tych jeszcze nierozpakowanych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamula gratuluje!!! jutro dolacze do Ciebie juz z samego rana,(wypatruj blondynki z mezem i z przyjaciolka;)choc mam nadzieje,ze jeszcze mnie dzis wezmie i obejdzie sie bez kroplowki...maly tak szaleje i wciska sie do dolu,ze chodzic nie moge... pozdrawiam wszystkie mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamula gratulacje:) patrzac o ktorej mamula pisala na forum i o ktorej urodzila, Ja obstawiam cc;) Latte moze cos w tym jest, w sumie mam jeszcze kilka dni do terminu, a mala mam juz tak nisko, ze ciezko mi usiasc bo brzuszek juz mam miedzy nogami;) O korze debu tez slyszalam, ze na hemoroidy jest swietna. Dziewczyny tez martwi mnie karmienie, czy dam sobie rade z cycami, jak sluyze o zastojach, goraczce, diecie, brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mała z tym karmieniem to wyższa szkoła jazdy, w porównaniu poród to był pikuś , ja troszkę się martwię, mały ma żółtaczkę , trochę zwiększyła mu się od wyjścia ze szpitala, jutro jedziemy na kolejne badanie krwi i okaże się czy naświetalnie będzie potrzebne a wtedy szpital :( :( eh smutno mi, no nic , zobaczymy co będzie, muszę jeszcze częściej karmić bo powodem albo jest to, że na początku miałam mało pokarmu albo to, że ja mam minusową krew a mały dodatnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, natka 23 ma synka - 59 cm, 3470 - jest cudowny :) Było ciężko, ale nagroda warta wysiłku. Właśnie odczytałam sms-ka. Gratulujemy serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka gratulacje!!!Ale sie ciesze!!!jest cudnie!!! Olena postaraj sie nie martwic na zapas, moze Was jakos ominie ten szpital. A wlasnie propo Twojej krwi (minusowa - dostalas ta immunoglobine?)ja tez mam minusowa i nie wiem kiedy sie ja dostaje, a tak wogole to maluszkowi od razu pobieraja krew i okeslaja jego wspolczynnik?bo powiem Wam szczerze, ze ja dopiero w ciazy dowiedzialam sie jaka mam krew, w ksiazeczce zdrowia dziecka nie mialam jej okreslonej. buzka wielka dla Jasia - trzymajcie sie cieplutko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdkagda
Witajcie kobietki po długiej nieobecności:) Wpadłam na momęcik pochwalić się ze 12.03.2010 roku o 00:55 urodziłam sliczną Weronisie:) Małą ważyła 2680 i ma 50 cm:) Jest boska, jutro opisze jak wyglądał poród :) Warto było dziewczyny bo moja córeczka jest boska:) Aha i powiem wam że rodził ze mną mój M:) Nie żałuje tego bo to był dla niego porządny kopniak po którym jest facetem idealnym:) Jutro bardziej opisze bo dopiero co wróciłam ze szpitala:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka- najserdeczniejsze gratulacje ! Wracaj do zdrówka i tul malutkiego mocno do cyśka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×